Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

AGa hihi weź mnie nie strasz! ja dzis w nocy to sie zwijalam kilka godzin od tego bolu,ale skurczy nie czulam-moze kilka razy! za to rano praktycznie przeszlo. Zadzwonie do lekarki i spytam, bo wuzyte mam w poniedzialek, a co bedzie jak urodze w weekend:P Co do pracypja dosc dlugo pracowalam jako PH i dla mnie jest to super zajecie-spotkania z ludźmi, samochodzik slużbowy. praca wymagajaca mnostwo energii ale dajaca tez duzo satysfakcji i co wazne-nie jest nudna:). troche za tym tesknie! gratuluje wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kran się odkręcil w niebie, szaro, buro, ale lepsze to niz upaly. Daff-uwazaj!mnie tez brzuch pobolewal, no i tak 2 dni wczesniej wydawalo mi się, ze sie czyms zatrulam, wymiotowalam. To sie ponoc czesto zdarza, bo organizm oczyszcza się przed porodem. W koncu w nocy odeszly mi wody, choc konkretnych skurczow nie mialam. Dziewczyny, jadlyscie pomidory i zolty ser na poczatku karmienia? Odstawilam to pare dni temu i Marcel jest spokojny, przypadek? Dzis jedziemy do tesciow na 2 tygodnie, plan-siedziec calymi dniami przed domem w ogrodku (gdzie jest \"urocze\" oczko z plastikowym łabędziem jako fontanna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, jestem właśnie po wizycie u gina i kurcze nadal nie wiem jakiej płci będzie dzidzia, nie miałam usg. Ale wiem, że może nie powinno się tak co 3 tyg więc nie jestem zła, obiecane mam na następną wizyte, że będzie zrobione:) Aga super, że praca ci się podoba, ale nie wiem czy pisałaś na forum a ja przeoczyłam, czy nie pisałaś, ale co zrobiłaś z Juleczką? Jest z dziadkami w ciągu dnia, z jakąś nianią czy może w żłobku? Buziaczki dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do lekarki i kazala mi podjechac do szpitala zeby sprawdzili czy wszystko ok..nie chce jechac:( pewnie wysla mnie z powrotem do domu i wyjde na panikare😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) i znowu doceniam co to piątek :D Ferka - ja w sumie ser jadłam, ale pomidory dość późno zaczęłam, ale to głównie dlatego że ni ebyło jeszcze :D Daf - jak wrócisz - o napisz co i jak, sama czy już z maluchem :) trzymam kciuki eszira - może jszcze zobaczysz :) j miałam niespodziankę w dniu porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzilam ze nigdzie nie jade, zobacze jaka bedzie dzisiejsza noc...:)jak bedzie znow źle, to najwyzej jutro pojade, a bardzo tego nie chce, mam tyle sprzatania:( no ale jak bedzie trzeba to trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ciekawe, w dzien mnie boli slabiej lub czuje tylko niprzyjemny ucisk w miednicy a nocy sie skrecam z bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daf - nie bądź niepoważna, to już nie chodzi o to że Ciebie boli, ale o malucha, jeśli nie daj Panie Boże, coś by było nie w porządku, to do końca życie będziesz robiła sobie wyrzuty. jedź do szpitala - natychmiast!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przestalo mnie bolec i w nocy o dziwo tez:)wyspalam sie jak nigdy! Ale jak cos sie bedzie dzialo niepokojącego to pewnie ze pojade do szpitala, torba czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) juz jestem po ślubie no i kończy mi się urlop lada dzień wracamy na ziemię, ale żeby się tak chciało jak się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziece miały chwilkę to prosze o odnośnik na której stronce jest coś o wyprawach dla dzieci oraz wszystkiego co potrzebne do szpitala, powol;i chciałabym się rozglądac ............ z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mysia - gratulacje!!!!!!! 🌼 :D nie mam niestety żadnego odnośnika, przykro mi, może inne dziewczyny :) a ja zdycham :( jestem od wczoraj chora i mam ochotę się zastrzelić :( nie znoszę i nie umiem chorować, normalnie mnie trafia, a gardło boli mnie jak cholera, nos mam przytkany i łeb mi pęka 😭 niech mnie ktoś przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula bidulko..proponuje herbatke z miodem i cytryna i jakis slaby lek wziac , bo chyba karmisz jeszcze piersia..3maj sie🌻przytulam na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
