Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość halincia
pozdrawiam wszystkich co maja kolczyk w jezyku , super sprawa ;) dziewczyny nie ma sie czego bac . ! pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinx
Niektórzy to naprawde przesadzaja na tych forach. Jak nie bawisz sie kolczkiem i nie smyrasz nim zebów ,to nic sie nie dzieje. Jesc mozna normalnie , no moze oprócz kilku pierwszych dni . Przez tydzien nie mozna palić papierosów , chociaż ja paliłam i zrobiła mi sie gigantyczna dziura =/ ale to mój blad. Nie mozna pic alkoholu ani spozywać nabiałów ,poniewaz zawierają składniki które wyzeraja białko. A kolczyk to zajebista sprawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idieeet/
ALE KTOŚ TU FARMAZON PUŚCIŁ...Jestem strasznym tchurzem..panicznie boję sie bólu, a jakoś przekłucie języka wytrzymałam! Dziewuchy które seplenią po roku (od przekłucia) poprostu sie pieszczą... takie moje zdanie. Fakt ze troche puchnie język ale to nie katastrofa... JA JUŻ DRUDIEGO DNIA JADŁAM. Kolczyk jest ZAJ*BISTY, fajnie wygląda. Dodaje uroku. Nie przeszkadza w niczym!! Poprostu sobie jest. Czasami nawet zapominam ze go mam hah Więc głupie idiotki które sie nie znają i nie wiedzą jak to jest- tylko słyszały to niech sie nie wypowiadają bo gadają głupoty. Ten temat został założony dla osób które go mają a nie które przypuszvczają jak to jest go mieć... boshee POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuPpEcIaK
HuH^^ Przekułam Sobie jęzor 3 dni temu i moige normalnie jeść, pić mówić i nie plenie.. Samo przekłucie nie bolało, Tylko najgorsze jest to przyzwyczajanie sie do tego co masz w buzi czyli do kolczya:D Pozdrawiam wszystkich:*:*:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKasia
Hej! ja mam kolczyk od ok 2 miesiecy sprawa przedstawia się atk że same przekucie nic nie boli ponieważ masz znieczuloną maścią chłodzącą całą jame ustną boli ale tylko przez chwile jak zaciska szczypce żeby znieruchomic Ci język. Ja miałam minimalną opuchliznę i była ona tylko przez 4 dni ponieważ płukałam sobie usta kilka razy dziennie szałwią i jadłam kostki lodu robione z zszałwii to pomaga. po 7 dniach zmieniłam sobie sztangę na mniejszą i teraz jest zajebiście seplenic się przestałam po 10 dnich. mój chłopak twierdzi że to coś wspaniałego takie inne uczucie że jest lepiej się teraz całowac :) w szkole też nie zaułważył nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie że tyle osób ma kolczyki, jak juz pisałam wczesniej ja mam od 2 lat, a mam 23 lata :) meżowi bardzo się podobaja doznania z kolczykiem, mówię o calowaniu i nie tylko :) polecam wszystkim dziewczynom i chlopakom, to bardzo fajna sprawa!! a i nie robilam tego dla szpanu, tylko dla ....doznan np :) a tak powaznie to zawsze go chcialam jak i tatuaz, i mam 1 i 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On ..
Chcę sobie zrobić kolczyk we Wtorek .. tylko mam pytanie czy ktos sobie robil kolczyk u Mirki na Kruczej w Warszawie ?? rosze o odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On..
