Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Zawieruszyłam się Wam na parę Ladnych latek-ups!!!!!ale mam nadzieję że uda mi się wpadać do Was na chwilkę!!! lo matko i córko ile ja się Was naszukałam:-) Ale jesteście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gorrrrącoooooooooo!!!! Błagam o deszcz!!!!!!!!!! mamy tu niezły festiwal......masa ludzi, strasznie ciasno wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wpadłam \\~~/> wypiłam :-) nogę na nog i z nogi na nogę,torebka na plecy i\"se\" poszłam na piwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Belisima,że jesteś. Ale jak widzisz topik został chyba porzucony :-( Ale może znowu uda nam się któregoś dnia na skype pogadać...jak kiedyś :-) Co prawda przez najbliższy tydzień mnie nie będzie...Jadę nad jezioro z chłopcami. Pieczarko---Ty masz farta, że nad morzem mieszkasz :-) Zazdroszczę Ci. Dobrze, że chociaż jakieś jeziora mam w pobliżu ale....woda w nich ciepła jak zupa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kochane. Właśnie wróciłam znad morza! A dokładnie godzinkę temu. Cała, zdrowa, opalona, wypoczęta, szczęśliwa, szczuplejsza o całe trzy kilo i jednego faceta. Mam nadzieję, że jedno i drugie bez efektu jo-jo :P Dobra, troszkę się rozpakuję i zaraz pędzę do pracy, a potem przybiegnę do Was na dłużej. Belisima, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że jesteś. Moniał, ale Ci dobrze, aniołku, wymocz udka w stawie w mojej intencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Biała Damo z3 kg Tobie ubyło , a mi przybyło ze 2 BRRR Gorąco, masa ludzi, okropne lenistwo mnie na tym urlopie ogarnęło. M zabrał małego na Dziki Zachód.Ale fajnie! Troszkę spokoju. (zakupy i obiadek do zrobienia ) A woda w morzu cieplutka, jednak zakaz kąpieli bo przypłunęły glony króre powodują sinicę!!!! Katastrofa dla wczasowiczów!!! no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi, Pieczarko, witajcie :-) U mnie w centrum upał też nie do wytrzymania,pot leci nie powiem po czym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale cieszmy się !!!!!! nareszcie prawdziwe lato:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, kawka zapodana :) Biała Damo nadal czekam na fotki z zakończenia przedszkola no i teraz z pobytu nad morzem też, a moja poczta pusta oj pusta :( Podeśle Wam fotki z wczasów to może i od Was sie doczekam jakiś wakacyjnych fotek :) od wszystkich ma sie rozumieć ;) pisać mi tu, pisać bo znowu uciekne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi :-) Jasne że pisać !!! Kawka pych -dzięki :-) Biegnę do \"fabryki\" Wracam wieczorkiem pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj !!! Sylwuś, po pracy zimne piwo na balkonie :-) (_)> (_)> (_)> kawka, zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima ja dopiero teraz kawke pije, bo pospałam troche ;) Wczoraj z Jarynką rozmawiaam na gg, mówiłam że topik trzeba reanimować :) Z Hermią też rozmawiałam kilka dni temu :) Moniał, Biała Dama znowu się obijacie, prosze wracać mi tutaj i choć dwa, trzy słowa naskrobać zebym wiedziala że żyjecie i pamiętacie o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kochane. Prosto z urlopu wpadłam w wir pracy, ale co tam, naładowałam akumulatory i nic mnie nie złamie. :) Sylvii, dziękuję za zdjęcia, ale pięknie tam jest - bomba. A czemu tak mało? A czemu nie więcej? Ty to jednak ładna dziewczynka jesteś :). Na jednym zdjęciu myślałam przez chwilę, że Twój syn to Twój mąż, to już mężczyzna pełną gębą! Szok. :) Chętnie prześlę Ci i moje fotki, ale pochwalić krajobrazem nie bardzo się da, ot taka tam pstrykaninka niewinna, ja robiłam fotki córce, a ona mnie, co jej nawet nieźle wychodziło, głów mi nie ucinała, czasem nogi, ale nogi ponoć nieważne. Urlop minął mi bardzo przyjemnie - muszę przyznać, wypoczęłam psychicznie, poznałam świetną dziewczynę, której też mąż się zepsuł i też była sama z córeczką w tym samym wieku. Spędziłyśmy więc czas na babskich rozmowach o życiu, popijając chłodne piwko, podczas gdy nasze pociechy budowały kolejne piaskowe zamczyska. W ogóle w takim wakacyjnym klimacie ludzie są bardziej otwarci, serdeczni, przyjaźnie nastawieni do świata i innych osobników swojego gatunku - to miłe spostrzeżenie. Jedno, co mnie tylko doprowadzało do szału i łez, to dramatyczne nawoływanie raz po raz swoich pociech przez rodziców, którzy ocknęli się nagle po leniwym smażeniu kończyn. Nie wyobrażam sobie zgubić dziecka w supermarkecie, a co dopiero nad morzem!!! Jak można być tak nieodpowiedzialnym w sprawach najważniejszych?! Dlaczego ludzie pilniej strzegą swoich portfeli i aparatów cyfrowych, skrzętnie upychając je pod kocami, stanikiami i slipami, niż tego, co prawdziwie cenne?! Oczywiście wszystkie