Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Dziewczyny, co tak cieniutko z wami co ;) Fajny dzionek, sliczna pogoda, Zuza pospala na podworku :) A ja opalilam sie .... na nosie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam które maja dzieci powyzej 1 roku :D jak to jest z mlekiem modyfikoanym?? słyszałam ze roczne dziecko juz nie potrzebuje pis tego mleka :O a z drugiej strony jaka jest różnica przykładowo miedzy bebiko 2 a 3?? widziałam tez chyba z nestle takie smakowe waniliowe albo bananowe czym one sie różnia od 2 bebiko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja i skad masz tak cudne zdjęcie córci przewiązanej kokardką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam jeszcze problem. Mój cycek ostatnio w nocy nie tyle że sie budzi tylko wędruje a raczej rzuca się włózeczku na wszystkie strony :O dzisiaj znalazłam go w pozycji prawie na główce stał przy samych szczebelkach i dzwigał do góry dupke :D komicznie to wygladało ale boje sie ze zrobi sobie krzywde wiec go biore do nas do wyrka ale wyobrazcie sobie jak sie w nocy męcze bo moj mąż ma tak twardy sen ze nic go nie obudzi :O jestem dość ze niewyspana to cała skopana :O miał ktos podobnie i powiedzcie mi ze on z tego wyrośnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furszulka, co do spania twojego malucha, to nic mu sie nie stanie, Zuza robila to samo i to jest normalne z tego co sie dowiadywalam. Na to nie ma rady, chyba ze powiesisz ze wszystkich stron kocyki, tj ja zrobilam;) Poza tym moze sie wiercic bo mu goraco. Co do zdjecia córci to to jest sobowtor mojej niuni :D bylam w szoku jak znalazlam na jakies obcej stronce \" jej \" foteczkę i to w taaaakiej kokardzie:D Co do mleka to mowia ze to Nestle jest bardziej wartosciowe, ale czy ja wiem? moze i tak, ale po co dziecko czyms tam faszerowac na umór? Tj te cale Danonki :/ Przereklamowane na maksa! Moja kolezanka codziennie dawala synkowi jednego Danonka i dziecko w wieku 8 miesiecy zycia mialo zarosniete ciemiaczko, co jest nienormalne, prawda? Mojej Zuzi dopiero z miesiac temu zaroslo zupelnie... A jest od niego starsza:/ Poza tym Bebiko 3 jest sytsze od 2, tyle wiem. Ma grubsze wiorki ryzu itp :) Ale moja Zuzia ma gdzies takie mleko, probowalam jej dawac na wszystkie sposoby, poszlam do pani doktor i powiedziala ze nic nie szkodzi, ze w zamian mam jej dawac twarozek, kakao, mleko krowie ( ktore zje wylacznie z platkami kukurydzianymi...), jogurty itd :) Tak wiec, mniej ksiazkowo i lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja się właśnie zastanawiam czy ta 3 bebiko to normalnie przez smoczek pójdzie, bo na opakowaniu jest narysowany niekapek :O a na nestle kubeczek zwykły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebiko 3 R lub G jest geste, bo to jest mleko z dodatkiem a to nestle to jest zwykle mleko modyfikowane bez dodatkow, z tego co wiem;) zreszta, sprawdz jedno i drugie to sie przekonasz w czym lepiej podawac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! moj Marcel robi dokladnie tak samo, gdy spi, mamy łóżeczko turystyczne, wiec sie nie obija, ale pare razy go zlapalam-jakby lunatykowal, siada i rzuca sie jak do wody w ktorąkolwiek strone, nieraz znajduje kłębek w samym rogu. jak go nie przykryje, to lezy tak do rana nieraz, jakis zimnolubny jest:) co do mleka-ja kupilam Beibko junior, a że dwojka mi się skonczyla, zaczelam dawac juz mleko 3.jest moim zdaniem b. smaczne i spokojnie przechodzi przez smoczek trojprzeplywowy i niekapek Aventu. Na forum raz na jakis czas jest rzucony wątek odnosnie mleka po roczku. ja bede dawac modyfikowane, bo Marcel przepada,zdaje sobi jednak sprawe,ze bardzo duzo w tym wszystkim marketingu. Jeszcze niedawno mowiono, ze od roku mozna dawac normalne mleko, a teraz...to samo z danonkami, wcale nie są tak zdrowe(bo za slodkie), a firma danone niezle zaplacila za rekomendacje (podobnie jak Morlinki itp), tak to juz jest. Mozna kupic tez fajne mleko w plynie Candia, jest przenaczone dla dzieci powyzej roczku, ale moim zdaniem jest za drogie, jak dziecko duzo pije (okolo 4 zl za kartonik!). zdjecie w kokardzie-debesciackie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc mam juz doświadczenie z jednym mlekiem :D wczoraj kupiłam z Nestle waniliowei powiem wam jaka jest różnica miedzy tym a bebiko 2. Waniliowe jest zadkie jak woda a słodkie jak cholera :D ale małemu wsio rawno on jak odkurzacz wszystko wciagnie :P tylko doszlismy z wojtekim do wniosku ze to mleczko ewentualnie na deser :D musze kupic jeszcze 3 bebiko wiec zobaczymy :D co do danonków i kubusiów itp. ja wczesniej zwracałam strasznie uwage na to czy polecane przez lekarzy jaki skład itp. teraz juz tak nie fisiuje fakt patrze czy nie ma w skałdzie jakis E ale nie przesadzam danonki wcina kupuje mu tez kubusie ale te rozcieńczone z dzibkiem nie pamietam jak sie nazywaja małemu strasznie smakuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furszula.....a od kiedy dajesz małemu danonki? Alicja jest 2 miesiące młodsza od Twojego robaczka i niewiem czy juz moge jej dawać.