Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość 2+
aniol przed malowaniem byl ladniejszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
o +2 mi on się taki podoba, mój pomysł i ja wymyślam kolor :P. +2 może wrzucisz fotki swoich dzieł co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Madziorek Twoje choin ki są przepiękne!!! A ta z rafii zapiera dech :) Jestem pod ogromnym wrażeniem. One są po prostu: DOSKONAŁE!!! Tego nie da wyrazić się słowami. Poprostu 8 czy tam 9 cud świata!!! :) Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Nic ta tej stronce nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
W najbliższym czasie postaram się dodać lepsze zdjęcia i ładniejsze ;). Jejku te choinki z makaronu są cudne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Dziś mimo mojej choroby zrobiłam jeszcze jednego aniołka na Mikołajki dla mamy. Narazie schnie.... Ojjj biedna moja głowa, gardło, ucho...... Najlepiej to cały dzień bym przelażała w łóżku, ale musze przepisywać notatki, bo mam zaległości w szkole :(, jutro ide po zeszyty, myślę, że dam rade. Postaram się jutro wrzucić fotki lepszej jakości, bo te poprzednie były robione tak na szybko. Dobrej nocki życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burn out syndrom
nie wiem czy juz pisalam tutaj, ale...... :) bardzo fajnym prezenten np. dla dzieci albo dla starszych osob jest zrobienie gry MEMORY: - Trzeba zrobic zdjecia ok 10- 20 najblizszych osob, albo dzieci z przedszkola, czy tez ludzie z jakiegos ugrupowanie, sportu, kolka tanecznego, domu starcow, albo rodziny - wywolac te zdjecia w tym samym formacie , najlepiej malym, w dwoch egzemplarzach., - ponaklejac te zdjecia na najakims sztywnym materiale,wycietym w kwadraty, papa? podstawki do piwa, pvc, pleksi glas i pomalowac.... mozna pokombinowac. - gra wiadomo na czym polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss..
och madziorku już wróciłam i zostanę ;) steskniła się za Wami ;) Dzieła piękne, choioinki śliczne i aniołek od Olusi też\ ;) teraz oprócz prezentów muszę zacząć (nieststy) mysleś o sprzataniu..jakieś patenty na miłe porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha16
Poradzcie co można zrobić na mikołajki przyjaciółce, żeby było łatwe i ładne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madriorku to teraz oprócz zdolności i pomysłów zazdroszcze Ci jescze faceta ;) moj jak szmatke widzi to ma temperature odrazu i koniecznie musi się położyc, ale za to wtrąca się wszędzie tam gdzie nie jest potrzebny..hmmm,, ale wiesz, zrobil taka choinke z makaronu i naet pomalował !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha 16 na calym forum jest dużo pomysłów..co prawda czasu już malutko, wiec moze spróbuj coś z masy solnej... albo wasze wspólne zdjęcie w ładnie ozdobionej antyramce... ja kiedys swojej przyjaciółce zrobiłam coś w rodzaju pamiętnika, zwykły gruby zeszyt okleiłam (okładkę) w kawałek materiału takiego pluszowego, wcześniej przyszyłm jakąś naszywkę do niego..niby nic ale bardzo ejj się podobało, możesz też zrobić lampiony z szklaneczek..pomalowac farbkami do szkła lub poprostu lakierami do paznokci... życze owocnych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Albo zrób jakąś fajna ramkę, albo taką na codzień, albo taką świąteczno-mikołajowa. Drewnianą ramkę (do kupienia w IKEA, za około 4 zeta;), np.: możesz pomalować bejcą do drewna, z masy solnej zrobić takie miniaturowe: choineczki, dzwoneczki, skarpetki icapki mikołaja, to wszystko wypiec w piekarniku, pomalować i lepiej jeszcze dodatkowo polakierować. Ponaklejać na ramkę. Albo ramka z koralików lub guzików. Drewnainą ramkę posmarować b.dobrym klejem, ja polecam Ci magika, na dużym talerzu gęsto wysypać koraliki, guziki, albo np.: pokruszone, sproszkowane przyprawy, posmarowaną klejem ramkę przyłożyć do tych koralików albo przypraw, przycisnąć, nadmiar odsypać (podobnie jak się robi takie obrazki z piasku w przedszkolu :)). Możesz też zrobić coś z biżuterii, ale pomysł mojej przedmówczyni na coś w rodzaju pamiętnika jest świetny. Możesz też zrobić szkatułkę na bizuterię (tuataj na forum podawałam link) jak zabierzesz się do tego dzisiaj na sobote może zdążysz.... Dobry pomysł jest też mały scrap z waszymi fotkami, takie scrapy znajdziesz na cafeart :). Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Dzisiaj już rozdałam jednego aniołka "serduszkowego" tak na Mikołaja malutkiej córeczce mojej kuzynki. Maluch tak się ucieszył, oliwka powiedziała mi, że zawiesi go sobie na choince :), hehehee taki mały, mądry, czteroletni brzdąc :). Poprosiła mnie, żebym ją kiedyś nauczyła lepić takie aniołki :D W sobote postaram się zrobić porządek z moją galerią. A dziś czeka mnie robienie śnieżynek z portalu wielkie żarcie, zrobiłam kilka, ale siostra musi stroić salę w szkole i muszę jej dzisiaj pokazać jak się je robi i zrobić jeszcze z dwie.... Ale ja to lubię, więc nie bedzie problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssss- no wiesz... jak sobie chłopa wychowasz tak masz, mój po wielu moich trudach wychowawczych, sprząta teraz bez gadania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6+
madziorek32-> Twoje wszystkie dziela sa na 6+:) gwiazdki bylyby ladniejsze gdybys spryskala je zlotym sprayem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Ja uważam, że te gwiazdki z choinek od madziorka są i tak same w sobie łądne, nawet bez pryskania sprejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 za prace Olusi a za choinki
Madziorka 6. Macie talent, ja jestem kompletnym antytalentem. Przeczytałem to forum od deski do deski. Fajne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzka
Witam Od kilku dni przeglądam to forum .Fajne pomysły i inspiracje, no i wasze prace też fajne. Te makaronowe ozdoby mi sie podobają, ale nie wiem od kogo, bo wczoraj ten link przeglądałam, reszta też nawet nawet, ale te z makaronu i ten uszyty miś najbardziej mi sieę spodobał. Szukam pomysłu na prezent dla taty. Pomóżcie. Inezzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6+
oczywiście ze gwiastki sa same w sobie piekne, ale zlota farba doda im swiatecznego uroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6+
oczywiscie *gwiazdki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×