Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Marlenaa
Wpłynęłoby to na opinię innych. Przygotuj się na to. Mój chłopak też chciał sobie zrobić kolczyka, ale właśnie przez takie gadanie innych zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
boże idzie oszaleć jak sie was co niektórych czyta:D ja mam kolczyk od miesiąca. Nie seplenie,zamykam buzie i nie umarłam:) Kolczyk zrobiłam u kosmetyczki która pokazała mi serylne i szczelnie zamknięte narzędzia którymi będzie wykonywała zabieg(mogłam je nawet sama otworzyć:)) przebicie nie bolało ani troche,bardziej bolało mnie przebicie nosa a nawet uszu:) robiłam go o 18:00 w domu byłam po 19:00 i normalnie zjadłam kolacje,nie odczuwałam bólu a ok 21:00 już nie czułam że mam coś w ustach:) fakt-obudziłam się o 3:00 z bólem,ale nie aż takim strasznym-da sie przeżyć. Przez następne kilka dni język był (lekko) podpuchnięty i bolał. Jadłam jednak normalnie,wszystko oprócz mlecznych produktów i alkoholu. Zresztą kosmetyczka napewno wam powie jak dbać,w moim przypadku nawet dostałam broszurki na ten temat:) tak jak pisałam wcześniej koczyk mam od miesiąca,wymieniałam go dwa razy na inny,ale posługiwałam się specjalną rureczką,bo bałam się wyciągnąć całkiem(żeby potem nie wsadzić) rureczka jest mi pomocna i wszystko dzieki niej sprawnie idzie:) Płaciłam 80zł + środki higieniczne jakieś 30 zł:) Mnie sie bardzo podoba mój koczyczek,jednak nie namawiam,bo każdy różnie odczuwa. W moim przypadku się udało,ale komuś może sie źle przekłuć i może być tragedia... Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnnka
no hej ja zrobilam sobie kolczyk ok 3 tyg temu nie bolalo ale na 2 dzien mi wypaDL I PO 5 min juz nie moglam wlozyc i musialam isc po lekcjach i mi na sile tepy kolczyk nabila na jezyk, bolalo nieziemsko ale juz jest ok przez 3 dni absolutnie nic nie jadlam ale potem to juz normalnie. chodzi o to ze chodze do prywatnej szkoly i dyra go zauwazyla i kaze mi go sciagnac bo jak nie to mnie wyrzuca!!!!!11A najgorsze to to ze inni maja ale u nich nie zauwazyli i cio mam teraz zrobic? POMOZCIE!!!!!!!!!NIE CHCE GO WYCIAGAC ZA DUZO MNIE KPOSZTOWALO JEGO ZROBIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolittaaaaaaaaaa
ja mam, przekułam sobie jezyk pare miesiecy temu i to nie dla szpanu ale bo zawsze chciałam sobie to zrobic. pytanie czy załuje? hahaha nie, bynajmniej na razie. 1- poszłam do profesjonalistki (co kosztowało) ale bynajmniej nie miałam pozniej problemow. 2- za przekucie dałam 80 zł z dwoma kolczykami jeden dostajesz od razu na jezyku drugi jak zejdzie opuchlizna 3- jak wyglada całe przekowanie??? juz mowie. siadasz u takiej pani ktora sprawdza czy jestes pełnoletnia (w moim wypadku było to oczywiste) potem znieczula Ci jezyk rozpylajac ssrodek przeciw bolowy, i dosc mocno mi go podszczypywała (aby nie leciała pozniej krew) 3- po przekuciu miałam płukac buzie jakims preparatem 2-3x dziennie, ale pani w aptece poradziła mi szałwie (przyjemnie pachnie i przyspiesza gojenie)to była bardzo dobra porada :) 4- pierwszy i drugi dzien był spoko, jadłam duzo lodow i zimnych napoi, gorzej było weczorem 2 dnia na 3 wtedy jezyk spuchł dosc dobrze ale mowiłam w miare zrozumiale. na 4 dzien zaczynałam juz powoli przegryzac jedzenie choc bardzo powoli i czasem bolesnie. czwartego dnia pojechałam do pracy i sef sie nie zorietował ze mam kolczyka na jezyku. 5-jesli chodzi o jedzenie wciagu tych dni to podpierałam sie kaszkami, lodami, sokami przecieranymi z owocow,noo i łynami 6 w piaty dzien po przekuciu moja facet tez sobie przekuł jezyk :), tyle ze on przezywał to troche bolesniej ( głownie z powodu picia w tym czasie alkoholu) jak jestes zdecydowana do przekucia spoko, to zawsze mozesz wyciagnac tylko jak masz zamiar to zrobic to w salonie a nie gdzies u kolezanki bo uszkodzisz sobie nerwy i mozesz przez bardzo długi czas jesc przez słomke (jak nie przez całe zycie) mam nadzeje ze uzyskałas odpowiednie informacje- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj.LilyD
