Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzęsawka

trzęsące się ręce - nerwica czy co?

Polecane posty

Gość uuppppp
Zuza a kto napisal te ksiazke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie sobie tą książke bo nie wiem czy bedzie dostępna w blibliotece . Dzis byłam u fryzjera i na początku tak mi głowa latała ze myslalam ze oszaleje ale później powiedzialam sobie czym tu sie denerowowac i mi troche przeszlo . Lewą ręka nic nie moge wziasc tak mi sie trzesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koordynat24
no wlansie, ja w sumie jakbym komus sie zwierzyl z tego, ze rece mi sie trzea to by chyba wszystko sie uspokoilo :) moze warto zamiast unikania spotkan z ludzmi, spotykac sie miedzy soba i w ten sposob to zwalczyc? :) Sa tu jakies dziewczyny w podobnym wieku z wawy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rozmowa nie pomogła moi bliscy wiedza ze trzęsą mi sie rece ale to wcale nie pomaga moze Tylko przy nich trzęsą mi sie mniej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koordynat24
oj cos nie bardzo z deklaracjami kto jest z wawy :P licze na odzew dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona i w ogole...
mi tez sie od dlugiego czasu trzęsą. I to nie tylko prze zdenerwowaniu, cały czas. A do bardzo nerwowych osob raczej nie naleze;) Podobno to cos z tarczycą, co powoduje nadpobudliwosc i wieksze nerwy...tak cos slyszalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojmos
Ja mam chyba wszystkie objawy jakie tutaj podaliście, może kiedyś się spotkamy i pogadamy przy herbatce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzamarza
WIEM JAK CIERPISZ!!to nerwica! pomogla mi reiki,ale tylko pomogla...nie wyleczyla....jestem w trakcie leczenia mam nadzieje ,ze ten koszmar sie skonczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mówie sobie ze nie jest źle i ze jakos to jest ze nie kazdy jest idealny a czasem mam takiego doła przez to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzamarza
napisz cos wiecej o tym REIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrosia
Witam wszystkich trzęsących sie. Cieszy mnie tylko jedno, ze nie tylko ja tak mam. Myślałam, ze to rzadka przypadłość, a tu proszę ile osób cierpi. Ja też nie lubię publicznych wystąpień i początku imprezy, kiedy ktoś wlewa mi pełen kieliszek wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi oprocz rak
trzesa sie takze nogi :-( i wogole w niektorych sytuacjach chyba cala sie trzese :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berblaxx
To po prostu fobia spoleczna, ktora trzeba leczyc bo sama raczej nie przejdzie.Najskuteczniejsza jest podobno psychoterapia, ale ja poszlam na latwizne i biore leki.Kiedys pewnie zdecyduje sie na psychoterapie.Od dwoch tygodni biore seroxat i czuje sie coraz lepiej - objawy fobi powolutku sie zmniejszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola30
uważaj tylko,bo seroxat powoduje przyrost masy ciała(dosyć duży),jest cholernie trudno odstawic go,a potem i tak wszystko wraca:-((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez wszystko trzęsie źle jest z tym życ . A ten lek jest na recepte ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_15
Witam. A ja mam 17,5 lat i w sumie dopeiro zaczynam mieć ten sam problem. Dopiero od paru dni trzęsie mi sie ALE tylko jedna ręka i to lewa i nei cały czas tylko jak coś trzymam, np szklanke :( moja mama ma nerwice i sie na nią nawet leczy, w sumie to może na mnie przeszło, bo też mam inny objaw, czyli widze jakieś kułeczka latające. Wiem, brzmi głupio xD ale jak patrze np w niebo to widze to, nei wiem czy to kurz czy co ale to widze, no i też sie szybko denerwuje, jak mam jakiś "atak zdenerwowania" to mnie wkurza nawet oddychanie... Więc to z tą ręką to myślicie że też nerwica? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koordynat24
Witam ponownie ekipe, to co idziemy na herbatke czy cos? Jedyna opcja walki z tym syfem to powiedzenie o tym znajomym, wtedy sie czlowiek przestaje tym stresowac.. a ogolnie mozna by razem w grupie sprobowac to zwalczyc. Ktos chetny z wawy? :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaa
No, jest to nerwica, często dziedziczona, o ile miał na to draństwo wpływ dzieciństwa również. Często wynika ze zbytniej nadwrażliwości. Najczęściej jest to objaw fobii społecznej. No żesz kurde, kogo się boicie, tych, którzy i Was się boją? Psychoterapia, dobra psychoterapia-behawioralna-daje niezłe rezultaty. Trening, czyli jadanie, pisanie, mówienie w miejscach publicznych itp. Z założeniem, że jesteśmy wartowymi ludźmi, kochanymi, dobrymi. Bo takimi jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie wszystko
Właśnie dziś muszę iść do banku, ale jakoś nie mogę się zmobilizować, bo jak tylko pomyślę, że będę musiała coś załatwić to od razu cała się trzęsę. Mam problem nie tyle co z rękoma to z trzęsącą się głową, masakra:(głowa chyba gorsza niż ręce, ręce mi tak się nie trzęsą. Ja niestety na swoje nieszczęście ratuję się alkoholem, ale ile tak można wytrzymać, nie daję rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_17
Kurcze... Od jednej ręki się zaczęło, a od wczoraj to już mi obie drgają jak i nogi, z tym że nogi to zależnie od tego jak stoje. Ale strasznie mi głupio, kiedy czuje że to sie zaczyna i szybko staje jakoś inaczej... A z rękoma to jakośtak dziwnie. W sumie na szczęście nie mam tego non stop. A najlepsze jest to, że chodze na kółko teatralne i dziś było pierwsze spotkanie. No ale chyba nikt nie zauważył na szczęście :) bo nie mam zamiaru rezygnować z tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;* ja mowie o tym swoim znajomym i ludzia ktorzyz e mna przebywaja ze trzesa mi sie rece . Nienawidze tego wrecz ale coz poradzic . Nie bede sie juz załamywac przez to ludzie maja inne gorsze problemy i tez musza zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
ja tez to miałam zróbcie badania hormonów tsh t3 t4 to prawdopodobnie nadczynność tarczycy, bardzo szybko można wyleczyć ale trzeba trafić na dobrego endokrynologa, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojmos
Niewiem jak sobie już z tym radzić, może powinniśmy jakoś się połączyć, spotakać się, porozmawiać...Nigdy nie brałem żadnych leków i nie chce, do psychologa też kiedyś chodziłem ale na nic sie to zdało. Jestem z Tychów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolic Dąbrowy Górniczej . Ja tez nie zamiezam brac lekow . To jest krępujące nawet bardzo ale czy leki dadza cos na dluzsza mete ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola30
witam,a ja jeszcze próbuję Cital,lek który polecił mi mój neurolog. Własnie zaczęłam kilka dni temu brać,pozyjemy,zobaczymy.Wierze,ze będzie lepiej chociaż jakiś czas:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×