Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Zapomniałam, że nie wolno używać słów nieparlamentarnych, bo tutejszy forumowy establishment wszystko wykropkuje. No i jak ten Rod na żywo? Fajne miał te Murzyneczki o głosach do pozazdroszczenia... Że też ja na tych Stonesów się nie zebrałam... Pozdrawiam Was cała rozśpiewana. Śpiewam sobie, śpiewam dziecku, a mój mąż śpiewa nawet wtedy, gdy śpi. Ja to mam wesoło! \"Moje serce to jest muzyk\". Cmoki w boki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kod Uśmiech :D :-D :grin: :) :-) :smile: :( :-( :sad: :o :-o :eek: :shock: :? :-? :???: 8) 8-) :cool: :lol: :x :-x :mad: :P :-P :razz: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;) ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :-| :neutral: :mrgreen: :ok: :zly: :smutny: :pomysl: :col: :zly2: :cmrgreen: :smutny2: :?: :serduszka: :love: :kwiatuszek: :dobani: :slinka: :brawo: :dance: :rety: :liar: :nono: :prosze: :cicho: :shifty: :obraza: :hmmm: :mur: :gwizd: :peace: :urodziny: :thanks: :szczarzasty: :tb: :sun: :renifer: :daisy: :nieuczesany: :mikolaj: :choinka: :hahaha: :grr: :nie_wiem: :frown: :kazanie: :boohoo: :respect: :wazuuup: :nos: :milczy: :szczerba: :pokonany: :elfka: :balrog: :ent: :frodo: :galadriel: :gandalf: :gimli: :gollum: :elf: :nazgul: :oko: :ork: :blacktower: :pirat: :ring: :sam: :saruman: :grisznak: :walka: :kwasny: :smieszne: :zabawa: :klotnia: :eh: :hand: :zatkało: :aragorn: :eowyna: :placz: :chmura: :drzewo: :eee: :gora: :hiphop: :jezyk: :lisc: :nanana: :nie wolno: :oczopląsik: :orzelek: :pajak: :pajak2: :pojedynek: :sowa: :lece: :koniczynka: :szukaj: :szukaj!: :alqua:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na Rodzia się nie załapałam:O Jak miał być o czasie to ja nie mogłam a na wczoraj już się nie złożyło . Za to oglądnęłam w tv. Łaaaadnie . A rano na otwarcie oczków dostałam wszystkie jego płyty:D :D --mam co słuchać.!!! Wszystkie zapraszam na szampanika!!!! Właśnie jestem drugie \"po\" :D :D Ciasta niestety kupne ale smaczne : jabłecznik z bitą śmietaną oraz cappucino. Mogą też być lody w wielu smakach z polewą wiśniową. 🖐️ Dajenko🌻 a mógłby być komplecik?? Wyslę ci fotki co mam . Może cosik dobierzemy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma być? Emotikonologia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zawsze cieszę, jak jest jakiś fajny koncert na stadionie śląskim. Mieszkam o rzut beretem od niego, nieraz, przy dobrych warunkach, słysze koncert na balkonie. A jak nie, to wystarczy krótki spacerek i mogę słuchac koncertu do woli:-) Tak właśnie posluchałam koncertu U2:-) Żałuję, że Stonesi nie grali na śląskim:-) W sumie to Roda też bym chętnie posluchała:-) A szczególnie piosenki \"When I Need You\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jestem , jeszcze żyję :-). W poniedziałek mam malowanie pokoju , więc się okrutnie opracowałam, aby powywalać wszystko co mi stało na przeszkodzie do większego luzu. Wszystkie \"przydasie\" wylądowały na śmietniku . Nie wiem jeszcze kiedy zrobię porządek z ciuchami, bo tam także trochę by się nazbierało ... Ale na nie także porzyjdzie czas... Dajneku, kolczyki piękne 🌼, dzięki za fotki . Życzę wszystkim miłego , spokojnego weekendu, dużo radości z przebywania z bliskimi , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem witam wieczorową pora. Koncert był OK - do domu wrócilam ok. 2 nad ranem a rano do pracy niestety. Jako, że ja nie jestem fanką RS więc napisalam tak sucho, że było ok, ale pozostali stwierdzili że było super. Bylismy blisko sceny więc słyszelismy i wiedzielismy. Naszat szkoda, że nie moglas byc może bysmy sie spotkani byla by okazaja- ja w Gdeańsku byłam duzo wczesniej. JO murzyneczki był rzeczywiście fajne - takie niewysokie - bo RS tez nie rosły _ ale usmiechy cudne no i glosy... Szkoda, że wczoraj nie mogłam zajrzweć - serniczek pychota byl pewnie a ja się nie zalapalam :( Ewcia kawka z mleczkiem - to jest to. Pa biegnę na poczte może cos przyfrunęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka?Torcika kawałek?serniczka na zimnio?placka z jagodami?A może drinka ,albo lody z advokatem..i z borówkami............................................ZAPRASZAM . a RODZIK SAM GłOSIK MIODZIO....Buziaki .Pod dobre wyniki JO !Pp pucharku z ajerkoniaczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko , ale Ty jesteś kusicielka, dobrze że tylko wirtualnie to robisz :-). Ja chcę wszystkiego po trochu :-)). Dobrze, że nie chce mi się do sklepu wyjść , bo chyba 3 kg w biodrach by było , a już tak ładnie schudłam ...Wróciłam właśnie od klientki. Poszło sprawnie, szybko i na temat :-). Pozdrawiam wszystkie Panie , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nas mało dzisiaj zaglądało do poczekalni, ale wiadomo w niedziele to trzeba złapac troche świeżego powietrza i nastroic sie na nowy tydzien pracy. Pozdrawiam i proponuje koniaczek - dobry kto chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Jarmark zaliczyłam . Nózie mam schodzone-zaraz do miski z wodą wkładam bo nie ustoję . Cuda tam wszelakiego co niemiara. Ładnie i kolorowo. