Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

kwiatek]❤️🌼 Kasanada oddam jednak swój głos..skoro moje koleżanki zaufały..to głupio mi że ja nie..sorry..ale sie przejechałam:):):):) Dziewczynki..ja mam to juz chyba w genach..nartwie się o wszystkich..normalnie czasem to strasznie uciążliwe!!!! Zachciało mi się serniczka..a że dopiero jutro będę coś piekła ..to ide sobie teraz do cukierni( czynna do 21)kupić:::::):)::) Ciekawe jak Dajenka w Krakowie urzęduje..ale ma fajnie..sama bym chciała ..uwielbiam, Kraków:):) no dobra..idę bo mi zamnką:) całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wiecie ile zapłaciłam za moja zachcianke..14 zł..i ten kawałek sernika jest wielkości dużej paczki zapałek..no może trochę większy..ale to i tak rozbój ..nie chyba nawet nie jest większy:):):):) Kurczę..chyba zaczne piec serniki ..i bedę sprzedawać..zarobię na tym interesie..bo domowe to zawsze domowe..ten nie jest zły..ale !!!! Teraz sobie znów zrobię herbatkę..ciekawe jak ja będę dzisiaj spała..po takiej ilości herbaty..to noc chyba spędzę..no:):):) Papapapa..narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No piję herbatkę..ale widzę że sama..:( A może potem jeszcze ktoś zajrzy..poczekam..teraz położę dzieci spać..jutro wolne..to brykają:):):) i przyjdę:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Spinki..dobry..bardzo dobry..i dobrze..w koncu tyle za niego zaplaciłam:):):) A paskudek..rewelacja:):):):):) Koleżaneczki..no to co idziemy spać..nie wiem czy gasic światełko..ale chyba tak...cichuteńko tu jakoś..to po co ma się palić:):) Dobrej..spokojnej nocy..i milutkich snów..Dobranoc👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie🌼 No i dobrze ze zgasiłam świetełko.....nikogo juz nie było!! Zrobiłam sobie teraz kawę..może napije się kto ze mną.:) Tak bardzo lubię pić kawę.razem z Wami..poczekam..może ktoś przyjdzie.może .moje telepatyczne myśli przywołają moje koleżanki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja wypiję z Tobą kawkę Takisku ,co prada trochę póżniej , ale zawsze....... Dzisiaj jadę z moim M na ryby. Miłego dnia i reszty weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale się cieszę..Dosiu zostało mi trochę tego \"drogiego\" serniczka..juz podaję:):):):) Jedziesz na ryby?? No ale chyba ty nie będziesz łowić:): Co u ciebie..duzo masz pracy?? Pokazywałam koleżeżance Twoje prace..była zachwycona..:):):){usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dosiu..ja już muszę iść..Beatka ma dzisiaj urodzinki...19 lat..i muszę byc dla Niej miła..a ponieważ chce wejśc na komputer..to ja muszę iść:):):): Dziękuję Ci że wypiłas ze mną kawkę:):)::) Narazie ..zobaczymy się później..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie bardzo serdecznie. Melduję, że już wróciłam z wojaży. Było bardzo sympatycznie, aczkolwiek zimno i deszczowo jak w jesieni, ale my mielismy maj w sercach, więc bawiliśmy się świetnie. Przywiozłam do herbatki śliwowicy łąckiej, więc stawiam herbatkę rozgrzewającą. Okazja jak widać się pojawiła,bo 4000 wpis jedna z pań złwiła :). Gratuluję swrdecznie !!!! Teraz idę trochę odpocząć, bo cztery godziny za kółkiem w deszczu, to nawet jak na mnie trochę za wiele :) Jestem jednak bardzo szczęśliwa, ze objechałam bez żadnych \"niespodzianek\". Muszę jednak napisać, że u nas Takisku nazywa się to po prostu \"kociołek\". Ja jednak wykładam garnek plastrami boczku i zamiast buraka dodaję szatkowaną młodą kapustkę / warstwa ziemniaków, warstwa kapusty, warstwa mięsa lub kiełbasy/ i powtarzam to w zależności od pojemności garnka. Boki garnka także wykładam plastrami boczku , a na wierzch ostatnia warstwa ziemniaków i zapiekam w piekarniku, wówczas jest równomiernie upieczone i boczek jest chrupiący :). Pozdrawiam Was miło i cieplutko, chociaż na dworze dalej zimnica, a w domu także nie lepiej, bo mnie w koncu parę dni nie było, ale serce mam gorące, tylko czas wziąć sie za pranie :) Cmokasy 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 A my śwętujemy urodziny Beatki..upiekałam torcik..taki mały..ale coś mi nie wyszedł,,nie to żeby nie był do zjedzenia..NIE..piekę juz tak długo ciasta i torty że potrafię odróźnić czy mi wyszedł czy nie!!!A ten mi właśnie nie wyszedł:):):) Teraz Beatka poszła na festyn, u nas dzisiaj ,przez dwa dni są \" Dni Zawiercia..