Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

nie wiem Katie nic,ale skoro Mmałgosia nie napisala nic to chyba jest w szpitalu. spróbuje zadzwonic jak tylko papierkowa robote przerobie. na chwilke wpadłam tutaj. wczoraj szef mnie zaaresztował do siebie do domu mialam mu dokumenty tam poukładac bo rozwodzi sie z żona i ciągle jakies papierki potrzebuje. więcej mam z tym roboty jak z firmowymi dokumentami ale tak to jest jak szef jest jednocześnie dobrym znajomym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza Katie wyjechala a tutaj jak zwykle pustki,dziewczyny odezwijcie się co u Was slychac. dzwoniłam do Malgosi ale miała wyłączony telefon a podczas weekendu nie miałam kiedy spobuje jeszcze dzis albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Od środy jesteśmy w komplecie :D Filip miał 3420 g i 57cm - wszystko jest ok! Powoli dochodzimy do siebie. Klaudia się cieszy, chociaż dla niej to tak nowa sytuacja, że jeszcze się gubi w tym wszystkim, ale powoli się sytuacja normuje... Elf - wydaje mi sie, że dzwoniłaś, jak leżałam na sali poporodowej... sorki, że nie odebrałam ;) Oczywiście STO LAT dla Marysi!!! Piszę jak pokręcona, ale mam tylko chwilkę! Całuję Was mocno i Wasze słodkie dzieciaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff, znalazłam nas :D MAŁGOSIU !!!!!!! OGROMNE GRATULACJE ❤️ ❤️ ❤️ Ciesze sie ze wszystko z Wami ok no i ze masz juz swoje drugie szczescie przy sobie !! Jeszcze raz gratuluje i caluje Filipka 👄 👄 👄 Dziewczyny, ktora nastepna ?? Hehe ;-) Przeslalam Wam zdjecia z naszego wypadu do Anglii - udaly sie nam wojaze, zal bylo wyjezdzac i rozstawac sie z ciocia - tym bardziej ze zobaczymy sie nie predzej niz w kwietniu :-( W pracy ogrom roboty - jak to po urlopie ;-) Do tego czeka nas przeprowadzka biura, no koncowka roku zapowiada sie ciekawie. Kosma broi niesamowicie i ciagle gada. buzia mu sie nie zamyka po prostu. Rosnie jak na drozdzach, zaczyna pyskowac i boi sie superniani ;-) Oglada program jednym tchem, nawet nie mrugnie oczami. A na koniec upewnia sie, czy przypadkiem do niego nie przyjdzie :P Tyle w wielkim skrocie u nas. Pozdrawiam goraco i łudze sie ze jeszcze ktoras tu zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmalgosiu jak się cieszę, że jesteście juz w komplecie. wielkie buziaki dla Was👄 sciskam mocno Klaudie i Filipka i dzielna mamę.🌻 to dla Ciebie Mamo! Katie własnie ściagam zdjęcia w pracy ciągle jakies papiery i nie mam ostatnio kiedy w necie zerknąc,wprowadzam towar na magazyn a że w tej firmie robia to na piechote w excelu to mam co robić. nie robiłam tego wczesniej i troszkę mam pod górkę ale dałam radę i juz papiery zrobione. dopiero 50 % zeszło i pewnie jeszcze troszke potrwa a juz chciałabym zdjecia obejrzeć. Ściskam Was mocno podróżnicy. a co z reszta mam??????? u nas po staremu, dziewczynki zaczynaja się przyzwyczajac ale juz niedługo będziemy razem. Malgosia juz wpadła w tryby zycia u dziadków ale Marysia zaczyna się łamać i tęsknić więc ciągle cos się dzieje:) spokojnego wieczoru. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! E.l.f - widzialam, ze na Ciebie jedna moge liczyc ;-) Dobrze ze masz full pracy - przynajmniej czas szybciej leci i nie ma momentow na rozmyslanie. Kiedy zobaczycie sie teraz z dziewczynkami ? Ucaluj je od nas, chocby przez telefon 👄 Pozdrawiam goraco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katie ja zawsze zwarta i gotowa:P chyba że dołuje wlaśnie;) pracy wiecej to rzeczywiście czas szybciej leci. mielismy jechac na 1 listopada na weekend ale nie wiem jeszcze jak bedzie u nas czy da wolne