Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ .....o kurcze oplułam se ekran kawusią :D - fajne kawały :D - Dajen szczęśliwej podróży i wracaj do nas szybko :) - Ewuniu4444 co u Ciebie słychać ? 👄 - Maria Terlikowska - Dla milusińskich w dniu ich święta 🌻 Czego życzyć w Dniu Dziecka ? Czarnych kotów na białych przypieckach. I co jeszcze ? Chyba niewiele: Śmiechu w domu I lodów w niedzielę. I przyjaciół najlepszych na świecie I wszystkiego wszystkiego, co chcecie. Musze się do czegoś przyznać - z okazji dzisiejszego święta, dostałam słodki prezent o mojej mamy :D Czy to nie jest cudownie rozbrajające - szczególnie w moim wieku :D Dla Was 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim kochanym dzieciaczkom które tworzą poczekalnię samych radosnych dni ,pogody wszelakiej:D ,że o zdrowiu nie wspomnę ,a naszą radość niech pogłębi fakt ,że w s z y s t k i e ksiązki możemy czytać\\wiek pozwala\\:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nasza Dajen rozbawla mnie super kawalami. Moze i ja te metode zastosuje jesli chodzi o odchudzanie czyli per rektum . Tak bym chciala zrzucic choć 4-5 kg.Marzenie.... A za 3 tygodnie wyjeżdżam do Nałęczowa.Będzie mi ciężko......:(:(:( Spineczko piekny wierszyk-życzenia dla naszych milusinskich. Ja dzisiaj tez z rana otrzymalam zyczenia od swoich rodzicow.Bo tez jestem dzieckiem,dopoki żyja. Super uczucie.:):):) Spineczko miejmy nadzieje,ze będziemy jeszcze długo dziećmi.:D:D:D Ofuniu,bardzo sie ciesze,ze nie jesteśmy ograniczani w czytaniu ksiażek,przez swoich rodziców.Dziekuje za zyczenia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skladam wszystkim dzieciakom na tym forum najserdeczniejsze zyczenia.Bądżcie dobrymi i troskliwymi córkami dla swoich rodzicow:):):) Ewciu,na jutro zapowiadaja juz ocieplenie,ponoć 20 stopni .Już niedlugo bedziemy marznać. Ja tez nie lubie chłodu. A mrozu szczegolnie.:):):) Takisku,nie robilam dzis tej potrawy,bo wczoraj napisalas o tym buraku i ja całkiem zgłupialam.A dopiero teraz przeczytalam nasz topik.Zrobie w najblizszym czasie Czy ziemniaki maja być surowe?.A czy nie trzeba tego podlewac jakims rosolem,czy sie nie przypali??? Tak na ogniu bezposrednio to mam obawy.:D:D:D Boju,czy juz jadlas prazonki?Jak smakuja? Bo Takisek tak zachwala,ze nie mogę sie powstrzymac.Ślinka mi cieknie.:classic_cool: Takisku,szkoda,że Kalinka sie nie odzywa. Przeciez pomoglybysmy jej rozwiazac problemy,jesli je ma. Kalino!!!Odezwij sie do nas. Czekamy.🌻 Ksymciu,dlaczego dzis tak malutko sie odzywasz???? Ktosiu,a jak się używa tę borowine???Ja mam takie suche plastry borowinowe.Tylko moczy sie je w ciepłej wodzie i przykłada. Ale jak??Na twarz??? Troche mnie to śmieszy..... Dosieńko,u mnie też dzisiaj po poludniu wyszło słoneczko i bylo dość ładnie,ale chlodno. Dajenku,zabierz te spodenki,na pewno sie przydadza.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dzieci i zycze usmiechu na co dzień, słodyczy, ktore nie tucząc i jak najmniej dorosłych kłopotów. takisku spisała przepis i mam pytania. Tak jak Bosanowa zastnawiam sie czy ziemniaki mają byc surowe, czy je czymś podlać i ile czasu dusić? Dajen usmialam się do łez i makijaż przeslizgnął mi sie z oczu na policzki, to tak po dziecięcemu :) :) :) Oczami wyobraxni zobaczyłam \"dziurę w zębie\" temat dentysta często powraca do naszej poczekalni Spinakerku wierszyk bardzo na czasie - od przyjaciół. Ofka o tak sami możemy decydować jak literatura nas interesuje i poprawi nam nastrój. Dobrze byc dorosłym dzieckiem. Bosanowa obyś była dobrym prorokiemz ta pogodą. idę troszke jeszcze pozajmoać się swoim dzieckiem bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dziewczynki..juz piszę!!!!!!!! Ziemniaki mają być surowe..nie przypalą się bo smazymy je na małym ogniu..a boczek,kiełbasa..i posmarowany garnek..dają same w sobie tyle tłuszczu.