Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość maniiaa
hej:)ja tez mam kolczyk w jezyku niedawno sobie zrobilam..co do tego seplenienia to sie sepleni przez pare dni az nie zejdzie opuchlizna...a pozniej normalnie oczywiscie jak kto woli jesc mozna tylko boli ale da sie przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIGETH
A WIĘC KOLCZYKI NA JĘZYKI HAHA , NIE MA SIĘ CO BAĆ JEST ZACO POCIERPIEĆ :d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demii89
no ja mam jakos od roku iec tak: przeklocie prawie nie boli ja nie jadlam prawwwie 5 dni bolal mnie jeszcze tak ze 4 potem juz luzik ale bawic to sie nie mozna 3 tygodnie nim. calowanie takie samo jak bez zadna rewelacja ale lubie go bo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam sobie w piatek i jest juz oki wcale przebijanie nie bolalo tylko na drugi dzien nie moglam nawet sliny przelknac kolczyk jest superrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia=**
bardzo chcialabym miec kolczyka w jezyku.. mam 14 lat i niewiem czy moja mama sie zgodzi .... jak ją do tego przekonac?? bardzo boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: przebicie trwa góra 2 minutki i boli tak, jakbyś sie ugryzła w język. Po drugie: mozna palić po przebiciu, to nie ma zadnego wpływu (mi przebijała kumpela-kosmetyczka u siebie w domu i zapaliłyśmy od razu po przebiciu) Po trzecie: język zaczyna boleć około 3-4 godziny po przebiciu, strasznie wtedy puchnie, a ból jest taki, jak ból gardła. Po czwarte: przez kilka dni po przebiciu NIE WOLNO jeść nabiału (mleka, jogurtów, serków itp.) ponieważ zawierają flore bakteryjną i moga wywołać zakażenie; nie można jeść także kwaśnyh, ostrych ani goracych potraw, żeby nie podrażniać ranki. Po piąte: należy pić rumianek i ssać kostki lodu, to bardzo pomaga, bo mniej boli i zmniejsza sie opuchlizna. Po szóste: ja się całowałam już trzy dni po przebiciu i nic mnie nie bolało ;) (niektóre z Was twierdziły że nie można itd...) Po siódme: nie wolno pić wódy z mety... orginalnej niby tez przez pierwszych kilka dni, ale ja piłam i nawet mi pomogło ;) Po ósme: nie wolno sobie samemu przebijac, bo mozna naruszyć nerwy w języku i kubki smakowe, przez co można trwale stracić smak, to nie są żarty, więc radzę oddać sie w ręce specjalistów. Po dziewiąte: to chyba juz wszystko, jak mi sie cos przypomni, to dopiszę. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darlena
ja mam od 3 lat kolczyk w języku i nie dzieje mi się nic złego. trochę bolało jak przekłuwałam, ale jeśli chce się tego naprawdę to ból nie ma znaczenia. tak bardzo chciałam go mieć, że nie czułam go zbytnio :) przez pierwszy tydzień miałam opuchnięty język, ale to normalka. goił mi się ok. miesiąca. nie wskazane jest jeść w trakcie gojenia ostrego i gorącego, i trzeba myć język i zęby po każdym większym posiłku (żeby czasem jedzenie nie dostało się do gojącej ranki). to chyba tyle :)xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiluŚka
czytałam te przeerózne wasze wypowiedzi.. i normalnie nie wiem ktorej mam słuchać ... bo wy tu sie kłucicie zamiast dawać tu komentarze.. ;) ale to nic.. no ja chciałam sie zapytać... bo zdecydowałam sie z Qumpelką ze pójdziemy sobie przekluc języki.. tylko ,ze nie do zadnego studia tylko poprostu kolzeanka nam to zrobi za free.:D wiem co napiszecie.. ze jestem "nienormalna" ale w dupie to mam... moja decyzja a Twoje komentarze wiesz co sobie mozesz z nimi zrobic... ale oki ;] mam pare pytan.. aaha i zapomniałam dodać, ze moja mama sie o tym nie dowie :P wiec jak dlugo sie goi... czy jest bardzo duza opuchlizna... no i czy bardzo sie sepleni... bo ja bym nie przezyła gdybym seplenila do mamy jak bym z nia rozmawiała :D:D mam kupiony kolczyk 20 mm i msle, ze jakoś przezyję..:) Bardzo was bym prosiła o odpowiedź.. Mój numer gadu :) 2164899 [] no i piszciee ;) Buzioole ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po strachu P
