Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Fylyp 14
Jeśli ktoś jest z warrszawy prosze o podanie mi najlepszego salonu do przekłucia jezyka ...mam zamiar zrobic sobie w landzie u kosmetyczki kosztuje tam 80 zł ale nie jestem do niej w pełni przekonany prosze o odp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp 14
Prosze jesli ktos jest z warszawy podajcie dobre studio lub zaufana kosmetyczke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckoffziom
z tego co wiem, to Smerf robi dobrze kolczyki. ja mieszkam w Białymstoku i u nas jest dobre studio, ale on jest bardziej precyzyjny. Moja kolezanka np za kazdym razem do niego jezdzi. Popytaj sie o Smerfa, napewno szybko dostaniesz namiary. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp 14
Fuckoffziom ...Dzieki .... Czy ewarto sobie zrobic u kosmetycki ?? ODPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jui
ja mam w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla-olunia
a ja w cipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q=Pati=p
No Coz Ja Moge Powiedziec O Kolczyku W Jezyku... Mam 12 Lat ;D I Mam Go Dopiero 2 Dni, Spuchl Mi Nawet Bardzo, Ale Nie Mam Zamiaru Go Wyciagac Bo Strasznie Mi Sie Podoba Kolczyk W Jezyku U Laski Gorzej Z Kolesiem (Bez Obrazy). Mam Nadzieje Ze Nie Dostane Zadnego Zakazenia Czy Jak To Niektorzy Twierdza Raka Jezyka... Najgorsze Jest To Ze Musze Jesc Teraz Tylko Serki Homogenizowane :(. Pozdro Dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q=Pati=p
No Coz Ja Moge Powiedziec O Kolczyku W Jezyku... Mam 12 Lat ;D I Mam Go Dopiero 2 Dni, Spuchl Mi Nawet Bardzo, Ale Nie Mam Zamiaru Go Wyciagac Bo Strasznie Mi Sie Podoba Kolczyk W Jezyku U Laski Gorzej Z Kolesiem (Bez Obrazy). Mam Nadzieje Ze Nie Dostane Zadnego Zakazenia Czy Jak To Niektorzy Twierdza Raka Jezyka... Najgorsze Jest To Ze Musze Jesc Teraz Tylko Serki Homogenizowane :(. Pozdro Dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7213wp.pl
Ja dopiero mam zamiar sobie zrobić :) Zna ktoś jakieś pewne studio w Krakowie???? Prosze o odp najlepiej na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia26060
mnie przebicie wogule nie bolalo(bardziej mnie przebicie uszu boli...) przyzwyczailam sie juz w 1 dniu jak puchnie troszke boli ale mnie akurat bardzo nie bolal... wogule nie zaluje ze zrobilam... ja kupuje kolczyki za 10zl ze stali chirurgicznej-sprawdzone ale to u mnie jest tanio ogolnie kosztuj w granicach 20zl. a i prawie wogule nieseplenilam... tzn. starzy sie nawet nie kapli... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 350
mam kolec od 3m-cy,tylko troszke sepleniłam ale starzy sie nie skapneli :P:P:P A co do jedzenia to normalnie jadlam a nie tak jak kazdy mówi ze dieta płynne gerberki i te inne bajery.. Weźcie przestańcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 350
Fylyp 14 ja robiłam kolec w pępku u Smurfa.. wszystko było profesjonalnie,sterylnie itp. A w jezyku gdzie indziej :D:D jak chcesz to napisz do mnie na maila: patrycja350@wp.pl bo nie bywam na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp 14
Prosze odpowoedzcie mi czy ktos robił sobie kolczyk u kosmetyczki w Warszawie !!! ODPiszcie jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_49