\"i jest zaproszonych trochę gości..między innymi Beata Kozidrak..jutro z moim Kaziczkiem właśnie idziemy się troszkę zrelaksować i pobawić:):):):) Teraz przyszedł zięć i zajmuje się Danonkiem ,to mogę trochę do Was napisać..a wogóle..to chyba w przyszłym tygodniu zabiorą mi już dzieciaczki:(:( No trudno..w końcu przeciez o tym wiedziałam:):) Narazie koleżaneczki moje kochane..do później,,całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Viki ja poproszę herbatkę rozgrzewającą :) - do herbatki może być kawałek urodzinowego tortu :) - Takisku dla Twojej Beatki 🌻🌻🌻 Oglądałam dziś otwarcie Kongresu PiS - ale tylko chwilkę, bo ze złości 😠dostałam mdłości . Pompa jak za dawnych komunistycznych lat. Napuszone przemówienia, entuzjastyczne brawa.... normalnie powtórka z rozrywki dawno minionej epoki - czy aby napewno minionej ? - Viki lej, podobno na frasunek najlepszy trunek, co by głowa za dużo nie myślała, a du.... niepotrzebnie się wku...... Zmykam już, nie bedę Was dłużej męczyć, swoim humorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Spineczko..juz podaję torcik..dziękuję za życzonka..w imienu Beatki..ale w swoim też:):):) Wiki..jesteś jeszcze ..podaję torcik..i lampkę szampana..Na zdrowie:):):) Spinki..ja nie oglądam takich rzeczy..denerwuję się i unikam tego co mnie frustruje!!!!!! Ale jestem zła na ten tort..juz wiem gdzie zrobiłam błąd..i wkurza mnie to:):):) Ciekawa jestem jak u Was pogoda..u mnie nie jest zimno..ale słoneczka tez nie ma:)..Dla mnie to akurat dobrze..ale dzieci jednak marzą o pieknej słonecznej pogodzie!!!!Tym bardziej że wkrótce wakacje!! No dziewczynki..idę..musze jeszcze wykapać Dannka..na to wygląda że juz wkrótce..ominie mnie ta przyjemność..a wierzcie mi ..naprawdę.....PRZYJEMNOSC!!!!!!!!!Teraz jak juz wiem że Go zabierają..a ma to nastąpic w przyszłym tygodniu(zięć z córką mnie o tym dzisiaj powiadomili)to jest mi tak jakos nikjako:(:(:(:(:( Jednak to prawie trzy miesiące!!!!!!!!!!!!!!..Ale co zrobic..dziecko ma byc z rodzicami i już:):):):) Dziękuję za zyczenia..narazie i do później..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, polewam Ci cały czas herbatkę \" z prondem\", ponoć czyni cuda :). Jak ktoś się zjawi, to także dostanie :) . Rarytasik !!! Ja dziś nie próbowałam, bo jeszcze \"jadę samochodem\" /oczywiście w głowie/ , a muszę trochę porządków także porobić . Uciekam zatem i zostawiam Was z zakrapianą herbatką . Spinky, a Ty sie nie daj zwariować ! Uśmiech na buzię i na podbój świata , niech koń myśli , bo ma dużą głowę, a Ty się wypnij na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, dzięki za szmapana i torcik, wcale nie jest taki zły , ja Ci się wydaje, a dla Beatki wszystkiego najlepszego , dużo szczęścia i radości niech w Jej serduszku zawsze gości __________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@____________@@ _@@____________@@@@@@@@@__________@@ _@@____________@@@@@@@@@______@@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@@ ____@@@@@@______________________@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@@@@________@@ _________@@@_____@@@_@@@@_______@@_ __________@@@@@@@ @@@____@@ .......................................@ @@@@@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ..@ ...........................@........@@@ ..............................@@@@..@... .............................@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ............................@@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ ......@ no i kwiatuszek dla Niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dopiero teraz mam weekend.Ledwie sie na nogach pobrykuje. Przede wszystkim gratuluje Ktosi wpisu,kurde dopiero tysiąc strzelało a tu niedługo pięc razy tyle.Fajnie. Ofelio-tygryski lubia deszcz ale tylko....ciepły,letni. Buziaki ogromne dla całej załogi i o jeden więcej dla KAPITANA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami jak zwykle po przyjacielsku. A dla Beatki slę najszczersze zyczenia i wierszyk ladny. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu twoich urodzin gorace zyczenia wiele usmiechu i powodzenia, niech Cie nie trapia zadne zmartwienia i niech sie spelnia wszystkie marzenia. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Takisku przekaż Beci.Napisalam tak,bo moja koleżanka z pracy ma córke i mowi do niej Becia i mnie się bardzo podoba. Prawda,że ładnie??? Ja tez poprosze o kawalek czegos słodkiego,jak zostalo. Ale niekoniecznie. Moze byc tylko mocna herbatka od Wiktorki.Przyda sie,bo w chacie jest zimno.Na rozgrzewke. A z tym kilofem i mlotem to rzeczywięcie przesadzilam.Do dzis od poprzedniej soboty,boli mnie kregoslup.Nie moge chodzic,siedziec,lezec. Ale biore codziennie po kilka przeciwbolowych i jakoś zyje. Chyba wybiore się gdzies do kregarza. Tak naprawde to wole kwiatki w swoich rekach,ale chcę pomoc swoim dzieciom i meżowi.Nie chce się lenić ,a poza tym troche ruchu na powietrzu-myślałam,ze mi nie zaszkodzi.Ale stalo się inaczej. Ofeczko,bardzo ciekawie napisalas o niczym.Zawsze znajdzie sie jakiś temat.Caluski dla Was. Dodam,ze glosowalam na kotka.I nic sie nie stalo. Jak widac. Takisku,serniczek robilam dzieciom na ich swieto.Z truskawami i galaretką.Przepraszam,ze Was nie poczęstowalam,ale szybko zszedl.Spinko,ludek paskudek-super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Ż
dla beatki niose 🌻ki Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Viki dziękuję Ci dobra kobieto, za pyszną herbatkę z \"prondem\" ;) - od razu lżej na duszy się zrobiło :) Masz kochana rację, kuń ma wielką głowę niech się martwi :) - Tygrysku luby raz się pojawiasz, raz znikasz, cosik mało brykasz . Czasu masz mało, a może brykać Ci się odechciało ? Zabierz się Tygrysie do pracy, bo etat poety stracisz. Smutno :( się zrobiło, gdy Cię tu nie było.Weź się więc za brykanie, może jakąś premię dostaniesz.:) - Bosa 👄 ale sobie dogodziłaś . Dla wszystkich 👄 życzę słodkich snów i miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście przekazałam Baci wszystkie życzenia....prosiła mnie żebym w Jej imieniu również podziękowala!!!!!!! Jestem juz tak zmęczona.że idę sobie lulusiać..Dobranoc moje koleżaneczki i jeszcze raz dziękuję..👄👄[usta P.S...Spinki..dzięki za zyczonka Tygrysku..tobie tez baaaaardzo dziekuję👄 Wiktoria..kwiatuszek przepiekny👄 Bosa..bardzo ładnie ..Bacia..chyba się przyjmie..a wierszyk..cudny!!!!👄 Złoty Zagielku..jak miło..👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Milej niedzieli zycze🌼🌼🌼 Ja dzisiaj po poludniu mam odwiedziny mojej mamy wypijemy kawke a potem co tu ukrywac musze moje siwki ufarbowac.Moja mama jest w tym dobra, tak ze nie musze do fryzjera :D:D:D i znowu bede piekna i mloda do nastepnego farbowania :D 👄 dla wszystkich pa,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Miłej niedzieli, dużo słońca wreszcie, dużo dobrego humoru, udanych spacerów, radości wiele . Ja dziś odpoczywam i się relaksuję, bo od jutra znowu \" w bój\" :) Cmokasy dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już wróciłam z ryb...o 3.00 w nocy się zwinęliśmy ,bo tak potwornie wiało i nic nie brało, że wróciliśmy do domu.A ja też umiem łowić ryby....... Spóznione życzonka dla Beci ,moja córcia też dopiero skończyła tyle samo. Jeszcze się dobrze nie obudziłam.........chyba pójdę spać wcześniej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosienko,czy Ty tak z zamiłowania czy lubisz dotrzymywać kroku mężowi i łowicie razem te rybki???? Tez lubie w wakacje na rybki chodzic na jezioro,ale teraz takie zimno,ze Ci współczuje. Biedulko,w ten wiatr tam siedzialaś? Musisz sie wygrzać dobrze.Na pewno pomoże CI herbatka od Wiki.:):):) Wiktorko,ja tez jutro do pracy,a jestem polamana,wiec dzisiaj leżę w łóżeczku i odpoczywam. Wstałam,zeby zobaczyć co u Was????:classic_cool: Takisku-Becia,Becia,Becia.Niech zyje Becia.