Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Masz rację Tadzio :-) Objedzeniiiiiiiiii do potęgi :-) Ale jak nie ,jak deszcz za oknami;-( z nudów ręka sama cosik sięga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po świętach :-)Tyle roboty a tak szybko te dni mijają :-)Połowa jedzenia jak zwykle została.Tylko jaja faszerowane zeszły do końca :-)No i znowu martw się człeku jak to przerobić co-by się nie zmarnowało :-) > :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima -ja mam sposób na resztki wedliny!! Kapuśniak można nagotować i jeść przez kilka dni ja właśnie mam taki plan -a jaki super jest z resztkami boczku:) kiełbaski:) baleroniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy kapuśniak jest z kiszonej kapusty ale najlebszy na 3 dzień dopiero:)jak się kończy...hehhe S M A C Z N E G O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 9 godzina .Młody właśnie zaczął pisać test do gimnazjum ............... Garnitur ,krawat.....boszeeeeeee jaki przystojny facet :-) Łezka w oku mi się zakręciła jak wychodził.A TERAZ CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - spokojnie na 50 punktów napisze :) A ja dziś dowiedziałem się za 2-06-2007 godz 17 mam miłe spodkanie z kolegami - 25 lat po maturze -jaki stary już jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio :-) na 40 pkt. :-) Na próbnych testach wyciągał 32 i34 , no ale zobaczymy jak teraz.Młody jest zadowolony.\"mama spoko \" > :-) Witam w taki piękny słoneczny dzień 🌻 Sylvi pewnikiem spali się na słoneczku ,tak tam u niej cieplutko :-) Tadzio , na działeczkę jedziesz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - na dziłke jeżdze ale nic na razie nie robie przy grządkach:(Przebudowuje droge - utwardzam - podnosze chodnik i tym jestem zajęty:( Chce zakończyć swą \"budowlanke\" przed majowym wekendem :)Aby rozpocząć oficjalnie sezon działkowy grilem:) U mnie też słoneczko śliczne świeci ale wybieram się dopiero w sobote na działke -dojadam resztki placków - pije kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie sporo pracy Cię czeka :-) U nas grilek jutro :-) już pekluję karczek i skrzydełka.Tylko ten moj pies po takim pobycie na działce !! normalnie mop do prania :-O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jade na działke:):) Też słóneczko świeci ślicznei:)Ale takiej opaleizny nie będe miał:( Nie mam takiego dekoldu:( A nosząc płytki lepiej się ubrać bo mozna się pokaleczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam męża i dwoje dzieci:) więc co pomimo to? bo nie mogłam znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> :-) Popadało w nocy.Rano jak wyszłam z piesem aż chciało się oddychać,powietrze czyściutkie , super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> :-) Jak w kawiarni :-) zawsze gotowa ! Wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam że sama Felixsa ogolę:-) jestem w połowie i maszynka mi padła :-O .Czekam aż po nocce dobije M,trza chiba kupić nową............. cdn.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - PODZIWIAM CIĘ Z TYM GOLENIEM !! WIEM ŻE MASZ WPRAWE W DEPILACJI ALE ABY AŻ MASZYNKE WYKOŃCZYĆ??? PADŁ MI ULUBIONY KOMPUTER W PRACY Z GG :(:( Z KĄD TERAZ BĘDE KLIKAŁ :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tadzio :-) No i jakoś się udało :-) Pies zadowolony !! biegał jak oszalały ,lekko bez kitki na glowie ....bajka :-) Wysyłam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tow. Markiewka
a po co? masz męża i dwoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDJĘCIA DOTARŁY :) DZIEKUJE :) A DLACZEGO MA TAKIE RUDAWO - BRĄZOWE WŁOSKI KOŁO PYSZCZKA? CZYŻBY DUŻO PALIŁ PAPIEROSÓW???........HAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko na zdjęciu tak wyszło :-) Słońce odbiło się w jego brodzie :-) Życzę miłego \"łikędu\"🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - nie tłumacz się on pociąga po kątach papierosy.........heheh:) Zazdroszcze wolnego wekendu - ja cały pracuje:( Ale ci co mają wolne - leniuchują nich kożystają z słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio :-) fajnie że wolne ale jak zimnnnnooooooo !Wychodzę z Felkiem tylko na spacerki i szybciorem do domku:-P M z młodym w Poznaniu na mitingu więc mam labę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaski:) Moje starsze dziecko wczoraj skonczylo 20 lat. Jesoooooo jakie mam stare dziecko;P. Moj M wreszcie sie zameldowal. Klimat superkowy,zadowolony ze odpoczywa odemnie( juz ja z nim porozmawiam jak wroci!!!), praca oki .Jade dzis do Wrocka . Pogoda zapowiada sie cudowna wiec milo bedzie ...Musze uwazac zeby nie stracic za duzo kasy na kwiatuchy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×