Witam. Ja na kolczyk w jezyku zdecydowałam sie w poniedziałek, od tamtej pory mam jezyk 5 razy taki jak wczesniej, płukanki z szałwi zarówno zaparzonej z torebki jak i gotowej do rozcienczania sa w uzyciu bardzo czesto, kostki lodu z szałwi tez sa grane, ale jezyk mnie cholernie boli :/ moge przełykać sline, jeść zmiksowane zupki, i nabiału w zadnej postaci nie jem... mało tego obok dolnej dziurki mam cos jasnego (nie jest to ropa, bo probowałam sie tego pozbyć - nie wiem co to jest ale mam nadzieje ze zginie). Co moge jeszcze zrobic zeby sie szybciej zagoił?? Musze wrocic do pracy a pracuje w call center (nie zdradze jakiej, żeby nie robić reklamy)- a własnie moze ktos szuka pracy?? powyzej 18lat :P hehe :P. kolczyk zrobiłam w poniedziałek jak już mówiłam,,, czy to realne zebym do piątku mowila normalnie, a jezyk wrocil do swoich normalnych rozmiarów? :) wiem ze to sprawa indywidualna ale pomóżcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po strachu P
Fylyp 14 własnie przeczytalam poprzednie strony. ja robilam w warszawie w kdt :) i z usługi jestem całkiem zadowolona, bylo bez znieczulenia, ale nic nie bolało, bo zaczał gadac i niby ogladac moj jezyk i zagadywac, i nagle bylo juz po :) ogolnie to poszlam sie dowiedziec ile kosztuje powiedzial ze 100 , pogadałam i powiedzial ze jak sie zdecyduje w tej chwili to opusci 20% wiec sie zgodziłam (to on on mi pomógl w podjeciu decyzji - bo dzien wczesniej stchorzylam :P :) obiecał ze nie boli i faktycznie nawet nie wiem kiedy to zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxLlEeNnAxXx
LooL ja mam kolczyk i ja właśnie nie wiem co wy tu wogóle piszecieee..;/ ja sobie go saama zrobiłam.. nic nie bolalo..xD normalnie jadła i sie nie sepleniłaam..xD nawet moja stara o nim nie widziała..xD (dopiero sis wyakapowała) i szkole nie mam z nim żadnych problemów i wcale nie żałuje ze podjełam taką decyzjee...xD pozdrroo;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I PO STRACHU
NIE WIESZ CO MY TUTAJ PISZEMY, BO KAZDY PRZECHODZI GOJENIE SIE RAN INACZEJ TY NIE MASZ ZADNYCH OZNAK (BÓLU, SEPLENIENIA) NO A JA MAM, I NIE WIEM CO W TYM DZIWNEGO. TO SPRAWA INDYWIDUALNA, I CHYBA NIE POWIESZ MI ZE ZNOSISZ TAK SAMO BÓŁ I GOJENIE SIE ORGANIZMU NA COKOLWIEK NIZ OSOBA OD CIEBIE NP 3 RAZY WIEKSZA, STARSZA, CZY NIZSZA - NIKT NIE JEST TAKI SAM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia=**
przestaniecie sie klocic?? tylko odpowiadajcie na nasze pytania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po strachu
a jakie sa jeszcze pytania?? ja juz wymienilam kulki na mniejsze i wogole nie czuje kolczyka, no i mniej seplenie ale sztanga musiala zostac naraze dluzsza aczkolwiek opuchlizna mi juz schodzi :P powiem szczerze ze mi sie fatalnie to wszystko goi ale jest coraz lepiej :) mialam nawet kryzys zeby go wyjac calkiem , ale wytrwałam :) i jestem happy ogolnie tym co nie maja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =kamilka=
wiecia co ci co mówia ze po przeklóciu sie sepleni to kompletna bzdura!!!! to tez zalezy od fachowosci jego zrobienie, mi to koleznka robila w domu i wszystko jest ok!! mm go juz z pol roku a jesli chodzi o szpan tez sie z tym nie zgodze kto chodzi z jezykiem wywieszonym to kolczyk wylacznie dla ciebie1i nikt o nim wiedziec nie musi buziaki ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera301
nan pytanie czy zrobienie kolczyka w jezyku zle wlywa na uzebienie???zęby sie psuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izun
ja mam kolczyk juz pol roku przebijanie nic nie boli to jestr tylko chwilka no potem na puchnie no ale nie dlugo ja mmnilam opuchlizne tylko 5 dni przez 2tyg. musialam nosic dluga sztanege a potem zmieniaja na krutjka i ta krutkiej sie nie czuje:):):) pozdro0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axterrrooo
Ja mam kolczyk od tygodnia. Przekluwanie mialem w profesionalnym studioo... Bez znieczulenia i i tak nic nie bolalo . Gdy jezyk jest przebijany czuje sie tylko lekkie szczypanie.. Na poczatku odczuwa sie dyskonfort i nie bardzo da sie jesc bo jezyk i\jest sopuchniety i obolaly i przy jedzeniu odczuwa sie bol ... ale tak same fajne rzeczy z tym zwiazane:) prznajmniej w moim otoczeniu dziewczetom sie to podoba:) POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axterrrooo
P.S. Metalowe kolczyki niszcza szkliwo ale jesli opuchlizna zejdzie i przyjdzie czas na zmiane na mniejsza sztange to mozna zalozyc akrylowego ktory nie niszczy szkliwa. (przynajmniej tak mowili w studio) pozdrawiam :* a co do seplenienia to jest praktycznie nie odczuwalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiii84
