Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Witajcie! Kathrin jeszcze raz gratuluje slicznej coreczki LETIZIA jest slodziutka. Przykro mi bardzo z powodu brata modle sie za Niego. Nic innego nie jestem w stanie powiedziec. Super ze mialas taki lekki porod no i ze Brayanek tak super przyjal siostrzyczke na pewno jest dumny bardzo. Ja tez chce miec takie malenstwo:-) Tylko czas nie ten. Katie ogromne gratki dla Kosmusia za dzien bez pieluchy mam nadzieje ze teraz juz kazdy jest taki. MAniu i Elf Wam to dobrze mozecie calymi dniami z Waszymi pociechami na polu rozrabiac. Mi tego strasznie brakuje. MMalgosiu a jak u Was? Praca napisana? Jak Klaudusia no i czy brzuszek rosnie? Z osiagniec mojej coreczki w ciagu jednego dnia zalapala nocniki chodzi juz tfu tfu bez pieluchy sika ladnie na nocnik w domku a na polku podlewa trawke trzeba sie jej jeszcze pytac ale sama juz tez sciaga majetczki i sika staram sie zeby nocnik byl na widoku to wtedy jak jej sie chce to idzie sciaga majetczki i robi ale jak ja czasem sama posadze to tez zrobi. Kurcze mam juz taka mala panienke w domu nastepny krok do doroslosci:-) Powiem Wam ze moze jestem glupia ale strasznie mi sie teskni za Olenka czasem sobie ide na chwilke do odmu bo mam 3 minuty wiec lece chyba zaraz pojde. Ola juz teraz lepiej ale w pierwszym tygodniu plakala i caly czas od rana sie klocila ze nie pojde do pracy. Dostalam stanowisko specjalista ds. projektow hi hi ale sie usmialam. Pieniadze narazie niewielkie ale biorac pod uwage ze praca na miejscu bez zadnych kosztow dojazdu wychodzi nawet nie tak zle. To tyle co u nas nie pisze czesto bo w pracy nie mam czasu a w domu szkoda mi czasu. Piszcie co u Was. Pozdrawiamy i calujemy. U nas 30 stopni od poczatku tygodnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Kathrin - fajnie że się odzywasz, mimo pewnie maksymalnie napiętego rozkładu zajęć. Poród super szybki miałaś, faktycznie, z Brayankiem też tak poszło expresem ?? Słodkie obrazki pewnie macie teraz w domu. Trochę zazdroszczę, choć tak miedzy nami mówiąc ja jeszcze nie dojrzałam do myśli o drugim dziecku. Widzę że nasze dzieciaczki jak jeden mąż wzięły się za porzucenie pampersa - u nas dobra passa trwa nadal, zakŁadamy tylko do spania a na dworku Kosma mówi, że zalewa robaczki i wtedy robimy siusiu. Wybrał sobie tez drugi sposób informowania o tym że chce siusiu - mówi \"ja nie zrobię siusiu w majteczki\" i wtedy jest to sygnał dla nas że chce zrobić. No bo przecież tak trudno powiedzieć \"chce siusiu\" hehe. Wczoraj mielismy gości i Kosma podczas kąpania zaczął zadawać pytania w stylu \"Czy Tomek ma taki siam pępusiek jak ja?\" (Tomek - jeden z gości). Zastanawiałam się skąd u niego tego rodzaju pytania no i wyobraźcie sobie, że wyszło na jaw, że podglądał chłopaków w łazience :-o no i odkrył że koledzy taty też mają pepki ;-) W ogóle agent z niego straszny, madrala taka że hoho, na wszystkie pytania ma odpowiedź błyskawiczną, chociaż pytan to akurat on zadaje najwięcej. E.l.f. - zażywaj tego soneczka jak najwięcej, zazdroszczę bardzo. Szkoda że nie mam biura po słonecznej stronie, chociaż wystawiłabym pyszczek do słońca na chwile, bo ja to młynarzówna jestem dosownie. Mam nadzieję że weekend pozwoli mi troszkę nabrać kolorków ;-) Komary paskudztwo, u nas jakoś nie dokuczają strasznie, raczej zwykle stosowałam olejek goździkowy i nic poza tym. Aniu* - już weekend mamy i nadrobisz z córeczką zaległy czas. Ja też ogromnie cieszę się na te wolne dni, wtedy myslę sobie że sobota mogłaby trwać wieczność. Mamo Aniu, Małgosiu, o Czaduni nie wwspomnę - dajcie znać !! Dziś jestem sama w pracy :D Jaki to luksus, szkoda że zdarza się tak rzadko ;-) Mama nadzieje że uda mi się jeszcze zajrzeć. Aaa, jeszcze mam pytanko - macie foteliki rowerowe dla dzieci ?? Jakich firm ?? Może coś fajnego polecic ?? My od jakiegoś czasu jexdzimy z Kosmą na pozyczonym, jest fajny, tyle że na allegro widziałam że jest dość drogi (nawet używany). Ale kupić coś muszę koniecznie, bo ponad 15 kg obciążenia na nogach działa lepiej niż siłownia na którą nigdy nie chodziłam haha ;-). Pozdrawiam Was serdecznie i całuję dzieciaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - obejrzałam zdjęcia, na stronce Brayanka też - najbardziej podobają mi się te na których mamusia jest razem ze swoimi aniołkami - super są !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - obejrzałam zdjęcia, na stronce Brayanka też - najbardziej podobają mi się te na których mamusia jest razem ze swoimi aniołkami - super są !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu weekend jest taki krótki ?? Pozdrawiam Was serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Jak po weekendzie? U nas pogoda do niczego,caly weekend bylo brzydko,pomimo zlej pogody bylismy z dziecmi w zoo przy morzu,Brayan byl zachwycony bo widzial pod woda pingwiny i foki jak plywaja.Musze powiedziec ze fajnie te zoo skonstruowali. Fotki oczywiscie mamy,ale jeszcze nie w kompie,narazie kozystam z tego ze Brayan jeszcze spi i klikam do was.Letizia-mala terrorystka oczywiscie na rekach,bo w lozeczku nie chce lezec. Katie: Pytalas czy z Brayankiem mialam tez taki szybki porod : z Brayankiem trwalo wszystko 12 h podobno z drugim jest szybciej,ale nie liczylam ze tak szybko. a Ty E.l.f jak bylo u Ciebie? ok musze konczyc.milego dnia papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Wyslalam wam fotki na @,mam nadzieje ze doszly. zmienilam login na stronce Brayanka www.brayan.bobasy.pl-wstawilam pare nowych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziś mnie wywali znowu to się załamię,co napisze to jakis błąd si e pokazuje i na wlasnym topiku nie moge nic pisać. u nas ok, pogoda piekna gorąco jak w piekle ale mi to akurat nie przeszkadza gorzej z moim R,cierpi biedaczek. Kathrin ja miałam dwie cesarki bo sie nie posuwała akcja i nie bardzo wiem jak to jest z jedna 14 godzin bóli z drugą 18 i nic aja za drugim razem mało samochodu nie zjadłam z bólu,jakaś nietypowa jestem czy jak;) Katie dobrze ze nocnikowe sprawy juz dobrze u nas też-zaczyna się fajny okres:) czatowanie na trawke przy rondzie w samym srodku miasta bo oczywiście do toalety juz nie dolecimy:P, ja juz zaliczyłam sikanie pod Pałacem Kultury więc zadne miejsce mi nie straszne:D Mamo Aniu gdzie sie podziewasz. Aniu* a Ty gdzie? pozdrawiam, nie pisze dużo bo jak znowu mnie wywali to chyba padne juz od niedzieli mnie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Kathrin serdecznie dziekuje za fotki :-) Widać na pierwszy rzut oka, ze super zgrane rodzeństwo masz w domku ;-) Oby tak dalej. e.l.f - obsikac Palac Kultury ?? Hehe - czasem trzeba i tak ;-) Nam pod Kopernika jeszcze sie nie zdarzylo, ale kto wie ... Wczoraj pierwszy raz uslyszalam wreszcie: \"chce siusiu\". Kurcze, jeszcze