Jutro 15 Września Robię sobie kolczyk ,, napisze wam jak było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaaa
Witam:) Ja kolczyk w języku zrobilam sobie wczoraj. Język zajmuje mi praktycznie całą jamę ustnę, ale nie żałuję. Staram się często płukać szałwią bądź zimną wodą mineralną ;) uważam, że wszystko będzie ok, najgorsze są te pierwsze dni po przekuciu, potem jest sii:D ważne, że nie boli.... Niektóre wypowiedzi są naprawdę zabawne, typu, że można stracić mowę itp. ;) jeśli kolczyk wykona się w profesjonalnym studio piercingu to nie ma szans. Pozdrowienia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Czarek
Witam wszystkich mam 19 lat i przekuty jezyk od 14.09.2007 roku i jestem w szoku, poniewaz uwarzalem ze bede seplenil niemogl niczego jesc i bedzie strasznie bolalo!!! natomiast jestem mile zaskoczony swoim kolczykiem poniewaz niemam zadnych z nim problemow tylko ze nie wszystko moge zjesc :( ale tylko te zeczy ktore trzeba lepiej przezuc :) ale jezyk troche mi spochl :( ale tylko czasami troszke boli :) wiec wniosek z tego taki ze kazdy to przechodzi inaczej!!! :) u mnie w domku jeszcze nikt niezauwarzyl :) hehehe... jak ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem :) pozdrawiam Czarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaa
Po ilu dniach od przekucia można zacząć palić papierosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo nie pale,ale dopiero wtedy jak sie wszystko wygoi :) np po 2 tyg chyba, ja mialam od razu zagojony, zero problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia87
Najwieksza lipa z z przekutym językiem u mnie jest rano:/ strasznie boli, pozniej po umyciu zębów i wzięciu kostki lodu ból mija.Opuchlizne mam 4 dzień.Jak długo średnio się ona utrzymuje?mam nadzieję, że z moim językiem wszystko w porządku. Pozdrawiam :):):) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olissssia
Kolczyk w jezorze to swietna sprawa:):) Nic nie bolało...Ani troszke....:):) Kofffam was:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.202
ja mam kolczyk wogule mi nie spuch ;-) ale przez tydz sepleniłam ale juz wszystko jest ok.przekucie robiłam u kosmetyczki zapłaciłam 50 +40 za kolczyk .najgorsze było jedzenie przez 3 dni bo chaczył mi kolczyk o jedzenie ale idzie sie przyzwyczajic jest super.teraz czekam aby zrobic sobie w pepku mysle ze tez bedzie super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaaa
To zależy od organizmu, czy język puchnie czy nie.Ty miałas po prostu szczęście.Ja mam np. opuchlizne 5 dzień,ale mnie w ogóle nie boli i w miare normalnie mówię.Jem wszystko(prócz nabiału oczywiście,ostrych i gorących rzeczy...no i nie palę-a chciałoby się chciało),przyzwyczaiłam się już do tej ogromnej sztangi ;) i jestem naprawdę bardzo zadowolona.Pozdrawiam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0491
ja go zrobiłam dobry miesiąc temu. Przekłucie bolało masakrycznie, robiłam u kosmetyczki. Jadłam codziennie to na co miałam ochotę, jednak przy tych czynnościach bolało. Jak się budziłam to miałam zaropiały i to był największy problem. Po jakiś czterech pięciu dniach wszystko minęło, a teraz jest już bosko. Palić i pić można już nawet zaraz po przekłuciu. Zaraz po zabiegu jadłam lody tz. 'sopelki' żeby mi zchodziła opuchlizna. Pomagało!! POzdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaa
Ale co Ty gadasz Dziewczyno.Pić i palić możesz zacząć co najwyżej po tygodniu od przekucia,chyba że bardzo zależało Ci na dostaniu zakażenia:](nie dostałaś - miałaś szczęście;)) a najlepiej nie robić tego przez okres gojenia się rany na języku(goi się od 1-3 tygodniu, w zależności od organizmu). Od mojego przekucia minęło sześć dni, dziś zapaliłam pierwszego i ostatniego papierosa na dziś (wolę nie przesadzać :D). Trzymajcie się wykolczykowane jęzorki. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia do saniaaa
a jak masz afty w buźce to też nie palisz? Bo co, bo się boisz zakażenia? Nie bądź śmieszna. Zakażenie to możesz mieć jak nie płukasz jamy ustnej, gdy masz kolczyka, a nie gdy palisz fajki. One raczej nie mają w sobie nic przez co może Ci się wdać zakażenie, bo w ten sposób nie byłyby wpuszczonego do ogólnej sprzedaży! Pomyśl trochę zanim nabazgrzesz głupoty i przestraszysz tych, którzy chcą sobie zapalić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaa
Jestem ciekawa, ile masz lat :P pewnie jesteś sporo młodsza ode mnie ale spoko, bo masz trochę niedojrzałe myślenie jeszcze:) no ale cóż...piszesz o papierosach, owszem, są one legalnie sprzedawane, tylko dlaczego tylu ludzi przez nie umarło...ja też palę, nie myśl, że jestem jakaś anty, bo tak nie jest, ale mówimy tu o ranie w buzi. Dziwne, że w wykwalifikowanym salonie piercingu mówili mi inaczej niż mówisz Ty;) czyli tak jak napisałam powyżej: nie nalezy palić papierosów, a bynajmniej trzeba je ograniczyć w pierwszych dniach po zabiegu piercingu. Po tygodniu(najlepiej po 2-óch), o ile jest już dobrze, palić można nawet 2 paczki na dzień ;) to samo tyczy się spożywania alkoholu. To , że Tobie się nic nie stało z językiem, nie znaczy, że nie stanie się też innej osobie. Lepiej zachować wstrzemieźliwość i potem tego nie załować, niż zrobić błąd i płakać później z powodu swojej głupoty. To jest moje zdanie. Jest dobrze, dopóki jest dobrze:):):) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia do saniaaa
