Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Przyłączam sie do kawusi. Śliczne te fotki Ktosiu, było co podziwiać, a po Tobie jeszcze nie widać tak tych ciasteczek jak po mnie, więc ja też samą kawusię dziś wypiję bez ciastka. Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę po wiedeńsku Wam zaserwuję w ten rozlazły dzień. Co do robali, które ASPIĘ brzydzą (co dziwne nie jest), to należy je potraktować preparatem "Getox". I po szczypawach... Pozdrowionka i papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie witam z nowa koleżanka.Hej Aspio! Ja tez cierpie ostatnio na bol głowy.Ale nie tylko.Biorę co moge,zeby sie pozbyć cierpień,czasem jest lepiej.Najwazniejsze,ze pogoda wtaca duzymi krokami.W weekend ma być upal. I tak ze skrajnosci w skrajność.I dalej bede cierpiec z nadmiary ciepla.Ale cóż zrobić???? Ewelinko,nalezy Ci sie ten urlopik,bo już tylko o tym myslisz.A jak sie da to pracuj na pół gwizdka.Byleby wszystko bylo zrobione.Przada??? Naszatko,z dziecmi to tak jest.Jak sie czepia...Dlatego ja mam swoj komp.I kiedy chce to siadam.:D Spinkusiu,o nastepne prosimy,pani fotografko.:) Dzieki za Anie German.Odsterowujaca jest.:) Wiki,dobrze,ze napisałas,bo zaczęłam juz się martwic o Ciebie.Nadrób na zaś,zebyś w urlopik leżala do góry brzuszkiem.:D Ksymciu,nie wstydz sie dziewczynko,bo my z meżęm każdy nowy sprzęt i wyposazenie chrzcilismy odpowiednio.Nawet nowa wanne,o stole nie wspomne i krzeselkach.Najgorzej to bylo z lodówka.Bo jest bardzo wysoka.Ale to juz żarcik.Ale dywanikowi to sie nalezy.Caluski dla Piotra.👄 Ktosko,widoki i Ty cudowne.Taka radosna jestes i wypoczęta.Czy wiesz jak sie nazywal ten krzew z fioletowymi kwiatami? A te skaly i urwisko tez malownicze.I tak córcia byla dla ciebie łaskawa. I budowle.To jest wlaśnie klimat Chorwacji.kamieniste plaze,piekne kwiaty.:D Jo,szczypawki sa obrzydliwe,ale mają tez wolę zycia na tym padole.Moze jest inny sposob niż Getox??? Pozdrawiam Takiska.I Prosze nie choruj juz.I wszystkie panie pozdrawiam. Prosze kliknijcie codziennie w pajacyka. http://www.pajacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku,częstuję Cie kawusią bezkofeinowa bez cukru , z mleczkiem.Jest bardzo pyszna.Ja dziś tez bez ciasteczka. I czekam na wiesci o kolczykach i innych Twoich dzielach..👄 Znow wyjezdzam na tydzien,a na wsi nie mam neta.Cieżko bez niego,ale tam wypoczywam.Jeszcze leki muszę wykupic.I ot nasze życie.Jak wroce to sie odezwę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu🌻- ależ ja mam swój komp. Ino się do niego dopchać nie mogę :D :D Jedyna nadzieja w tym że syn zbiera na własny szybki i nowoczesny, to sie od mojego odstosunkuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie zrobię takich fotek ładnych, bo niestety aparat w komórce tylko posiadam. Poprzednie fotki kolczyków robiła mi koleżanka w Krakowie. Zajrzyjcie na pocztę , co już zrobiłam to wysłałam do pooglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinku- moje fotki nie pokazują się w ostatnio dodanych . Co robię źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Naszato dlaczego wypociny :) ładne widoki. Byłam na fotosiku i tam zostawiłam dla Ciebie wiadomość. Przy okazji pooglądałam Twoje zdjęcia :) - Dajen pewnie musisz mieć cierpliwość do robienia takich kolczyków. Ładne :) A u mnie leje :( strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki spinku❤️. Ale coś się fotosik na mnie zacina. Znów dodanych brak. Kolczyki faktycznie bardzo ładne. Czy są na sprzedaż. Potrzebuję z czarnym oczkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej madzia ,masz juz głos wiecej:-D ,samotnośc to te z piekno. No to dobrej nocki.Pomimo ,ze 13 i patek to był dla mnbie dobry dzien.Dobranoc i dzien dobry.Kawka i herbatka juz czeka...w termoskiku. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewelina pożegnała nas wczoraj i mimo, że to już prawie 20 godzina ja jestem pierwsza w poczekalni. W związku z tym stawiam wieczorną kawkę i piwko, w tym karmi kawowe - dobre tylko zimne i takie czeka na was w lodowce. I tak oto mija mi 2 tydzien urlopu ojej już tylko jedentydzien odpoczynku i do pracy..... Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia,skarbie,gdybyśmy mnie teraz widziała, aż mi ślinka kapie na myśl o pysznej kawusi i chłodnym piwku.Wróciłam z działki tak umordowana, że ledwo zipię.Urosło to czego nie posiałam.A skorki dalej mi balkon obżerają i nie ma na nie sposobu, bo przecież do skrzynek nie będę lała czy sypała trucizny.To już lepiej od razu wszystko wyrzucić,Ojej, ale ci się wyżaliłam!Pozdrawiam, pięknych snów i równie pięknej niedzieli.