Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość alkasia35
skad ci sie wzielo ze blister zaczyna sie w poniedzialek?? nastepna kretynka dla ktorej schemat brania tabletek jest zbyt skomplikowany, a potem sie dziwic ze sa wpadki przy tabsach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młódka
Wiec moze zamiast mnie wyzywac od kretynek powiesz jak brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala91
ja bym brala tak jak wszystkie inne tabletki powinno sie brac czyli z pierwszym dniem okresu zaczynasz nie wazne w jaki dzien tygodnia wazne ze z pierwszym dniem okresu i bierzesz przez 21 dni a później tydzien przerwy i od nowa (chyba dobrze napisalam) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska9999
Dziewczynki macie takie różne pytania jedne błahe a drugie poważne ale pamiętajcie że wszystkie są ważne bez względu na treść,więc odp.sobie szczerze. Ja zaczęłam brać tabletki w wieku 16 ponieważ miałam skomplikowane miesiączki(miałam co drugi dzień,przez dwa mies. lub nie miałam przez 4mies)moja mama była przestraszona ja zresztą też gdy poszliśmy do gin.zrobił badania i powiedział że jest wszystko ok.ale zapisał tab.więc brałam,ale po jakimś roku odstawiłam żeby zobaczyć czy już jest wszystko ok.ale niestety po odstawieniu po jakiś 2 mies znowu zaczęło się to samo wiec przez te wszystkie lata raz brałam raz odstawiałam i to różne różniste tab.teraz mam 23 lata przez ta wszystkie lata i rożnych tab.wiem że każde tab.działają tak samo tylko inaczej na różne osoby.Najgorsze jest to że byłam u tylu gin.(i żaden nie wysłał mnie na badania jakieś dogłębne np.hormonalne) ale wszyscy twierdzą że nie mam się czego obawiać a ja się obawiam co zostanie z mojej wątroby i czy zajdę w ciąże jak się zdecyduje na dzidzie.Pamiętajcie że jak jesteście u lekarza to mówcie mu o wszystkim bo jeśli jest dla was jest coś błahego to dla gin.to ważna informacja że coś jest nie tak. Pozdrawiam was wszystkie i zadawajcie wszystkie pyt.bo kto pyta to nie błądzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska000
witam, nie wiem czy takie pytanie padlo czy nie, ale nie pamietam zeby ktoras z Was je zadawala. mam maly problem, moj lekarz ginekolog ma wolny termin wyzyt dopiero na styczen, a ja pod koniec grudnia musze zaczac nowe opakowanie, czy w takiej sytuacji tabletki moze wypisac mi lekarz pierwszego kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia35
podobno może, ale najlepiej zapytaj swojego lekarza czy ci wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiapokorska
BIORĘ CILEST PIERWSZY MIESIAC BRALAM JUZ MERCILON I MICROGYN 30 NIESTETY ZADNE Z TYCH TABLETEK MI NIE SLUZA PO CILEST W CZASIE BRANIA PIERWSZEGO OPAKOWANIA DOSTALAM OKRES I MAM GO JUZ 21 DNI SKONCZYLAM 1 OPAKOWANIE I DALEJ MAM PLAMIENIA WCZESNIEJ BRALAM TABLETKE "PO"MOJ LEKARZ (ANGLIK)POWIEDZIAL ZEBYM NIE PRZERYWALA TABLETEK BO ORGANIZM MUSI SIE PRZYZWYCZAIC JA JEDNAK MAM DOSYC MIESIACZKI PRZEZ MIESIAC I SAMA PRZERWE TE TABLETKI MAM TYDZIEN PRZERWY ALE NIC SIE NIE ZMIENILO CODZIENNIE MAM PLAMIENIA.CO ROBIC CZY KTOS WIE???CZY ZACZAC BRAC PO TYGODNIU CZY JEDNAK PRZERWAC????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek_28
Hejka! Kobiety, odpowiedzcie, proszę na moje małe pytanie - czy przytyłyście po Cilest??? Brałam Microgynon, troszkę "spuchłam", ale po miesiącu, dwóch wszystko wróciło do normy. Po półtora roku zmieniłam tabletki na Diane (ze względu na trądzik) i to był dla mnie koszmar! Przytyłam, spuchłam jak balonik, piersi urosły, ale co z tego, skoro byłam cała obolała!!! Rzuciłam to cholerstwo jak najprędzej! Teraz lekarz przepisał mi Cilest i się martwię czy nie będzie powtórki i znów nie zacznę tyć :( odpowiedzcie, proszę! dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doduś
Kiedyś brałam Cilest jeszcze przed zajściem w ciąże ale tylko przez m-c i po tak krótkim czasie urosły mi piersi i zaokrągliła mi sie pupa, ale tak to nie przytyłam i nie miałam żadnych skutków ubocznych takich jak bóle głowy, mdłości, depresja. Teraz znowu zaczęłam brać Cilest i jest ok. Nie polecam Yasmine, ponieważ od nich zrobił mi sie guz lity na jajniku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doduś
Kiedyś brałam Cilest jeszcze przed zajściem w ciąże ale tylko przez m-c i po tak krótkim czasie urosły mi piersi i zaokrągliła mi sie pupa, ale tak to nie przytyłam i nie miałam żadnych skutków ubocznych takich jak bóle głowy, mdłości, depresja. Teraz znowu zaczęłam brać Cilest i jest ok. Nie polecam Yasmine, ponieważ od nich zrobił mi sie guz lity na jajniku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1596
Cilet to byly moje pierwsze tabletki, przepisala mi to pani ginekolog zebym dostawala regularnie okres co 21 dni.. ale nie dostawalam to byl jeden skutek uboczny a reszta to przez pierwszy miesiac brania tych tabletek z pochwy wyplywala mi prezroczysta wydzielina z krwią, i bole glowy chyba. Teraz biore juz inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore cilest od 5 dni. czy moge juz wspolzyc bez zabezpieczenia? czy jeszcze lespiej poczekac? czy te plamienie o ktorym wspominacie jest duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore cilest od 5 dni, czy moge juz wxpolzyc bez zabezpieczenia ? czy lepiej jeszcze poczekac? czy te plamienie o ktorym wspominacie jest duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore cilest od 5 dni . czy moge juz wspolzyc bez zabezpieczenia czy lepiej jeszcze zaczekac? czy to plamienie o ktorym wspominacie jest duze? jeszcze jestem w trakcie miesiaczki i nie wiem jak ono bedzie wygladalo ... tak samo jak okres czy jakos mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore cilest od 5 dni . czy moge juz wspolzyc bez zabezpieczenia czy lepiej jeszcze zaczekac? czy to plamienie o ktorym wspominacie jest duze? jeszcze jestem w trakcie miesiaczki i nie wiem jak ono bedzie wygladalo ... tak samo jak okres czy jakos mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore cilest od 5 dni . czy moge juz wspolzyc bez zabezpieczenia czy lepiej jeszcze zaczekac? czy to plamienie o ktorym wspominacie jest duze? jeszcze jestem w trakcie miesiaczki i nie wiem jak ono bedzie wygladalo ... tak samo jak okres czy jakos mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. biore cilest od 5 dni . czy moge juz wspolzyc bez zabezpieczenia czy lepiej jeszcze zaczekac? czy to plamienie o ktorym wspominacie jest duze? jeszcze jestem w trakcie miesiaczki i nie wiem jak ono bedzie wygladalo ... tak samo jak okres czy jakos mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doduś
Dopiero po tygodniu brania tabletek można współżyć bez zabezpieczeń. A jeśli chodzi o plamienia to są mniejsze niż w czasie okresu, brązowe lub czerwone, raz kilka kropel a niekiedy mam wrażenie, że znowu mam okres. Biore pierwsze opakowanie Cilestu. Okres trwał 7dni, a z tym plamieniem sie męcze już dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doduś
Dopiero po tygodniu brania tabletek można współżyć bez zabezpieczeń. A jeśli chodzi o plamienia to są mniejsze niż w czasie okresu, brązowe lub czerwone, raz kilka kropel a niekiedy mam wrażenie, że znowu mam okres. Biore pierwsze opakowanie Cilestu. Okres trwał 7dni, a z tym plamieniem sie męcze już dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska000
