Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagora

Przyszła MAMA i ..komputer !!!

Polecane posty

Gość dagora

Prosze powiedzcie mi wszystko na ten temat .Mam prace przy komputerze 8 godzin .Pracowac musze bo nie bede miala z czego zyc .Ktora z was tez tak pracuje ? Co na to lekarz mowi czy tak mozna ? Czy to bardzo szkodzi dziecku ( jestem dopiero w pierwszym miesiacu ) Bardzo prosze ..doradzcie cos bo chyba spanikowalam . Pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się
od zarodka uczy obsługi komputera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a
Hej, ja jestem w 6 m-cu i tez pracuje caly czas 8 godzin dziennie przy komputerze. Lekarz zachwycony nie jest, ale mowi, ze nie jest udowodnione, ze komputer szkodzi, wiec nie ma co sie stresowac na zapas. Ja sie nie martwie, bo nie ma co przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagora
Ja nie chce przesadzac ..slyszalam tylko ze kobieta w ciazy nie powinna tyle siedziec przy komputerze .Jak w takim razie radza sobie setki kobiet ktore pracuja w ciazy ? Moze ktoras z was ktora urodzila juz opowie jak to bylo . Chce uzyskac jak najwiecej informacji ale od osob doswiadczonych ktore juz to przeszly .Jakie sa opinie i jakie fakty . Nawet nie mam takiej mozliwosci zeby nie pracowac a gdybym przyniosla zwolnienie zwyczajnie by mnie zwolnili albo dali do zrozumienia zebym sama sie zwolnila i nie blokowala miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
To nie komp szkodzi a raczej monitor jesli juz. Zainwestuj w laptopa albo monitor LCD. Monitor LCD kosztuje okolo 1000 (taniej nie dawaj bo nie warto). Niskobudzetowy laptop okolo 2500 (ja mam taki, niby wydawac by sie moglo ze zlom, ale jesli sie nie gra to jest superwystarczajacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
A ja słyszałam ze najbardziej szkodliwa w pracy przy komputerzae jest... pozycja siedzaca. Jesli chodzi o monitory to najbardziej niewskazane jest promieniowanie tylnej jego czesci, wiec nalezy zwracac uwage czy jakis monitor nie stoi do nas tyłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×