ja mam kolczyk w języku =) mam go już prawie 2 miesiące... samo przekłucie nie boli tylko bardziej męczące jest to trzymanie jęzorka na wierchu podczas przekłuwania hahaha Najgorsze są pierwsze dni bo strasznie mnie bolał i raczej nic nie jadłam a po tych 3 dniach już loooooooz.... tylko trzeba na początku pamiętać żeby go dokręcać bo chyba nikt go nie chce połknąć:) Polecam dziewczynki nie bójcie się jeśli się wam to podoba.... ja jeszcze będę robić kolczyka w brwi i trochę się tego boje ALE raz kozie śmierć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fylyp jeśli mogę Ci radzić to nie rób kolczyka u kosmetyczki! one sie na tym wogóle nie znają idź do profesjonalnego salonu piercingu. Ja robiłam w języku gdzies z 2-3 tygodnie temu własnie w salonie i po 4 dniach zeszła opuchlizna i było wszystko ok! a co do kolczyka to polecam wszystkim jeeeest zaajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxizaxxx
Mi ogolnie bardzo podobaja sie kolczyki w jezyku Sama chcialam go sobie zrobic nawet bylam juz umowiona na wizyte ale niestety kolezanka pokazala mi filmik jak to sie dokladnie robi i niestety ale stchorzylam :( Bardzo bym chciala miec kolczyk to musi byc za"""ste uczucie No ale niestety za bardzo boje sie tego bolu :( Kolezanaka niedawno robila sobie kolczyk i mowila ze to boli jak cho"""a Ogolnie mam kolczyk w brwi i przeklucie nie bolalo mnie az tak bardzo no ale jezyk to nie to samo co brew :-/ Pozdrawiam wszystkich odwaznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wszystkich!!! Jutro ide z Koleżanką przebić sobie jęzorek :) dzięki waszym wypowiedzeniom zdecydowałyśmy sie na niego!!! Strasznie nam się on podoba i jestesmy gotowe na te wszystkie męczarnie!!! Dla nas rodzice nie są problemem bo własnie konczymy 18 lat wiec juz tylko my o tym decydujemy!!!! Szczerze ?? TO JUZ NIE MOGę SIE DOCZEKAć:):):):) jak tylko wrócę do domu to napisze wam jak było i jak jest :) życzcie mi powodzenia!!!! a ja nie dziękuję :* pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateSweet d
no wiec powiem tyle bardzo chciałam mieć kolczyka... zrobiłam sobie go dziś rano i właśnie wyciągnęłam ..:( nie mogłam znieść bólu a wiem ze warto było... nom cóż jak bym miała przekuwać drugi raz nie zrobiła bym tego.. samo przekucie w ogóle nie bolało... ale potem ból stał sie koszmarny... nie zniechecam do robienia kolczaka w języku.. ale naprawdę trzeba to zrobić z chęcią i wiedzieć na co sie decyduje Teraz to kasy trochę żałuje bo nie posiedziałam nawet z nim jeden dzien ale nie dała bym rady pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pamietacie jak pisałam ze mam zamiar isc zrobic sobie kolczyk w jezyku z kolezanką?? A więc zrobiłam to dokładnie przed wczoraj!!! Przekówałam bez znieczulenia bo jakoś tak wydawało mi sie ze bedzie lepiej i szczerze mówiąc miałam racje!!!! To prawie nic nie bolało!!!!!!!! Teraz mam troche napuchnięty jezyczek oraz troszke boli jak jem ale powiem wam coś jako ciekawostkę ze jak tylko wyszłam od kosmetyczki z kolezanką to poszłyśmy sobie po coś do jedzenia i kupiłysmy sobie hamburgery :):):) teraz za bardzo nie moge jesc ale i tak jem:D:D:D i mam dla was rade jezelei chcecie nie miec bardzo napuchniętego jezyka to kupcie sobie szałwię po zapazeniu wlejcie ja do foremek na lód i zamrozcie a nastepnie ssijcie je sobie to naprawde pomaga::):):):) powodzenia :* aaaaaaaaa i nie seplenie !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszczela
Witam, mam bardzo ważne dla mnie pytanie co do kolczyka w języku, u mnie w szkole jest zakazany piercing w ciele oprócz uszu, z takiej paki pytam, czy kiedy już zagoi się dziurka w języku będę mogła wyciągać kolczyk na jakieś 7 godzin?? A jeśli nie to na ile maksymalnie?? Byłabym wdzięczna gdyby ktoś odpisał mi na maila ale jeśli nie, to w razie czego będę tu zaglądać od czasu do czasu! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asha
Ja mam... dziś koleżanka mi zrobiła... O 10.30- wcale nie było tak strasznie tylko teraz troche boli... Wiem, że musze płukać jake ustną rumiankiem i szałwią i będzie cool. A jak na razie to język w ogóle mi nie spuchł :) Pozdrawiam, myśle że to jest fajne!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obssesion