@Dodus wez do reki ulotke i tam masz wyraznie napisane, ze tabletki antykoncepcyjne stanowia zabezpieczenie przed niechciana ciaza juz od PIERWSZEJ przyjetej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska000
@Dodus wez do reki ulotke i tam masz wyraznie napisane, ze tabletki antykoncepcyjne stanowia zabezpieczenie przed niechciana ciaza juz od PIERWSZEJ przyjetej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore cilest z przerwami juz 5 rok i jest ok :) z tym ze teraz biore je pierwszy tydzien po tak dlugiej przerwie jaka byla ciaza i narodziny synka i karmienie go cycuchem przez rok.......i wszystko jest ok...z malym wyjatkiem ze w kolko jestem glodna co chwiala prawie i naj lepiej to same slodycze bym jadla :P przydalo by mi sie i pare kg przytyc bo po narodzinach i karmieniu synka waze teraz 43kg a przed wazylam 52 kg czy ktoras z was przytyla jak czula taki głud jak ja,a nawet czy ktora kolwiek przytyla po stosowaniu cilestu??????/ bo wczesniej nie dzialo sie ze mna nic,nie przytylam ,nie czulam glodu......bylo super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore cilest z przerwami juz 5 rok i jest ok :) z tym ze teraz biore je pierwszy tydzien po tak dlugiej przerwie jaka byla ciaza i narodziny synka i karmienie go cycuchem przez rok.......i wszystko jest ok...z malym wyjatkiem ze w kolko jestem glodna co chwiala prawie i naj lepiej to same slodycze bym jadla :P przydalo by mi sie i pare kg przytyc bo po narodzinach i karmieniu synka waze teraz 43kg a przed wazylam 52 kg czy ktoras z was przytyla jak czula taki głud jak ja,a nawet czy ktora kolwiek przytyla po stosowaniu cilestu??????/ bo wczesniej nie dzialo sie ze mna nic,nie przytylam ,nie czulam glodu......bylo super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaxyz
Po Cilest czułam się świetnie, brałam go ponad rok. Udało mi się przytyć 4 kg co w moim przypadku było super! Po odstawieniu znowu schudłam:-( Teraz od 7 miesięcy biorę Jasmin i NIE POLECAM ICH NIKOMU!!! Fatalnie się czuję, wypadają mi włosy, mam bóle nerek i podbrzusza. Miałam je dzisiaj odstawić bo strasznie się boje o zdrowię. Jednak wrócę do Cilest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore cilest od
niecalego miesiaca, nie martwia mnie plamienia, bo wiem ze to normalne i samo powinno minac.niepokoja mnie za to bole w podbrzuszu, dosc podobne do tych w czasie okresu, ktos tez tak mial? przeszlo razem z plamieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj biore cilest prawie 2 tyg :) po 8-9 tabletce kreciło mi sie strasznie w głowie,dretwialy mi nogi,rece i bolały mnie jajniki ale po 10 tabletce mi przeszlo i teraz jest super,czuje sie tak jak wczesniej,czasem mam plamienia ale przy pierwszym opakowaniu wiem ze to norma :) glodek czuje nadal :P ale to akurat mi nie przeszkadza bo jak przytyje to nawet sie uciesze,juz udalo mi sie przytyc przez te 2 tyg nie cale 3 kg i nie waze juz nie cale 43 kg ale ponad 45 :D z czego bardzo jestem zadowolona bo znow nabieram kobiecego cialka bo z ta moja mini waga przy moich maluchach wygladalam jak 13-letnia siostra a nie mama :P:P:P moze po 3 miesiacach jak wszysko sie juz unormuje w moim organizmie to bede wazyc 50 ukochanych kilogramkow i wiecej juz nie przytyje a jak co to bede ograniczac slotkosci jak na razie zjadam je na rowni z moimi dzieciaczkami :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam małe pytanko do was, przez jakies 3lata brałam mercilon i były dla mnie idealne, lecz pani ginekolog postanowila mi je zmienic na ciles. Po kilku dniach brania, zaczełam czuc ze po kazdej tabletce robi mi sie niedobrze, a do tego wogole niechce mi sie jesc, a brzuszek rośnie. Czy to jest wina tabletek czy czegos innego. Prosze o pomoc!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×