Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość
Co się dzieje???????Nikogo nie ma??????????? Dziewczyny gdzie jesteście????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg69
przeciez jestem:-), widzę,że dzsiaj znowu muszę przejąć dyżur;-) tak sobie siedzę i gdybam, i doszłam do wniosku,że na kafeterii powinny byc lampy słoneczne,a wtedy byłby tu tłok nieziemski;-) wiecie czego mi najbardziej do chwilowego szczęścia potrzeba?MORZA, po raz pierwszy w tym roku nie byłam nad morzem i im dalej od lata tym bardziej czuje się jak ten ptak, który nie mógł odlecieć na zime do ciepłych krajów, hmm taka nostalgia mnie ogarnęła z rana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg nawet mi nie mów o morzu...... Ja byłam nad Balatonem ale....mam sentyment do naszego Bałtyku i już. Może być zimny, może być szary a ja go kocham.... Też chcę nad morze - nie ważne listopad czy grudzień...Ja tam po prostu odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Hej !!!!!!!!!!!!!! Meg69 co do lamp masz rację przydałyby się ,a jeszcze jak by opalały jak w solarium to by było super:) Moniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Moniał dzięki za zaproszenie :) A ja własnie torcik robię na urodzinki wpadłam na chwilkę zobaczyć co tu słychać ciekawego i czy ktoś jest? No to uciekam wpadnę jeszcze wieczorkiem papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg69
moniał własnie może być Bałtyk zimny, zresztą on zawsze jest zimny, ale ja go uwielbiam,przy nim nawet ciepłe morze wysiada, gdybym chociaz miała blisko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg69
agars jak zostanie kawałeczek, to jestem chetna, a jaki ten torcik pieczesz?:-) spadam, zamelduje sie po południu, bo tyle spraw mam na głowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Agars a czyje to urodzinki???? Twoje? To by się nam wirtualna imprezka szykowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...ja czekam na moje \"szczęście\" i dzisaj już mnie raczej nie będzie. Heee....a porządków w domku nie uskuteczniłam. Miły wieczór???? Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko no tak, ja wracam z pracy z myslą ze pogadam z kimś, a tu co? wszystkich wieczorem wywiało 😭 Moniał- czy Twój mąż nie może w tygodniu wpadać do domu a na weekendy dać Ci możliwość pogadania z koleżanką? :P Agars- przyznaj się czyje dziś urodziny? Meg- ja już drugi rok jestem bez morza 😭 😭 i mi już naprawde brakuje jodu :( Pamietacie dziewczyny jak wiosną umawiałyśmy się na spotkanie nad morzem latem u Pieczarki? czy uda nam się kiedyś to spotkanie? :) Miłego długiego weekendu, ja jutro w domu, a męza niet, więc pewnie bedę czatowała na którąś z Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj wlasnie jedziemy nad morze,Pieczarko nie wymiguj sie,robimy zlot,ja strasznie lubie morze,uwielbiam ,robi zawsze na mnie super wrazenie ,jakiejs takiej wolnosci,wole morze niz gory:) Sylvi sorki ale u mnie jak faceci dosiedli do neta to nie dalo sie ich odciagnac bo mieli tam jakies wazne sprawy:( Monial jaktam kiedy idziesz na zakupy??? a moze juz bylas co humorka sobie poprawic:) Pozdrowionka dla wszystkich i calej reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg69 pewnie że kawałeczek tortu Ci zostawię oczywiście jak lubisz czekoladowy . Moniał ,Sylviii Co do urodzin ..........to moje Jak macie ochotkę na kawałek torciku to zapraszam już robię kawkę .... no chyba że wolicie coś mocniejszego, to też się znajdzie jak imprezka to imprezka.... pozdrowionka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę..... Agars...sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 To...kiedy imprezka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars 🌻 🌻 🌻 sto lat, duzo zdrowia i zadowolenia z każdego dnia Ja chętnie sie załapię na tort i coś mocniejszego tez może być :> Moniał może konfe u Agars? :) każda cos weźmie i jak za dawnych czasow, fajna wirtualna impreza? Och tylko pomarzyć nam zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CO? GDZIE? KIEDY? JA TEŻ CHCĘ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Sylviii , Moniał :) dzięki za życzenia !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
AGARS wybacz słonko, wstyd mi...... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻[serce🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️]🌻❤️[🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg69
agras wszystkiego najlepszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Konfa wczoraj jak zwykle wspaniała :D Agars...Ty masz tlen?? Podaj jakieś namiary na siebie. Sylvi...słonko Ty moje :-) To kiedy do Poznania się wybierzesz? Hę??? Dla wszystkich 👄 a biednym naszym pracującym dzisiaj - spokojnego dzionka w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg69 dzięki ! Jarynka nic się nie stało masz wybaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Moniał TLENU NIE MAM ALE .............MAM ZA TO GG JAK MI PODASZ SWÓJ ADRES POCZTOWY TO CI WYŚLĘ NUMER CO TY NA TO ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
OK. JUŻ MAM ZARAZ SIĘ ODEZWĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał 🖐️ Powiedz mi o co chodzi z tą draką na topiku Kingi?? Odniosłem wrazenie,zę wszystkie postradałyście rozum:) Albo zachowują sie jak dzieci...? Zaskoczyło mnie to,ze Ty bierzesz udział w tej beznadziejnej pyskowce? Napisz o co chodzi mozę zrozumiem...? Pozdrawiam wszystkie panie.Hermia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars mój numer gg też znajdziesz pod nickiem :) Meg Ty również znajdziesz :) Ale obie musicie założyć sobie tlen bo tylko na tlenie urządzamy sobie konferencje (jak tylko znajdziemy wszystkie chwilke czasu) :) Ja juz po pracy i po wizycie u fryzjera, włoski coraz jasniejsze :) Moniał- a jak Twoj kolorek :P miłego wieczorka, powinnam sie zjawic jeszcze dziś, chyba że po powrocie z imprezki nie będę miała już czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej melduje sie ,Na poczatek wszystkiego najjjjjjjj dla Agars,ile skonczylas 18???;) gdzie te czasy kiedy sie skonczylo lat 18 i uwazalo sie za strasznie doroslego,wtedy chcialo sie doroslosci,a teraz.ojjjjj jak ja bym chciala miec lat 16 i czekac na 18,ale bylo fajnie i same glupoty w glowie,ja bynajmniej mialam,w sumie nadal mam,ale czasem co nieco nie wypada,a fajnie byloby wywalic jezyk komus kto jedzie samochodem obok mnie np,albo powrzeszczec se na srodku miasta,albo sama juz nie wiem co,ale czasem nachodzi mnie taka ochota,,,,,,,, Panie Buber tez macham:),i gdzie sie baby kloca????? to nie wiesz drogi kolego ze natura baby jest klotliwa?????? jak tylko jedna drugiej nie spasuje to wojna,w koncu cos sie musi dziac prawda,dobrze ze u nas spokoj,ja lubie spokoj u siebie,ale wkolo mnie musi sie cos dziac,mowie tu o zyciu realnym,nie wiem czy tak sobie nie namieszalam ale w szybkim tempie pisze:) acha jak sie zas robi te kwiatki i te inne ,na tamtym topicu bylo wypisane,a tu nie ma i ja umiem tylko:)....(kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×