Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

hej :) na woodstock nie jade, ale dziś byłam pod Twoim domem :P mam kurs 4 dni, a potem byłam zobaczyć studio paznokci koło Ciebie :) a co tam u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sylvi ,Belisima, Car, Tadziu😘🖐️🌻 koniec ociagania sieeeeeeeee!!!wracac do domuuuuuuuuuuu!!!!!!odzywac sie po kolei🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sylvi bedziesz robila pazurki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje :) Pracuje :( Na działce bywam po plony:) Nie wiem co się dzieje z pomidorami lecą jak jabłka z drzewa - dojzałe-przywiozłem juz 4 wiadra:) Kasi nie ma:(-jest w Grecji - nie przejem tego:(przecier musze zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko będę :) Tadziu ale zazdroszcze Twojej córce, to moje małe marzenie, zobaczyć Grecje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wiara w Was nie wygasła :-) Sylwi witaj :-) uciekinierko !-konfa -jasne! ale ja mogę w sobotę lub niedzielkę, tylko !!! bom ja sobie pracuje popołudniu i wracam o 21.30 yyyyyyyyyy:-( Jarynko :-) Tadzio :-) Wysyłam zdjęcia z urlopu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwileczką odczytałam maila od Sylvii. Łezka mi się zakręciła, że jeszcze ktoś stąd o mnie pamięta. Bo ja kiedyś chciałam wejśc i napisać tutaj, ale tak jakoś...poczułam, że ja już chyba do Was nie należe bo mnie tu nie było tyle czasu. A właśnie - ile to?? Trochę mi się pokręciło w życiu, trochę czasu brakło a później to tak jak pisałam, wstyd było. Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Belisima dziękuje za fotki :) pięknie wyglądasz, syn urósł i oczywiście Feliks również :) La Fus no wiesz :( jasne że Cie pamiętam, przecież długo na topiku gościłaś :) Car witaj :) pojawiasz się i znikasz ;) pisałam emaila do wszystkich, narazie potwierdziła Moniał, Belisima, Jarynka i La Fus. niestety adresy emailowe Patiag i Pomarańczki już nie istnieją :( reszta też narazie nie dała znaku życia :( możemy sie umówić na niedziele, tylko podajcie godzine :) albo do południa albo wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
La Fus...malenka...nie mozesz tak myslec:(. Pamietamy cie i to bardzo dobrze.Jestes z nami od strasznie dawna albo i jeszcze dluzej. Posze ...nie mow takich rzeczy:( . Kazdy jest tu mile widziany(tym bardziej stara gwardia...mam racje Sylvii??????). Wczoraj wyprawilam moje szczescie do pracy.Teraz czekam na dostawce wyposazenia zakladu mojej cory...wpadne tu pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o której jutro konfa? czy ktoś jeszcze się dołącza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
troszke poznoooo , ale przeciez niektorzy pracuja wiec moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt troche późno, Belisima chyba pracuje w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Kawa zrobiona ?? :) Andruciki gotowe ?? :) Zasiadamy do pachnącej kawki :):) Z A P R A S Z A M :):) \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu ty jak zwykle przygotowany na dobra kawe.Dlaczego kusisz tymi andrutami?Przeciez wiesz ze jeszcze troche i bede kwadratowa. Bedzie mnie latwiej przeskoczyc niz obejsc. Jestes niedobry chlopczyk hehehe. Dziewczyny uwazajcie na niego. Najpierw nas utuczy a pozniej.........chop do pieca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na gadaniu się skończyło :( tylko Tadziu był gotowy na konfe :) nikt nie potwierdził spotkania więc myśle że faktycznie dziewczyny nie mają już ochoty na podtrzymywanie topiku :( czas pokaże :) miłego tygodnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak mi