zguby prędzej czy później odnajdywały się, przyprowadzane przez ratownika, który w 90% czasu swojej pracy bardziej był niańką niż ratownikiem właśnie. Była też jedna smutna dziewczynka, która siedziała przy nim bitą godzinę, zanim rodzic przypomniał sobie, że na plażę oprócz koca i olejku do opalania przyprowadził także dziecko. Ehhh, rodzice, rodzice...:( No dobra, już nie marudzę. Idę zrobić kawkę w miejsce drugiego śniadania, bo w taką pogodę jakoś się gębą nie chce kłapać w celach konsumpcyjnych. Piszcie, drogie moje, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Damo dawaj fotki, czekam z utęsknieniem :) widoczki podesłałam bo chyba warto je zobaczyć, mam ich dosć dużo ale nie będę Wam skrzynek zapychac bo duże pojemnosci mają. Wszystko było fajnie, ale ta droga to jeden wielki koszmar i chyba dlatego za rok się nigdzie za granice nie wybiore. Chłopaki wogóle stwierdzili że bylo fajnie ale wolą nasze polskie morze (z sinicą hihi) niz taki szmat drogi przejechać aby na plaży poleżeć. Może mają rację Dziś troche deszczyku u mnie spadło, ale szkoda ze juz znowu gorąco jest. Miałam nadzieje ze ochłodzi się choć na dzień, dwa. No dobra, lece na kolację bo jakoś gorąc mi nie przeszkadza non stop coś jeść, wpadne pewnie wieczorem bo jakos nocny marek na urlopie się zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Damo dzięki, zdjecia fajowe a Ty jak zawsze szczuplutka i elegancka :) widze że chyba dobrze się bawiłyście czas na konfe moje Panie, kiedy i gdzie? dawajcie znać na gg, bo tlenika nie mam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,no kurcze wpedzacie mnie w kompleksy laski:).........a ja nadal czekam na wakacje:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć Hermia, fajnie że się wreszcie ujawniłaś :) czekam na zdjecia, obiecałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś żart ?? Uciekłyście z jakiegoś \"wybiegu\"-czy jak??? Co prawda wielkie dzięki za przepiękne zdjęcia ale co powiem ,to powiem!!! Jest na czym oko zawiesić !!!!!!!!!!!!! Dziewczyny jesteście super .że nie wspomnę o dzieciątkach jak i widoczkach:-) achhhhhhhhh pięknie. Łodemnie nijakich zdjątek ni bydzie bom urlopowała ano w cerwcu i se po zawodach jezdzila z synockiem,A teraz do \"fabrycki \" se biegam i klnę na cym śwat stoi bo mnie goraco i pot po d.... mi leci . Hermia :-) witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompcio po remoncie więc zero kontaktów. jeśli możecie to adresik proszę na GG 600 87 37. dz. wtedy coś prześlę z moich wypadów. Popadało i znowu gorąco!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koniec urlopu!!!!! Jutro do pracy. Nie mogę się pozbierać, nawet nie przygotowałam sobie ciuchów na jutro. To z \"braku czasu\". Z pownością dostanę kopa rano i będę prasować spodnie rano - zresztą to u mnie norma. Na ostatni gwizdek. 3 tygodnie lenistwa. To były fajne dni. Na początku wczasy tygodniowe nad jeziorem, potem w domciu, na plaży i tp. Koniec laby. Popijam zimne piwko i mam stres , pobudka o 6 rano i znowu ta gonitwa!! Moje dziecko przebrało się za spidermena : czyli prześcieradło zawiązane na szyji, pod nim moja kamizelka szydełkowa i lata!!! skacze z kanapy. OOO teraz jest królem. Co za energia!!! Pomału odzyskuje maile do Was za co dziękuję. pa pozdrawiam ale jestem leniwa.... ssstrasznie!!co za baba ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko, kawke dopiero zaparzyłam (ale spioch ze mnie :) ) Pieczarko ja niestety tez kończe urlop, ale dopiero jutro do pracy maszeruje i chyba tez mam juz nerwa podświadomie bo wczoraj jakieś duszności mnie brały bałam się że zawał jakiś będzie :( Jade niestety zaraz do miasta , jeszcze ostatnie sprawy pozałatwiać bo od jutra wszędzie pozymakane będzie zanim z pracy wróce, a mężowi nie chce się po urzędach biegać ;) to narazie do popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można do was dołączyć? Męża mam, dwoje dzieci również, pasuję do towarzystwa? Hmmm, sympatycznie Was się czyta! :) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MannaeM witaj i przyłaczaj się jak najbardziej, jak widzisz topik troche podupadł na wakcje, ale mam nadzieje ze dziewczyny wrócą wreszcie z wakacyjnych wojaży i będzie znowu gwarno :) napisz coś o sobie więcej, skąd pochodzisz, czy pracujesz i w jakim wieku masz dzieciaki. Pozdrawiam jutro do pracy brrr poszłam dziś zobaczyć jak ładnie zostało pomalowane moje biuro, wchodze a tam dalej czarno :( niech to, aż nie chce mi sie tam wracać. Podobno fachowiec zwiał na jakieś 2 tygodnie, mam nadzieje że jednak wróci ;) Czy ktoś widział reszte ekipy topikowej? mam ochote na konfe wieczorem, prosze o info na topiku czy jesteście gdzieś w zasięgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×