Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mary Jane

Opalanie Natryskowe..!

Polecane posty

Gość oliwka87
a i zapomniałam napisać. Salon gdzie się natryskuje to Vitalsun w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalanie
Kabina do opalania natryskowego znajduje sie też we Wrocławiu na ul. Przyjaźni. Byłam w sobotę i jestem bardzo zodowolona. Miałam wiele obaw, ale cieszę się, że sie jednak skusiłam. Wyglądam jakbym wróciła z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczyne ktora rewelacyjnie wykonuje opalanie,testowałam juz wiele salonow w Warszawie zaden nie spelnil moich oczekiwan jesli ktos szuka profesjonalnego opalania chetnie podam namiary na priv irenab48@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczyne ktora rewelacyjnie wykonuje opalanie,testowałam juz wiele salonow w Warszawie zaden nie spelnil moich oczekiwan jesli ktos szuka profesjonalnego opalania chetnie podam namiary na priv irenab48@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotko25
Witam Dziewczyny! Znacie może jakiś dobry salon w Gdańsku? Z kabiną? Jeśli nie to wybiorę się to tego Vitalsun w Gdyni, co go poleca oliwka87, ale wolałabym bliżej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa79
ktos pytal o salon w okolicach katowic, moge polecic robila mi pani z bytomia, dojezdza albo robi u siebie w salonie i zdnych zaciekow nie mialam, specjalnie zjarana tez nie bylam, taki spoko naturalny efekt byl. 515235326 to nr do tego salonu, cena chyba 70zl za cale cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda67
Ja teraz sie wybieram w weekend do Blue City http://www.afrodytasalon.pl/ to tego własnei salonu przed weselem przyjacółki.Ide pierwszy raz,mam nadzieje ze efekt bedzie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa85
Wie ktoś gdzie można znaleźć jakiś salon z opalanie natryskowym w Olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weki
mam pytanko dzisiaj bylam na opalaniu natryskowym i nic po mnie nie widac minele dopiero 5 godzin i lekko zolty odcien ale pani kosmetyczka powiedziala ze najwazniejsze zeby 8 godz nie kapac sie a tu z wypowiedzi innych pan slysze ze efekt od razu jest widoczny to juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Opalenizna pojawia sie stopniowo, z godziny na godzinę jest coraz ciemniejsza. Niektóre salony oferuja wersję preparatu z bronzerem, co znaczy ze efekt jest natychmiastowo, bo ciało zostaje tak jakby "przypudrowane" bronzerem,który zmywa sie przy pierwszej kąpieli. Jednak sa też preparaty tzw. clear, które nie dają takeigo efektu. Przy dobrej jakości preparatach opalenizna utrzymuje sie ok.10dni, nawet do 14. Schodzi równomiernie. W solonie, w którym pracuję zabieg na całe ciało kosztuje 80zł i jest wykonywany w kabinie automatycznie. Jeśli macie jakies pytania odnośnie takich zabiegów chętnie pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatka
Wszystko zależy od płynu, który używa gabinet. Są drogie renomowane płyny do opalania i jakaś taniocha pewnie rodem z Chin. Wiem bo na poczatku chciałam zaoszczędzić i szukałam opalania natryskiem jak najtaniej. I co? Opalenizna utrzymała się przez chwilę, była nienaturalna (odcień pomarańczowy). No cóż musiałam nauczyć się na własnych błędach i zrozumieć, że "szkłem d... nie można utrzeć". Dlatego od roku korzystam z opalania natryskowego w gabinecie w którym ważna jest po pierwsze jakość (naturalny odcień brązowy, długi czas utrzymywania się opalenizny, brak plam i zacieków), a nie tylko cena. Polecam lekturę darmowego poradnika o opalaniu natryskowym, który możecie pobrać ze strony: http://www.vip-antycellulit.com/airbrushtan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga555