no to wyobraź sobie, że moja kosmetyczka powiedziała, że można palić. A jakbyś nie była zorientowana to ludzie nie umierają przez papierosy dlatego, że mają dzięki nim zakażenia. Nie bądź śmieszna! Rak płuc, mówi Ci to coś? To np jedna z tych chorób. I tak dla Twojej informacji zapytaj się kogoś kto palił po zrobieniu kolczyka, i co Ci powie? Że nic mu się nie stało, a tym bardziej, nie przez zakażenie! A co niby w papierosach jest takiego, że można dostać zakażenia? Powiedz mi skoro jesteś tak 'wybitnie inteligentna';]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaa
Ale skoro ludzie umierają na raka płuc, to znaczy, ze w fajkach zawarte są jakies szkodliwe substancje hmm ? czy nie ;) śmiać mi się chce :D Ty i te Twoje 'dojrzale' teorie;) długo myslalas, co napisac, zeby argumenty były naprawde kontra;)? Za rozprawke dostałabyś co najwyżej 3 ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniaaa
poza tym kolczyka nie powinno się robić u kosmetyczki, ale w salonie piercingu. Poczytaj sobie co nieco na ten temat, a potem możemy pogadać. Pozdrawiam, Ciebie szczególnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia do saniaaa
Widzisz, Twoja bezczelność nie zna granic. Nie potrafiłaś mi podać jednej substancji, która mogłaby wywołać zakażenie. Wstydziłabyś się. Nie dość, żę nie potrafisz się wybronić to i argumenty masz nie ciekawe. Oj widzę, że mam do czynienia z osobą dość płytką. No cóż... Przykro mi z tego powodu niesamowicie. Jednak jeszcze jedna sprawa. Jeżeli osoba zrobi sobie kurs to nie ważne czy jestkosmetyczką czy pracownikiem w studiu peercing'u, ważne żeby potrafiła to robić i robiła to sterylnie. Jeżeli niebałabym się zagrożeń to i mojej znajomej mogłabym powiedzieć, ale nie, wolałam być mądra. A Ty jesteś przesadnie pewna siebie, a daleko z tym nie zajdziesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1988
ja mam kolca od 11 sierpnia 2007 roku. zapłaciłam za niego 80 zł (cały zabieg z kolczykiem). z powodu mojej alergii miałam przebijany jęzorek bez znieczulenia i bolało dokładnie tak jak pobieranie krwi czyli prawie nic ;) język mi puchł dość długo, seplenienie dopadało mnie tylko czasami, a boleć przestał juz po kilku dniach ;) teraz już mam płaski języczek i bedę musiała sobie wymienić sztangę na krótszą. najlepsze jest to, że mój ojciec nic jeszcze nie zauważył ;) mama jak zobaczyła to powiedziała tylko że jestem nienormalna ale już chyba przywykła ;) a co do papierosów, ja wolałam uważać i nie paliłam ale mój chłopak zaraz po przebiciu zapalił i w ogóle w żaden sposób nie ograniczył papierosów i nic mu się nie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tleniona
ja mam kolca od 11 sierpnia 2007 roku. zapłaciłam za niego 80 zł (cały zabieg z kolczykiem). z powodu mojej alergii miałam przebijany jęzorek bez znieczulenia i bolało dokładnie tak jak pobieranie krwi czyli prawie nic ;) język mi puchł dość długo, seplenienie dopadało mnie tylko czasami, a boleć przestał juz po kilku dniach ;) teraz już mam płaski języczek i bedę musiała sobie wymienić sztangę na krótszą. najlepsze jest to, że mój ojciec nic jeszcze nie zauważył ;) mama jak zobaczyła to powiedziała tylko że jestem nienormalna ale już chyba przywykła ;) a co do papierosów, ja wolałam uważać i nie paliłam ale mój chłopak zaraz po przebiciu zapalił i w ogóle w żaden sposób nie ograniczył papierosów i nic mu się nie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie a zeby on niebyl taki spuchniety to co trzeba robic bo mnie tak boli ze sliny nie moge przelknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. bardziej boli perzeklowanie jezyka czy pepka? bo jak przebijalam pepek to mnie bolalo dosc mocno ale to byla chwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombelek666
ja robiłam wczoraj kolczyka. jest wszystko w porządku. nie spuchl mi prawie wcale. boli troszkę ale to w sumie jak sie duzo mowi. jesc mozna wszystko tylko trzeba potem usta plukac zeby ci jedzonko nie zostalo na kolczyku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigeth
witam wszystkich ja sobie wczoraj przekołem sobie jęyk i powiem ze nic nie bolało jedynie teraz troszkę boli jezy nie powiękzył się nic wcale. problemy mam minimalne z wymową ale moją dziwczynę bardzo to podnieca:D:D:D tak więc zachecam do persingu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×