Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

INDIANKO sory ale sama napisałas ze siedzisz i myslisz wiec rusz sie .......w trase ..polske ...na zloty ........a poznasz ich wielu ..............i mówie ci ze jest z czego wybierac ......hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie motolala :) szczerze powiedziawszy to ja nie szukam , tylko mam nadzieje ze jak sie zjawi to wlasnie taki :) ( ach te marzenia o ksieciu na mechanicznym rumaku) a co do zlotow to swietna zabawa ale odnosze wrazenie ze dla kobiet na swoich maszynach badz jadacych z polowka bo ja miałam dosc dziwne doswiadczenia ( moze jestem dziwna:P) oto tam ze tak powiem to bym meza:D nie znalazła bo tam (przynajmniej ci panowie co ich spotkałam) raczej przygod szukaja niz czegos stałego :P ja nie mowie ze od razu tak na serio :P ale doswiadczyłam raczej konskich zalotow :classic_cool: zrszeta zbaczamy z tematu ale czy tylko ja mam takie odczucia co to zlotow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! po pierwsze Rajdownica chcialam napisac ze chyba niedokonca sie zrozumialysmy.nie mam nic przeciwko temu co napisalas o facetach anty na kobiety motocyklistki poprostu dzielnie potrafie czasem (a moze zabardzo)walczyc o swoje racje ale mowie ci ze w zaden zly sposob nie odebralam tego co napisalas. co do wrazen ze zlotow to niestety w wiekszosci tak jest ze kazdy jedzie tam poprostu WYLUZOWAC na maksa i akurat z moich doswiadczen wnioski sa takie ze w wiekszosci w pierwszej godzinie od przyjazdu na zlot stawia sie flaszeczke na srodku..trawy i pije pije a potem robi sie co dusza zapragnie.nie powiem ze sa to zle wspomnienia ale czy kobietki powinny na takie imprezy puszczac swoich facetow samych??to sprawa dyskusyjna kazdego. a co do szukania swojej polowki to co do tego co ktoras z was napisala ze faceci mowia ze chceliby miec takie SZALONE np na moto kobietki to niestety w praktyce wydaje mi sie ze wiekszosc facetow jednak unika niezaleznych i twardo stapajacych kobiet po ziemi dlatego niektore z nas czasami zbyt dlugo zyja w pojedynke z pieskiem kotkiem czy jak w moim przypadku to bylo zolwiem w domku;) no dobra to musze konczyc bo chyba wyrywamy z domu. hmm mam nadzieje ze nikogo tu nie urazilam swoim ostatnim postem.nie taki byl moj cel.JALEK fajnie ze udalo ci sie jakos sprawe z oponami zalatwic napewno satysfakcja z tego ze znowu mozesz jezdzic bedzie wielka:) pozdrawiam wszystkich i do nastepnego. rowniez udanych wakacji zycze tym ktorzy je maja i powodzenia na jazdach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dobre tematy sa tu poruszane... zloty... wlasnie sie wybieram w piatek na zlot do Leska:D juz sie nie moge doczekac, super impreza:) przyjedzcie kto moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie no ja bym sie wybrała ale brak kasy itp.... rybko ja nie jestem twardo stapajaco po ziemi babka , jestem zodiakalna ryba jesli ktos wierzy w takei rzeczy to jestem max roztargniona i romarzona.. itp. ale chciałbym jedzic ze sowim facetem na zloty i w ogoel na maszynach , i siedziec w garazu bo lubie to i sprawia mi przyjemnosc 🌼 tylko potzrbuje wyrozumialosci bo nie jestem na tyle pewnym i doswidczonym kierowca co taka motolala :) wlasciwie to dopiero raczkuje w tych sprawach i przydałąby sie nieraz meska rada i doswiadczenie ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie dziewczyny mylicie sie w pewnej kwestii, motocyklisci , mezczyzni własnie chca takich kobiet które wiedza czego chca czego oczekuja od zycia i które kochaja moto tak bardzo jak oni ..........hmmmm czy ja jestem doswiadczona