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotku czy ja wiem...hmm... chyba od 9 miesiąca ale nie dam sobie reki uciąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) witam w Dzień Matki :) dostałam od swojej niuni mały prezencik - mydłka relaksująe do kąpieli w kształcie różyczek :D a teraz nadrobię zaległości :) wróciłam wreszcie do domku, mam nadzieję więcej się odzywać, a nie jeździć po Polsce. rano jak się budzę to się zastanawiałam gdzie ja dzisiaj jestem ;) od tych upałów moje dziecko nie chce jeść. na kolację zjada pół porcji mleka - kaszę odpuściłam, po tym jak wywalałam cały talerz trzy razy z rzędu... zjadała dwie trzy łyżeczki :( gorzej, że jak zje mało wieczorem, to wstaje potem głodna około 4 (!) :o dzisiaj wstała po 5 i jeszcze nie poszła spać - właśnie się tarza po podłodze :) może zaśnie wkońcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani2
hej na dzień mamuśki ;P mam pytanie.. czy to ze mam 17lat i jestem w ciazymam sie tego wstydzic? ja jestem wniebowzieta.. wiem ze to mlody wiek i wogole (dla wiekszsosci jestem gowniara ktora dala dupe czy cos w tym stylu) ale ech.. z facetem sie pobieramy, i mieszkamy razem.. chce tego dziecka i jestem szczesliwa... mam pytanie.. jakie mam prawa w polsce i co mam robic wogole? :P no i wszystkieg najlepszego na dzien mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm :D Ostatnio tłumaczyłam mojej 19 letniej kuzynce ,która przez chłopaka zawaliła pierwszy rok prawa ,że na to ma jeszcze czas .Dla mnie w tym wieku najważniejsze były studia.To tylko na pozór wydaje się fajne mieszkanie z facetem ,wesele itp, ale w przyszłości z czegoś trzeba żyć. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani2
ech szkołe skoncze bo jestem zdeolna i jak nie dzienne to wieczorowe...problemu nie ma. a facet w irlandii pracuje cod czasu do czasu izarabia niezla kase bo ma dobry zawod wiec zyc z czego mamy. ;] pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani2
heh no tak... czxyli masze dzieci wyrosną na małych homoseksualistow? :D dzieki teletubisiom? :D zajebiscie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)) Powiedzcie mi czy macie otwarte okno na noc w pokoju gdzie spią dzieci??? Mieszkam na ostatnim piętrze i w domu jest bardzo duszno i gorąca.Boje sie otwierac na noc okno bo mała zawsze sie odkrywa ale inaczej mozna sie udusic i jest cała spacona. Poradźcie mi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) no ładnie :D teletubisie to homoseksualiści:D normalnie jak czytam i słucham takich rzeczy, to żałuję, że nie jestem politykiem - g*** robią, wymyślają pierdoły i jeszcze im za to płacą :o ani - witaj. ja mam niestety takie zdanie, że jesteś za młoda, przykro mi. dla mnie sam fakt, że pytasz publicznie, czy to dobrze, czy źle jest pewnym objawem niedojrzałości - jakbyś była pewna i dojrzała, wiedziałabyś sama, czy to dobrze, czy źle. Co do szkoły - życzę Ci jak najlepiej, ale nie zarzekaj się już teraz że ją skończysz, dziecko to nie zabawka, nie zawsze pozwoli Ci na wszystko. może jestem za ostra, ale widziałam takie przypadki - niby szczęśliwi, niby się pobrali, a potem dziecko wychowywała babcia, bo mamusia dołąćzyła do tatusia w Anglii, a matką była tylko czasami. a szkoła? nie dała rady, zabrakło cierpliwości... obyś Ty nie była taka... potraktuj to jako ostrzeżenie i radę na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusia - sypiamy przy otwartym oknie cały tydzień. mała śpi w pajacu bez stóp, przykryta kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolley holley
niby bolek i lolek też byli gejami....najlepiej we wszystkim szukac perwersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ciekawi skąd się bierze taka nagonka na wszelkie, nawet najdrobniejsze przejawy homoseksualizmu????? normalnie świat się z nas smieje! już nie mówię w tym momencie o teletubisiach, tylko ogólnie. może jeszcze zacznijmy doszukiwać się zboczeń u \"żwirka i muchomorka\", a tola to z bolkiem i lolkiem trójkąt tworzyli, co powiemy o misiu uszatku, który mieszkał sam??? a krecik z myszką??? paranoja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh dobre Agniecha :D :D Furszula a jak Twoja spacerówka??? Dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie :( mja być na początku czerwca :O niby na pewno więc zobaczymy juz nie moge patrzec na tego swojego olbrzyma :O w sensie wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale w smerfach jest jeszcze jedna kobieta......Hogata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×