Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

weszlam na pocztę i zdjecia sa, pewnie znalazlas przed moim wpisem. No, panna Ci wyrosla!!!!!!ladne zdjecia i superowa babka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) masz rację - weszłam na profil i znalazłam :) dziękuję wszystkim za miłe słowa :) julka rośnie całkiem ładnie, a psoci coraz więcej ;) majka - widzisz, zagapiłam się i nie złożyłam Ci gratulacji!!!!!!!!!!!!! tak jak Ferka mówi - będziesz sama wiedziała czy się dziecko najadło, zobaczysz :) Ferka - ja już nie kombinuję, daję julce prawie wszystko to co robię sobie :) jak nie doprawię, to nie tknie nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziś robię mu klopsiki, ryz i marchewkę. zabiera mi spryciarz łyżeczkę, więc trzeba mu będzie dac. ło matko, dopiero się zacznie sprzatanie, a ciekawe, ile w buzi zostanie????:) (rymuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wszystkie już wyjechałyście???? Siwek - doczytałam, że mała jest zdrowa!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!! znalazłam wczoraj tą informację :D wogóle wczoraj wieczorem przeczytałam wszystkie zaległe wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia D.
cześć, jestem nowa, jestem w ciąży, założyli mi internet bo siedzę sama w domu i szukałam podobnych do mnie.. to moja pierwsza ciąża, mam 21 lat, a termin na 7-8 maja więc się boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest kilka podobnyc :) większość w sumie już urodziła, ale mamy naddzieję, że więcej ciężarnych się przyłączy pisz, co chcesz, jak masz pytania - wal śmiało, postaramy się pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
Witam Kasiu:)) tak jak pisała Ci Aga , nie bój sie bo nie ma czego:))Mój poród był bardzo lekki ,własciwie nie wiem kiedy urodziłam :)) jak przyszła połozna i powiedziała ze jest juz pełne rozwarcie i zaczynamy skurcze parte to nie chcialam jej uwierzyc...za 15 minut córcia była juz na moim brzuchu:))Nie jest powiedziane ,że pierwszy poród jest bolesny.Mój nie był:D .....Mam nadzieję ,ze drugi też taki będę miała:D POZDRAWIAM:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja też jestem tu nowa - udzielam sie na pazdziernikówkach:) . mam do was pytanie - kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka?? bo ja jestem w 18 tygodniu (końcówka) i nic.:( martwię się troszkę.. to moja pierwsza ciąża wiec jestem kompletnie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia06
Witam Sili:)) przy pierwszej ciązy ruchy podobno czuje sie później tzn ok 20 tygodnia:)) u mnie tak było.Pozdro:)) Dziewczyny gdzie jesteście??? Wyjechałyscie na długi weekend??? Szkoda ,że pogoda się nam popsuła:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)jak Wam się mija długi weekend? My wczoraj spędzilismy dzień w Sopocie (wiało jak cholera:)) )po powrocie nie spodziewanie odwiedzili nas znajomi z synkiem:))Efekty tego są takie ,ze dziś dom wygląda jak po wojnie.Mąż \"zmęczony\" spi i strasznie chrapie,mała tez zasnęła na szczęście a ja mam potwornego lenia.Zaraz go uduszę jak nie przestanie chrapac!!!!!:D A jakto wygląda u Was? POZDRO:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) furka- nie wiem, nie znam tej marki, widziałam ją wczoraj w ccc, zastanawiam się nad sandałkami, bo są tanie - skórka w środku, zapiętek i tylko 39 zł cześć alusia - długi weekend mija szybko :o za szybko... wczoraj byłam w delegacji cały dzień, w piątek pracuję, jutro mimo urlopu muszę wpaść do biura, bo mam pilną rzecz do załatwienia.. ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no właśnie ja te widziałam tez w ccc i mierzyłam na nóżke matiego sandałki i fajnie wyglądały, ale się nie znam czy wszystko maja na swoim miejscu :O cena tez do mnie przemawia :D o ile powinny byc większe buty o cm czy 0,5 bo spotkałam sie z różnymi opiniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się, że fragmenty przy pięcie powinny być usztywnione, że niekoniecznie muszą mieć całą sztywną i pełną piętę, ale boczne paseczki powinny usztywniać nóżkę. podobają mi się te buciki i pewnie je kupię dla julki na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec tego dobrego - czas wracać do pracy :o chociaż dużo odpoczywałam w ciągu dnia, nie mogę powiedzieć, że pospałam w te wolne dni - pobudka regularnie o 5.40 (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)) Witam po majówce:D Kupiłam Ali nocnik ale narazie wkłada go na głowę:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) jak się czujecie po weekendzie??? mam nadzieję, że wszystkie wypoczęłyście i teraz z nowymi siłami będziecie pisać i pisać i pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) melduje sie po wypoczynku:) bawilismy sie we władku (wladyslawowie). pogoda dopisala to najwazniejsze! Kuby z plazy zabrac sie nie dalo, doslownie plaza cala jego, raczkowal az milo:D myslalam ze bedzie sie zajadac paskiem, ale sprobowal go tylko raz, poczym wywalil jezyk na wierzch z wzokiem mamo zabieraj ode mnie to paskudztwo:) takze mialam spokoj:D buzka mu sie lekko opalila i raczki:) a ja w sumie nic nie odpoczelam, jednak pare dni wolnych przynajmniej w moim przypadku nic nie daje, 3 tyg to tak:P aaaa musze, wybaczcie ale musze sie pochwalic: KUBA CHODZI!:):):) od jakiegos czasu robil sam pare kroczkow ale zawsze z nuta bojazliwosci a wczoraj jak sie puscil to pol mieszkania przeszedl:) tak mu sie spodobalo ze caly czas sam chodzil, nie mial juz sily ale chodzil az sie wymeczyl i padl:) normalnie duma mnie rozpiera ze zaraz pekne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ma brązowe \"rękawiczki\" na dłoniach i lekko opaloną buźkę :) skutek spacerków z nianią :) śmiesznie to wygląda w kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam po weekendzie ;) to ja sie tez chwale!!!!!!!!!!!! mati tez chodzi juz sie sam puszcza i wedruje :D ach wiem kasia tez mnie tak rozpiera duma ze hohoh :D dopiero co sie urodził a juz taki samodzielny sie robi :O tylko patrzec jak dziewzcyny zacznie sprowadzać :O mówta która kupiła spacerówke i jaka i czy jest zadowolona bo musze wkoncu sama kupi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×