jakis czas temu myslalam ze Kosma do zerowki z tym pampersem pojdzie, a tu sprawa poszla bardzo gladko. To juz prawie dwa tygodnie bez przyjaciela na pupie :D U nas po staremu, jakos leci, na budowie trwaja drobne prace, w czerwcu wreszcie mamy wziac sie za elewacje zewnetrzna. Najgorszy ten ciagly brud w domu, no ale coz - musze jeszcze troche to przetrwac. Od 16 lipca mamy urlop i jedziemy nad morze ze znajomymi. Ktoras z was planuje wakacje w tym czasie? Poza tym wzielismy sie z mezem za siebie, cwiczymy intensywnie brzuszki (Kosma oczywiscie z nami) i jezdzimy na rowerach. Mam nadzieje ze uda mi sie zgubic kilka kilogramow, bo jest ich troche za duzo. No i dieta - od weekendu majowego nie zjadlam ani kawaleczka slodkiego batonika. To bylo najgorsze, ale dalam rade i teraz zastanawiam sie jak jeszcze miesiac temu potrafilam zjesc 2 snickersy dziennie :O Kosma ma aktualnie etap grzecznego chlopczyka i jak probuje sie buntowac a ja zaczynam swoja gadke moralizatorska, to wyprzedza mnie i mowi: jestem juz duzy chlopczyk i wszystko zrozumiem\" ;-) Wczoraj nad Toruniem przeszla burza, dzis powietrze swieze i nie jest tak parno. Podobno czerwiec ma nas zaszokowac wysokimi temperaturami. Moze zdaze jeszcze przeslac Wam fotki z naszego z Kosma wczorajszego leniuchowania. Pozdrawiam i caluje urwisy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! Ja tez wczoraj nie moglam na kafe wejsc,chyba cos na serwerze robili.Teraz dzieci polozylam i kawunie sobie pije.Ostatnio dziwnie sie czuje,mam takie uczucie jakbym miala zemdlec,ciezkie powieki mam,chyba musze isc do lekarza.Albo to ta pogoda tak na mnie dziala. Wczoraj bylismy na spotkaniu w zabawialni i byla telewizja RTL krecili reportaz i mialo byc o 18.00 w wiadomosciach,ale nic nie bylo :( a dzisiaj byla u nas polozna,zwazyla Letizie,jak sie urodzila wazyla 3640 a teraz 4400,grubasek z niej sie robi,rosnie jak na drozdzach :D Sprawy nocnikowe u nas stoja w miejscu,jak ja go na nocnik zaprowadze to sie wysika,ale zeby sam od siebie zawolal zo bardzo zadko mu sie zdazy. Katie dziekuje za fotki-Kosmus jak zwykle uroczy i taki duzy-sliczny chlopczyk!!!!!!! a co sie dzieje z reszta dziewczyn??????? Mmalgosiu jak sie czujesz???? Odezwij sie co u was slychac. pozdrawiam Was wszystkie -papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Kathrin - może na Twoje samopoczucie ma wpływ zmeczenie, ale dobrze by bylo sprawe zbadac - moze to czesto wystepujaca po porodzie anemia. Zyczymy zdrowka i calujemy tluscioszka naszego najmlodszego ;-) A Brayankowi sciagaj pampersa, niech biega bez niego i tlumacz mu ze tylko malenkie dzidzie takie jak Letizia robia siusiu w pampersa a on juz jest duzy chlopczyk i nie powinien tego robic. Moze to na niego podziala. U nas troche tak bylo, tlumaczylam ze jest duzy i ze jego koledzy sikaja do nocnika i on tez powinien sie nauczyc bo dzieci beda sie z niego smialy. Potem jak nasikal do pampersa to pytal mnie: \"Kto teraz haha ?? \" ;-) U nas po staremu, wczoraj odwiedzili nas znajomi i Kosma chcial sie popisac przed kolezanka ze nie nosi pampersa no i zrobil siusiu - obsikal efektownie schody przed wejsciem do domu ;-) No ale koniec z tym tematem ;-) Dziewczyny meldowac sie, wstyd ze mamy dwojki dzieci sie tylko odzywaja - przeciez maja najmniej czasu ;-) A reszta ?? Buziaki i milego popoludnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie:dzieki