Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antonio de

Która z Was wyssała swojego partnera bo nie miala ochoty na stosunek?

Polecane posty

Gość Antonio de
Czy nie lubicie dogadzać swoim facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
a co tu napisałem niekulturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
ja często zasysam:p a stosunek później... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Dziewczyny coś słabiutko :) Na dwie tylko jedna ssie. A reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio
Coś kiepskie ta nasze dziewczyny. chciałyby tylko żeby im zrobić dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
To może chociaż w czasie okresu, któraś z Was tak dogadza swojemu partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak, np po jakims maratonie sexualnym , ja juz nie moglam to szybciutko lodzika:) i wszyscy byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Dziewczyny dalej kiepsko 2 : 1 dla ssaących. Słabo dziewczyny, lubicie jak się ssie Wam cycuszki, liże po cipce, ale same żeby dogodzić partnerowi to już nie łaska? Widzę, że mało chce zadowolic faceta do końca. A potem się dziwicie, że Was zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Brawo babaj-Aga :) Widzę, że wiesz co Tygryski lubią najbardziej pozdrawiam Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibaba40
Dziewczyny naprawdę nie robicie lodzika facetowi zamiast stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy
a co was to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
zamiast nie razem tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co zamiast
???? mnie się nie zdarza nie mieć ochoty, a ssanie i owszem ale nie zamiast tylko przed po lub w trakcie stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
ja bardzo lubie ciagnac lodzika najpierw przed troche rznicia i do buzki zeby dla kotka czyli dla mnie duzo mleczka byli uwielbiam to cudowny smak......................... a faceta jak to rajcuje mmmmmmmmm...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
a po jakiemu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Chodzi mi o wyssanie do końca zamiast klasycznego stosunku. Partnerka nie ma ochoty na seks do dziurki z jakiegoś powodu np.bo ma okres Tymczasem facet bardzo nalega i kobieta chcąć mu dogodzić robi mu dobrze. Czy zdażyło się Wam zamiast ciurlanka zaproponować mu, że wyssiecie go do końca? Robienie loda w trakcie miłosnych igraszek to ci innego. Pozdrawiam Wszystkie kobiety i czekam na wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od dziewczyny
Jak moja girl nie ma ochoty a mowie jej, ze jestem napalony, umawiamy sie, ze moge zrobic to z nia jak tylko mi sie podoba, jezeli sytuacja na to pozwala, pod warunkiem, ze potem jej dogodze tak jak ona lubi. Na poczatku mialem opory, ale przetestowalismy prawie wszystko. Walilem sobie wacka kiedy jadla obiad i sposzczalem sie jej na buzie, na klatce pod mieszkaniem kleknela i polknela do ostatniej kropli. Kiedys, kiedy miale juz finiszowac w buzi, wyciagnoalem i sposcilem sie w tylek, oboje sie smialismy, ze korzystam z obu koncowek przewodu pokarmowego. Najelpsze bylo, jak kiedys siedziala na kiblu i robila kake, cos jej nie szlo, wszedlem szaybciutko i pobrandzlowalem sie na jej buzie, jak sie zaczalem sposzczac to mnie wygonila, bo wstydzial sie przy mnie robic kupe. Ona, lazeinka i moje spodnie byly w spermie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieca was....
jak sobie chłopcy tak popiszecie? Boże, jacy wy żałośni jesteście. A potem sie dziwicie, że laski was zdradzają:P Jak to sie mówi : " pies, który dużo szczeka, nie gryzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota niecnota
laski ich zdradzaja, bo siedza w pracy i wala konia pod onanistyczne opowiesci kolegow a wieczorem w domu, jak trzeba konkretnie poruchac, to nie maja sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Dziewczyny czy naprawdę nigdy nie wyssałyście swojego faceta zamiast klasycznego ciurlanka? A potem się dziwicie, że szuka innej kobiety na boku... skoro jest niezaspokojony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od dziewczyny
Zapomnialem uzupelnic, ze moja dziewczyna ma na imie Roman :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Oj dziewczyny nie wierzę, że tego nie robicie? Czyżbym tylko ja miał Skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni de
Niestety na tym forum są też niedorozwinięci umysłowo ludzi jak ten palant co się podemnie podszywa. Współczuję Twojej mamie, że się musi męczyć z takim idiotą. Ale wracając do tematu- dziewczyny nie macie odwagi napisać, czy to robicie? Czy jesteście przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Widzę, że wiekszość internautów ma ubogie życie erotyczne. A głównie piszą frustraci, którzy nie mają partnerek i walą konia przed ekranem :) np ten co się podszywa Ponawiam pytanie czy są tu kobiety, które wyssały swojego faceta zamiast klasycznych igraszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
jeśli ci powiem że jest dużo takich kobiet...to czy cie to usatysfakcjonuje???? hę??? do czego ma prowadzić twoje pytanie? jak kobieta nie ma ochoty na stosunek to albo odwraca sie tyłkiem i śpi, albo zadowala faceta rączką albo ssie...i w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×