Hej ja mam zamiar sobie zrobić kolczyk w zimę :) jak czytałam wypowiedzi na pierwszej stronie to myślałam że padnę:) poprostu po co inni wtrącają się (np; textem że napewno będzie boleć jak pisal/a ooooo fujjjjjjj jak to nie ich ból)no ale to juz ich sprawa:) ch***mi do tego:) jak ktoś lubi sie kolczykowac:D tak ja ja:D ale bez przesady to prosze bardzo:) ja mam okolo 11 kolczyków w uszach w nosie i brwi:) pozdrawaim:) a moze zna ktoś dobre profesinalne gabinety w Bydgoszczy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsajkaxwp.pl
Hej...;) 4dni temu robiłam kolca:) przebicie nie bolało wogóle, co do puchnięcia jezyka to puchnie fakt, ale wcale sie nie sepleni tak strasznie jak opowiadają, ja mam tylko mały kłopot z literką R z jedzeniem to jest tak ze nie mozesz jeśc ostrego ani nabiału... ja tam wszystko jem normalnie... po przebiciu trzeba odstawic alkohol i fajki... nie ma co sie bac... wg przebicie i gojenie da sie przeżyc ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercing krakow
Madziaaa123454321 boże idzie oszaleć jak sie was co niektórych czyta ja mam kolczyk od miesiąca. Nie seplenie,zamykam buzie i nie umarłam Kolczyk zrobiłam u "kosmetyczki" - chyba jestes chora....wytykasz i narzekasz na innych co widac juz na samym poczatku twojej wypowiedzi a w rezultacie guzik wiesz o przekluwaniu ciala i nie znasz pojecia sterylnosc higiena.... najbardziej zalosne sa takie gatki "ale debile z was ja mam kolczyka od paru dni i jest dobrze" zalosne wzdłóż i wszeż, ja ten tamet bym usunal bo jak by tak ktos kto procz mnie zajmuje sie przekluwanie ciala to by za glowe sie zlapal...... dac temat do rozmowy przedszkolakom.;/;/;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAtArZyNkA *
mam kolczyk już jakieś dwa lata i z ciekawości weszłam na te stronke coby poczytać co przez te latka sie zmieniło. i widze,że nic! nie wiem czemu niektórzy ludziska pisza coś o czym nie do końca mają pojęcie. robiłam kolczyk w profesjonalnym studiu i nie wspominam tego źle w żadnym wypadku. Pierwsze Pani dokładnie obejżała i wymacała język, następnie umocowała szczypce do przytrzymania. po zaciśnięciu język zaczął cierpnąć, ale nie było to bardzo nieprzyjemne. nastepnie wzięła igłę- patrzyłam na nia, znaczy igłe, ale kazano mi zamknąć oczy. więc tak uczyniłam. po ponownym ich otwarciu, żeby podejżeć oczywiście co tam sie dzieje, usłyszałam tylko,ze pozostało juz tylko zakrecić. noi oczywiście pokazać jęzorek pani do obejżenia. przez 1.wszy dzien nie należy pić alkoholu, i rzeczywiście jezyk puchnie i wypełnia cała buzie, ale po 2-3dniach nieprzyjemne odczucia ustepuja. radziłabym zakupić sobie specjalny antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej i używać go w miare potrzeb, szczególnie poposiłku. a i jedzenie sprawia problem przez te 2-3 dni, ale później idzie sie do tego przyzwyczaić. jakoś po m-cu wymieniłam kolczyk na krótszy, bo tamten gryzłam,i to było nieprzyjemne. do tej pory nosze, dla siebie, nie tam dla jakiegoś szpanu. nie rozumiem ludzi którzy chodza i pokazuja kolczyk. moim zdaniem w ten sposób pokazują swa głupotę, nic wiecej. sie ma oś takiego to nie trzeba wszystkim tego pokazywać. myślę,że wszystko jest dla ludzi i to jest każdego indywidualna sprawa co ma, wiec po co te wyzwiska od małolat itp. i niech sie nie udzielaja Ci ktorzy nie dbaja o higiene jamy ustnej zwalajac winę na kolczyk- żeby mieć trzeba chciec i dbać o to co SIE MA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz 15
mnie to nie bolalo za bardzo ale ja sam przebijałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIGETH
