Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mary Jane

Opalanie Natryskowe..!

Polecane posty

Gość Filunia
Super efekty opalania na produktach firmy Xen'Tan, polecam Katowice, ul.Młyńska 3, 32 201 99 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustka
o, ja właśnie niedługo mam studniówkę i szukałam jakiegoś salonu w wawie gdzie robią to opalanie, bo jakoś nie chce mi się chodzić na solarium... dzięki za info malowanka, na pewno się wybiorę do Beauty Clinic8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA K.
A Czy opalanie natryskowe zakrywa blizny których w naturalnym slońcu nie da sie opalic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitunka
Dziewczyny była któraś z was na natryskowym w denique kiedyś? Mam ważną imprezę a jestem blada że hej, zima nie sprzyja mojej skórze wybitnie, a solarka klasyczna to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
moze ktos mi cos doradzi. wczoraj bylam na opalaniu natryskowym. wiadomo, ze od razu jest sie w jakies plamy i dopiero po kilku godzinach zmywa sie nadmiar. myslalam, ze wtedy wszystko sie wyrowna. u mnie to niestety porazka wyszla. stopy jak bym tydzien chodzila po polu bez butow i jak bym miala bielactwo. reszta ciala na szczescie mozna powiedziec, ze srednio wyszla. nie tragicznie, ale balsamem brazujacym lepsze efekty osiagalam. cere mam normalna. typowa polska uroda. blad tkwil u osoby, ktora to robila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinq
o jaaa... Twoje stopy faktycznie z opisu to porażka. Może kosmetyczka robiła to pierwszy raz? Wprawa i sprawdzone świeże płyny to podstawa, a może Pani wyciągnęła coś z zeszłego roku? Warto czasem zapytać o datę przydatności. Czasem sama się zastanawiam skąd takie kwiatki i wasze złe doświadczenia... Na szczęście mi nikt nie zrobił żadnych plam i zawsze było równiutko, delikatnie i zachwycająco :) Szkoda, ze tylko 5 dni, ale na weekend majowy ideaaaaaalnie xD Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuper)
Opalanie natryskowe jest rewelacyjną metodą - efekty są naprwde rewelacyne po zastosowaniu odpowiednich preparatów.Polecam SUNJUNKIE - marka brytyjska. Zadnych plam za to fajny i słoneczny odcień. Jest teź detal i można sobie zrobić opaleniznę w domu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
Tak jak wszystko w kosmetyce - ważne są wiedza i umiejętności oraz doskonałe produkty, od roku nie mieliśmy żadnego niezadowolonego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakierek
a ja odradzam salon sun and style na piotrkowskiej w łodzi. obsługa beznadziejna, dobrali mi za ciemny kolor opalenizny, natrysk zniszczyl mi pościel i ubrania. cena nieadekwatna do efektu, szkoda kasy a nie kasuja wcale mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaWAWA
jest teraz w Polsce nowa metoda opalania natryskowego GlamTan. To jest coś zupełnie innego tzn dużo lepsze mają te płyny. Robiłam to sobie prawie 2 tyg temu i jeszcze mi sie utrzymuje opalenizna. Super jest to że nie śmierdzi i nie brudzi ubrań. a i schodzi równomiernie nie ma zacieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@myszkaWawa, szukam informacji o tym glam tan i nic. Co to w ogole za firma jest i gdzie mozna sie o niej czegos dowiedziec? Są na targach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antośka z Łodzi
A ja polecam własną łazienkę i preparat opalajacy w sprayu SUNJUNKIE. Jak to działa : pryskasz ciało i twarz jak dezodorantem i od razu masz efekt pięknej , radosnej opalenizny jak znad morza. Co ważne: nie smierdzi, nie brudzi ubrań a efekt utrzymuje się kilka dni. Opalenizna jest równomierna i bardzo naturalna ( taka plażowa) . Trzeba umiejetnie rozpylac _ to ma być mgiełka a nie strugi wody! Problemem mogą być plecy, ale zawsze się znajdzie jakiś przystojniak w pobliżu. Generalnie : piątka z plusem . REWELACJA ! Preparat bardzo wydajny , starcza na kilka razy , co najmniej ( na całe ciało). Zimą wystarczy spryskać twarz i dłonie i jest się jak z urlopu. Do kupienia w Doris Dorin Luxury Cosmetology online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaWAWA
@kosmitq, to jest firma niemiecka w Wawie tego jeszcze nie ma żaden salon. Mogę przesłać Ci info na priv. Poproszę o maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAMtan
Skorzystałam z opalania GlamTan kilka miesięcy temu, a teraz sama zajmuje się opalaniem tą metodą. W Warszawie na tą chwilę tylko jeden salon opala GlamTanem i mają mnóstwo klientek. Fajne jest na przykład to ze można się zmyć już po godzinie i to że opalenizna wyglada jakbyśmy wróciły z Grecji:) a nie spędziły godziny na solarium. Jezeli któraś z Was chce poznać tą metodę we wrześniu jest promocja na to opalanie. Zapraszam serdecznie pm218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistasia
Mam pytanie, czy aby opalać natryskowo trzeba mieć do tego jakieś uprawnienia aby otworzyć taki biznes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAM TAN
nie trzeba mieć właśnie wykształcenia. Ja akurat jestem po szkole administracyjnej i tym się zajmuję. Bardzo chętnie udziele bliższych informacji o metodzie GLAM TAN. Zapraszam! sylwia.chalasiewicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAM TAN
JEDYNY PRODUKT W POLSCE KTÓRY GWARANTUJĘ PIĘKNĄ OPALENIZNĘ JUŻ PO 1 GODZINIE!!!! Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam opalanie natryskowe w Wilanowie. Kolor barwnika dobiera się indywidualnie do karnacji ,posiadamy trzy rodzaje barwnika jasny,śreni i mocny ,dodatkowo podczas aplikacji regulujemy strumień aplikowanego barwnika .Opalenizna jest jak najbardziej naturalna , nie pomarańczowa.W dniu opalania zalecane jest ubranie się w lużne ,ciemne ubrania ,aby barwnik sie mógł wchłonąć i zabarwić skórę ,więc jest możliwość lekkiego zabarwienia ubrań w dniu zabiegu ,ale oczywiście wszystkie ewentualne pobrudzenie ubrań -spiera się bez problemu,gdy zmyjemy barwnik po 5 godzinach nie występuje żadne brudzenie .Skóra jest bardzo ładnie i naturalnie opalona .Utrzymuje sie to od 8 do 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzakas
Robiła któraś z was opalanie natryskowe w Denique? Jeśli tak to podrzuccie jakies sensowne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszupiszupiszu
Ale w jakim miesicie...? Bo Denique jest w Warszawie, Wrocławiu i chyba nawet w Częstochowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zawsze
opalam natryskowo nie zależnie czy lato czy zima.Odpowiada mi ten sposób nadawania koloru skórze gdyż nie mam zbyt dużo czasu na opalanie słoneczne a solarium za bardzo nieszczy skóre. Polecam bronzer firmy SUNFX dwugodzinny ( po dwoch godz można już zmyc barwnik ) ja się opalam w 15-115 SPA i nie zdarzyło mi się wyjść z ,, żółtą " opalenizną :) tam wiem że korzystają z tej firmy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowana32
Hej dziewczyny! Ostanio natknęłam się na bardzo fajny sklep z samooplaczami, bronzerami, peelingami i wsyztskim co jest związane z opalaniem w domu. Sklep gdzie są artykuły i bardzo wiele kosmetyków w naprawde niezłych cenach to SUNTAN. Polecam Wam gorąco, pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula116
ja opalałam się natryskowo. Wszystko zależy od jakości płynu. Ja byłam w Słonecznej Wyspie w Al. Wilanowskiej 363 w Warszawie. Dziewczyna zrobiła ładnie równo . mają płyn SunFX podobno jest najlepszy. W domu wykąpałam się po paru godzinach. Spłukał się tylko nadmiar płynu z włosków na skórze. Wygląda ładnie. Na jakieś okazje czy jako wstęp na opalaniu na słońcu to myślę, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam eco-sun.pl warszawa! świetna, kameralna atmosfera! doskonałe płyny SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś opalal się natryskowo w Toruniu ? Macie jakiś sprawdzony salon ? Proszę o namiary... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salon w Łodzi Sun Spa, opalenizna rewelacja, robiłsm zabieg przed ślubem, wyszło pięknie, w salonie dobierają odcień do karnacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×