że wystarczy!!Dusimy je około 2 godzin..niczym nie podlewamy!! Co do buraka ..to tak jak pisałam ..jak kto lubi:):) A teraz idę zrobić kolację..śpieszę się ..bo za moment będę oglądać.ekshibicjonizm kobiet w programie \"Jestem..czy chcę byc piękna\":):) Odezwę się jeszcze później.narazie koleżaneczki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do poniedziałku kochane, będę tęsknić, ale i napewno dobrze się bawić. Dziś niestety się nie wyśpię bo o 2 w nocy wyjazd. A od mamy dostałam 50 zł. to zaszaleję za nie w tym Krakowie;) 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen, niezłe te kawaly:-D Szczy...piorek mnie zwalił z nóg :-D Ja po okresie względnego luzu - mniej zleceń znowu jestem zawalona robotą. Ponawiam prośbę o fotki Ksymci :-) Ale bym zjadła takie pieczonki! Ale najlepiej takie prawdziwe, z ogniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,przegapilam program\"Chcę być piękna\".Telewizjny program ogladam bardzo rzadko wiec mi umknęło. Czy jest jakas powtórka i kiedy? Kto wie,to prosze o info. Jedz Dajenku,rozerwij się i zaszalej.W Krakowie jest naprawde pieknie. I jest co zwiedzac. Tez bym chciala.........:):):) MarMi,niedlugo wakacje.Odpoczniesz troche.Do czasu,az zostaniesz zawalona zleceniami.Pomysl czasem o sobie.:D:D:D Hallllllo!!!Dziewczyny,co robicie w ten piekny czerwcowy wieczór????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Poświętowałyśmy sobie wczoraj w dniu \"naszego święta\" :):):)........ Pogoda się poprawia......słoneczko pomalutku przeciska się przez chmurki.....są szanse na ładny dzień...Tak się cieszę........ Dajen chyba powinna zabrać te spodenki, bo jest szansa, że się przydadzą...:):):) Troszkę jej zazdroszczę tego wypadu....Kraków jest taki piękny. Ma tą specyficzną atmosferę i klimat.......Kiedyś często tam z mężem jeździliśmy. Pamiętam kawusię pitą na rynku w jednym z kawiarnianych ogródków.....Wokół mnóstwo ludzi spacerujących, zwiedzających. Ale się rozmarzyłam.....:):):) Mam nadzieję, że Dajen opowie nam potem jak było.....:):):) Przesyłam wszystkim słoneczne i ciepłe pozdrowienia na cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie fajne babeczki! Ale Wy jestescie rozrywkowa! Tylko na jeden dzien Was zostawic i juz balanga!!! Ja sobie wczoraj zrobiłam dzien dziecka-zadzwoiniłam do pracy,wzięłam urlop i zostałam z synem w domu! Jeszcze raz dziekuje za śliczne fotki,jak tylko porobie mojemu dziecku to tez od razu powysyłam. A teraz biore sie do odrabiania zaległości, pozdrawiam cieplutko. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dzień się zapowiada ładny ,tak jak i u Ewci. Szczęśliwej podróży Dajen!! Ja w ten piękny czerwcowy wieczór pracowałam.. Dziewczyny moje zadowolone ,z Dnia dziecka ,a to najważniejsze. Dzięki Ksymcia za zdjęcie i jak będzie następne ,to też proszę. Chyba najlepszy prezent zrobiłaś swojemu dziecku zostając w domu....niektórym dzieciom właśnie tego najbardziej potrzeba. Gdzie się podziewają nasze koleżanki???? Te co pisały i nie piszą . Pewnie tylko podczytują........ Ciekawi mnie jeszcze jedno.....kto się tu tak dobija co jakiś czas? Upupup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dosiu, tez mam wrażenie, że zrobiło się na topiku ciszej. Nie wiem czego to jest powodem, szkoda....... Co do pogody, to już muszę wyprostować, że robi się nieciekawie.... :(.......czekam na słońce!!!! Wytrwale:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ewciu ja jestem dzisiaj cały czas obecna, tylko mam głowe zajęta czyms innym,za duzo róznych mysli.... Chyba mam dzisiaj \"myslowy\" dzień, a pogoda u mnie w kratke i zimno jak ...całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......fajniutko Ksymciu, że czuwasz........dzień \"myślowy\'? Też jest potrzebny.......Pozdrawiam serdecznie (u mnie wiatr okrutny, żeby tylko nie przywiał czegoś mokrego) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Napisałam przed chwilą do Was..ale mi nie wysłało..ciekawe czy to wyśle..Nie wiem czy to wina komputera czy pogody!!!!! Dosiu ja też jestem ciekawa kto to jest,ale bardziej mnie ciekawi co oznacz to\"upupupu\":):) Dajenka sobie już zwiedza przepiękny Kraków..ale ma fajnie też bym chciała:): Ewciu.Ksymciu...a gdzie Wy byłyście ..jak Was nie było:):):) Wysyłam..zobaczymy czy pójdzie..zaraz wrócę:):):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takis, pewnie komputer ci zamarzł......nie chciał wysyłac wiadomości :):):):):)....i to jest wina pogody:) Właśnie stopiła mi się wtyczka z grzejnika ( ale śmierdzi), na którym prawie siedzę i to jest niezbity dowód na to, że będzie ciepło.....daję słowo...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No poszło:):): Nie wiem czemu przedtem wystąpił bląd..bo tak mi napisano:):):) U mnie jest tak zimno w mieszkaniu,że szok normalnie..chyba na dworze jest cieplej..szkoda że nie właczą ogrzewania!!!!!!! Słyszałam że całe lato ma takie do d**y..tylko jeden miesiąc ma być w miarę ciepły..ale może to nie jest prawda..może będzie cudnie:):):) Macie już jakieś plany na urlop?? My to chyba w tym roku nigdzie nie pojedziemy. Kaziczek ma tyle zleceń..że całe lato ma pracę..żeby to jeszcze kasy było z tych zleceń..a szkoda gadać!!!! Narazie zmykam..będę jeszcze ,papapapapa👄👄👄[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal czuwam... i tak bede wiernie czuwała aż do 16-tej chociaz tak dzisiaj cichutko i spokojniutko tutaj... no i nadal myslę, sama nie wiem o czym, zapisałam sie na poniedziałek na usg (i znowu myslę...) ale mnie to myslenie juz dzisiaj zmeczyło....aż mi gorąco a na urlop ide od 1-ego lipca do 10-ego i jedziemy na Mazury i chyba juz zaczne kompletowac dresy,swetry i ciepłe kurtki!!!! Oczywiscie mam prosbę-jak będziecie w weekend grilowaly to prosze pamietac o ksymci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Ksymciu..jakie usg..czego..czemu nie napisałaś nic wcześniej?? Teraz juz \"musisz\" bo będziemy się martwić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Takisku to nic takiego, pani ginekolog cos mi wczoraj wypatrzyła tzn.wyczuła i dala skierowanie na usg-ale sama nie wiedziala co to , wiec.... e tam...złego diabli nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼👄🌼 Dokładnie Ksymciu..dlatego pewnie ja jeszcze zyję:):):):):) Ale to dobrze wiedzieć że to nic takiego:!!!!!!!!! Idę teraz do koleżanki..ale za jakąś godzinke powinnam byc z powrotem..miłego popłudnia Wam zyczę//mimo tak wstrętnej pogody..ale na szczęście została nam jesczcze ..pogoda ducha:):):) Do później moje drogie koleżanki..buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie juz zwijam, koleżanka własnie wrociła z zakupow i mówi,ze cieplutko i fajnie na dworze (ja tu nawet okien w pokoju nie mam) pozdrawiam was goraco i miłego weekendu zycze,papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćdzieweczki.Pogoda sie trochę ociepliła.A jutro to juz na pewno bedzie goraco. :D Nie chce Was za bardzo martwic,ale ten stan rzeczy ma sie utrzymac tylko przez dwa dni.A potem od nowa......A szkoda. Bo niedlugo lato i wakacje. Dobrze,ze to piatek.Jestem bardzo zmeczona i te 2 wolne dni bardzo się przydadza. Choć nie mowie,ze bede leniuchować.Ale poodpoczywam czynnie w moim ogrodzie.Mam jeszcze duzo pracy.To znaczy w dalszym ciągu to rozrzucanie ziemi.Jest wyschnieta na kamien,nawet te ostatnie deszcze niewiele daly. Wiec w ruch pójdzie mlot udarowy i kilof.Ale mnie nie żałujcie.Potem się czuje taka dowartosciowana i taka spelniona. I zmęczona naprawde.:classic_cool: Dobrze,ze wreszczie piszą po 1 dnowej przerwie nasze nowe kolezanki.I oczywiscie Takisek i Dosia .Bo ten watek bylby prawie w uśpieniu. Kazdy tylko od czasu do czasu tu bąknie na watku i cisza.....A nasze dziewczynki czyli Ksymcia i Ewcia nadaja watkowi sens.Dzieki Wam za to.:):):) Spinko,co sie dzieje???Nie zapominaj o dziatkach swych. 