Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mary Jane

Opalanie Natryskowe..!

Polecane posty

Gość Grazynka7
Byłam raz na opalaniu natryskowym i więcej nie pójdę. Wyglądałam strasznie :/ Miałam brzydkie plamy na ciele. Teraz wolę nałożyć sobie krem samoopalający Aloe Vera hb i mam ładną opaloną skórę :) Żałuję tylko pieniędzy wydanych na opalanie natryskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosanelia
Nie wiem skad tyle zlych opinii na temat opalania natryskowego. Dalam sie skusic niedawno, bo naturalne juz ucieklo i wygladalam super!! Robilam co prawda w renomowanej klinice - Time Clinic w Warszawie, takze kosmetyki swietne i cala obsluga na najwyzszym poziomie... Chyba po prostu recepta na dobry efekt jest dobrac odpowiednia jakosc wykonania. Szczerze polecam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo solaria wogóle sa bardzo szkodliwe,a juz natryskowe to masakra czerniak pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że opalanie natryskowe jest zdecydowanie zdrowsze niż solarium. Sama chodzę tu: http://www.strefa-piękna.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manqa222
moim zdaniem to chyba najfajnieszy sposób na opaleniznę, jeszcze rok temu myślałam, że jestem skazana na samoopalacze (kiepskie są w porównaniu z natryskiem), ale okazało się ze to opalanie natryskowe daj***ardziej naturalne efekty, teraz jak potrzebuję to lecę do kosmetyczki i robię sobie sztuczną opaleniznę. Wygląda bardzo naturalnie i trzyma się nawet 10 dni. Ubrań nie brudzi, po natrysku trzeba oczywiście trochę przeschnąć. Sama opalenizna jest tak fajna, że zastanawiam się nawet nad kupnem specjalnego urządzenia do samodzielnego opalania - konkretnie tego http://www.vitalab.pl/445,rio-celebrity-airbrush-tanning.html - może już któraś z Was używała? Boję się tylko jednego że będzie trudno je "obsłużyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaus
Czy ktoras z was opala sie natryskowo sama ? Tzn ma profesjonalne urzadzenie, plyny i uzywa ich prywatnie? Zastanawiam sie czy jest to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firm opalających jest wiele, ale rzeczywiście prekursorem i najlepsze preparaty są od SunFX. Nie żebym reklamowała, ale przetestowałam większość na rynku i tylko SunFX mogę polecić. Jest szybkie, jednolite i bez przebarwień. Najważniejsze to dobrze przygotować skórę przed zabiegiem i dbać potem. Niektórzy piszą, że jest to samoopalacz, a to nieprawda! Samoopalacz może uczulać, a preparaty natryskowe są naturalne. Składają się tylko i wyłącznie z wody destylowanej, ekstraktu cukru trzcinowego, który reaguje z naskórkiem tworząc opaleniznę oraz z wyciągu z orzecha włoskiego. Ten ostatni składnik potrzebny jest tylko podczas nakładania natrysku, aby osoba opalająca wiedziała, gdzie już nałożyła preparat i zmywa się go po kilku godzinach po uaktywowaniu się cukru. Najlepiej wybrać opcję z dojazdem do klienta, bo po pierwsze nie tracimy czasu i pieniędzy na dojazd, po drugie nie stresujemy się bo jesteśmy we własnym domu, po trzecie po zabiegu możemy paradować w domu w dresie (lub nawet nago), a luźne ubranie to najlepszy sposób żeby nie powycierać nałożonego preparatu. Polecam ten sposób opalania, bo jest szybki i przede wszystkim zdrowy, bez UV. Mogą go stosować kobiety w ciąży, osoby chore np. na bielactwo i uczulone na słońce oraz chemię z samoopalaczy. Koszt może się wydawać trochę wysoki, ale jak się policzy, że w solarium trzeba spędzić kilka seansów po kilka minut, to koszt wychodzi podobny, a przy tym aspekty zdrowotne są nie do przecenienia. Ważne jest też,aby preparat nakładać ręcznie, bo wtedy jest większa precyzja. Osoba nakładająca widzi, gdzie nałożyć go więcej, a gdzie mniej. Kabiny nie są "inteligentne" i mogą nierówno nałożyć preparat. Opalić można się już za kilkadziesiąt złotych (60 - 100 zł). Opalenizna trzyma od 7 do 14 dni, ale są przypadki, że i dłużej. To zależy od indywidualnych cech skóry i od dbania o nią i o opaleniznę. P.S. Sama się nie opalisz. Nie da rady. Ale możesz poprosić męża, chłopaka, siostrę itp. tylko, że to wymaga b. dużej wprawy. Naprawdę nie opłaca się inwestować kilku tysięcy w sprzęt, a potem kilkaset zł w płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kneglo
prekursorem byl technotan :) sunFX pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie polecić sprawdzony salon gdzie bardzo dobrze wykonują opalanie natryskowe w Warszawie? (chodzi mi o aktualne opinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam ze strony www.opalanienatryskowe.pl - tam w zakładce "gdzie opalisz się natryskowo" znajdziesz salony z całej Polski, które maja w ofercie tę formę opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozia28
W tym roku dopiero zdecydowałam się na opalanie natryskowe. Znalazłam w internecie fajny salon www.bio-salon.pl w Łodzi. Dla mnie to jest świetne rozwiązanie bo nie muszę leżeć plackiem na słońcu tylko kilka minut i mam równomierną opaleniznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Urody Mona Lisa
