Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość
Dziekuje w imieniu cory. To juz stare babsko:D. Tadeusz...przykro mi bardzo...Niejednokrotnie zastanawialam sie czy moj M tez by tak za mna tesknil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Jarynko uświadomiłas mi o co chodzi.............. Tadzio jesteś mocny facet o wielkim sercu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzee jak mi się dobrze spało :-) M na nocnym dyżurze , kanapa moja:-)! Rano młody z impetem otwiera drzwi od swojego pokoju [ 6.10] Wyrywa mnie z głębokiego snu: - mamo już po 6 -no to co przecież jest sobota Młody oczy jak cebule! -jaka sobota,wtorek! -tak? -oj to coś mi się śniło! :-) :-) :-) :-) > no to kawka na dobudzankę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - ale zabalowaś ....hahaha dni tygodnia ci się pomiesząły :) I tak zostawić kobiete samą na noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio :-) Jak se żyję już X x 18 to jeszcze nigdy tak nie miałam :-)co*by mi się dni tygodnia pomieszały :-P chyba do apteki pomaszeruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahah,hahahhahhhahahaha,hahahahahahahahahahahahahahah aaa;-:-) dobre :-) Felix kocha się kąpać ,wręcz uważa że wanna jest jego! za każdym razem jak ktoś z domowników wyleguje się w pianie jest awantura :-)Szczeka ,warczy chce wskoczyć :-) Idę się położyć chyba załapałam jelitówkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesooooooooooooo:D splulam monitorheheheheh Tadziu czym ty zajmujesz sie w pracy???????? Moje zwierzaki pluskaja sie lecz w piasku. Kochaja to...Ja zdecydowanie wole wode i cos co slicznie pachnie i pieni sie:). Dobrze ze zbliza sie wiecej wolnego bo kupilam sporo kwiatkow i nie wiem kiedy to posadze.Ale wszystko rosnie w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynka - wolisz kąpiel w szampanie??? / \" cos co slicznie pachnie i pieni sie\" / a mówiłaś że preferujesz prysznic ...........?? Ja czasami pracuje w dzień i w nocy więc dla rozrywki lubie się pośmiać :) \"Długi wekend \" - ja pracuje :( ale zapowiadają chłody i deszcz nie będzie mi smutno :) Miłego wypoczynku tym co będą wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj do PRACY :-( i 2 i 4 do d... nigdzie wyjechać nie mogliśmy :-( Za to wczoraj był grill :-) u znajomych na działce ,zaległe imieniny Marka , po takim obżarstwie zawsze mówię że mam dość grilla !!!! heheheheheheh do następnego razu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - nie smuc się ja cały majowy wekend pracuje:( ale jak pogoda pozwoli może zdąże zrobić grila rodzinnego :) zakończenie prac przy drodze należy uczcić:):):):):) jarynka - gdzie te zdjęcia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimnooooooooooooooooooooo !!!!Pojechałam z młodym na basen-bo oczywiście treningi cały czas są- a po poszliśmy na Piotrkowską ........ a tam cisza ......nic........ tylko wiatr zimny wieje.to my do domu na obiad i tak nam zejdzie ! maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz do pracy :-( Ale jeszcze podam > dla spragnionej zagubionej duszyczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wraca ciepło:) dzić słoneczko zwaitało i do mnie:) jarynka - jak opalanie? spiekłas sie na \"raka \" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tadzio :-) Niooooo ciepło 🌻 Wczoraj spędziliśmy dzionek w Manufakturze Łodzkiej http://manufaktura.com/PL/tramwaj.asp Było super :-) trzeba tylko ubrać wygodne buty :-) bo jest gdzie chodzić :-) Ja wybrałam inny wariant -kafejki:-) których jest tu sporo .Chwile odpoczynku przy pysznym piwku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - Manufaktura Łodzka - to coś takiego jak w Krakowie Galeria Kazimiecz lub M-1 - byłem tam raz i drugi raz mnie córka nie wyciągnie - ogrom stoisk - galeri -pokazów mody po 4 godzi pobytu miałem dośc :( JA NIE CIERPIE SKLEPÓW !!!!!!!! NIE CIERPIE ZAKUPÓW - OGLADANIE -PRZYMIERZANIA CIUCHÓW :(:( Przezyłem to raz dzięki ogródka kawowym :) Czy ktos widział deszcz ??? Prosze podeślijcie mi troszeczke - usycha mi wszystko na działce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Wszystkich troche jestem zmieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczarka witaj :-) Jasssnnnneee że pamiętam :-) Tadzio:-) pada ,pada ! Fajnie :-) Nastał dzień lenistwa :-) cały dzień się byczymy :-) no bo gdzie iść w taki deszcz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie kochani😘❤️🖐️ Nie spieklam sie na raka bo jestem grzeczna dziewczynka i przestrzegam zalecen lekarza. Kwiatuchy szaleja a ja razem z nimi.Wciaz czegos mi brakuje...albo mam za malo doniczek albo za malo kwiatow bo dokupuje w kratke. Brakuje mnie miejsca zeby cos posadzic w gruncie . Pieczarko jak moglas zwatpic w moja pamiec??? Ciesze sie bardzo ze napisalas. Moje leczenie narazie zakonczone sukcesem .:)Mam nadzieje ze ty rowniez nie dalas sie zwariowac.Tadziu pogoda bleeeee ale niech pada niz ma byc susza. Belisima za to twojemu wodnikowi susza raczej nie zagraza hehehehe.Felix jest PRZEEEEE SLIIIIIII CZNYYYYYYYYYY:D. Moze stawac w zawody z Uchatym hehehe. Bylam dzis wieczorkiem u stomatologa i odczuwam niesmak w ustach.Chyba cos chrupne hihihihi. Pozdrawiam wszystkich ciepluchno:) Car...:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tera już wiem !!!! Jarynko :-) Car :-)Czy teraz już taki nic będzie ? Cieszę się że wso OK z Twoim zdrówkiem.I tak trzymaj :-) Mój \"wodnik\" pojechał dziś rano do Krakowa i Bochni na 2 dni.Wycieczka klasowa.Spać będzie 250m pod ziemią w kopalni-jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! chyba bym się bała :-P Tadzo :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To nie ja zmieniam nick. Wole moj stary heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - kopalnia soli w Bochni ??? I wierzysz że tam będą spali?? Ja już to \"przerabiałem \" nawet osobiście kilka razy -Tam nie da się spac:( - sala gimnastyczna -czynna całą dobe - DISCO- śliczne korytarze do zwiedzania -polecam tam wycieczke:) A jodu za jedna noc nawdycha się tyle co za tydzień nad Bałtykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze zaglosujcie na mojego synka,dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Doberek :-) Nareszcie słoneczko zaświeciło :-) No miałeś Tadzio rację ! Młody przyjechał z wycieczki bardzo zadowolony i bardzo zmęczony :-) Faktycznie na spanie nie mieli czasu , zwiedzanie ,dyskoteka ,zabawy . -mamo!taka byla rewelka i tak superaśnie że szkoda było iść spać! około 2 w nocy pani ich zagoniła do spania a o 6 już jeden drugiego budził:-) Dzisiaj rano miał problemy z wstaniem do szkoły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - a nie suszyło go po pobycie w kopalni? ??????????? tam sól unosi się w powietrzu a elmentem zwiedzania jak pamiętam jest lizanie scian i sprawdzanie czy słone............hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×