ja mam kolczyka od wczoraj,choc planowalam juz od bardzo dawna. samo przebicie wogole nie boli,faktycznie jezyk mi spuchl ale dopiero dzisiaj ale nie az tak zeby nie mowc,rano seplenilam troche ale juz jest lepiej,jedynie to nie moge jesc bo nie da rady ale wypilam zupke w kubku i jest spoko,troche tez boli mnie gardlo ale pani w salonie powiedziala ze tak moze byc. ogolnie to nie jest taki e straszne jak niektorzy opowiadaja a wyglada zaje.......scie,tak wiec pokecam kazdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiii84
aha,jesli kogos naprawde boli gardlo to polecam pastylki SEPTOLETE PLUS,do ssania co wie,trzy godz,naprawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIGETH
siema , ja juz mam 3 tygodnie kolczyk jestem zadowolony z niego i moja dziewczyna tez jest zadowolona. opuchlizna zeszła nic juz nie boli jest ok nawet nie będe zmniejszał na mniejszy kolczyk bo z tym mam niezłą zabawę ,tak więc kolczyk na języku jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunika**
hejka ja mam kolczyk juz od roku jest fajnie ale kiedy przekowalam to byl koszmar bolalo mnie lzy mnie bolaly i nie moglam gadac przez tydzien!! jesc ni tylko jakies jogurty i zupki ale dalam rade spac w nocy nie moglam ale z jednej stronie jest zajebiscie z nim bo fajnie jest kiedy sie calujesz z nim i bawisz :PPP jak ktos chce kolczyk jezyku to nie robia bo to jest oplacalne:)) powodzenia wam:*:*:*:!!!! paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunika**
Przeprowadzam eksperymenty medyczne na stulejkach przy pomocy ust :classic_cool: Rektor też zapładnia pokryjomu i-droida Jestem buhajem rozpłodowym zapładniam i-droidy wkładam sobie i-droida w d­u­p­a­l­a czy to higieniczne? http://img115.imageshack.us/my.php?image=kutasojadyamwh8.jpg kutasojady AM http://img89.imageshack.us/img89/4348/idroidwdupie8vs.jpg to nie jest podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiii84
jak tak sobie czytam co niektórzy piszą to poprostu śmiać mi sie chce.....ja mam kolczyk od przedwczoraj,samo przebicie nie bolalo,pierwszy dzien bylo ok,na drugi owszem jezyk mi troche spuchl i nie moglam jesc a z mowieniem mialam problem tylko po przebudzeniu,dzis mija juz trzeci dzien i przed chwilka normalnie zjadlam kanapeczki,trwalo to troche dluzej niz zwykle bo wiadomo ze jest to ranka ale nie bylo tak zle.....plukam go codziennie i czuje ze powoli wraca do swoich normalnych rozmiarow i nie mma zadnych ,nawet najmniejszych klopotow z mowieniem,wiec jesli ktos chce to zrobic a sie boi to nie ma czego,a efekt jest naprawde super,pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaa
Hey wszystkim! Mam 16 lat i rok temu zrobiłam sobie kolczyka w pępku, byłio deużo gadania za strony rodziców, ale zgodzili ię. Mam powiedziała tylko, że to mój pierwszy (z wyjątkiem uszu) i ostatni kolczyk! A teraz naszła mnie taka ochota na tego ślicznego kolca w języku...Co mam zrobić, żeby matka wymiękła i pozwoliła, albo przynajmiej zaakceptowała to co chcę zrobić. Wiem, że to głupie pytanie, ale to mój wielki problem :( Pozdrawiam! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCzA BuSsI
HeY xD Chcę sobie zrobić kolczyka w języku ale boje sie tylko jednego - że to boli... :( Co wiecie na ten temat? pozdroofki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja15
ja już mam kupiony kolczyk,wenslony i płyn antybakteryjny.... za kilka dni ide przebic obie jęcyk tylko mam jeden dylemat....Czy jak sobierzebije jęcyk to czy będe mogła palic papierosy?? Prosze o szybką odpowiedź na forum a najlepiej na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loosie
będziesz mogła palić tylko przygotuj sie na to ze jezyk goi sie bolesniej i jakies 2 tygodnie dłużej ;) Ja jak przebiłam jezyk nic nie bolało ale wieczorem teog samego dnia po przebiciu myslałam ze nie yrobie jezyk jak kolek :/ SUCHO w gębie bo dziwnie oddychasz...;/ Mówić możesz ale seplenisz języka nie wytkniesz bo bo kolczyk sie zaczepia o zęby masz strasznie spuchnięty !!! no mowie o wszystkich wadach zalety są dopiero jak sie go ma juz ponad tydzien wtedy sie cieszymy z kuleczki chociaż jęzor jest jeszcze obolały i spuchnięty !! PAMIĘTAJCIE ze to ingerencja w organizm przerwanie tkanki łącznej naszego kochanego języczka ;p !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_1988
Cześć, chciałbym sobie zrobić kolczyk w języku ale mam pewne obawy co do tego, bo rzadko który chłopak ma kolczyk w języku. Nie wiem jak by to mogło zostać odebrane przez innych, czy ludzie by nie mieli mnie za pedała czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×