witam ja miałem identycznie jak kolezanka kAtArZyNkA .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam 2 lata temu w salonie,nie bolało, nie odstawiłam papierosów (nawt na chwile) ani alkoholu,mogłam jeść i nie czułam, żeby język mi spuchł. Nie płukałam żadnymi specyfikami i żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstefcia
kurde jak ja mam namowic mamuske? ;p i wogole 8 tyg bez calowania? i ten ogromny kolczyk .... ale chce zrobie sobie we ferie i bedzie cool ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blahanova
ja mam w kazym kancie jezyka... moja dupa mnie wpienia bo zawsze mi je lize i nie mam zadnej przyjemnosci z tego !!!w dotadku mam pomiedzy jadrami i na kazdym z posladkow...gdy sie dymamy to kolczyki pukaja o siebie i fajnyy bit wychodzi (Dj Kolczas) kolczyki sa jebiste !!! pozdro dla blaszakow ... i dla promyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganbb
ja jestem chlopakiem i mam 15 lat:) mam kolczyka juz 2 dni juz dzisiaj jadlem longera z KFC a tak naprawde to kumpela mi przebijala tak zaplacilem tylko 5zl 2,50zl za igle z welflonem i 8zl za kolczyk loncznie 15,50zl oplacalo sie opuchlizna juz zchodzi:) juz nie dlugo i bede wymiatal jezykiem hehe moze sie wydawac to glupie ze koles ma kolczyka w jezyku ale to na prawde dobra zajawka:):):):) fajnie sie lize z dziewczyna i nie tylko lizanie mozna tez lizac inne czesci ciala i sprawia to jej durza przyjwmnosc tak slyszalem:):):):) ELO POWODZENIA:):) NAMUWCIE TEZ SWOICH KOLESI NAPRAWDE MUWIE SZCZERZE TYM CZASEP Z BOGIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciulka
ale ty glupia jesteś na cipie..pff...ja mam w języczku (1) i w jednym uchu dwa a w drugim 3 :) i nic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi9
A ja wczoraj robiłam:) zabieg kosztował mnie 65 zł :] dostałam znieczulenie w postaci spreyu ..nic nie boloalo przekucie:] teraz spuch i boli ale jest znosnie..najgorsze jest to ze ejsc sie nie da za bardzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaPiercingu
Ja mam kolczyk w języku:) i pod językiem w wędzidełku:) mnie osobiście przekłuwanie języka bolało bardzo. Ale to czy boli podczas przekłucia zależy od osoby i od nastawienia psychicznego oraz od rodzaju znieczulenia. Ja bardzo sie bałam i bolało. Miałam spóchniety język przez ok tydzień, nie mogłam jeść no chyba że budyń albo zupe:P po każdym posiłku lub papierosie zalecane jest użycie dentoseptu zospuszczonego w wodzie a na ból i opuchnięcie stosowałam mucosit żel działał znieczulająco. 2 dni po przekłuciu zaczełam seplenic ale po kolejnych 2 dniach mi przeszło. A co do pocałunków i robieniu loda to sama przyjemnośc. Szczególnie to 2 i szczególnie dla faceta:):P a co do zniszczonego szkliwa można nosić kuleczki z plastiku a pręcik z bioplasu czyli z takiego elastycznego tworzywa. A jeśli chodzi o zakarzenie to wystarczy wybrać sie do salonu w którym zamierza sie robić kolczyk i sie rozejrzeć czy jest czysto i czy na ścianach wiszą jakieś certyfikaty pani która ma nas dziurawić oraz stosować sie jej zalecen i wszystko jest ok. Polecam strone www.wildcat.pl wiele ciekawych rad. Ja mam kolczyk w języku już prawie 4 lata i mi sie nie znudził i nie zamierzam go wyjmować póki co:)Pozdrawiam fanki kolczyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieeee
hej, zrobilam w srode kolczyk w jezyku, wiem ze pewnie juz milion osob o to pytalo, ale bardzo prosze o odp.... opuchlizna naokolo dziurki jest strasznie twarda - czy to normalne?? i leci mi jakas dziwna wydzielina, nie wiem czy to nie ropa. co mam robic?? wyjac kolczyk?? czy zagoi sie to..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia909090