motocyklistka ...ok jezdze juz wiele lat ale zawsze sie ucze czegos nowego .............fakt przeszłam troszke i uczyłam sie jak jechaam na ukraine jak jest dobrze jechac w deszczu czy jak upasc by nic nie rozwalic i sobie krzywdy nie zrobic ........ale kazda z was tego sie nauczy naperwno ......na wszystko potrzebny jest czas ......................powodzenia ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym sie chetnie na jakis zlocik wybrala...ale tez jakos nie mam z kim i za co eh :| no moze z kolega co tez sie przymierza do kupna motoru a na razie jezdzi 4oo hondzia hehe... ...a co do facetow to ja w sumie juz nie wiem czego oni od nas chca...moze kiedys trafie na takiego co mi w koncu odpowie :) ....chwilowo posiedze sobie z mezczyzna mojego zycia czyli moim Rudolfem (to jest krolik hehehe) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hieeeeeee 🌼 no ja wlasnie ruszam w tarse co prawda nie na moto ale za to na szkolenie ratownicze jakby co badzcie spokojne jesli cokolwiek tfu tfu zdarzy sie na drodze a ja bede w poblizu :P ( taaaaa pierwsza zemdleje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesac mam nadzieje ze jak cos mi stanie na drodze to cie spotkam INDIANKA na drodze ....................buzka ....ja w poniedziałek jade w trase ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motolalu, daleki wypad? Głos rozsądku: \"Jak twoje żeberka???\" ;-) Gratuluję powrotu do zdrowia ;-) Dzięki mozajka za linka. Pooglądałem filmiki i chyba mnie te cyrki nie kręcą tak bardzo jak myślałem. Za to coraz częściej myślę o torze... Oczywiście pod kątem doskonalenia techniki jazdy. Pozdrowienia dla twojego... Rudolfa. Chyba w weekend ściągnę do Krakowa. Będzie się coś ciekawego działo w mieście? Indianko* tobie jednej dam się uratować, jakby tfu, tfu co... tylko jak cię rozpoznam?? błędne koło... ;-) Widzę, że dyskutujecie sobie o nas... miło ;-) Zdania jak zwykle podzielone... i dobrze ;-) Wypadałoby się jakoś odnieść... ale jakoś nie mam zdania na temat facetów :-D Koło mojej eks. kręciłem się jakieś 5 lat i niewiele wykręciłem ;-) Myślę, że na tym polu Rudolf ma większe osiągnięcia... ;-) Może miałem za mało testosteronu? Nie wiem. ...a może to te braki w uzębieniu i ciągłe gadanie o seksie... ;-) Jedno jest pewne - nie ma reguł. I to na szczęście w obie strony ;-) Wierzycie, że Ona nie chciała słyszeć o motocyklu??? Nie do pomyślenia! ;-) ;-) ;-) Szerokiej drogi i zamknięcia opon na każdym zakręcie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich 14-15lipca na tor w poznaniu , co tydzien sa tam treningi doskonalenia jazdy ..........ale w te dwa dni ja bede i bede pokazywac jak isc na kolano .......zapraszam ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Motolala:) ile masz latek? oj to musisz sobie niezle wymiatac na moto? moze jakies lekcje dla mnie poczatkujacej??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mam latek w przyszłym roku stuknie mi 30 ........chcesz pare lekcji zapraszam na tor..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zdobędę do 14 lipca oponki - przyjadę do Poznania. Jeśli przyjadę na tor... motolalu, siądziesz na kolanku? ;-) ...takie tam końskie zaloty :-D Tak poważnie - chciałbym zobaczyć cię w akcji. i innych też... Mnie tam jeszcze daleko do ścigania, ale chcę zobaczyć gdzie robię błędy. Pozdrowienia dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JALEK jasne jak tam bedziesz napewno ........hihi............nie wiem jak ty to robisz ale powiem jedno trzeba sie tak zwiesic obok motocykla, aby zewnetrzna reka i korpus przylegały do zbiornika ........................dozobaczenia .