Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bardzo lubię czytać, książeczka o tej porze to dobra sprawa..... Kto dotrzyma mi towarzystwa w czytaniu.....:) nie lubię samotnego czytania....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja służę swoim towarzystwem. Masz racje w gromadzie milej i bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jubileuszowy wpis... jak mnie nikt nie wyprzedził to mamy 4.000 BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja też dziś chodze jak śpiąca królewna. W pracy musiałam prawie oczy zapalkami podtrzymywać - a na złość mialam pierwszą lekcję z uczennicą, która ma indywidualny tok nauczania, tylko ona i ja w klasie, ona coś monotonnie mówiła a ja musialam cuda robić żeby nie przysnąć :-D Na przerwie natychmiast zrobiłam sobie kawe, ale jakoś kawa na mnie specjalnie pobudzająco nie działa. Dopiero na nastepnęj, zwyczajnej lekcji się obudzilam do końca:-D A wcale nie spałam krótko - taki dzień dzisiaj byl. W domu przed korepetycjami też sobie ucięłam komara przez godzinkę:-) Bosa, jak zatoki? Moje dalej w stanie fatalnym - katar po same pachy. Kaszel też dalej. Za tydzien mam wizytę u alergologa, przełożoną z maja. Wreszcie będę miala leki więc mam nadzieje na poprawę. Teraz się ratuję i biorę Zyrtec ale jakoś mi nie pomaga. Widzę, że tu dzis czytelnictwo szeroko propagowane - pozwolicie, że dołączę do czytających z dziełem pana Heinekena? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO dla nas WSZYSTKICH bo to NASZ sukces. Podstawiajcie jest okazaja mamy do wyboru, tradycyjny szampanik, koniaczek, i naleweczki ziołowe - to przysmaczki mojego męża, ale pozwolił z takiej okazji. Ja nie przepadam za tymi \"kroplami żołądkowymi\" :) ale może ktos lubi. jest jeszcze dobre ciasto z truskaweczką, bo Ewcia przyniosła, a truskaweczka dobrze sie komponuje z szampanem. Ja dorzucę biszkopcik i dobra czekoladke. zapraszam prosze sie częstowac. nasze zdrowie - do nastepnych ...tysięcy wpisów 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto a i owszem, jest. Szampanik, no my tu mamy już mały klubik AA :D:D:D:D:D (mam nadzieję, że nikt tego weźmie poważnie). Przegląd truneczków jest przedni.Póki co świętujmy.....jest okazja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No nie ,karteczki w książeczce sie przewracają, a mnie nie ma!!!!!!!!!!!!.Tak nie może być..ja bardzo lubię czytać..zwłaszcza jak kilka osób czyta razem ze mną:):):):) Zabrzmiało to, co prawda,jak wyznanie osoby z klubu AA..ale co tam:):):).Jak częstują wiśnióweczką i ciastem z truskawkami..to jak nie nadstawić kieliszeczka:):):) No ja już wykąpałam dzieciaczki..zrobiłąm chyba wszystko,co miałm zrobić..to teraz trochę poczytam:):):) A że towarzystwo jest więcej jak miłe..to długo mogę czytać:): Całuski..👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że nie będę osamotniona w czytelni....:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że nie jesteś sama. Ja tu zagladam co kilka minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi, ty tak po cichutku się gościsz...:D:D:D, ale fajniutko, że zaglądasz, jest nas spora grupka...to bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ja też..i siostrzyczka jest..no to razem będziemy czytać:):):) Dziewczynki..siostra...na zdrowie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 KTOSIU..brawo..masz rację..oby takich wpisów były tysiące..Gratuluję Ci..upolowałaś:):):) No to przynajmniej mamy fajną okazję..kto by pomyśłał..SUPER!!!!!!!!!!! A i truneczki.też niczego sobie..wybór jak pisze Ewcia..przedni!!! buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ktosiu gratulacje ....załapałaś cztero-tysięcznik :D Uśmiałam się :D Pogoda zapędziła wszystkich do czytelni ...no tak, kto by chodził po dworze w taką pogodę :D .....no to jeszcze po jednym, a może cosik zaśpiewamy ...góraaaalu czy Ci nie żal :D....albo, a chachary żyją i gorzołke piją, z góry spoglądają wszyskich w nosie mają .... Tej pani już dziękujemy, chyba przesadziła z czytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Jakiej pani my już dziękujemy...która przesadziła. Spinki . .nic nie kumam):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Takisku ja przesadziłam z czytaniem :D zaczęłam już śpiewać i sama sobie podziękowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec spiewamy dalej..... po kieliszku pierwszym jest mi lepij. po kieliszku drugim humor mam, a po trzecim caly swiat sie kreci, i dopiero teraz wszystkich znam:D:D:D chyba byla taka piosenka, nie wiem moze troche pokrecilam ale