Zrobiłam sobie kolczyk w języku około tygodnia temu. Przekłucie nic nie bolało i trwało tylko chwilkę.Przez około dwa dni sepleniłam z racji tego,że spuchł mi jęzor.Moimi posiłkami przed te dwie doby były zimne zupy bez makaronów,ziemniaków itd,no i oczywiście do picia zimna woda.Da się przeżyć.Po 48 h jadłam już wszystko.Wynalazłam swoją technikę na jedzenie.Po tygodniu całkowicie odpuchł mi język i muszę przyznać ,że przeszkadza mi już ta długa sztanga.Ale pójdę wymienić ja na krótszą w następnym tygodniu. Co dopsucia się zębów trudno mi narazie stwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaajjoorr
czesc ja wczoraj sobie przebilem jezyk przebijanie nic nie bolalo dopiero po 4 godzinach zaczol mnie bolec ale jade na tab przeciw bolowych i jest git troche mi napuchl jezyk jem jogorty i pije 7up i jakos daje rade polecam wam plukac usta szałwiom pomaga pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0491
Hah ja mam kolczyka w języku. Jak robiłam to bolało złpanie tymi szczypcami i trochę wbicie igły. Goi się powoli, trochę nie mogę mówić, bo boli, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Myślę, że już za kilka dni będzie wszystko w porządku. Wygląda zajebiście i mam nadzieję, że nie zepsuje mi szkliwa. Moja przyjmność kosztowała tylko 40zł, ale musiałam mieć ze sobą kolczyka. W momencie, gdy mi puchnie pani kosmetyczka kazała mi jeść wodne lody albo poprostu trzymać w buzi lód taki jak do napojów. Nie lizałam się z nim jeszcze, ale myślę, że fajna sprawa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp 14
Powiedzcie mi .. co mozna jest najlepiej zeby nie sprawiało bólu .. prosze napiszcie .. Dzieki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp 14
Co mozna jest najlepiej zeby nie sprawialo bólu w ten sam dzien i po !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izeczka *
ja wciągalam makaron :P taki ugotowany i gryzlam bokiem :) bo jakos balam sie papki wzerac zeby mi tej rany nie dotykalo ;0 a makaronik gryziesz i od razu polykasz nie dotykajac jezyka :) pozdrafffiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asha
Jutro minie tydzień od przebicia języka- wcale nie jest źle... Przez ten tydzień jakoś sobie radziłam :) Jadłam bokiem a wczoraj wiczorem zauważyłam że mój język robi sie całkiem normalny, już jest mniej spuchnięty... Jednak widać odciśnięcie na języku od kulki ale to nic... podobno za jakieś kilka dni się zagoi... Codziennie przynajmniej raz dziennie należy płukać buzie szałwią lub rumiankiem, najlepiej jeszce lekko ciepłym... Oraz (jeżeli to możliwe) płukać buzie czystą wodą (z kranu) po każdym posiłku... Pozdrawiam ja to wszystko stosowałam i już mnie mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati203
Ja mam juz półttora roku :):) jestem zadowolona nie mam zadnych komplikacji ani problemów z tego powodu :) Nie seplenie :p, umiec zamknąc buzie:p... przebijałam ze znieczuleniem więc nic mnie nie bolało, język spuchł mi po 5 mionutach hehe i utzrymywało sie ok poltora tygodnia..no i troche bolało ale dało się przeżyc :). Kolczyki nie są zbyt drogie zależy gdzie i jaki chcesz kupic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to znowu ja:D mam nadal kolczyka w języku opuchlizna już zeszła mam go juz ponad tydzien wcale go nie czuje nic juz nie boli i jest giiiit:):):) mój chłopak na początku był przeciwny temu kolczykowi ale jak zasmakował całusa z nim to odrazu zmienił zdanie :) jest naprawde super świetnie wygląda i jestem bardzo szczęsliwa ze sobie go zrobiłam i wcaaaale nie żałuje :D:D:D:D:D:D polecam :):):) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×