Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość cilesttiin
tydzien przed?,to tak mozna w ogole heh...myslalam ze to jest kwestia 1,2 dni ze sie wezmie przed okresema tu caly tydzien,no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia212
Ja wzielam,gdy nie miala wogole okresu.Predzej bralam zastrzyki i okres nie wrocl,ale lekarz powiedzial,zebym zaczela brac,bo nie wiedomo kiedy dostane okres...Odczekalam prawie 2 tygodnie i dopiero potem odwazylam sie na wspolzycie-dla bezpieczensta.Wychodze z zalozenia,ze skoro je biore to musza dzialac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisss
Ehh nie polecam tych tabletek jak dla mnie są do dup... źle sie po nich czułam miałam mdłości i co lepsze ciągle chodziłam zła. A najgorsze jest to ze okres miałam 21 dni po 21 dniach brania tych tabletek zrezygnowałam no i w końcu skończył mi sie, niestety teraz już ponad 1,5 miesiąca nie mam miesiączki:/i nie mam pojęcia ile jej jeszcze nie będzie wiec chyba czas sie wybrać do lekarza. Naprawdę nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisss
aha zapomniałam dodać ze nie współżyłam z chłopakiem wiec to ciąża nie może być. Dziś byłam umówić sie na wizyte u ginka i po krótkiej rozmowie jestem skierowana do szpitala:O bardzo sie boje nie wiem co to może oznaczać :( napisze jak wróce. Teraz prosze o jakieś wiadomości od dziewczyn które mają/miały taki sam problem jak ja :( z góry dziękuje:* mój meil: monisss3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Rigevidon i Microgynon i żadnych skutków ubocznych nie miałam. Jeśli są to musisz zmieniać tabletki i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena.Mi
Witam!Od roku biorę tabletki harmonet, niestety miałam po nich straszną nerwicę,chodziłam na psychoterapię-pomogło ale postanowiłam wybrac się do innego ginekologa. Pani dr zmieniła mi tabletki właśnie na Cilest.Nie wiem czy po nich będzie lepiej. Proszę powiedźcie mi czy jeszcze ktoś ma takie typu problemu jak nerwica (dośc zaawansowana)? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszone899
hej.. ja narazie jestem na pierwszym płatku cilestu... i mam pytanie, kiedy dostane okres?? czy podczas tej 7-dniowej przerwy czy po niej? z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
A może tak byś ulotkę przeczytała? Okres dostaniesz w czasie 7 dniowej przerwy, zwykle jest dużo mniej obfity niż przed braniem tabletek i krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-kaczuszka31
Witam.Mam pytanie czy któras z Was łykała w trakcie zażywania cilestu tabletki o nazwie DETRALEX (to jest profilaktycznie przeciw żylakom )Jesli chodzi o skutki uboczne cilestu to jak na razie mam problemy tylko z nogami .Wcześniej miałam Marvelon i po nich fatalnie się czułam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_na_zabój
Biore Cilest kilka dni i jak narazie jestem tak srednio zadowolona. wydaje mi sie, ze piersi sa z lekka wieksze- to akurat jest ich plus. Ale niestety okres byl o wiele bardziej obfity niz zwykle i trwal dluzej. dodatkowo przez cala miesiaczke wybuchalam placzem bez powodu. mam nadzieje, ze to minie, tez tak mialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Do "zakochana_na_zabój" : Jesli bierzesz Cilest kilka dni,to jakim cudem mogłas już miec okres?????? (kilka dni to napewno nie jest 21-czyli tyle ile powinnas brac tabletki i po tym czasie zrobic przerwe-na krwawienie!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennka19
hej, powoli kończę już 2 opakowanie cilest byłam na wakacjach, więc nie chciałam dostać okresu, więc zrobiłam tak, jak inni mi mówili, od razu 2 opakowanie i faktycznie okresu nie dostałam.. Tylko dlaczego pojawiły się na nowo plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_na_zabój
hmm.. mialam na mysli okres podczas ktorego zaczyna sie brac tabletki...;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
A,no to juz rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy powiedzcie mi czy ktoras z was bierze cilest jedynie jako sr antykoncepcyjny? mi gin przepisal dla uregulowanie okresu. w tym czasie przestalismy z moim partnerem wspolzyc. Wrocilam do starych "nawykow' :) ale nie zmienilam tabletek. Zostalam przy cilescie. Duzo slyszalam ze cilest nie jest dobry do zapobiegania ciazy. Na razie dzieci nie chcemy miec dlategog oprocz tabsow zabezpieczamy sie gumka. Czy to jest potrzebne? Moze powinnam wyluzowac? :p Tabsow zmieniac nie chce bo sa dla mnie odpowiednie... pliiss odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Nie,no bez przesady.Po to się trujesz tabletkami,żeby nie zaprzątac sobie głowy prezerwatywami!! Chyba naprawde powinnas wyluzowac ;) I pierwszy raz słysze,że Cilest nie jest dobry w zapobieganiu ciąży!! ;) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adula1122
mam pytanko... no i problem... biorę tabletki cilest ... teraz mam tą 7 dniową przerwę, tabletki zażyłam w pierwszy dzień okresu ...ale ten okres miałam przez całe 21 dni no i jeszcze teraz mam krwawienie.. czy to jest normalne?? czy któraś z was tez tak ma?? czekam na odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemtunowa
mam pytanie, czy jak bierzecie tabletki to o dokladnej godzinie, czy po prostu wieczorem jakos, znaczy o jednej porze dnia, bo dopiero zaczynam i nie wiem czy cos sie stanie jak jednego dnia wezme o 22, a drugiego o 24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Do "adula1122" : Plamienie podczas brania tabletek sie zdarza!Ale jesli to mocne krwawienie,to przeszłabym sie na Twoim miejscu do gina :) Do "jestemtunowa" : Ja staram sie brac z różnicą do pół godz.Biore sobie o 9,30 (dla mnie wygodniej jest rano) i staram sie tej godz trzymac-to znaczy najpóźniej biore o godz 10.Większej różnicy nie zdarzyło mi się jeszcze zrobic,ale to dopiero pierwsze opakowanie! Ale nic sie nie stanie jak weźmiesz później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka3265
hej. ja biore tabletki od 19 lipca od pierwszego dnia okresu i cały czas mam krwawienie.. nie wiem czy to jeszcze okres czyjuż samo plamienie. ale mam nadzieje że szbko to minie i nie bede miała go całe 4 tyg. tak jak niektore osoby z forum. kochalam suę już z facetem bez gumkim po 8 dniu brania tabletek nie kończył we mnie alemyśle ze tabletki juz powinny działać. bo lekarzmi mówił że działają po tygodniu. jak narazie nie mam żadnych innych skutków ubocznych. i moje piersi staly się pelniejsze i jędrniejsze. (co spodobalo się mojemu chłopakowi) i u mnie apetyt nie zmienił się może troche wiecej pije wody ale w sumie to pewnie przez te upały a nie od tabletek. wiec pozdrawiam i polecam cilest. bo jak narazie nie moge na niego narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zajrzałam na to forum, bo właśnie będę zmieniać tabletki z yasminelle na cilest... Jedna z dziewczyn napisała, że bez sensu brać tabletki starszej generacji, skoro są nowszej... Nie zgodzę się! To wszystko zależy od organizmu..jestem osobą bardzo młodą, więc lekarz przepisał mi Yasminelle, brałam je pół roku, a teraz muszę zmienić, i to właśnie na starszą generację. Nie dla każdego im mnie hormonów, tym lepiej...poza tym liczą się również inne składniki tabsów. Czekam na opinie, może któraś z Was zmieniła z Yasminelle na Cilest Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennka19
hej, mam pytanie byłam dziś u gienia ale go nie było!!! wraca dopiero w nast piatek albo poniedzialek za półtora tyg. miłam tabletki cilest do dziś potem ta 7 dniowa przerwa apotem nie mam juz tabletek!!! czy bede zabezpieczona dalej?? do tego liczmy poniedzialku nawet jesli ie bede polykac tych tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Dziewczyny,a ja mam taki problem,że w tej przerwie siedmiodniowej nie wystapiło oczekiwane krwawienie!!!! Myśle,że może miec na to wpływ to,że ponad rok brałam zastrzyki anykoncepcyjne,potem przez 3 miesiące nic nie brałam(miałam nadzieje,że w tym czasie wróci mi okres...ale nie wrócił) no i wkącu wziełam Cilest-dalej nie majac okresu(tak doradził gin) Dodam,że przed wzieciem Cilestu zrobiłam test ciążowy-na wszelki wypadek. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje?? Czy krwawienie może niewystąpic?? Iśc znowu do gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusia
prawda jest taka,że każda kobieta może reagować na lek inaczej.ja biorę je już od marca i nie narzekam na żadne skutki uboczne-jedynie orzy pierwszym opakowaniu lekko ciągło mnie n wymioty ale widocznie bardzo szybko sie do nich przystosowala,a zaś koleżanka która brała wcześniej Yasmine a teraz bierze cilest mówi że źle się po nim czujeboli ją brzuch,ma mdłości.więc widocznie tak jest. u mnie po Cileście same plusy-cera gładka,żadnych syfków,przebarwien,powiększony biust,zgubienie wagi w w pupie i biodrach,zero mdłości czy bólów brzucha.a że jestem rozbiegana,to nastawiam budzik na godzinę o której mam brać tabletkę-i jestem dużo mniej zestresowana niz przy gumce. a z moim partnerem nie stosujemy nic innego-tylko ja biore cilest.prynajmniej ja te tabletki polecam.jeśli się zdecydujesz życzę powodzenia w stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusia
gosienka19-JEŚLI DBASZ O TO ŻEBY PRZYJMOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusia
gosiennka19-jesli dbasz o to by przyjmowac regularnie i nie pominelas zadnej-jestes zabezpieczona przez te 7 dni. a do ani-wiem ze czasemoze zdarzyc sie tak ze miesaczka nie wystapi.jednakze jak to sie ma w stosunku do zastrzykow nie mam pojecia najlepiej udac sie ponownie do ginekologa i wypytac sie i to co cie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacerta87
na stronie Cilestu znalzlam informacje ze jesli nie zrobi sie tej 7 dniowej przerwy to mozna sobie przesunac date miesiaczki. Mimo ze tej przerwy nie zrobilam krwawienie wystapilo i trwa juz 13 dzien. w 11 dzien przestalam wogole brac tableki i nie wiem co mam robic. Przestac je brac wogole czy teraz mimo krwawienia zrobic 7 dni przerwy i zaczac brac dalej. Czy lepiej nie eksperymentowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
witam, mam takie pytanie czy jest różnica w tym, że nie wezmie sie tabletki pierwszego dnia cyklu tak jak pisza tylko 2 bo ja nie mam od razu normalnego krwawienia tylko plamienie 1 lub dwa dni wcześniej przed tym prwdziwym krwawiniem prosze o rade w który dzien powinnam wziąć jak sie pojawi plamienie koloru brązowego czy jak już jest ta krew taka jak powinna byc-prosze o odpowiedz czy któraś też miała taki dylemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Nie podpowiem Ci,którego dnia powinnas wziasc-,ale pociesze Cie,że ja wziełam Cilest gdy nie miałam wogóle okresu...i tez jestem zabezpiecczona:):) Ale odczekałam 7 dni,nim zaczełam współżyc,tak dla pewnosci... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×