Tak ta wydzielina jest normalna...Tez ją miałam.A to,że język jest bardziej twardy w okolicach miejsca przekucia to tez nic złego.Prawdopodobnie masz też taka ciemniejszą powierzchnię wokół kolczyka.Spokojnie,to nic złego.Nie wyjmuj kolczyka bo bedzie tylko gorzej.Za max.tydzien wszystko sie zagoi i te objawy znikną,zmienisz kolczyk na mniejszy i bedzie sii ;) pozdrawiam ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieeee
niee nic ciemniejszego nie mam tylko wlasnie najbardziej martwila mnie ta wydzielina i to twarde.. dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
kurde leci mi to coraz bardziej a zwlaszcza gdy dotykam tego twardego... boje sie ze to po prostu ropa mi sie zbiera i ze mi jezora utna :( a dzis zamkniete studio w ktorym robila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia909090
To staraj sie nie dotykać.Płucz często język szałwią albo rumiankiem.i nie baw sie kolczykiem,nie kręć nim ani tym bardziej nie wyjmuj.Ja tez bylam przerazona,ale wierz mi niepotrzebnie.Wszystko sie ladnie zagoi. Jezeli bardzo Cie boli kladz sobie kostki lodu do buzi.Pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
wszystko robie dokladnie jak piszesz... znalazlam tez info ze biala wydzielina jest normalna a zoltawa to natychmisat do lekarza.. a nawet nie amm gdzieisc w ten weekend do lekarza.. zreszta nie chce kolczyka usuwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaPiercingu
do bojeeee sie: nie martw sie też tak miałm jak Ty to jest normalne płucz buzie tak jak mówi Agusia909090 szałwią albo rumianke albo jak masz to dentoseptem i mi na opuchnięcia pomógł mucosit żel to jest taki miętowo ziołowy żel który poleciła mi pani z salonu pomaga doskonale bo działa znieczulająco. A wydzielita to może być ropa ale ona za tydz przestanie leciec nie mart sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnie
Wydaje mi się, że część ludzi wypowiadajacych sie na forum w tym temacie nie ma w ogóle pojęcia o tym co pisze... Takie niektórzy bzdury piszą... Ja sama od 4 lat mam kolczyk na jezyku i powiem szczerze, że w ogole nie pamietam, że go mam...Język przed zabiegiem został znieczulony, potem przekłuty. Samo przekłucie nie bolało. Fakt faktem, jęzorek był spuchniety, 3 dni jadłam papki, potem wróciłlam do normalnego jedzenia. Po każdym posiłku płukałam jamę ustną dento- lub salviaseptem. Trwało to może tydzień..I nie raz wyciagałam kolczyk, bo wymieniałam na takie z bajerkami i nie zdarzyło mi się ani zaseplenić, ani dziurka nie była widoczna... I bardzo smieszą mnie wypowiedzi dziewczyn, które piszą, że "nie da sie w tym robić loda"..:) Jakaś totalna bzdura:) "Złej baletnicy i rąbek u spódnicy...":) Raz tylko sprawiłam sobie ból- jedząc krówkę:) Pozdrawiam i zachęcam do takiego piercingu:) Katia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheerlederka
wiec powiem tak =) ja mam kolczyk... cena jest w granicy 100 zł opuchlizna trzyma sie ok 5 dni ale najgorsze sa 3 pierwsze... jesc mozna wszystko o ile kotoś jest odwazny ;) ale najlepiej same zupy i duzo płynow... nie sepleni się wogole po zejsciu opuchlizny... po jakims czasie zmienia sie kolczyk na krotszy i wogole go nie czuc... a i nie wolno palić pic uprawiac sexu analnego jesc nabiału i ostrych i goracych potraw ale tylko przez tydzien ;p... a facetow to strazsznie kręci :D:D:D wiem to z doświadczenia :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnie
Cheerlederko a poweidz mi co ma sex analny do kolczyka na języku..????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiayo
Wczoraj przebiłam Język troszke bolało. Przebijała mi kolezanka przebija juz wszytskim od 4 lat.Zaraz po przebiciu poszlam po loda i kładłam sobie na i pod jezyk Zrobiła mi bardzo ładnie ciesze sie ,dzisiaj troche seplemie i troszeczke spuchło ale jest wszytsko ok .Mowila ze moge jesc normalnie ale bedzie mnie bolec. Za pare dni powinno sie wszystko zagoic. :P Polecam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleczka 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×