Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JUSTUS

PŁASKI BRZUCH-AEROBICZNA SZÓSTKA WEIDERA

Polecane posty

Gość mysia8pysia
Witam ja też zaczynam ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisi@
Ja ćwicze dopiero 4 dzień. Tylko mam małe pytanie...bo ja osobiście się przy tym nie męcze, na tym to polega? Niewiem czy to zadziała na takiej zasadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisi@
Ja mam pytanko. Czy wy się przy tym bardzo męczycie? bo ja właśnie nie i nie wiem czy to dlatego że może źle wykonuje ćwiczenia:/ prosze o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjagot
Witajcie! Po przeczytaniu wiekszości wypowiedzi na tym forum,stwierdzilam,ze tez zaczne cwiczyc 6 weidera;dzisiaj jest moj pierwszy dzien,wlasnie jestem po pierwszej serii i ...powiem ,ze fajne jest to zmeczenie po...Mam nadzieje,ze uda mi sie wytrwac do konca;-))Zycze wszystkim powodzenia;postaram sie zagladac tu regularnie i dzielic sie z wami tym ,jak mi idzie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyt
Jem ile chce i o dziwo caly czas mam plaski brzuch , zero cwiczen ... myslalam ze jak skoncze 20 lat to minie mi bycie szczuplym itd ... mam juz 24 lata i dalej mam problemy z przytyciem ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjagot
Witam ponownie;-)) Dzisiaj jest moj drugi dzien....jestem juz po cwiczeniach...alez te miesnie bola...ale to jest przyjemny bol,bo wiem,ze cos tam zaczyna sie dziac...inaczej by nie bolaly;-))Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjj
robilam 6w około 14 dni, stosowałam także dietę [zero słodyczy, czarne pieczywo, jogurty, szynka, owoce/wazywa, NIC WIECEJ]. miesiac bylam na diecie a w ciągu tego czasu robilam 6W. mam nadwagę wiec chciałam stracić oponę z brzucha i NIE POLECAM 6W ABY ZRZUCIC NADWAGE!!! owszem, mięśnie mi się wyrobiły, ale pod warstwą sporego tłuszczu, przez co z dnia na dzień miałam brzuch coraz większy. wiec dziewczyny z tluszczykiem - ODRADZAM. dzisiaj zaczynam 8 min abs works out. może to mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mge prosic jeszcze raz linka bo ten mi nie odpala a kozystam z telefonu i nie mam mozliwosci kopiowania z flexibel dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mge prosic jeszcze raz linka bo ten mi nie odpala a kozystam z telefonu i nie mam mozliwosci kopiowania z flexibel dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_szka
hej dziewczyny. ja za 6-stke wziełam się dopiero teraz. Mam 6 dzień.. i.. są malutkie efekty. miałam zawsze te kilak faldek na brzuchu. Po tych 6 dniach dziś rano zauważyłam ,że nie mam 1 górnej fałdki . ;)) Ćwiczenie są cięzkie.. Ale dają efekty . Mam nadzieję ,że wytzymam do konca ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vellla
hej dziewczyny ja tego kompletnie nie rozumiem co to sa te serie? tam pisze 2 i 3 dzien 2 seria po iles tam powtorzen czyli seria 2 to to drugie cwiczenie tylko w ten dzien powtarzamy po iles tam razy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ92
Seria 2 albo 3 to oznacza, że trzeba powtórzyc od początku każde ćwiczenie, które wykonuje się 6 razy. Czyli tak: ćwieczenie pierwsze - 6 razy, drugie - 6 razy itd. i potem od nowa, aż do 3 serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia są fajne i dają dużo radości.. tylko ciężko tak, kiedy rano trzeba wstawać ;( ja nie wyrobiłam w okolicach 30 dnia, kiedy zaczęło mi to zajmować 50 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×