Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JUSTUS

PŁASKI BRZUCH-AEROBICZNA SZÓSTKA WEIDERA

Polecane posty

Gość angespeichelt
zaczełam dzisiaj :)))) mam nadzieję, że tym razem wytrwam do końca :) póki co jestem pełna optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_katia
też zaczynam dzisiaj, więc podzielę się efektami za jakiś czas jak dla mnie na początek to same te ćwiczenia będzie mało wiec będę robić to co standardowo na siłowni ćwiczę, oczywiście kiedy tam będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglusia
hej, wróciłam :D jutro zaczynam 22 dzień :) powoli zaczynają kształcić "" się mięśnie ale nie wiem co zrobić żeby ten brzuszek zrobił się płastrzy ( nie wiem jak napisc to :D) nie wiem czy od ćwiczen zalezy i czasu czy moze coś dodatkowo w tym keidunku robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wróciłam na forum :) Widzę, że mało się tu dzieje :) Ja znów zaczęłam od dziś Szóstkę :) I spodziewam się szybkich efektów, jak zresztą po poprzednich dwóch razach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss_
ja wytrzymalam tylko 10dni;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello .
jaka jest tego skutecznośc* chodzi mi o to ile osób średnio to kończy BTW czy jest to również dla chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cr4sh3r
no więc własnie zaczolem robić szustke weidera i mam pytanie czy noga ktora nie cwiczy oraz podczas powtorzen ma byc lekko nad ziemia czy ma lezec? http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM z tego filmu instruktazowego wynika ze maja byc lekko uniesione :O Z góry dzięki :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marles
wszedzie jest napisane ile jest cykli kazdego dnia i ile powtorzen owych cykli, ale ile mam zrobic powtorzen pierwszego cwiczenia, drugiego, trzeciego... 10? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialalala
witam wszystkich :D ja dziś zaczynam ponownie; O ostatnimi czasy nie mogę się ogarnąć i od miesiąca zaczynam a 4 dnia zapominam wykonać ćwiczenia ;C tym razem licze na Wasze wsparcie i mam nadzieje, że wytrwam do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuDzIaNeK
Witam witam :D 3 mam kciuki zebys wytrwala :P pozdro dla Yessi :P :D pokaz brzuszek kiedys:D chetnie bym zobaczyl co tam wyrzezbilas sobie :D ja narazie nic nie cwicze ani szustko ani na silce :c :P pije piwo tylko :P 4 paka mam xD ale w srodku hahaha nie no pije 1-2 piwa zeby brzuszka nie dostac :PD:D:D:D pozdro :D :* :P :A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA ZJAWA
a ja mam pytanie- nie lepsze sa brzuszki? jakies kilkadziesiat dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialalala
dziś jestem przy 18 dniu :P narazie coś tak słabo, poprzednio było coś już widać, zaś teraz miernota :D zobaczymy jak będzie za tydzień; O jeśli sie nie poddam! propsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajeranK.O.
nigdy nie mialem spasnietego bebecha ale miesnie bardzo slabe.. teraz po tyg cwiczenia mam poterzny brzuch podczas walki na rekawice gdy dostane w brzuch nie ma bolu tylko usmiech :) "bez pracy nie ma kolaczy " ;] pozdro.. JP 100% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudzianek
NO no JP JP czlowieku :D tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w
a co po 42. dniu? jak utrzymać efekt? który zresztą nie jest jakiś nadzwyczajny, przynajmniej jeśli chodzi o mój brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilka
witam.. ja robiłam 2 podejścia do 6w; za pierwszym razem wytrzymałam prawie 2 tyg i brzuch naprawde zrobił sie fajny, a za drugim zalednwie 3 dni :( od dziś mam zamiar zacząć trzeci raz i wytyrwać 42 dni :) czytałam ze macie cwiczenia na pupę, biust i uda.. byłabym bardzo wdzięczna za wysłanie mi ich na maila: watrin_a@wp.pl powodzenia wszytskim ćwiczącym :) licze na wasze wsparcie aby tym razem mi sie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka łąkowa D
kto ze mną poćwiczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialalala
ja ; D tylko motywuj mnie do codziennego ćwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,robiłam 6 Weidera...przyznac trzeba,ze efekty sa widoczne juz po tygodniu, ale strasznie wymagajace te cwiczenia, no i wymagaja tez czasu...polecam dla pan raczej 6 minute ABS , tutoriale są dostępne na youtube - potrzebujesz tylko 6 minut dziennie, by juz po tygodniu mieć ladniejszy brzuch,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobne do Pilatesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie linka na ćwiczenia
na brzuch i biust.Jak człowiek zobaczy jak i co ,to nie robi błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabecanka
Kochani, wytłumaczcie mi co to jest seria? Czy to jest każde z tych 6 ćwiczeń wykonane po X razy (w zależności od tego który to jest dzień, potem druga i trzecia seria, tak?)Czy mogłby mi ktoś rozpisać ile tych ćwiczeń robić w każdym dniu, co ile dni/ tygodni zwiększamy liczbę powtórzeń? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tego nie rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dółłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dół
przecież można czegoś nie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie .
Leciwa ze mnie już kobietka .Mam pytanie,czy jak np. w jednym dniu są dwie serie po 6 powtórzeń,to mogę jedną serię zrobić rano, a drugą wieczorem? Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje linka do strony, gdzie bardzo dobrze wyjasniony jest ten trening: http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html Cykli nie powinno sie przerywac, robimy cala serie za jednym razem, nie mozesz zrobic polowy rano,polowy wieczorem, na w.w. stronce jest to wyjasnione:) są tam tez fajne treningi na piersi,o ktore ktos pytal. Probowalam kilku treningow rozpisanych na tej stronie i przyznam, ze naprawde przynosza efekty. PRzy treningach na rece i piersi swietne efekty daje utrudnienie sobie takimi obciaznikami : http://www.sklep-presto.pl/product-pol-6668-Obciazenia-na-rece-i-nogi-2x0-75kg-84501.html są nie drogie, a efekty treningu o wiele lepsze, polecam, ja mam dokladnie takie jak wskazane w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×