miło, jak przeczytałam Wasze wypowiedzi. nawet nie wiecie jak. Pozdrawiam wszystkich i więcej napiszę troszkę później. Czas to taka cholerna zaraza, ze jak go potrzeba to go nie ma. :DAle nic to powoli będę wracać na \"stare śmieci\". Tylko niestety nie zdołam nadrobić zaległości :-( i nie zdołam przeczytać tego co napisano tu beze mnie :-( No cóż wejdę z impetem od zaraz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się odzywam. Na konfie nie byłam , dopiero teraz otworzyłam pocztę. Zresztą lata nie byłam na tlenie. Ostatni raz to chyba z Wami.... ale ten czas leci! Pozdrawiam wszystkich, dzięki za pamięć! Będę tu zaglądać. Obiecuję. No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Fus ciesze się że odważyłaś się znowu do nas zajrzeć ;) Pieczarko konfy nie było bo niestety tylko 2 osoby potwierdziły chęć rozmów :( a tak wogóle to po Twoim poście przypomniałam sobie że przecież ja nawet tlenu nie mam na kompie :( :P miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - zaglada tu jeszcze ??? PILNA wiadomość od Jarynki !! Zadzwoń do niej jak naszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvii, ja też wyraziłam chęć, tylko za późno wpadłam na topic żeby się przyłączyć :-( A tlen? Ło matko ja go też nie mam. GG jedynie. W pracy. Bo jak zainstaluję tlena to mi się komputer na kawałki rozlata :-D Miłego...popołudnia już chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu buziole dla ciebie😘🌻. Nawet nie wiesz jak bardzo pomogles w waznej sprawie. Belisima...poznalysmy magie i moc netu:). Mam nadzieje ze facet odzyska dokumenty.Jak narazie nic nie wiem co dalej.Sylvi bylam dzis na pazurkach. Wspominalas ze bylas w salonie niedleko mojego domu. Znam dobrze babke , ktora ma ten biznes. Kolezanka z klasy:)oczywiscie ze szkoly podstawowej hehehe.Pieczarko:) nie tak dawno moje cory byly w kolobrzegu.Pojechaly stopem na impreze...wrocily uchachane i nieziemsko zmeczone:). La fus ja w pracy nie mam kompa ze nie wspomne o necie.Ostatnio dostalam po gaciach ...Masa pracy i wszystko na wczoraj:D. Czy skads to znacie? Dzis wreszcie dowiedzialam sie kiedy dostaniemy klucze do nowego lokalu dla cory. Mojego nie ma i bede musiala zorganizowac przeprowadzke. Salon fryzjerski. Odpale turbo doladowacze i....kto mi pomoze??????????????Nie ma chetnych?????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał???MoniaŁ??? A kto to??? :D No jak to nie pamięta no! Też podobno uciekinierka, ale na pewno nie zapomniana. Zaczynam podejrzewać, że wątek wraca na top. :-D No i dobrze. Gdyby nie Sylvii..... strach pomyśleć... Czy u Was też takie tropiki panują??? No bo ja się rozpływam. Albo w klimakterium wchodzę :-D jak stwierdziła taka jedna koleżanka. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no prosze i Moniał się pokazała i Pudełko Czekoladek :) witajcie :) Jarynko bardzo chuda ta Pani, śmiałam się nawet że to od zapachu akrylu :P bardzo pięknie podobno pazurki robi, a mi niestety daleko do ideału :( szukam jakiegoś dobrego kursu i podobno własnie ten co ona robiła jest super, ale daleko ta Łódź, dlatego Cie pytałam czy czasem nie wybierasz się w tamte strony ;) Belisima jak możesz to podpowiedz mi gdzie można na weekend tanio wynająć jakieś spanko, może bym się wtedy skusiła na ten kurs :) La Fus nie wiem czemu ale ja też dlatego wykasowałam ten tlen, bo zamulał mi kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Belisima czy dowiedzieliscie sie cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie udało się :( wszystkiego dobrego kochani, może kiedyś uda nam się gdzieś spotkać ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×