Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babaj_Aga

W jakim banku macie swoje konto???

Polecane posty

Gość koralina33
W takim wypadku musisz rozpatrzeć wszystkie oferty banków które oferują konta dla studentów, no i fakt, wybieraj te najtańsze, gdzie nie będziesz musiała płacić za konto prze cały okres studiów, nie tylko przez pól roku jak oferują niektóre banki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamo
Jednak znanym problemem dla młodych ludzi przed 21-22 rokiem zycia jest niemalże powszechny brak możliwości otrzymania kredytu, nawet pomimo deklaracji stałego dochodu. I tutaj lukę zapełniają skoki, które takich kredytów udzielają, takze warto je brać pod uwagę bo oferuje również inne usługi powiązane z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeja, napisałam, że jestem "PO STUDIACH" a nie na studiach, czy przed studiami. W tej chwili niestety na bezrobociu. Kredyty w tej chwili mnie nie interesują, bo nie chcę się zadłużać i potem spłacać kredytu przez lata i to z masakrycznym procentem :/ P.S. dziękuję za wasze podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogą Ci porównywarki produktów bankowych. Niestety najlepsze ograniczają się tylko do kilku - kilkunastu produktów w kategorii. Niestety nie ma wszystkich produktów :(. Ostatnio widziałam bardzo fajną porównywarkę, jednak nie wkleję linka, żeby nie było że coś sugeruję. Poszukaj w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że spokojnie możesz wkleić porównywarkę, którą uważasz za godną uwagi. Myślę, że nikt tu się nie obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KualaLumpur
Wlasnie ten watek ma sluzyc temu zebysmy porwnywali oferty bankow w ktorych mamy konta i ewentualnie przeniesc swoj rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdu
Ja mam konto w mBank wszystko darmo dla zwykłego człowieka jesli karte weźmie sie visa a kody nie jednorazowe tylko przez sms.ubezpieczenie tez mozna sobie darować choc drogie nie jest.cennik wziac i dojrzeć resztę ale podstawowe rzeczy totalne free :) http://www.umieramy.pl/?NTYxNg==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak uważam, że kody jednorazowe są bezpieczniejszym rozwiązaniem, choć smsowe są na pewno wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KualaLumpur
@ajdu: Ja tez mam w Mbanku, ale powaznie zastanawiam sie nad przeniesieniem do innego, skoro mam ROR, to chcialbym jakos korzystnie rowniez oszczedzac , a zauwazylem ze ekonto nie jest do tego stworzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie zdanie na temat Skoków? Już czytałam kilka pozytywnych opinii, ale na razie mi to jeszcze nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KualaLumpur
Z tego co sie ostatnio slyszy to maja szybkie tempo rozwoju , osiagaj duze przychody i ich oferta jest tworzona w opozycji do drogich bankowych produktow, teraz lacza sie w jedna firme laczac najwieksze oddzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina33
Ciekawe co z tego połączenie się skoków wyniknie, oby tylko nie zaprzepaścili idei Stefczyka i nadal wspierali biedniejszych. Mam nadzieję, że oferty będą nie mniej atrakcyjne niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję. Poczytałam o idei przedwojennych kas Stefczyka i jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamo
Chwytliwa to idea skoro maja juz 2 miliony czlonkow. Widocznie oferta mowi sama za siebie, bo specjalnie to jakos sie oni nie reklamuja. A maja przeciez ogromna ilosc placowek, ostatnio sprawdzilem i jest ich mnostwo w moim miescie, co prawda sa to rozne SKOK o roznych ofertach ale jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie mądrzy ludzi, bo nie kierują się kolorowymi reklamami z celebrytami na czele. Myślę, że to połączenie SKOKów to dobry plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KualaLumpur
dr Stefczyk ktory stal sie patronem tej instytucji byl duzym filantropem , z racji tego ze byl doktorem filozofii UJ a przyszlo mu zyc w czasach II RP postanowil dzialac bardziej praktycznie i zalozyl stowarzyszenie przeciwdzialajace lichwie na biednych mieszkancach malopolski. Odwolywanie sie do takiego autorytetu faktycznie jest wymowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamo
Tymbardziej dziwi ale jednoczesnie cieszy fakt ze instytucji ktorej przyswieca taki cel udalo sie tak dlugo przetrwac. Co wiecej, staje sie coraz wieksza i potezniejsza - ze skutkiem pozytywnym dla klientow/czlonkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina33
Przetrwać i dodatkowo przeciwstawić się kryzysowi, bo chyba jedynie oni nie odczuli jego skutków, chyba mają jakąś receptę, bo nieustannie nie przestają wspierać ludzi w kłopotach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam PKO BP
nawet nie myśl o tym banku. Oszuści i tyle, nie chce mi się rozpisywać, ale naprawdę z daleka od tego banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkanna
WBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamo
Akurat mam konto w PKO BP, i mala pozyczke. Nie narzekam, wsystko zalatwilem sprawnie, szybko, bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, w czasie kryzysu bardzo dużo ludzi przeniosło własne konta do SKOKów i zaczęło korzystać z ich kredytów. Ja się nie dziwię, że ludzie nie maj,ą już zaufania do tradycyjnych banków, zwłaszcza zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe banki zagraniczne, działające od niedawna, muszą ponadprzeciętnie zarabiać. Nawet w internecie widać rosnącą falę zniechęcenia nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×