za podpowiedz,ale anemie wykluczam bo jem zelazo,zostalo mi jeszcze prawie cale opakowanie i lekarz kazal je dokonczyc,ale moze faktycznie zrobie sobie badania.Juz sama nie wiem co mi jest,czasem mysle ze to depresja,najchetniej siedzialabym sama w pokoju i plakala.....ale co to da,czasu sie nie da cofnac,ah koniec wyzalania sie ,nie po to jest ten topik. z tym pampersem u nas to chyba trzeba wziasc sie do czynow-Katie zrobie tak jak radzisz,jak tylko Brayan wstanie to sciagamy pampersa. Zagladne do was pozniej,teraz ide zrobic sobie kolejna kawe i chyba zjem tabletke przeciwbolowa bo mi glowa peka. papaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................14300 - 92 cm Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 ......................11400 - 91 cm Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................11060 - 84 cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005.......................10500 - Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 ......................13500-90cm Kathrin - Letizia...............ur.07.05. 2007 .......................4400- 56cm Ania* - Oleńka.................ur. 24.02.2005 .......................15000 - 91 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...14700 - 93cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 12500 - 89 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 Kathrin .....................05.02.1980 .... www.brayan.bobasy.pl www.letizia.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl Lniak.........................19.09.1984.... www.olenkamamy.bobasy.pl Violka25 ................... 01.09.1981 ... www.bubulek.bobasy.pl Ania*.......................... 4.11.1981.... www.olinka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - bardzo mozliwe, ze to samopoczucie spowodowane jest stresem i przezyciami jakich ostatnio doznalas :-( I mylisz sie - ten topik jest takze od tego, zebysmy sie wspieraly w trudnych dla nas chwilach. Glowa do gory !! Wiem ze latwo sie mowi, ale postaraj sie - dla swoich serduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny przepraszam ze tak rzadko ale serio nie mam czasu w pracy caly czas mlyn w domu nie ma czasu. W pracy atmosfera ogolnie nie za ciekawa ale grunt to sie nie przejmowac i robic swoje i takie tez jest moje podejscie. Kathrin Ty nam tu glupot nie gadaj tylko usmiech na twarz i glowa do gory. Masz dla kogo zyc bo masz dwa cudowne Aniolki. Letizia jest przesliczna a Brayanek widac super sie czuje w roli straszego braciszka. Fajnie ze mialas taki lekki porod niby mowia ze drugi latwiejszy. No i dzieki za zdjecia dzieciaczki sa slodziutki. Katie jak Ty to robisz ze pracujac masz czas na leniuchowanie na kanapie ze swoim lobuziackziem? Daj mi na to przepis:-) A \"wypadkiem\" Kosmusia przy znajomych sie nie przejmuj zdarza sie ma do tego pelne prawo. Tobie tez dziekuje za zdjecia Kosmus jak zwykle slodziutki no i ten blysk w oku:-) Elf a jak tam dziewczynki? Cieplo dalje u Wa? Napisz co te Twoje lobuziaki ostatnio ciekawego zmajstrowaly:-) MMalgosiu Ty masz odpuszczone bo sesja i praca wiec Twoja nieobecnosc usprawiedliwiona za to po obronie nie odpuscimy. Napisz czasem co Klaudusia porabia. MAniu za to Ty dostajesz nagane hi hi jak mozna sie nie odzywac a my ciekawe co Kubus majstruje nowego. Napisz cos. O Czaduni to nie wspomne bo ona juz chyba o nas