Czesc Dziewczyny, czy ktoras z Was moze polecic salon w Łodzi, w ktorym bez obaw moge sie poddac opalaniu natryskowemu? Czytalam ze jest kilka metod takiego opalania: w kabinie natryskowej, przy uzyciu tzw pistoletu albo masaz opalajacy. Ktora z tych metod jest najskuteczniejsza. zalezaloby mi zeby opalenizna utrzymala sie co najmniej tydzien. Bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulibka90
Jesli szukacie takiego miejsca w Warszawie polecam Wam ten salon http://www.afrodytasalon.pl/ Ja poszłam na opalanie przed slubem kolezanki i moja opalenizna utrzymywała sie do 16 dni.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Moze podziele sie moimi doswiadczeniami. Wszystko zalezy od osoby nakladajacej preparat i od samego preparatu ( jedno bez drugiego nie da idealnego efektu). Te motode opalanie stosuje od 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Dobrze nalozony ( dobrej jakosci) roztwor na skóre schodzi rownomiernie !! Nie kazda pani "kosmetyczka" wie, ze na rece i dlonie nalezy nakladac mniej i bardzo delikatnie zeby nie powstaly plamy i ciapy... Naprawdę duzo zalezy od osoby wkonujacej, jej wprawy, umiejetnosci i wyczucia. Przez 6 lat chodze do jednej i tej samej osoby jak tylko mam mozliwosc. Po tych wszystkich latach ma niesamowita wprawe ( pamietam poczatki byly udane, jednak dzis jest w tym jeszcze bardziej perfekcyjna ) Efekt bardzo latwo mozna zniszczyc, wystarczy zbyt dlugie przetrzymanie pistoletu w jednym miejscu na ciele, badz zle ustawienie tego urzadzenia - i wtedy pojawiaja sie naciek. Tak wiec te NIEZADOWOLONE - niestety padly ofiara osoby ktora im spartaczyla zabieg, bo sie do tego nie nadwala. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
zgadzam sie z przedmówczynią. Najważniejszy jest preparat i sprawna ręka. Żeby mieś pewnośc ze preparat będzie rozłożony równomiernie polecam korzystanie z kabin opalających. Nie dość, że taki zabieg jest krótszy, mniej krępujący (bo podczas zabiegu jest sie samym więc można sie rozebrać do naga) to jescze ma sie gwarancje równomiernej opalenizny. Na zachodzie jest to bardzo popularne, w Polsce dopiero wchodzi na rynek, ale w większych miastach mozna juz znaleźc taki sprzęt, np. Versa Spa http://www.youtube.com/watch?v=uJVUEzHHDb4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_tak
A jabylam bardzo zadowolona własnie z opalania w Afrodycie.Bez zadnych zacieków,wszystko ładnie i równomiernie rozłozone.I masz racje ze tu duzo zalezy od osoby,która trzyma pistolet i od tego czy dobrze sie zna na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaD BasiaD
Mam ogromną prośbę o wypełnienie ankiety, której analizę będę przeprowadzać do mojej pracy magisteskiej. Dotyczy raka skóry. Ankieta jest w pełni anonimowa, będę niezmiernie wdzięczna za każdą ankietkę, Oto link do niej: http://www.ankietka.pl/ankieta/58979/ankieta-dotyczaca-czerniaka-zlosliwego-skory.html Dziękuję i pozdrawiam :) Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga64
W Łodzi polecam gabinet opalania natryskowego ul zarzewska przy ul. Kruczej. Pani Malgosia zajmuję się tym od wielu lat. Chodzę tam co roku na wiosnę i za każdym razem jestem bardzo zadowolona . Znalazłam nawet jej stronkę gdzie można przeczytać jak się do opalania przygotować. strona www.opalanienatryskowe.com. Własnie umówiłam się na poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opalanie natryskowe wykonuje juz dlugo i mam wiele stalych klientek, takze chyba to nie do konca prawda co piszecie negatywnego o tym opalaniu. Jak sie stosuje klientka do zalecen, to nie ma potem rozczarowan. Wazne jest z jakich plynow i urzadzen sie korzysta, bo ja przetestowalam juz wiele i dopiero teraz znalazlam taki idealny marki onyx. Robie zawsze klientkom piling przed zabiegiem. Kilka razy poprawialam Panie po kabinach natryskowych i takiego opalania sama nie polecam, bo faktycznie nie wychodzi rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstępiaki22