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam karmi poema di cafe uwielbiam moje ulubione piwko, dobrze że zajrzałam, po tym upalnym dniu i po pracy z chęcią się napiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia ja Cie jeszcze nie witalam w naszej poczekalni - nadrabiam zaległosci i witam Cie serdecznie. Ja jak juz pisałam wczesniej jeszcze nic nie podadziłam na balkoniku, ale chyba nadrobie to w przyszłym tygodniu (musze się speszyć). Co do skorków to nie znam sposobu jak się ich pozbyc-więc nie pomoge. Co do zimnego piwa -to pij ile możesz, tylko uważaj na gardło. Co do kawusi to z umiarem o tej porze, bo będa kłopoty ze spaniem, no chyba, że planujesz figlarna nockę :) :) :) Też życze milutkiej niedzieli - u nas ma byc jutro słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen jak to dobrze że zajrzałaś - dobre piwko w doborowym towarzystwie - jaki miły wieczorek się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , a za chwilke dzien dobry.Dzis stawiam lody z advokatem.Pół na pól. Z achwilke niedziela ,to można pospać,Buziaki ,a ja przed chwilka wróciłam...robiłam za Jana ,to teraz te lody na noc...buziaki miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Cię Aspia..dla Ciebie🌼 Przyszłam się tylko tak skromniutko pożegnać..bo z siłami krucho!!Oj..bardzo nawet krucho!! Ktosiu..fajnie że juz jesteś!!! Ewelinko..a TY kiedy na urlop?? Jedź sobie gdzieś..Ty musisz choć troche odpocząć!!!!!! Dobranoc koleżaneczki..posiedziałabym sobie z Wami..ale nie daje rady..Wielkie buziaczki..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, co Ci się dzieje , że jesteś taka słaba ??? Napisz proszę, bo nie mam pojęcia ... Życzę Ci dużo zdrowia i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ktosia, Wiktoria, co z Takiskiem?Nie odzywa się.Jak się czujecie, ja pod zdechłym azorem.Upały się zaczynają, to puchnę[będę pulchna],poza tym mam dół psychiczny.Macie sposób na beznadzieję?.Pozdrawiam.Aspia[ciekawe czy wiecie co to oznacza,bo nie jest zwykły nick].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aspia. Ja czekam na upały,bo mam jeszcze tydzien urlopu więc troche złoneczka mi nie zaszkodzi. Martwię sie o Takiska, ale mam nadzieję, że sprawa sie wyjasni. Co do Twojego nicka - to z niczym mi sie nie kojarzy, choc dziwne jest to twoje stwierdzenie \"będę pulchna\" jako, że jestem od bardzo dawan pulchan :) :) to podejrzewam, że Ty jesteś szczupła albo bardzo szczupła. Co do dołka, to go szybko zakop - podrzucam dobrą łopate - trzeba go szybko zakopać, żeby nie wpać zbyt głeboko, bo potem trudno wygrzebac sie z dołka. Jeżeli juz wpadlaś to wyciągam pomocna dłon i mocno ciągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz się uda - a nawet jak sie nie uda to naprawde wyciągam moja silna ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- może teraz Wiem że gdzieś dzwonią tylko nie pamiętam gdzie ??? ale grunt to silna wola dojscia do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie to chyba to słońce rozpuściło mi moje dwie szaare komórki i nie moga sie teraz odpowiedni zejśc (są w stanie płynnym - bo ja blondynka jestem.....) może tak [] a moze tak II*( a jak nie to sie was pytam jak \"narysować\" łapkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aspia miło w tym zacnym gronie . Z doła wszystko wychodź , bo w te upały tam się ugotujesz . Nie daj się sprowokować żadnej chandrze !! Zycie jest takie piękne , ciesz się każdą chwilą .. Ktosiu, weź ode mnie trochę ciepła, gdy Ci brakuje, bo właśnie zobaczyłam, że w słońcu mamy 47 stopni . Niedługo braknie skali na moim termometrze, a niedawno wymieniałam... Jak dobrze, że za chłodu pozałatwiałam najważniejsze sprawy... Pozdrowienia dla wszystkich Pań , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak kurczak,tylko teraz nie chce mi się ruszać i tłukę się po internecie\" jak Marek po piekle\", szukam odpowiedzi, pomocy .Z samotności [choć w domu do michy jest czworo] chce mi się wyć i czasem wyję w poduszkę, ale to nic nie daje.Trafiło mi się życie be sensu, wcześniej miałam nadzieje, z wiekiem coraz mniej nadziei ,coraz więcej chorób. No i wlazłam na to forum, żeby nie było za wesoło. Ale opowiem ci humor:Maryśka mówi do męża ;powiedz choć dwa słowa o miłości, a ON- wyżej d....\" Taka to i miłość.Spróbuj się człowieku tylko wyżalić-\"O\" wsparcia. Pa. Aha, z tego bezruchu rośnie mi brzuch choć jem jak 3 letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktora!W dole jest chłodniej, czasem zimno, ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×