zapomniala. U nas sprawy nocniczkowe bardzo do przodu tzn. Ola samamidzie siku robic sciaga majteczki i sika w domu do nocniczka na polku na trawke jak jest cieplo. W sumie to nauczyla sie robic do nocniczka w tamta srode zalapal op co chodzi a tez juz mi sen z powiek spedzala wizja pierwszoklasistki z pampersem:-) Na szczescie sie nauczyla wczoraj nawet spala w dzien bez pieluchy i sie nie posikala a w nocy sie klocila ze bedzie tez spac bez pieluchy ale jakos jej to wyperswadowalam. Poza tym Ola jest agentka juz jest u nas w miejscowosci znana ze swojego gadulstwa bo gdzie nie pojdzie to takich glupot nagada ze szok. Mamy takich starszych sasiadow to tez sasiad to wrecz przepada za Ola caly czas ja wola do plotu zeby z nia pogadac. No i moja corenka ostatnio bardzo ursola taka juz panienka sie zrobila a bez pieluchy to juz wogole dorosla najgorsze ze najbardziej ze jej podobaja jedne majtki i w nich by chciala chodzic caly czas:-) Dobra dziewcyzny koncze bo sie rozpisalam teraz pewnie z tydzien znowu nie bede miec czasu pozdrawiamy i calujemy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Dnia Dziecka duzo zdrowka radosci usmiechu na twarzy i milosci zyczy Ola z Mamusia Co Wy dzisiaj spicie czy co? Ozdywac sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 dla Wszystkich dzieciaczków od cioci Katie Ja dzis oram jak wół :-( Łeb mi pęka, dobrze że to już końcówka. Miłego weekendu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Spóźnione życzenia dla wszystkich Dzieci 🌻 tych dużych, małych i malusich :) Kathrin - Letizia jest śliczna :) I z tego co piszesz, rośnie jak na drożdżach ;) Fajnie, że Brayan jest takim troskliwym braciszkiem... Mam nadzieję, że dobrze się już czujesz... Pewnie wszystko u Ciebie się skumulowało i może to z przemęczenia, stresu. A pamiętaj, że Dzieciaczki muszą widzieć Ciebie wypoczętą (o ile to możliwe) i uśmiechniętą! Wygadaj sie tutaj, może choć trochę Ci ulży! Przyznam, że zazdroszczę Ci takiego szybkiego porodu ;) Sama się tego boję strasznie! Katie - gratuluję GRZECZNEGO synka! Oby jak najdłużej!!! Fajnie macie z tym urlopem, my w tym roku siedzimy w domu, chyba że wygram w totolotka, to od razu lecę do Hiszpanii...tak mi się marzy... Aaa... i gratuluję postępów nocnikowych! Tym, którym można, oczywiście ;) U nas nadal z tym różnie, w domu wpadki się nie zdarzają, ale poza to już gorzej! Najlepsze jest to, że jak u kogoś jesteśmy, to pod pretekstem, że chce siusiu, zwiedza toalety :D Z siusianiem różnie, ale w wc spędzamy wówczas dużo czasu ;) Hihi, będę miała synka :D Lekarz jest pewien na 100%, a przy Klaudii do końca nie był pewien na 100. Wszystko jest ok, jest trochę większy, ale tym mam się nie przejmować. Rozrabia ciągle... najbardziej uaktywnia się wieczorem i kręci się do rana. Klaudia wie, że będzie miała braciszka, przytula się do mojego brzucha i mówi \"tulam braciszka\" Jest wtedy przesłodka... Acha, i zaliczyliśmy pierwszą przejażdżkę na pogotowie :( Myśleliśmy, że coś ma z rączką, na szczęście okazało się, że nic się nie dzieje! Natomiast wciąż rozpamiętuje rozbite kolano, które już się dawno zagoiło ;) Mówię Wam, mój małż tak mnie denerwuje, że mam dość! Mam nadzieję, że to hormony i wkrótce przejdzie, bo w końcu mamy spędzić ze sobą całe życie ;) Pozdrawiam Was gorąco, bo coś chłodem powiało po tych upalnych dniach i całuję Wszystkie Dzieci [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Ja na chwileczkę, nietypowo w niedziele, ale jestesmy u rodzicow, Kosma wlasnie poszedl z dziadkami na spacerek, wiec zagladam :-) Mmałgosiu - swietna wiadomość, super że synek ma sie dobrze, no i super ze to ... synek !! Wyobrazam sobie jaki to slodki obrazek kiedy Klaudia przytula brzuszek, sama slodycz !! Ostatnio manie mam jakas i ciagle ogladam zdjecia Brayanka z Letizia. Pewnie podswiadomie tez bym chciala taka slodka parke w domu miec, ale ... no wlasnie ... zawsze jest jakies ale ... Ogladalam z Kosma zdjecia Kathrin i przy kazdym zdjeciu pytal: \"Tu Bjajanek cio jobi? \" Co do wczasow to moich juz mi sie odechcialo, wyobrazcie sobie ze po kilkutygodniowych poszukiwaniach wreszcie znalezlismy kwatery, wyslalismy zaliczke i ... pani zaliczke odeslala, twierdzac ze pomylily jej sie terminy i pokoje i nie wiadomo co jeszcze i reasumujac - zaczynamy poszukiwania od nowa 😡 Buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jeśli chcesz kupić pieluszki dla maleństwa to musisz wiedziec jakie bo czasem dzieci mają uczulenie. jesli wiesz jakie to nawet jak kupisz większe napewno sie przydadzą.nie wiem jak rosna dzieci inne bo moje miały ponad 4 kilo jak sie urodziły i trudno mi wyobrazic sobie jeszcze mniejsze maleństwo, a jak widziałm kolezanek to parametry mi sie mieszały;) zawsze wydawało mi się że to takie maleństwa. niewiele pomogłam w temacie jak szybko rosną maluszki ale lepeij wziąc większe pieluchy. 🌻Dzieciaczki Kochane spóźniła sie Ciotka ale życzę Wam duuuuuużo usmiechu i rodosci (a o reszte rodzice się zatroszczą:D) 👄👄👄 my od piatku swiętowałysmy,w sobote byliśmy na pikniku i w niedzielę tez zabawy było mnóstwo,pierwszy raz dały sobie buzie pomalować i mielismy dwa kotki. pogoda troche się popsuła tyle ze dopóki nie padało to nawet fajniej było na imprezach niż w upał. Dziewczyny przepraszam że nie odpisuję ale roboty mam troszke i później nadrobie. ściskam mocno wszystkie maluchy te duze i te maleńkie.trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja tylko na chwileczke, mam kupe roboty domowej,po weekendzie wyglada u nas znowu jak po wojnie.w srode przyjezdza do mnie ta moja niedoszla szwagierka-ta od zmarlego brata-bardzo sie ciesze na te odwiezdiny,a jak ona pojedzie to przyjedzie moja mama-jeszcze bardziej sie ciesze.bede do was zagladac jak najczesciej tylko bede mogla. Mmalgosiu:bardzo ale to bardzo sie ciesze,ze to chlopczyk,parke miec jest fajnie.Superowo,ze Klaudia tak sie zachowuje,napewno bedzie dobra siostrzyczka.A z mezem mysle ,ze Ci przejdzie,napewno to hormony,ja tez mialam podobnie,wszystko mnie denerwowalo i nadal tak jest ;) to napewno nadal te hormony ;) Katie: slodki ten Kosmus ze sie tak wypytuje co Brayanek robi-moze teskni za jakims maluszkiem w domciu;) a no i wszystkiego najlepszego-spoznionego dla dzieciaczkow. My bylismy na baby markcie i nakupowalismy dzieciom zabawek,Brayan najbardziej sie cieszy z pily ktora robi odglosy-chyba ma zainteresowanie ogrodkami po tatusiu.Kupilismy tez traktor na pedaly z przyczepka,ale na to jest jeszcze za maly,nie potrafi pedalowac,ma to narazie w ogrodku i na przyczepe laduje drewno ktore niby scial pila a tak naprawde to podkrada nasze drewno do kominka i pokazuje ze sam scial. ok dziewczyny,zmykam dalej do pracy musze okna pomyc,ale sie nad tym zastanawiam bo sie zachmurzylo i nie wiem czy jest sens myc okna przed deszczem.zycze Wam milego dnia. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.f
