Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Roza, dzięki za powitanie i za to, że nie wyrzucacie faceta z kobietą w stanie niebłogosławionym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna-ja mam normowodzie i nie wiem co moze oznaczac nadmiar wod - chyba musiałby sie wypowiedziec ktos,kto juz rodziłalbo przynajmniej zna sie na tym Roza ---podobno takie cos daja tez do wypelnienia w szpitalu jak juz sie urodzi,wiec poczekam - ostatecznie do 13 grudnia juz niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna123 - niestety pierwszy raz o tym słyszę, musisz poczekać na jakąś bardziej doświadczoną brzuchatkę. przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra zajadam pyszne beziki - chcesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jakie one pyszne - takie nie do końca wysuszone i ciągnące!!!!! krzysiek stwierdzil,ze chyba stare:) nie prostowałam mu,ze świeżutkie i takie najlepsze:) wiecej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja też chcę, beziki............... ja chcę beziki :( chyba wyślę męża na zakupy a teściowa mi będzie truła jakie to szkodliwe i ile w tym chemii, ale mam to gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra nie ma za co, w niczym ten niebłogosławiony nie przeszkadza:):) Dede no tak u Ciebie juz nie duzo czasu zostało:) ja to jeszcze troszke poczekam:) choć po ostatnim usg gdy widziałam maleństwo w całej okazałości to nie moge sie doczekać jeszcze bardziej:) Dziewczyny macie jakis patent na noszenie dzinsow bo ja juz w zadnych nie zapnę sie a na kupienie ciążowych muszę poczekac na przypływ gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża - patentu nie ma - albo niskie biodrówki, i to elastyczne, ale te w zimie nie są wskazane albo ciążowe.... niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no właśnie tak też myślałam, biodrowek niestety nie mam, a dzinst mam rozpiete ale wszystkie moje bluzki są kroykie i widać majty he he;) No nic trzeba jak najszybciej kupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj mam wrazenie ze ide przed siebie po klodach:( juz chce byc po slubie... nie ma to jak \"rodzinka\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po bezikach, nie załapałam się, moja porcyja przypadła Guśce-Mamuśce... i niech im będzie na zdrowie!:D Kurczę, właśnie mnie uświadomiłyście, że i specjalną ciężarną bieliznę mieć trzeba. Sam stanik no nowo nabyte cyce jak donice (za przeproszeniem) nie wystarczy, potrzebne są również gatki na big pośladki!:D Dede, cudo ta Twoja figurka, ja bez ciąży większy brzuch miałam swego czasu, hehe. No i Ty masz fajowskie gatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Czigra na kazdy trymestr inny rozmiar stanika :) ja zakończyłam na staniku sportowym z Gatty - polecam!! nic nie uwiera i nic sie nie wbija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju np tak: wogole bstok to takie zadupie ze musza dwa nid wczesniej wyjechac z centralnej polski zeby tam sie dostac, ciotka wogole spod wawy ne ma polaczenia (ma idealne - ale pociagami nie jezdzi), dziadkow nie ma kto odebrac bo niee - to juz twoj problem, a to ze ja organizuje wesele na odloeglosc 600km to juz zaden problem? z palcem w nosie mozne to zrobic! nagle ciotki obudzily sie i pytaja czy ja bede miec muzyke na weselu - nie bo to przeciez kurna stypa jest nie! a jak nam sie zachce pic to co? - to se odkrecisz kran i sie napijesz kranowy.... itp itd. no ja mam juz dosc. naprawde... to ja nie mam czasu isc facjate do porzadku doprowadzic tylko siedze i mysle ze klotkom placa w tylku nie skrzywilam i czy jutro z czyms nowym nie wyskocza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia, Ci, którym zależy na Was, na pewno się zjawią i będą cieszyć, niezależnie od tego jak to wszystko będzie wyglądało i jaką odległość muszą pokonać. A resztę olej i tyle. Dede, ale czy stanik sportowy daje radę utrzymać te wyrośnięte bimbałeczki?!? Moje obecne nadają się do usztywnianych pancernych, a co dopiero jak mnie natura hojniej przy nadziei obdarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ciotki powinny miec zakaz wydzwaniania do Ciebie i Twojej mamy i psucia Ci krwi przed slubem!! Szkoda nerwow,bo i tak wszystkim nie dogodzisz:( Zobaczysz wszystko bedzie dobrze!!! Moim rodzicom w czwartek przed slubem facet,ktorego wynajeli,zeby ich przywiozł 200 km na wesele nagle odmowil- tez sie wkurzyłam,bo ten bus miał przywiezc wiekszosc mojej (i tak nielicznej) rodziny...ale jakos udalo sie zaradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem:) moje pzredciążowe orzechy jakoś trzyma:) teraz to sie nawet na brzuchu opieraja:) fiszbiny niepotrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajowo!:D Mnie stan bycia w ciąży pociąga bardziej niż wizja posiadania potomstwa:) Uciekam, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) wiem ze macie racje tylko to co sie nadenerwuje to moje... uciekam juz bo na dzis mam dosc... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsmieszyła i uciekła:) nie napisze co mi przyszlo do glowy,bo ktos sie moze oburzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kasia lepszy humorek, mam nadzieje ze ciotki znowu nie wkurzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc roza:) humorek dzis lepszy:) ciotki mecza mame;) a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś dobrze:), głowa nie boli całe szczęście, ale wczoraj przed połozeniem sie spać krew z nosa mi poleciała i do tego chyba mam wieczorami zgagę:O:O Ale nie nazekam już bo jest o wiele lepiej:) Kasia nie boli Cie miednica?? Pytam bo jesteśmy prawie na tym samym etapie ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza nic mnie nie boli odpukac... czasami w rejonie jajnikow cos zaboli - ale to wiazadla wiec normalne, ale miednica nie - jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pod koniec tego tyg zaczęła, tak już od 3 dni, ale da sie wytrzymać Chyba skocze do sklepu po pierożki bo juz nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdy!!! Róża jeśli bolała Cię głowa i poleciała krew z nosa to trzeba było sobie zmirzyć ciśnienie... bo to może stąd. melduję się po porannej herbatce, grejfrucie i delicjach na śnaidanie :D bardzo zdrowo, no nie??? Kaasia - masz rację, ciotki zesłać na mamę, Ty jesteś w ciąży i nie wolno Ci się denerwować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×