Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Witam a może by tak o naszych lutowych dzieciaczkach? o ich rozwoju, postępach, problemach, smutkach i radościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne: mój kochany synek zjawił się na tym świecie 7 lutego o 7.40 !! teraz ma już skonczone 8 miesięcy i tak jak każdy chyba maluszek dla swojej mamy jest mym oczkiem w głowie :-) Jesteśmy teraz na etapie wyrzynania się ząbków górnych - 2 dolne już od ponad miesiąca są ;-) Pozdrawiamy inne dzieciaczki w naszym klimacie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniąt
moja coreczka Martusia urodzila sie 22 lutego 2005. ma 2 dolne jedynki i od trzech dni raczkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniąt :-D no to Ci się zacznie ;-) mój Kuba do 3 miesiąca nie chciał główki wogóle podnosić i bardzo się martwiliśmy ale szybko to nadrobił bo już w 6 nam stawał :-D . Jeszcze sam nie chodzi ale szaleje po całym domu: na czworaka, pełzając jak żołnierz i chodząc trzymając się czego popadnie. W domu dosłownie masakra - wszystko pozrzucane ;-) Nie wiem jak Twoja Martusia ale Kubuś szczuplutki strasznie jest. Waży 8200 (dla porównania: nasza znajoma Majeczka jest 2,5 miesiąca młodsza i waży 7850 ;-) ale ona to aż trzy fałdki na nóżkach) Napisz jak Ci Martusia śpi w nocy. Kuba budzi się o 3 (mimo iż go karmie przez sen około 24) no i potem to już co 0,5-1,0 h aż do porannego karmienia tj. do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpuś
Witam cieplutko czy któraś słyszała o czymś takim jak aspirator do nosa? Podobno świetnie pomaga przy katarze? Znajoma kupiła coś takiego na allegro i bardzo sobie chwali, czy któraś z was stosowała to urządzonko, podaje linka do tej strony bo nie wiem czy macie pojęcie o czym pisze (ja zetknęłam się z tym po raz pierwszy) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68808090 Prosze o opinie i rady czy kupić coś takiego bo mój mały synuś strasznie męczy się przy katarku. Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja słyszałam, mam i stosuje :-D polecam kupić - naprawdę lepsze od gruszki. Jeśli Twój synek ma taki \"lejący\" się katarek stosuj też maść majerankową i krople homeopatyczne euphorbium compostium (dla niemowlaczków i reszty ludków też) - trochę drogie są ale naprawde starczą na długo Jeśli ma katarek \"suchy\" czyli wszystko zalega w nosku i wysycha to polecam spray do nosa STERIMAR (on nawilża i łatwiej jest oczyścić nosek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpuś
dzięki za rady czadunia, w takim razie zamówie ten produkt, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimpuś ---> jakby co to służe pomocą :-) i proszę też w zamian :-D masz może jakąś rade na to by malec przesypiał całą noc? Mojego synka kładziemy przed 20, potem go karmie na śpiąco ok 24 i o 3 rano już jest jazda a ma 8 miesięcy :-( Jak mu dam tylko pić to budzi się co pół godziny aż do rannego karmienia ok 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpuś
czadunia, jak narazie to ty masz zdecydowanie wiecej doświadczenia niż ja, ja jestem troche młodszą mamą. Mój mały rozpoczął 3 miesiąc i odpukać na szczęście nie mam z nim problemów. Co do spania to naprawde nie wiem co ci poradzic bo moj bobasek w ciągu dnia je co 2 godziny zaś w nocy budzi się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow no to superancko !! Napisz coś wiecej !!! I może fotkę wyślesz mi na maila? Bardzo proszę 🌼 Mój Qbuś urodził się w urodziny swojej babci :-D o 7.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia wysłałam :). Mój urodził się 5 dni po moich urodzinach i 2 dni przed urodzinami swojego pradziadka :). Ważył 2840g i miał 54 cm długości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje słoneczko miało też 54 cm ale ważyło 3610. Foteczkami się oddzwiecze jak tylko dostane od ciebie bo poznam wtedy twoj mail. Jak ma twoje maleństwo na imię? Mój Qba już chodzi trzymając się za wszystko co popadnie (zaczął ponad miesiąc temu), ma dwa ząbalki na dole i idą mu u góry. no i własnie kończymy po raz pierwszy chorować ;-) Wyobraź sobie że dopiero gdy stał na nóżkach zaczął pełzać (jak żołnierz) a od tej niedzieli już raczkuje. Coś mu się pomerdalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyś też już dawno chodzi za rączki wstaje przy wszystkim co poadnie :). Kiedyś nie było siły żeby zrobić mu zdjęcie inaczej niż na brzuchu, a teraz inaczej niż na stojąco :D. Raczkuje