Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Ja nie mogę mieć weekendów, no nie mogę. Dziecko na wakacje wyjechało, samiśmy zostali z Tym Co Ze Mną Mieszka, mogło być po ludzku to nie. Bo po co?? Na dokładkę nogę sobie obkręciłam i chodzę jak kuśtyk, że o bólu nie wspomnę :-( I jeszcze ta pogoda. MATULU!!!! Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiem lat temu, dokładnie o godzinie 19.25 na świat przyszedł jeden z piękniejszych aniołów, jakie zaszczyt miała nosić ta ziemia, a przynajmniej ta, którą ja znam. Anioł w istocie okazał się anielicą, i to anielicą na wskroś. Ja wiem - słowo \"anielica\" niezbyt dobrze się kojarzy i bliżej mu właściwie w kwestii skojarzeniowej do \"diablicy\", jednak w \"piekło\" nie wierzę\", a i anioł według \"naszej\" wiary choć płci jest ponoć żadnej(tak na wszelki wypadek), bądź obojga, bądź też niesprecyzowanej w ogóle (a mimo to w wydźwięku i tak rodzaju męskiego), to jednak pragnę podkreślić, że w naszym języku ojczystym to ważne. Ważne z co najmniej tysiąca powodów, (ale to pobieżna matematyka). No i ponad wszystko większość powinna (choć nie wymagam) zgodzić się ze mną, że taki Wiktor na przykład to jednak nie to samo, co WIKTORIA :) Moja córka :) MOJA :) Z samego rana odbył się rytualny pokaz zdjęć. Rytualny...tiaaahh...nic się w zasadzie nie zmieniło,pokaz jak zawsze, oprócz komentarzy głównej zainteresowanej;) -Jak to 47? Co 47? Ważyłam 47 kilo? Przecież dziś ważę 25. Rany, jaki ja tłuścioch byłam kiedyś! - Nie kochanie, mierzyłaś tyle. Taki był Twój wzrost. - Aaaa...dobre, dobre! -To ja ważyłam 2300 jak się urodziłam?? Mamo! Dziś mój plecak waży więcej! Sama mówisz, że chyba ze sto kilo! -Nieee, no błagam cię, naprawdę nie miałam ani jednego zęba?? Jak żółw?? -Zobacz córeczko, jakie cudne loczki! -Mamo! A po kim ja miałam takie ohydne blond afro?! -Kotku, to najpiękniejsze niemowlęce włoski, jakie widziałam. - Już wolałabym być łysa! - Jadłam z cycusia, prawda? No właśnie, kurka wodna. Bo to najlepsze było! -A co ty mi tu piszesz, że miałam granatowe oczy? Kiedy? Mamo? To ty nie patrzyłaś mi w oczy, jak byłam mała? Przecież mam niebieskie! I to bardzo! -Kochanie, wszystkie dzieci, zaraz po urodzeniu mają ciemnogranatowe oczka - Taaaa Co to ja mówiłam.... ....Aniołek, mówiłam...? Że raczej Anielica? Że się niby kojarzy...? Eeeee..... :D :D :D Witam wszystkich :) :) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzis przeprowadzka mojej corci...jak ja sobie ze wszystkim poradze. hmmmmmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wiem, że późno. Cóż poradzić - czasu brak...:( Tak technika poszła w górę, taki postęp cywilizacyjny, tyle osiągnięć nauki - a większość po to, by pomóc nam ten cenny czas zaoszczędzić... I co?... I NIC! Albo wciąż tkwimy z nosem w instrukcji obsługi super-hiper zaawansowanych urządzeń-czaso-oszczędnych, albo właśnie manipulujemy guzikami, by je należycie obsłużyć, albo zaoszczędzony dzięki nim czas przeznaczamy na pracę, by móc kupić kolejny sprzęt pozwalający nam na zaoszczędzenie jeszcze odrobiny czasu...Tiaaaa.... Jak wam przebiegła inauguracja roku, że tak powiem, szkolnego? Jak giertychowskie mundurki? Spieralne, niespieralne? A chociaż twarzowe? Ahaha :D Zapewne ;) :P Ja już okrzepłam, cóż, starzeję się. Z coraz większą łatwością przychodzi mi przyjmowanie tego, co życie niesie. Coraz mniej się narowię, coraz mniej wierzgam...Nie wierzę w skutek...? Czy moją maksymą ma stać się pesymistyczne i pełne rezygnacji : \"Jak nie urok to ...!\" Ehhhh... Tak, starzeję się. I z tą diagnozą zasnę spokojna choć nie szczęśliwa...:( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówia że piloci to odważni ludzie ....hehehe Gdy zobaczył naszą wycieczke bał sie nawet wylądowac na lotnisku...........hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu...... jak zwykle marudzisz:).Przeciez chcialam pozyczyc tobie moja miotle ale nie chciales wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał! Bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować! Prześlij mi jeszcze raz swoje aktualne dane, wybacz, ale w swej blond egzystencji popełniłam już wiele błędów, a naczelnym na dzień dzisiejszy jest to, że zapisywałam kontakty w pamięci telefonu, jakby mało oczywistym było, że telefon najzłośliwiej potrafi się zepsuć :o Sylvi - to samo tyczy się Ciebie - jeśli nie ulitujesz się nad moim nieperspektywicznym umysłem, pozostanę ze świadomością, że wiem, że \"gdzieś tam w świecie\" jesteś, ale nie będę miała żadnej kontroli nad kontaktem z Tobą, a Bóg i ja tylko wiemy, jak wielka byłaby to dla mnie strata...! Buziaki wszystkim! I oczywiście KAWA Panie Tadziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, i powiem Wam jeszcze, żeby za słodko nie było - wczoraj miałam urodziny. Nastroiło mnie to co najmniej walecznie - także ostrożnie!! Sylvi też Waga, to jakoś w okolicach obchodziła urodziny deczko wcześniej. Ale nie zechciała się pochwalić. Wszystkiego najlepszego Sylvii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego Biała Damo z okazji urodzin 👄 🌻 i dziękuje za pamięć i życzenia :) jestem i żyję, ale mam mnóstwo pracy ostatnio i bardzo mało czasu na kaffe. Na dniach otwieram salon kosmetyczny i sami wiecie ile czasu zajmuje załatwianie spraw urzędowych i remontowych. Ale co jakiś czas do Was zaglądam i z sentymentem wspominam nasze pogawędki od rana :) Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, że tu zajrzałam :-) Biała Damo---i ode mnie życzenia wszystkiego naj, naj, naj.......Spełnienia wszystkich marzeń, radości z każdego dnia i słońca na codzień 🌻🌻🌻🌻 Wyślę Ci eskiem namiary na mnie - już mnie nawet na gadulcu nie masz?????? Bo wszystko jak było - tzn: namiary! Mam nadzieję, że masz ten sam numer komórki bo.... :O Cześć Sylvi 🖐️ jak czasami będziesz na gg to daj cynka - ja najczęściej niewidoczna siedzę. Też z nostalgią wspominam nasze poranne rozmowy - cóż.....życie się zmienia, świat się zmienia.....ale nie my!!!! :D Miłego dnia i następnych też 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo żyje dyrektor załatwił nam trenera siadkówki -dał nam tak wkość że kazdą kostke czuje :( ale żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, to miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i bigosu udanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli dużo śniegu napada. takie właśnie ślę życzenia w dniu BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadzieji, ile Leper ma wyroków tyle szczęścia w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałam zobaczyć czy ktoś tu jeszcze zagląda ale widze że od roku cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzywam się :) odnalazłam Białą Damę i Hermię na gg :) może ktoś jeszcze się odezwie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×