Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość Natalia valiant
Ja juz zrobiłam mój pierwszy koszyk z wikliny papierowej. Postaram sie aby kazdy prezent był kaloś fajnie zapakowany. Na pewno w jednym zestawie edzie; koszyk, a w nim mydełko cynamonowe, kilka ozdób z makaronu i domowe pierniki. Oczywiscie zrobie tez 3 chatki z pieronika; dla rodziców, dla cioci i babci jeśli czas pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne te wszystkie ozdoby świąteczne i prezenty- poprostu cudo. W tym roku tez bede robila sama. Zastnawiaja mnie bardzo te mydelka po koleji co i jak to sie wogole robi. Załóżmy ze chcialabym mydelko cynamonowe albo cos z cytrynka i pomarancza. Nie moge sie doczekac swiat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne te wszystkie ozdoby świąteczne i prezenty- poprostu cudo. W tym roku tez bede robila sama. Zastnawiaja mnie bardzo te mydelka po koleji co i jak to sie wogole robi. Załóżmy ze chcialabym mydelko cynamonowe albo cos z cytrynka i pomarancza. Nie moge sie doczekac swiat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!:) Widze że forum trochę ucichło... Czyżbyście zaczęły już cos na swięta przygotowywać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
siemka. mozliwe ;) __________________ przeczytałam całe Wasze forum ;) do swiąt jeszczce troche czasu jest le ja juz mysle o prezentach :D niestety, nie mam pomyslu na prezent dla taty ;( jak by co to nie proponujce popielniczki bo niepali ;). dla taty i brata to zawsze klopot. myslalam zeby zrobic dla brata (16 lat) portfel zolto-czerwony i logo Jagielloni naszyc. co wy na to? zaproponujcie cos dla taty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
Ja tacie kupuję ksiażkę o gołębiach. Uwielbia je. Moze wieć jakaś ksiażka dla hobbistów. Ostatnio natrafiłam na ulotkę firmy robiagej rózne rzeczy ze zdjeciem. Jeśli chcecie przejrzec ofertę jednego ze sklepów to daje link. www.fototrendy.pl Ja zamówię Dla Brata i jego dziewczyny po kalendarzu ściennym. do tego kilka pierniczków i stojak z wilkiny papierowej na długopisy dla brata, a dla jego dziewczyny kuferek z wikliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
fajny stroiczek ;) wie ktos gdzie mozna kupic taki drut jak w tym kursie? w sklepach budowlanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justiii taki drucik powinnaś kupić w kwiaciarniach! ja tam taki kupiłam kiedyś! no właśnie święta już nie długo, ja właśnie zaczynam myśleć nad prezentami! piszcie swoje pomysły co komu dajecie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulzi, nie mam zielonego pojęcia jakie porobić prezenty na święta. Zastanawiałam się nad kupnem kubków i ozdobieniem ich jakimiś farbkami do szkła, ale pewnie jeszcze mi się to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek ja w tamtym roku zrobiłam kubek dla brata, ale potem siostra włożyła go do zmywarki i wszystko się zmyło =) ja też nie mam pojęcia, tym bardziej, że teraz dochodzi mi jeszcze druga rodzina do obdarowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę musiała się nad tym kubkiem jeszcze gruntownie zastanowić ;) problem z prezentami to ja zawsze mam, zwłaszcza z męską częścią familii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubki mozesz zrobic tylko pod zadnym pozorem nie myj w zmywarce =) z facetami zawsze jest problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetom to chyba trzeba coś kupować bo ich niestety nie cieszą jakieś drobiazgi myśmy tacie kupowali zazwyczaj jakaś odzież, tak mi się wydaje ze mężczyźni muszą mieć konkretne i praktyczne prezenty a nie mydełka czy aniołki =) takie preznty to tylko dla kobiet =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
tez tak mysle. no ale dezodoranty, perfumy - to zawsze sie dostaje wiec ja niechche tego kupic. ja jak bylam mlodsza to wygralam farbki do szkla. nie mialam co robic to namalowalam roze, pingwina i biedronke. potem nakleilkam to na kubki takie przezroczyste i zawiozlam do babci i dziadka. nadal tam są ;) myje je sie w zlewie. przynajmniej ja tak robie bo nie mam zmywarki ;) i są nienaruszone ;) dodaje choinke z origami. fajny pomysly ;) http://www.cutoutandkeep.net/projects/chocolate_tree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszębo idą święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia valiant
tak jak juz pisałam dla meskiej częsci rodziny proponuje np. kubek lub koszulkę ze zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak już wcześniej wspominałam prezenty kupuję (nie zdążyła bym obdarować wszystkich czymś hand-made). Z bratem robie składkę na zegarek dla siostry i... tyle narazie wiem. Ale już myślę nad bilecikami świątecznymi do prezentów i dekoracją stołu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieobeznana w temacie: Te gwiazdki są świetne!!!! Mi nigdy nie wychodzą próbowałam setki azy, ale te kursy w sieci są dla mne nie logiczne. Ucieszyłabym się z takich gwiazdeczek jak najbardziej, więc śmiało mozesz je podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek linki które dałaś są świetne! strasznie dużo pięknych rzeczy! oczopląsu dostaje =) SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek jak zwykle genialne linki!!!!! Zrobię sobie taki eko-wieniec z suszonymi pomarańczkami, lachami cynamonu, gałka muszkatałową, orzechami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×