🌻Dlaczego zabieraja Ci DANONKA??? Napisz.Będzie Ci brakowalo przez jakis czas.🌻 Tygrysku,jak tam w pracuni???A tak wogole to jak zdrowko.Tak mało Cie teraz mamy tu na topiku.Pobrykaj częściej.Weselej nam będzie.Mialas przyslac nam zdjecia z komunii.Choc jedno,proszę.A co slychac u Forevka???Nie widujesz się z nim??👄Spineczko,mnie tez jest smutno,jak Ty sie nie odzywasz. Trochę się poprawilas , jeśli chodzi o wpisy.Muszę Cię pochwalic🌻 Bojenko,ja tez za tydzien lub dwa ide do fryzjera zrobic sie na bóstwo. Będę się scinac, farbowac i pasemkowac.Musze wyglądac do sanatorium jak czlowiek cywilizowany. Bo teraz zaroslam ,ze hej. od razu lepiej sie czujemy jak cos zrobimy z włosami.Prawda???👄 Pozdrawiam Was kochane psiapsiółki.Ksymciu i Ewciu,co tu tak spokojnie????zrocie male zamieszanie,ozywcie watek i nas troche. Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Dziewczynki właśnie szykuję się bo idziemy z aziczkiem na występ Beaty Kozidrakk. zespołu Bajm:):):):)..Kurde..ale sie cieszę..nawet zimno mi tak bardzo nie przeszkadza:):):) Danonka zabierają mi rodzice..bo stwierdzili że już jakos sobie poradzą..Murzyn zrobił swoje ..murzyn może odjeść:):):) A tak poważnie..to wiedziałm że tak będzie..a jeszcze bardziej poważnie ..to PRZEOGROMNIE będę tęsknić..:(:(:(:( Beacia już po urodzionkach..dostała bardzo fajne prezenciki..maskotek to chyb a ze 20..Myśmy Jej dali pieniądze..ponieważ wiemy że zbiera na wakacje..i kupilismy Jej srebrny kolczyk do pępka!! Dosiu..no..jestem pod wrażeniem:):) Ja może nawet i chciałabym pojechać ba ryby..łowić..nie chyba ..nie..jestem tak niecierpliwa że czekanie aż ryba zacznie brać..doprowadziło by mnie do szału:):) Nie mówiąc juz o innych rybakach..nie umiem usiedziec cicho:):):) No koleżaneczki..idę..musze się jeszcze \"zrobić\".na młodziej:):): Narazie zmykam..jak wrócę .obiecuję napisać Wam jak było..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Becia..Bosa..wiem..Becia..Jej też się spodobało to nowe imię:):):):): Becia juz poszła na stadion..ponieważ chce być blisko sceny..i tam też rezerwuje dla nas miejsce..ale my chyba n ie skorzystamy..za blisko i za głośno..jak dla nas:):):):):) No teraz to już naprawdę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wekendzie. U nie w sobote była piekna pogoda. Bylam na imprezeie plenerowej i wróciłam późno. Było super, tylko dlaczego tak bolą nogi. No cóż brak kondycji, ale co poskakałam to moje. A dzis u mojej córci w szkole był festyn, niestety pogoda nie dopisała -nie dośc że było zimno to jeszcze padało. Dosia Ty nasza rybaczko - o 3 nad rane z ryb???? I jaki był połów, złowiłaś coś?? Spóźnione ale szczere zyczenia dla Beci, jak ona będzie szczęsliwa to i Takis będzie szczęśliwa - i o to chodzi. Takisku tęsknota to takie uczucie, które często towarzyszy matkom - najwazniejsze, żeby Danonek był szczęsliwy, a Babcia to zawsze skarb. Bosanowa kilof, młot - To Ty jestes górnik poczekalniany :) :) Ofka życze zdrówka i dni bez bólu - będzie dobrze - musi być dobrze. Czytam i nie bardzo wiem o czym piszecie - gdzie głosować i na kogo??? Tak Spinakeru podejrzyj gdzie mysmy sie pochowały :) :) :) Paskudek Super, pokazałma mężowi ubawił się do łez. Takisku co tam cena, wazne , że smaczek zaspokojony. Viktoria czy zostało jeszcze troszke herbatki z \"prondem\" bo u mnie dziś zimno, mokro , brrr Tygrysku gdzie Ty teraz brykarz, że tak rzadko do poczekalni zaglądasz?? Zagielku wiatry są sprzyjajace w jakich krainach żeglujesz Boja fajnie, że masz taka \"prywatną\" fryzjerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×