DAF JA tez tak mialam te skurcze na dzien czy dwa przed porodem tylko ja myslalam ze to stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daf - dzięi :) melduj co tam u Ciebie :) ja się na razie znieczulam tantum werde, tak na prawdę nie wiem do końca czy to można, ale muszę rozmawiać :o no i się wyleczyć, bo dziecko i męża zarażę :o cześć kaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak sie moje male wierci:D uwielbiam te pelzające stópki:) pamietacie moze ile Wasz maluchy wazyly w ok 36 tc? Moj wazy ok 2600, zastanawiam sie ile moze jeszcze przybrac do porodu..moze jakies pol kilo? Mojej siostry maluch wazyl w 36 tc 3 kg i urodzil sie 3,5 kg, ale wiem ze usg nie podaje dokladnej wagi. Aga, jaka butelke do karmienia i smoczek polecasz?Zakladalam ze bede dawac tylko cyca, ale ti chyba niedobrze, bo bede bardzo uwiązana. To samo ze smoczkiem. Moja siostra nie nauczyla malego do butelki i smoczka i teraz wszedzie musi cyca wyciagac..troche to meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz slysze te komentarze babci ze zaglodzilam dziecko...ona uwaza ze za malo jem (ilez mozna wcisnac w siebie na litosc boska?????), sama rodzila dzieci po 5 kg, a mnie wmawia ze przez moje nie obzeranie sie bede miala male i chude dziecko:O ahh te babcie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam butelki avent, a smoczek canpol, silikon, kształt wisienka, kuleczka, różnie mówią. i teraz julka nie chce żadnego innego smoka :) wypluwa a ze smoczka ogólnie jestem zadowolona, julka ładniesię przy nim uspokaja. laktator też mam avent, zastanawiam się czy nie sprzedać na allegro, bo już go wogóle nie używam. i to od dłuższego czasu... pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarki, wszystko w porzadku, narazie nie zapowiada sie na porod:) remont dobiegl konca wiec biore sie za wielkie porzadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze wiecie cos o mojej przypadlosci jak chodze to boli mnie brzuch i nie wiem czy sie martwic oprocz tego kosc ogonowa caly czas ale skorczy nie mam i dzidzia aktywna nie chce panikowac ale troszke sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, mialam podobne bole ale po paru dniach przeszly! Z tym ze ja mam jeszcze 3 tyg do terminu, a u Ciebie juz 39 tc jak widze. Zadzwon moze do lekarza i zapytaj, moze niech sprawdzi co to.Moze wkrotce zaczniesz rodzic? pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile Agniecha ja ide poleżec cały dzien biegaliśmy po mieście buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ja mam nadzieje ze to zapowiedz porodu bo do terminu mam 3 dni ale zaczekam do czwartku bo mam wizyte chyba ze bedzie gorzej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze już niedługo wszytskie będziecie mamusiami:) Czyżbym jeszcze tylko ja i mysia30 posiadała brzuszek?:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszirko, ja jesczze posiadam;) wg suwaczka zostalo mi 21 dni! przyznam szczerze ze wogole nie czuje zebym byla w ciazy! jesli nie liczyc tych bóli , ktore mialam kilka dni temu, to czuje sie wspaniale:) wszystko robie, sprzatam, myje okna, szoruje..:) kiedys bym nie pomyslala , ze w 9 mcu ciazy mozna sie tak super czuc! Moze to wina tego ze mam nieduzy brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff no już faktycznie niedużo Ci zostało:) Dobrze, że się super czujesz, mam nadzieję że i ze mną tak będzie, jak na razie jestem w dobrej formie i brzuszek też nieduży jak na 6 miesiąc;) Ferka byłam w H&M ale nie spotkałam nic ładnego, chodziałam też po innych sklepach i w sumie doszłam do wniosku, że nie chcę sukienki:) jakoś grubo się czuje w sukienkach, a ja wcale nie mam jeszcze takiego wielkiego brzuszka;) Dlatego postanowiłam kupić wizytowe brązowe spodnie, wyszywane cekinkami i do tego taką dłuższą tyrkusową bluzeczke tunike:) Bardzo miłe obniżki spotkałam w Orsay i Terranova :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) eszira - - - > chyba jesteśmy w tynm samym miesiacu? u mnie też brzuszek niedurzy a to i dobrze moge przynajmniej normalnie sie poruszac, dziś byłam u lekarza ogólnego po skierowanie na badania to sama pani doktor była w szoku że taki nie za duży:) Daffodile - - - > super że czujesz się dobrze a do rozwiązania już tak blisko, mam nadzieję ze ze mnia i eszira tez tak będzie, a mam pytanie dużo przytyłas do tej pory? ja nie należę do najszczuplejszych więc za dużo też nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie 7 kg, waga stoi w miejscu od 2 mcy. Brzuszek mi zaczal rosnac gdzies od 5 mca. Jestem normalnej budowy, z tego co zauwazylam to bardzo szczuplutkie dziewczyny tyja wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×