Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja lubie bardzo

smoking fetysz i panie robiące oral - sbj

Polecane posty

Gość ktosiek25
no jeśli nie wiesz no to trudno tu sie nie będe rozwodził nad tymo co chodzi bo jak w temacie jest szukam pani która będzie wiediała o co chodzi a nie mężatki która chce sie czegoś dowiedzieć i wskoczyć na inny temat forum.Jeszcze nie rozumiesz? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie palę
ni chuja cię nie rozumiem stary i nie dziwię się mężatce. Wkońcu szukasz laki która seksownie pali czy nie? A może tobie chodzi o oral a nie papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek25
no dobrze kombinujesz...stary...tyleże smoking fetysz to coś więcej ale z oralem dobrze kombinujesz HAHA! ale jak sam kumasz mężatka to raczej nie jest osoba zainteresowana tylko taka co chce wiedzieć o co biega w tym!a logiczne że takich nie szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie palę
A skąd wiesz że mężatka nie robi czasem komuś laski na boku? Może jak ją namówisz to ci zrobi. Czytałem parę topików z jej udziałem i domyślam się że jest otwarta na ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, to o to tu chodziło :) Nie mogłeś się jaśniej ktosiek wyrażać ? Widzę że \" nie palę\" zajmujesz się pośrednictwem matrymonialnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek25
no kto wie ale czemu sama tego nie powie przecież jest anonimowa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie palę
To jak mężatka? Umówimy się, zapalisz dla ktośka papieroska a potem zrobisz nam po laseczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek25
AHAHAHA to dobre!!! :D :D :D a tak na serio to skąd klikasz mężatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a świstak siedzi i zawija w sreberka :) Palę dla własnej przyjemności a nie dla czyjejś. A co do loda to robię tylko wybranćom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Diablo ty już od miesiąca obiecujesz mnie przelecieć i nić z tego nie wyszło :) Ktosiek klikam z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El diablo - ale żeby ci mężatka wykonała loda,potrzebne będą penseta i lupa.Bo jak ona znajdzie te twoje 3,5cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci pojechał MR. Hyde Dobra kawkę masz jak w banku El diablo :) A jak mnie upijesz to możesz liczyć na oral ale mam nadzieję że w zajemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek25
ehhh ja to mam pecha zawsze jak klikam z wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek znam jedną bardzo ładną dziewczynę ze śląska. Pali paieroski i loda chyba robi nieźle :) Zapytam ją czy będzie chciała z tobą pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek25
WOW :D :D :D :D :D ....ale pewnie ty jesteś fajniejsza{tak mi mówi moja męska intuicja :) }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż jestem fajna ale ta kumpela jest naprawdę śliczna a jej mąż często wyjeżdża :) Może będzie miała ochotę z tobą poromansować, choć wiem że jednego wielbiciela już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek25
no nic to se ide papa mężatk to życze miłych wrażeń w życiu pozamałżeńskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków-stolicą
hej hej stój ktosiek! może byśmy sie filmikami albo zdjęciami powymieniali?ja też uwielbiam sm-fetysz.a co do kobiet to trudno tak będziesz znaleźć najlepiej wejść na jakieś forum fetyszystek... czekam na odzew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trarara
ja też to lubie ale niestety to taki fetysz że właściwie większość kobiet to podnieca w ten sposób facetów ale same nie zawsze siebie podniecają tym fetyszem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat
podnosimy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palenie jest ochydne
Fuj, tyle mam do napisania. Kobieta paląca mnie odrzuca nawet najpiękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale........jak są ładne
i seksownie to robią......?a poza tym to ten fetysz co coś więcej.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibi
Uwielbiam panienki palące papieroski.Dziewczyny palcie bo nie ma nic seksowniejszego na świecie niz dymek buchający z rozrzarzonych do czerwonosci kobiecych szparek.Strasznie mnie to podnieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczek.
Ładna dzieczyna paląca paierosa wygląda bardzo sexy. Ale musi był ładna Bo brzydkie wyglądają jeszcze brzydziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widze palącą
dziewczyne to mam ochote jebnąć bełta jak pomyśle o jej czarnych zębach i oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczek.
To nie wiem z jakimi ty się dziewczynami bucu zadajesz. Co druga fotonodelka pali papierosy Jak dziewczyna o siebie dba to nawet nie będziesz wiedział że pali no chyba że twoje dziewczyny paliły popularne bez filtra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kogoś
może podniecać smoking? A tak wogóle to kto się w niego ubiera, kobieta czy mężczyzana? Słyszałem już o różnych fetyszach: majtki, staniki, rajstopy, buty, ale smoking? pierwszy raz słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×