Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

dede - co to za miana w niku????? cześć chcąca :) Elf - chyba mocno przesadziłaś z tym słońcem :D ja tam marudna nie jestem, słońce lubię, ale to co się pojawiło na niebie to chyba nie jedno a ze dwa słońca :D grzeje jak diabli, nie da się wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera..... wiedziałam że mam zapytać zanim kupie. A dzieci nie lubią rumiankowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd mam wiedzieć, może Twoje lubi :D słonko, tylko mówię, że wybrałam koperek, bo po nim bąki ładnie schodzą i nie ma wzdęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie lubi to moje słonko, ło bosze ..... :) jedna herbatka i tyle krzyku iihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a ja własnie kupiłam gotowaą HIPP z sokiem jabłkowym - smakuje jej bardzo, wogóle moje dziecko zjada wszystko co jej daję :) jak odkurzacz :) i w wszystko w dużych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no Agniecha - polecam się na przyszłość :-) u nas śłońca dużo, także mogę kogoś jeszcze obdarować A tak sobie czytam o tych problemach butelkowych Dominik ma taki instynkt ssania dalece rozwinięty, ze ssałby wszystko - cycka, smoczek,butelkę, swoje palce Co tylko mu się podstawi. Chimera [bo ja ciemna jestem] a czemu postanowiłaś dawać herbatkę ?? Tak po prostu czy leczniczo ? Dziewczyny powiedzcie mi jaki kremik ochronny kupić dziecku - jak firma i jaki filtr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka to wynik glupawki dziewczyn ze slubnego:) chimera myslalam,ze moze parzysz taka herbatke z torebki,ktora wcale nie jest slodka,ale skoro kupujesz granulki to powinny jej smakowac -masz po prostu bardzo \"chimeryczne\" dziecko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede Amelka jest bardzo chiemryczna hiihh może zmienie sobie nick ZJEM WSZYSTKO , A tak na serio to amelka super przybiera na wadze i powoli zaczyna przypominać kluskę wierzającą nogami hih . ALe jakby troche sztucznego zjadła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśie widziałam tam jakąś czigrę - penigrę :D ale nie mam czasu czytać :D Elff - czasami można w taki upał dziecko przepajać, nie ma musu, ale można, wtedy się troszkę oszukuje, ale dodatkowo to pomaga :) np. na bączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elff , postanowilam oszukiwać ją w nocy. Budzie się na karmienie o 3 w nocy, ostatnio pediatra powiedziała żebym dawała jej w nocy herbatkę, możliwe ze po paru tygodniach przestanie się budzić. A ja bardzo chce spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos ochrony slonecznej Myslalam,ze im wiekszy filtr tym lepiej dla malucha,no i okazuje sie ,ze to nie jest prawda!! Dzieci do roku nie powinno sie wystawiac na slonce,tylko chronic mechanicznie - jakas pieluszka czy cos takiego.Starsze mozna smarowac filtrami,ale nie wyzszymi niz 30.Blokery czyli wszystkie powyzej 30 calkowicie utrudniaja dostep slonca i utrudniaja wchlanianie wit. D3. Ja bylam taka madra,ze kupilam Julicie balsam z faktorem, 69:) dopiero niedawno sie o tym dowiedzialam wlasnie na jednym z topikow kafeterii i potwierdzilo sie jeszcze w programie na TVN Style pt. \"mamo juz jestem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ziajkę do twarzy, filtr 7 i nivea filtr 30, smaruję nóżki, buzię, bo jednak słońc zawsze troszkę wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę o kremach Chimera, co do oszukiwania piciem, to mimo że ja nie narzekam na Dominika w nocy, bo budzi się regularnie o 4 lub 4.30 to dokładnie tak samo robię jak Tobie lekarz zalecił. Oczywiście to nie jest bardzo skuteczne - daję młodemu wodę z glukozą oszukuje się na jakiś czas, ale właśnie mam nadzieję, ze w końcu będzie wstawać np. o 6. Dla niego samego byłoby lepiej :D kto to słyszał jeść po nocy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez spotkalam sie z opinia,ze noc jest od spania,a nie od jedzenia,ale u nas nijak sie to ma do rzeczywistosci:( w te upaly Julita w ciagu dnia malo je,ale za to odbija sobie w nocy i cala noc domaga sie cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rozłożyłam Amelce mate edukacyjną, położyłam ją na leżaczku żeby łatwiej jej bylo dotknąć zabawek. Ile radosci :) już godzinę nie muszę się zajmować dzieckiem :) ona tam sobie gada i się śmieje a ja jej pstryknełam kilka fotek :D - superasto się bawie :) A tak wogole to okropnie pokłóciłam się z mężem i chyba zaraz serce mi wyskoczy (z nerwów) na szczęście teraz jest w pracy :P - bosze jak on potrafi mnie wkurzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimera nie bądź taka i podeślij kilka fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeśle , podeślę ale później :P bo zaraz będę tu miała sajgon :D moja Amelka uwielbia kąpiel ale oliwki itp. to prawdziwa masakra. Dziasiaj zrobiliśmy postęp, ssała z butelki ale nie połkneła. Wszystko pozbierała i na koniec ładnie wypluła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! Widze, ze tutaj teraz kreci sie szkola karmienia butelka;) A ja wam powiem co moja Zuzanka robi, na leżąco sama sobie lapie butelke w raczki i pieknie pije herbatke:) Już w sobote chrzest:) A my obydwie zakatarzone na maksa:( Juz myslalam ze alergia mi przeszla, ale przeciez w tym roku wszystko ok. miesiaca jest do tylu, pylenia tez....najgorsze ze Zuza razem ze mna i po mnie...eh.... Kurde pisze jak pijana...Padam z nog ide zaraz spac. Od kilku dni Zuzia tak sie wierci w nocy ze co pol godz. sie budzi...lozeczko za male czy co?? Chcaca bardzo witaj u nas 🌼 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A u nas po staremu Rutynka Ale dzisiaj przynajmniej sobie włosy ufarbowałam, a jutro lecę do fryzjera. Czuję się jakbym na jakies party szła bo w sumie to moje drugie wyjście bez Dominika Chyba mnie ze dwie godziny normalnie nie będzie jutro Na szczęście mam takiego męża że nie strach z nim dziecko zostawić Wielu spośród innych tatusiów, których znam, po prostu nie umieją się własnymi dziećmi zajmować. Mój na szczęście jest inny. Co do zabawek naszych pociech, to Dominik też od około dwóch tygodni wykazuje zywe zainteresowanie karuzelą nad łożeczkiem. Ta karuzela jest uszkodzona - mam ją po innym dziecku, ale jak zobaczyłam, ze tak mu to pasuje i aż śpiewa z radości, to dzisiaj mu nową na allegro zakupilam :-) Jeszcze właśnie tylko matę edukacyjną mu kupię - tylko nie wiem jaką, bo taki wybór jest Chimera, a ty jaką masz matę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, własnie ide zrobić sobie badanie z glukozą, ale wpadłam tutaj na chwilkę, bo chciałam prosić o wszytskie dobre rady jakie możecie tylko wymyśleć:) A więc wymyśliliśmy z mężusiem, taki spontaniczny wyjazd nad morze do Ustki już w poniedziałek. No i nie zdąrzę do tego czasu odwiedzić lekarza. Byłam na wizycie tydzień temu w piątek, wszytskoe dobrze z dzidzią, no ale nie zapytałam, o nic związenego z wyjazdem, a więc słońce, opalanie, kremy, kąpiele w morzu. Może Wy wiecie coś na ten temat? Pozdrawiam cieplutko i czekam na zalecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×