Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mary Jane

Opalanie Natryskowe..!

Polecane posty

Gość gość
Witam, Proszę o polecenie salonu w Warszawie z opalaniem natryskowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie I Jestem w 2 trym.ciazy. Dzis skorzystalam z opalania natryskowego w kabinie Magic Tan. Ogolnie rzecz biorac.. Nie warto. Po 1 efekt koloru jak po samoopalaczu z Dove. Po 2 mam niedociagniecia i smugi. Po 3 buchara tej mgly jest okropna, drazniaca. Wdychnelam na pare razy przypadkiem buzia. Ogolnie ŁE. 3 razy na NIE. Pozdrawiam, Ośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka222
Ja się opalałam na warszawskim Bemowie w kabinie Sunny Mist. Fakt, że za pierwszym razem uczucie jest trochę dziwne - czuje się na twarzy dosyć mocne uderzenie mgły no i w sumie lepiej wstrzymać na początku oddech. A efekt jest super. Ja już mam wystarczającą ilość zmarszczek, nie chce się pogrążyć używając solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalanie natryskowe to świetna sprawa. Szybko i bezpiecznie można uzyskać piękną opaleniznę. Ja wykonywałam już kilka razy ten zabieg i zawsze byłam zadowolona. Takie opalanie super się sprawdza, szczególnie przed większymi imprezami. Jeśli szukacie sprawdzonego salonu zerknijcie na oferte http://opalanie-natryskowe.com/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo coz to za zazdrosc x) widze ze duzo panien sie tu wypowiada chociaz widocznie nigdy nie mialy stycznosci z takim opalaniem x) ja jestem dzis po kolejnym opalaniu natryskowym. zaraz po mialam piekny kolor skory a po 8 godzinach jak umylam sie Sama Woda to jest jeszcze lepszy efekt. skora jest BRAZOWA a nie POMARANCZOWA!! zadnych smug i plam tak jak tu niektore pisza... kolor zmywa sie jednolicie. wiec glupot nie piszcie bo widocznie jest problem z wasza zazdroscia ( niektorym szkoda dac 100zl dlatego strasza inne dziewczyny) albo z niekompetentnymi kobietami ktore wam wykonywaly taki zabieg x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_alop
Wolę taki sposób opalania się bo nie jest niebezpieczny dla skory tak jak promienie UV i nie przyspiesza procesu starzenia się skóry. Ja jeżdżę do gabinetu Estetyka Day Spa do Piaseczna. Bardzo lubię to miejsce, panuje tam miła atmosfera i każda klientka może przez chwilę poczuć się jak księżniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Ja byłam dzisiaj na opalaniu natryskowy I muszę przyznać że jestem zadowolona z opalenizny . Narazie żadnych smug I plam . Narazie się jeszcze klei bo musi dokładnie wyschnąć, zobaczę jeszcze jak to w następnych dniach będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Berdna

Myślę że zamiast się kłócić można poczytać mhsr.pl wiadomo że zdania są podzielone , myślę że naprawdę wszystko fajnie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×