🌻 Ewo,jak tam Twoj ogrod???Przeciez Tato nie wyciał Ci chyba wszystkich kwiatow???Jak tam Twoje zdroweczko???🌻 Pozdrawiam wszystkie kolezanki.Pa dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼👄🌼 A ja się boję ..i nie dam żadnego głosiku....!!!!!!!!! Może to faktycznie i uczciwe..ale juz tyle razy dałam się nabrać..że może Ty teraz na tym tracisz..na tych nie uczciwych .właśnie!!!!!!! Bosa..jak to żałować..dlaczego?? Jak Ty czujesz się swietnie..to wszystko jest w porządku..ale kilof:):): Kotuś w rece kobiety to tylko kwiaty:):):):):) Dziewczynki nadal jest tak potwornie zimno ,że chyba oszaleję..no!!!! W życiu nie wypiłam tyle herbat:):): Dzisiaj to myslałam że umrę ze śmiechu..moj Danonek wyjął sobie z szuflady kartki z zyczeniami.Jedna z kartek miała pozytywkę..grała jakąs muzyczkę..i wiecie jak cudnie szukał gdzie tak gra..Boże jakie to było śmieszne:):):::):) No dobra..idę sobie znowu zrobić herbatkę..Bosa..bardzo fajnie że masz dwa dni wolnego..MarMi też..odpoczniecie sobie trochę..należy się Wam..!!!!! Całuję 👄👄👄 P.S .Ciekawe dlaczego Ewa 444 nic nie pisze..dlaczego nie napiszą.wszyscy..\"jest ok\"..Kurcze, polubiłam Was..a teraz sprawiacie że sieo Was martwię:(:(:(:(:( Całuję👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,nie martw sie o wszystkich!!!!👄 Bo Ci to na pewno nie wyjdzie na zdrowie. Ale ja tez tak czasem mysle o dziewczynach.Bardzo Was polubiłam , co sie z Wami dzieje mysle.Czy zyjecie,czy jesteście szczęśliwe,czy jesteście zdrowe??? Na litość.... dwa slowa prosze. Basiu,ja nigdy nie mialam kilofa ani mlota udarowego w reku.A na stare lata widzisz,musialam sie z nimi zaprzyjaznic.Bo mężczyzni maja inna robotę. A ja chce ogrod urzadzić sama.Od A do Z. Ale to nie jest takie przykre zajecie. Spalam więcej kalorii,pracuje na powietrzu,czyli na lonie natury. Same korzysci plyna z mojej pracy.Nawet nie muszę sie gimnastykowac.:classic_cool: Trochę sobie jeszcze jeżdze na rowerze.Bo lubię o prostu. Lidziu,masz weekedd,odezwij sie. Juz po maturach.Wrzuc na luz.Tlumaczenia poczekaja.:):):)Całuski dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy piszą ,tylko poniektórzy rzadziej:D ale o czym pisac ,że pogoda do d.... że gardło mnie już4 dni boli, a lekarze przepisowi się zrobili i przyjmuja tylko swoich pacjentów? Najlepsza rzecz to że grzeją, przynajmniej u nas . Bosa zlituj się młot udarowy????.Ogród owszem ,ale nadziemny :D a to zostaw mężowi ,bo inaczej poczuje sie zbędny:D:D:D:D Zastanawiam się czy Tygrysy nie lubią deszczu ,cos mało się udziela Słoneczka i ciepełka wszystkim zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dużeeeee buziaki 👄👄👄 dla dziewczyn, które podtrzymują na powierzchni naszą poczekalnię . Dziewczyny które mało lub w ogóle nie piszą, siedzą sobie cicho w kącie poczekalni i czekają , czekają, czekają ....o widzę, tam w kąciku siedzi Ofka i Puchatek :).....ooo a tam Foreverek z Ewą :) Jeszcze kilka osób tam siedzi ....gdy czekanie im się znudzi, pewnie coś skrobną ;) - Bosa miej dla siebie litość, prace z kilofem zostaw dla mężczyzn. Ty najwyżej pokazuj im paluszkiem co i jak należy zrobić :) - Takisku nie martw się tak bardzo i uśmiechnij się :) Kasanada oddałam głos na Twego pupila - Pipi ma ładne i zdrowe ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×