jejku znowu cos mis się robi nie moge pisac Kochane sciskam Was mocno.jak nie pójdzie teraz to zacznę krzyczeć. skasowało juz dwa razy mam dośc spróbuję póxniej jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! U nas wszystko ok, ja dzis pracuje niestety a Kosma w domu z tatusiem. Jutro mamy gości, zresztą ostatnio u nas ciągle goście, nie ma jak odpocząć, tak do nas garną ;-) Niedługo popadnę w nałóg alkoholowy, wczoraj zaczynałam ze znajomymi pić piwko od południa, dobrze że Kosma byl od środy u dziadków, to nie musiał patologicznej matki ogladać :P Pozdrawiam i życzę udanego weekendu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pustki totalne dobrze że Katie nas podnosi bo odnaleźć byloby trudno. hej Katie biedna musisz się w ten upal skupiac na pracy.jak Kosmuś zadowolony z pogody? ma juz basen w ogrodzie? u nas to pewnie Feliks by się kąpal w nim albo trzeba by specjalnego ochroniarza na basen:P napisz co u Was.sciskam Cie mocno i oby do popołudnia:) ja wysłalam CV do firmy poszukujacej pracownika i czekam na odpowiedz,zrobiłam to tak na zarty troszkę i teraz mam obawy co zrobic z dziewczynkami jakby cos wyszło,ale zobaczymy jutro może nie ma co sie zastanawiać.jutro maja dac znać jaką decyzje podjęli. dziewczyny brykaja po podworku do domu zagonic trudno,jeśc niewiele chcą tylko truskawki i pic i jeszcze gume do zucia arbuzową. Małgosia kłóci sie na calego,nie ustępuje na krok nie da sobie w kasze dmuchac.mam więc wojny światowe w domu.walcza prawie o wszystko i najczęściej Marysia ustępuje dla dobra sprawy.staram sie żeby nie było to ciągle bo Marysia wycofuje się i zaczyna przyjmować taka pozycje wszędzie.woli zrezygnowac jak walczyc o swoje,chociaz sa postepy i zaczyna powoli wracac do walczenia.mam nadzieje ze zostanie jej to już. poza tym jakos leci.niedlugo wypłaca pierwsza transze kredytu i juz odsetki pójda więc zaczyna się.mam tylko nadzieję że szybko oddadzą nasze mieszkanie i bedziemy mogli sie wyprowadzić na swoje.dziewczyny mam pytanko ile macie oplat miesięcznie oczywiście bez czynszu.chodzi mi o zuzycie gazu i wody na rodzinę tak mniej więcej. mama Ania zniknęla czyzby stalo sie cos u nich? Katie odzywała się do Ciebie? a może pracę znalazla i nie ma czasu nawet nam napisać. Mamo Aniu odezwij sie czekamy. Kathrin a jak Twoje samopoczucie? jak maluchy? Letizia pięknie wyglada w objęciach braciszka,a Brayanek już powaznieje. ślicznie wygladaja.napisz jak u Was. Mmałgosiu jak Twoje egzaminy? jak brzuszek? a Klaudia? pewnie już duża panna z niej,napisz jak postepy Wasze. Aniu* a jak w Twojej pracy? atmosfera dochodzi do normy? jak mala pleciuga? śmiga na dworze pewnie i nie macie czasu napisac nam nic. odezwij sie Czadunia to juz wogóle zapomniala o nas, nic nie napisze:( ide konczyć sprzatanie bo dziewczyny udało się uspic więc spokojnie skończę i coś do jedzenia nastawię chociaz wogóle nie mam pomyslu. ściskam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podzialyscie??????????????????????????????????? u nas ciągle pada.dziewczynkom to nie przeszkadza bo lubia chlapac sie w kałuzach. odezwicie się Kochane co u Was i waszych urwisów. z nowosci Malgonia spi juz bez pampersa od kilku nocy bo pampers był suchy przez jakis czas po nocy. buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×