Szanowni Państwo, opalona skóra dla wielu z nas wygląda świeżo, zdrowo i atrakcyjnie, jednak dzisiaj możemy cieszyć się takim efektem bez wychodzenia na słońce. Istnieje bowiem wiele preparatów i rozwiązań, które w bezpieczny sposób nadadzą nam pięknego, naturalnego i złocistego kolorytu. Najnowszą metodą brązującą nasze ciało, jest opalanie natryskowe, czyli Air Brush Tanning. Jest ono bezpieczne, ponieważ nie uszkadza naskórka, nie niszczy komórek skóry, a także korzystnie wpływa na kondycję naszego ciała. W skład preparatów stosowanych podczas opalania natryskowego, wchodzą substancje nawilżające i odżywiające, przez co skóra nie wysusza się oraz nie ulega starzeniu. Dzięki delikatnej brązowej mgiełce nakładanej na ciało podczas zabiegu, unikniemy smug, a kolor rozprowadzony zostaje sposób bardzo równomierny. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, na tydzień przed przystąpieniem do opalania, należy zrezygnować ze stosowania innych preparatów samoopalających. Zabieg jest szybki, trwa około 15 minut, a efekty widoczne są w ciągu 6-8 godzin od jego wykonania. Klinika Urody Mona Lisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy opalanie natryskowe ''zasłoni'' przebarwienia po trądziku? Czy to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda123
Będąc w ciąży brałam ślub. Moją mega bladą skórę opalilam w studio eos w Katowicach. Miałam naprawdę super opaleniznę. Tak jakbym z wakacji wróciła. Ale z tego co wiem oni maja tam sunfx a to ponoć najlepsza firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opalanie jest dobre wlasnie na jakas okazje slub itp, ale potem jak schodzi... ja mialam w czerwcu slub i poszłam na natrysk , ale potem jak było gortaco za jakies 4 dni zaczeło mi łatami schodzic na brzuchu, w zgieciach kolan... wygladało to strasznie, szybko w domu zdzierałam nastepne warstwy zeby wygladac jka czlowiek... Ale opcja dobra :) moze nie koniecznie nad morze... tylko na jakas impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opalanie Natryskowe..! zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka była na tym natryskowym opalaniu jest zadowolona wyszło równomiernie, używa balsamów nawilżających, druga zrobiła to miała zacieki i po pierwszym prysznicu trochę zbladła i zapłaciła 100zł, nie każde ciało nadaje się do tego typu opalenizny,i zależy do jakiego salony trafimy i ceny są różne od 80 d0 150 zł opalenizna powinna się utrzymać tydzień ale nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonuję opalanie natryskowe już 3 lata. Jeden raz zdarzyło mi się,że klientka miała zacieki,ale jak sama się przyznała oblała się herbatką 3 godziny po opalaniu ;-)Trzeba dobrze przygotować skórę do zabiegu a reszta w rękach osoby wykonującej zabieg, dobranie płynu do karnacji,odpowiednie zabezpieczenie dłoni,łokci,kolan i stóp i nie pozostaje nic tylko cieszyć się świetnie opalonym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Polnej beznadzieja ,Pani nie równomiernie rozprowadza dłonie blade reszta ciemna. Jak dla mnie na Babina duzo dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam najciekawszą moim zdaniem ofertę w Radomiu (zobacz na ich stronę www.studiokosmetyki.com. Tam też wcześniej umówiłam się na opalanie natryskowe, . Jestem zachwycona nie tylko samym efektem alerównież profesjonalną obsługą i kompleksową ofertą kosmetyczną obejmującą cały wachlarz zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 2222
Ja od lat chodzę do Pani Moniki z salonu:http://euro-styl-spa.com/zabiegi-opalajace/ Chodzi tam też kilk moich kolezanek:) Jest bardzo profesjonalnie, są jednorazowe kapcie, bielizna, prysznic. Pani zabezpiecza miejsca trudne. Oplenizna trzyma mi sie ok. 10 dni i zawsze jest równiótka. Panie pracują na renomowanej firmie australijskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonaaa
Zapraszamy na kurs opalania natryskowego firmy Xen-Tan. Zostań mobilną konsultantką Xen-Tan! Zarabiaj na opalaniu natryskowym! To nic trudnego Oferujemy: ☀ Szkolenie z opalania natryskowego, ☀ Dostęp do najlepszych kosmetyków samoopalających na rynku w hurtowych cenach, ☀ Wsparcie techniczne, merytoryczne oraz marketingowe przez cały okres współpracy. więcej informacji pod numerem: ☎ 500 166 160 lub pod adres e-mail:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Kuźwaaaa jestem po tym pier##dolnym opalaniu natryskowym i mam żółte dłonie nie mówiąc o stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia87ta
Byłam w studio Eos w Katowicach. Bałam sie, bo opalałam sie przed samym ślubem. Pani która wykonywała zabieg uspokoiła mnie, ze każda klientka wychodzi bardzo zadowolona, bo maja urządzenie i płyny najlepsze na rynku. Wykapalam sie po 7 godzinach. O dziwo nie śmierdzi skóra typowym samoopalaczem. Pod prysznicem myślałam ze sie wszystko zmywa bo woda była mega brązowa :)) Okazało sie ze mam równomiernie opalone ciało na ładny i naturalny kolor! Trzymała mi sie opalenizna prawie 2 tyg! I schodziło bez plam o dziwo. Super tanie to nie jest ale na szczególne okazje czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×