kto by sie tym przejmowal. Milej i owocnej nocki zycze wszystkim:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 O Matko kochana..nadmiar obowiązków obciążył bardzo moje szare komórki :):):):) Ale Boja ma rację .pośpiewajmy razem.,a co tam..okazja jest ..towarzystwo PRZEDNIE..to dlaczego nie:):):):) A swoją drogą..wracając do podziękowań..to ja powinnam sobie podziękować jakieś dwa dni temu:):):)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo! Imprezka trwa, tańce, hulanki, swawole...... Dzięki wszystkim za przemiłe towarzystwo, bawcie się jeszcze dobrze. Zmykam do łóżeczka,bo rano........znowu trzeba wcześnie wstać.....:( Było bardzo miło, kolorowych snów Wam życzę:) Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskoczyć do łóżeczka też jest przyjemnie :-) Ja sobie lubię pospać. Dobranoc wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Chociaż jest tak przyjemnie..to jednak trzeba iść spać..jutro nowy..dobry ,cudowny dzień:):):) Dziękuję za cudne spędzenie popołudnia..życzę Wszystkim..dobrej ..spokojnej nocy..i milutkich snów!!!!!!!!! D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ No i mamy nowy dzień....niestety znowu zimny....pochmurny....i pewnie deszczowy......:( Moje samopoczucie jest lepsze od wczorajszego, pewnie to efekt wczorajszej solidnej popołudniowej drzemki. Nie chwalę jednak dnia przed zachodem słońca :) Dzisiaj zapowiada mi się dzień roboczy......może nawet bardzo roboczy, zobaczymy....póki co przyglądam się temu co trzeba zrobić ;););) Dziękuję bardzo za miły wczorajszy wieczór, to trzeba koniecznie powtórzyć :):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Oczywiście nadmiar pracy nie spowoduje, że nie będę wstępować do poczekalni...;) Na to nie może zabraknąć czasu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie 🖐️ Noooooooo widzę ,że balanga odbyła się bezemnie buuuuuuuuuuuuuuuuuuu a ja też bym poczytała sobie dobrą książeczkę.......... Ale jak Was znam to zostawiłyście coś dla mnie ,więc podstawiam \\_/ GRATULACJE KTOSI !!!!!! Pięknie !!!! 4000 wpisów no ,no Nie wiem czy już mam lecieć do poradni AA czy jeszcze poczekać ,aż się sytuacja rozwinie :)) :)) :)) Wszystkim pracującym i tym co się obijają 👄 👄 👄 Miłego( choć pochmurnego) dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajna imprezka mnie ominęła... Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i miłego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodowy Fundusz Zdrowia. Pan Nowak udał się do szpitala po wyniki badań żony. Pracownik szpitala mówi - Bardzo nam przykro, ale mieliśmy tu trochę zamieszania i niestety wyniki Pańskiej żony wróciły z laboratorium razem z wynikami jakiejś innej pani Nowak i teraz nie wiemy, które są które.Szczerze mówiąc ani ani te nie są nadzwyczajne... - Co to znaczy? - Jedna z pań ma Alzheimera a druga uzyskała pozytywny wynik testu na AIDS. - Ale chyba badania można powtórzyć! - Teoretycznie można, ale te badania są bardzo drogie, a Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapłaci za dwa testy dla tego samego pacjenta. - To co ja mam robić? - Narodowy Fundusz Zdrowia zaleca w takiej sytuacji, by zawiózł Pan żonę do Śródmieścia i tam zostawił. Jeżeli trafi sama do domu,po prostu proszę zrezygnować ze współżycia. :D Miłego dnia wirtualne i nie tylko przyjaciółeczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witam🌼 Dajen.....:D:D:D:D:D:D..ale dobre:):) I popatrzecie .tylko weszłam i od razu mam lepszy humor!!!!!! No rzeczywiście..imprezka była..super..ale i okazja niczego sobie..4000 tysiące..to już jest coś:):):):):) Ewciu..robota nie zając ,nie ucieknie..zaglądaj..tu bez przerwy coś się dzieje..czytaj..Dajen:):):)::) U mnie to jest tak zimno..że normalnie nie mogę w to uwierzyć..dzieci poszły do szkoły w ciepłych kurtkach..poważnie!!!!!! Ja sobie wypiłam już kawkę..Danonek łazi koło mnie..usilnie stara się dostać do klawiatury..złości się że Mu nie pozwalam:):):)::):) Teraz idę sobie zrobić śniadanie..i zaraz przyjdę..narazionko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S...To może chwilkę potrwać..ponieważ muszę znaleźć swoją komórkę!!!Wczoraj Danonek gdzieś mi ją zapodział..a ona jakby na złość..wyładowała się!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko pojechało dzisiaj na wycieczke klasowa - turniej rycerski, zabrało kiełbaski na ognisko,ale chyba zamiast je piec to będą gotować w deszczu! Pada,pada,pada....nawet mi kawa dzsiaj nie smakuje. Żal mi,ze nie moge z Wami imprezowac wieczorami... ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×