Ja miałam kiedyś ale opalenizna przy kąpielach codziennych utrzymała sie nie cały tydzień ja robiłam na ślub znajomej efekt był bardzo ładna ale potem tragedia bo jak samoopalacz schodził i zostawiał ślady jak na przyjęcie lub dana okazje jak najbardziej polecam :) jak na co dzień odradzam polacam zwykły samoopalacz lub Gosh lub sally hanson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metamorfoza Day Spa
Niezwykły efekt naturalnej opalenizny który utrzymuje się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Produkt SunFx nie zawiera alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących. Zapraszamy Serdecznie Metamorfoza Day Spa ul.Trakt Brzeski 62 05-077 Warszawa- Wesoła www.metamorfoza-spa.pl 22 763-20-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolko221
ja wole samoopalacz, np eva sun. Jak posmarujecie się równo to mega efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno opalanie natryskowe i samoopalacz są zdrowszą formą opalenizny niż przykładowo solarium, ale to oczywiście wiadomo od dawna. I zdecydowanie szybszą niż opalanie metodą naturalną. No i oczywiście nie powodują one poparzeń słonecznych bardzo niezdrowych i niebezpiecznych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam www.opalanienatryskowe-warszawa.pl Tel: 504 954 655, mają rewelacyjne płyny i perfekcyjnie wykonują zabieg opalania! cena fajna a w dodatku dojeżdżają do klienta gratis. Ja jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulewna
Dla mnie to świetna alternatywa. bardzo szybki efekt i naprawdę piękny. ale dla mnie są ważne kosmetyki na jakich kosmetyczka pracuje. mam zaufanie do Onyxa - wypróbowałam kilka razy - na niektórych z innych firm się zawiodłam - nie tak ładny efekt i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość congratulations
równomiernie robią natryskowe w 15-115 na Alejach Jerozolimskich. Tylko ze sam myk z opalaniem nie jest taki prosty. Jak ktoś chce poczytać zeby później sie nie zdziwic to podyłam linka z małym opisem http://15-115.pl/zabiegi.php?page=opalanie_natryskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funda1
congratulations a ty byłaś w 15-115 na natryskowym? ten artykuł co podesłałaś fajny ale jak to sie ma do rzeczywistosci u nich?faktycznie jest tak jak pisza? co nie co słyszałam o nich i nie były to złe komentarze ale o opalaniu akurat nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrebrnaPerła102
Byłam ze dwa razy, w różnych salonach i...nigdy nie byłam zadowolona... Zawsze odpowiednio się przyszykowywałam do tego 'zabiegu'(peeling, depilacja, żadnych dezodorantów, balsamów itd), stosowałam się do zaleceń już po, takich jak wzięcie prysznica dopiero po ok.10godzinach nawilżanie ciała itd. Zapłaciłam 130zł za twarz i całe ciało i tak były plamy, zacieki, opalenizna zeszła po pierwszym prysznicu...NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalanie natryskowe mogę polecić w Łodzi. Długo szukałam miejsca gdzie opalają dokładnie i bez smug,jestem maniaczką solarium a przeprowadziłam się do Łodzi z mojej ukochanej Wawki więc zwiedziłam kilkanaście miejsc opalania natryskowego aż w końcu znalazłam i mogę w Łodzi z czystym sumieniem polecić opalanie natryskowe w salonie kosmetycznym Atelier na Piotrkowskiej 88.Za całe ciało bez peelingu płace 80 zł a biorąc pod uwagę że to na najlepszej firmie SunFX i w dodatku super wykonane to to jest tanio.Byłam już 6 razy i za każdym razem perfekcyjnie! tel.042 6321661 ich stronka: www.salonatelier.pl Polecam ogólnie opalanie na SunFX,u mnie się trzyma 12 dni,nie ma żadnych poprawek po 3 dniach jak to w jednej z firm jest na szczęscie zostałam o tyn poinformowana przed usługa i zrezygnowałam.Opalanie we wspomnianej kabinie na początku wątku też chyba tam trafiłam ale to była totalna porazka,nie wszędzie płyn w kabinie niestety dociera a ja płacę za całe ciało a nie za ciało bez zakamarków. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×