czy nie. nie chcę pytac o wolne dni bo mam plany na później i nie chce sie naprzykrzać. może uda mi się przekonac szefa żeby przedłużył mi umowę i za 3 miesiące po przepracowaniu 6 mialabym urlop wychowawczy i zasiłek a to starczyłoby prawie na rate kredytu więc jest o co walczyc. po za tym jeśli podłącza prąd na klatkach to od poniedziałku zaczniemy wykanczac mieszkanie. ucałuję dziewczynki napewno :) dla Was tez mnóstwo buziaków, ciesze się że wyjazd sie udał, zdjęcia sliczne a Kosma ! a jak urósł. kiedy te dzieci rosną? śliczny chłpczyk z niego a te oczy... do spotkania z siostra zleci zobaczysz,szybciej niz sie teraz wydaje. niedługo swięta potem ferie zaraz drugie i siostra przyjedzie:) ściskam Was mocno i uciekam do pracy bo pisze to w kawalkach juz od 2 godzin. pozdrawiam wszystkie mamuski jesli ktras tu zajrzy i napisze co slychąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAMUSIE! wczoraj wrocilismy z urlopu-3 tygodnie ponad nas nie bylo-bylo super,ale nie ma jak w domu! Mmalgosiu:gratuluje-ciesze sie ze juz jestescie w komplecie,odezwij sie jak znajdziesz chwilke,ciekawa jestem jak sobie radzicie i co u Was slychac. ja teraz tylko na chwilunie kompa odpalilam,zgrywam zdjecia,a pozatym smutny dzien dzisiaj jest... pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak zyjecie????? u nas wykończeniówka pełna parą,lazienka sie robi kuchnia juz jest dzis bedzie malowana. a jak skończy tata lazienke to wtedy podloga w kuchni i meble. do końa miesiaca mam nadzieje że bedziemy przeprowadzeni całokowicie.:) bardzo juz tęsknie za dziewczynami i brakuje coraz bardziej gwaru :( pozdrawiam Was i mam nadzieje ze ktoras się odezwie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Witam po dluzszej nieobecnosci ;-) Usprawiedliwienia nie mam :P U mnie praca, dom i tak dzien za dniem. Niedlugo troche zmian, bo zaczynamy urzadzac pokoje u gory, wiec bede miala wreszcie pole do popisu - bo narazie tylko tata dziala tam preznie i spedza cale dnie na gladziowaniu scian ;-) Kathrin - wyslij jakies fotki, wiem ze masz ich cale mnostwo :D Na pewno Letizia urosla juz bardzo. elf - no to szybko Wam idzie, dziewczynki wroca nie tylko do rodzicow ale tez na nowe miejsce :D :D :D Pochwal sie co tam dzialasz, moze jakies zdjecia ?? Lece dziewczyny do obowiazkow. Jesli nie zagladacie tutaj czesto, to przynajmniej gg wlaczcie ;-) Pozdrawiam i sciskam łobuziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Katie usprawiedliwienie ma byc podpisane przez mame i zaraz podamy numery kont i sprawa bedzie zalatwiona:P gg nie mam w pracy a w domu rzadko teraz odpalam komputer,zdjecia jak bedą to wyślę bo na razie jestem do tyłu nic nie udokumentowałam. Fajnie ze juz rozpedzisz wyobraxnie ;) i bedziesz urzadzac góre. ja jak na razie czuje w nogach noszenie na 3 pietro różnosci.przy plytkach wysiadlam i dochodziłam tylko do 2 pietra wyzej to nawet siłą woli nogi podnieśc nie moglam. od 18 do 22 nosilismy różnosci i juz mam strach w oczach na myśl ze jeszcze tyle pudeł przed nami. dziewczynki juz planuja gdzie położa swoje zabawki książki i drobiazgi. Kathrin nareszcie jesteście,pisz jak Letizia,ile urosła jak Brayanek.zmienia się. pisz pisz bo my bardzo spragnione wieści. Mmalgosia nie odbiera telefonów chyba ciagle trafiam ze jest zajeta,więc nie przeszkadzam i sie bardzo nie dobijam. ciekawe jak rosnie maleństwo.jak Klaudia,chodzi do przedszkola czy z mamą. MMalgosiu napisz cos. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Jest tu jeszcze ktoś??? Pozdrawiam wszystkich mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×