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ;-) Wiesz, jak się na niej tak delikatnie położę, to czuję, że ona to lubi... Ja też, oczywiście. Ale ona chyba bardziej... :-D Nie wiem jak to powiedzieć... - ja tego nigdy tak na prawdę nie robiłem... ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Pewnie niektore z Was znaja tego linka ale moze niektore nie. Zapraszam zatem na stronke: www.madmotogirls.com. Czyli cos o szalonych dziewczynach na srebrnych rumakach. Jest tam forum, ciekawe linki i inne ciekawe rzeczy :D Polecam :) PS. Pozdrowienia dla Jalka (Rudolf Cie odzdrawia:) ..jak bylo w Krk? (sorki ze nie odpisalam co sie dzieje w krk ale jakos mi wylecialo z glowy :| )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooooo wrciolam ale nam wpie*dol spuscili czuje ze zyje, kazdy miesien pozoracje wypadkow transport rannych przez mosty linowe i bagno:P, triaz , ciemo, las,CPR, AED........mnostwo trasy, nauki i kilka godzin snu padam na pysk kochani uwazajcie na siebie my ogladalismy zdjecia z wypadku motocyklisty niby 80 na budziku a kraw aamsa została, nie bylo co zbierac :( na przystanku woodstcok bedzie zlot motocyklowy ,zparaszam bedze obstawiac :) czujcie sie bezpieczni acha bylo tylka kilka dziewczyn oprocz mnie -dalysmy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak wiecie co , rozlozylam sie ......wczoraj meczylam sie z goraczka ............39,8 a dzisiaj straszny kaszel ......kurczak musze do piatku wyzdrowiec ..............buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiórka, pogoda pod psem... indianka* pada na \"pysk\"... motolala się \"rozkłada\"... ...a mi odmówili realizacji zamówienia opon :-( Powód: są w ofercie lecz nie ma na magazynie - NAWET U PRODUCENTA Przepiórka!!! Nie wiedziałem, że AVON Azaro są takie popularne.... Zamówię inne, ale zaczynam podejrzewać, że jedynymi oponami jakie mają są Lasertec... W krk nie byłem, bo miałem pracowity weekend :-( Pewnie i tak znowu nic ciekawego się tam nie działo... ;-) Dużo zdrówka i uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ten swiat jest okrutny ..............hihi ale damy rade ...........siła jest w nas .............prawda JALEK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda ;-) Wróbel, absolutna! ;-) ...tak w ogóle to jakich, sójka, gum używacie? Może mi coś, wrona, polecicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runnerka
Witam wszystkich.... Mam taki kocioł w pracy, że ani na urlop ani na jazdy iść nie mogę :(....zonk....narzie tylko literaturę fachową przeglądam.....dobrze że przynajmniej mogę forum poczytać i Wasze przygody.....:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaa
KateGs500F - ja tez byłam w lesko ( jestem z kolic ) i jak Ci sie podobało ?? troche muza byłą do du... a teszta luzik :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? cos nie bardzo udal sie w tym roku zlot w lesko, organizacja nawalila, inny klub organizowal i cos nie bardzo mu to wyszlo, bez parady, bez zarca w bilecie a bilet wstepu 35 zl za co? za pole namiotowe;/ malo konkursow, pokazow, nic ciekawego sie nie dzialo procz koncertow pod scena, miejmy nadzieje, ze za rok bedzie lepiej:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w te wakacje bardzooooo spokojnie...:O:O:( nie mam kasy na nic wybieram sie tylko na woodstock na pewno odwiedze wioske motocyklowa , z tym ze ja bede tam w parcy wiec nie bedzie picia itp. zapraszam na woodtsockowu zlot motocyklwoy warto zaliczyc taka duza impreze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×