też jakieś 3-4 tygodnie. Zęby mamy 5, dwa górne wyszły w zeszły weekend. Tak ja Wy kończym y właśnie pierwszą chorobę. Zapalenie oskrzeli :(. Dzisiaj ostatni dzień atybiotyku. A niektóre dzieci w ogóle nie raczkują tylko odrazu chodzą np :). Inne wcale nie siadają tylko odrazu wstają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia 🌼 nie będzie mnie przez weekend ale zgłoszę się w poniedziałek --- utrzymujcie topik w górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj wiem że miało mnie nie być ;-) ale wiesz... u rodzinki... na krzywego... stałam w kolejce ... i wreście się dopchałam ;-)) a zresztą (jak twierdzi mój mąż) to się uzależniłam ;-) Opowiadałam w domku o twoim synku -- same dobre rzeczy oczywiście bo złych nie ma i nie będzie :-D i czytałam dziś horoskop dzieci urodzonych 7 lutego : Utalentowany, wrażliwy - wierny jest w przyjaźni. Można na nim polegać. Umie być szczery, nie zdradzając jednak tajemnic. Prosty w zachowaniu się - jest pilny, sympatyczny, ale w sposobie wyrażania się niezbyt czuły. Ambitny, wrażliwy - ma szlachetne tendencje i naogół zachowuje się dość spokojnie, okazując nierzadko skłonność do małomówności. Ceni sobie wielce samodzielność i niezależność, a w jego sercu zamieszkuje silne dążenie do wolności. Wszechstronne uzdolnienie łączy się u niego z subtelnym poczuciem humoru, co wzrasta z wiekiem. Umysł jego jest niezwykle ruchliwy i obrotny, obdarzony świetnym darem obserwacji i subtelnym smakiem. Ma dużo poczucia artyzmu, jest uzdolniony w kierunku sztuki stosowanej, muzyki, obcych języków. Doskonała pamięć łączy się z sądem trafnym i bezstronnym. Jego wady - to skłonność do szyderstwa i niezdecydowanie. Dzięki temu człowiek urodzony dzisiaj marnuje nieraz okazie życiowe niewykorzystane. Długo trzeba go namawiać, aby się czegoś posłuchał. Czego się strzec winien. Aby nie dokuczało mu uczucie zazdrości, gdyż może się to później przerodzić w milczącą depresję. Kobieta urodzona dnia tego jest gospodarna, pracowita, wytrwałam i lubi życie domowe. Trudno na nią wpłynąć. Idzie swymi własnymi drogami - a mimo to potrafi być czasami również niezdecydowana i niepewna. W pożyciu małżeńskim człowiek urodzony dnia tego - okazuje dużo zalet, lojalnie i wiernie dotrzymując swych obietnic. Jego tolerancja i humanitaryzm mogą go uczynić obrońcą upośledzonych i pokrzywdzonych. Opieką swą otacza również ludzi nierozwiniętych, ignorantów, analfabetów - i rozmyślając nad ich losem, dochodzi do konkluzyj, jakie nierzadko wywołują opozycję w jego otoczeniu. Poszukuje przede wszystkim aby wyjaśnić swą analizą, fakty życia codziennego. W swych badaniach jest nieustraszony - nie zna fałszywego wstydu ani skrupułów. Tego dnia imieniny obchodzą: Eugenia, Romuald, Ryszard, Sulisław W tym dniu urodzili się: w roku 1812 - Charles Dickens, w roku 1834 - Dmitrij Mendelejew, w roku 1876 - Romuald Jałbrzykowski, w roku 1877 - Feliks Nowowiejski, w roku 1885 - Sinclair Lewis, w roku 1897 - Romuald Cebertowicz, w roku 1960 - Urszula, w roku 1962 - David Bryan, w roku 1969 - Renata Dancewicz, w roku 1974 - Iwona Guzowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów na wkręta ;-) ale podnieść trzeba :-D może dojrzą nas jakieś mamusie mające bąbelki z lutego 🌼 Aniąt ----> pozdrawiamy i miłej niedzieli Czadunia i Qbuś m.e.f.k.a174 ---> pozdrawiamy i miłej niedzieli Czadunia i Qbuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.e.f.k.a174 ---> witaj 🌼 Ty już pracujesz czy siedzisz z synkiem w domku? Bo mi jakoś do pracy nie chce się wracać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moge sie dolaczyc? jestem mamusia Oli urodzila sie 24.02.2005 wazyla 3350 dl.54cm. Dokladnie dzis skonczyla 8 miesiecy. jest cudownym bobaskiem. jak bede miec czas to napisze wiecej i chetnie bede dzielic sie z Wami doswiadczeniami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkiego NAJLEPSZEGO OLEŃKO 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Byłam na twojej stronie - bo Ty już jesteś dużą dziewczynką i masz swoją stronkę www - gratulacje. Qbuś też ma już swoją stron ale jestem w trakcie jej tworzenia. Jest tam narazie tylko kilka zdjęć i kilka wąznych wydarzeń. Myśle że stronka ruszy na bieżąco pod koniec października. www.qbus.smyki.pl Ania* ---> witamy w naszym skromnym towarzystwie 🌻. Napisz czy Oleńka ma już ząbki, jak się przemieszcza no i czy jesteś jeszcze z nią w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×