Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babaj_Aga

W jakim banku macie swoje konto???

Polecane posty

Gość Babaj_Aga

Chciala bym zalozyc sobie konto w banku, ale nie wiem w ktorym najbardziej mi sie to oplca... Informacje w internecie sa nieczytelne dla takiego zwyklego czlowieka jak ja, pelno w nich niezrozumialych dla mnie slow:) Dlatego mam do Was pytanie o to gdzie macie swoje konto, ile wynosi oplata miesieczna za nie, ile za transakcje, za karte itd. Acha, planuje otwarcie w inteligo, to jest bank PKO SA, czy to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Ja mam w Banku Zachodnim, bo do 30 roku życia można prowadzić konto bez żadnych opłat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeesssooo
ja mam w Multibanku, bo tam przynajmniej mam wysoki procent i więcej dopisują niż zabierają (1 zł mies. za prowadzenie konta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Jaki to procent jest w Multibanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multibank powiadasz...a pod jaki bank to nalezy?? czy po proastu to jest multibank?? W co z kontami internetowymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde zalezy mi na odpowiedziach.. A w ogole to czy jesli wplace pieniadze, to one sie jakoś namnożą, czy konto to po prostu taki \"portfel\" tylko ze nie w naszej kieszeni a w murach banku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co widać ty już
podjęłas decyzję, bo skoro ludzie mówią ci w jakich bankach maja swoje konta, a ty nawet nie nawiązujesz do ich wypowiedzi tylko o tym swoim inteligo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ślonskim
nie polecam ze wzgledu na zbyt wysokie opłaty za obsługę konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PKO BA SA - inteligo i mBank. Oba są przydatne i mają swoje zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś Ty się w ogóle uchowała
że takich zwyczajnych, codziennych informacji nie masz i nie potrafisz skorzystać z netu, żeby się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie wiekszosc kont
jest za darmo plus dostajesz jakis niewielki procent za to co masz w na koncie. konta platne tez sa ale te oferuja jakies specjalne osobiste uslugi. za co im placic? nie dosc ze trzymaja kase i kasa obracaja majac zysk z pozyczek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : gdzies ty sie w ogolole uchowala! 😠 sprobuj przeczytac te wszystkie zawilosci na stronach internetowych. Jestem osoba ktora o tym slangu nie ma w ogole pojecia. Nie3 interesowalam sie tym nigdy i mam prawo NIE WIDZIEC! A to ze nie nawiazuje do zadnej wypowiedzi to bzdura. Bo co z tego ze w zachodnim do 30 roku zycia mam za darmo konto, jak nie wiem o nim nic wiecej. Tzn dzieki za info o tym zachodnim, zeby nie wyszlo ze ejstem niewdzieczna...Tylko po prostu chciala bym dowieziec sie cos wiecej:) A ty sie nie odzywaj jak nie amsz nic sensowenego do powiedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spytałaś o coś wiecej tą
dziewczynę, która pisała ci o banku zachodnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słusznie Cię opieprzają
inf. ogólne: http://www.semestr.pl/2,1263.html masz o tym swoim inteligo napisane jak byk http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_dla_ciebie_oferta-dla-ciebie.htm http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_dla_ciebie_regulamin.htm http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_dla_ciebie_oplaty-i-prowizje.htm śląski: http://www.ingbank.pl/u235/navi/31244/ http://www.ingbank.pl/u235/navi/31246/ lukas: http://www.lukas.com.pl/oferta_konta.asp po lewej stronie regulamin i opłaty reszty szukaj sama leniu milony ludzi radzą sobie posługując się informacjami z tych stron. w tym i ci z wykszatłceniem zawodowym, i poloniści. nie uzyto tu skomplikowanego języka ekonomii, bo kierują to do zwykłych ludzi a Tobie się po prostu nie chce szukać. ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELVIS SUCKS
ja mam w wirtualnym - mBANK, za free + karta visa electron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babyjagi
proponuje ci konto internetowe mbank , za prowadzenie konta 0 zł, karta za darmo za przelew placi sie 50 groszy , zadnych oplat oprocz tych za przelew jak dla mnie super bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligo
mAM w inteligo od 4 lat!!rest rewelacja ,i w m banku od 3 miesiecy,jak dlamnie to tania podroba inteligo!!kto ma obydwa napewno zrozumie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligo
MBANK ODPADA dlatego bo wcale nie jest tansze od inteligi ,prosze sobie porownac tabele opłat i prowizji,nie ma usługi sms automatycznej,wkurwiaja mnie ich papierowe tandetne karty kodów,formularzupchny do ciasnej kopery !!itd w inteligo tak samo tanio,profesjonalnie,w zestawiesz cały katalog ,ktory przynosi kurier,sms natychmiast do zmianach na rachynku i to co mnie wkurwiło najbardziej w inteligo załozyłam konto w 3dni ,miłam wszystko karte płatniczka,kodów itd!! a w mbanku!!...tym łorom musiłam odsyłac podpisy moja i współwłasciciela,kserowac dowod itd .trwało to 1miesiac !!!w zyciu odradzam ten ban dlamnie to tania wersja inteligo!!!!!! do domu przychodzi kurier za ktory oni płaca!!sprawdza dowód ,podpisujesz dokumenty itd jesli chodzi o lokowanie srodków na inteligo mma duzo lokat o łącznej kwocie 30tys i jest naprawde duze oprocentowanie ..jaeli chodzi o mbank w tej dziedzinie ...to nie wiem i chyba tego nie sprawdze ,bo zabardzo mnie wkurwia jestem aktywnym sprzedawca na allegro i dziekki inteligo wiem w jakim momencie wpływa kasa na konto ,jaki stan konta itd~~ w inte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba byc niezle walnietym, zeby podawac bank. A moze podac nr konta i hasla? Buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman romański
jeśli podasz tu swój numer to równa się z tym że podasz mi swoje dane, dokładny adres, imie nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman romański
zły numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman romański
imie i nazwiso: Cynick to'Idiota adres zamieszkania (ulica): Ciepła 14 Miejscowość: Warszawa (Baraki pod stadionem) mam podawać dalej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman romański
ale twoje dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligo
numer kona mozna podac gdzie sie chce i ile chce,tak samo dane osobowe!!!! i co potencjalnemu oszustowi z tego?? gówno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman romański
jak sie podaje błędny numer to może i tak, podaj prawdziwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×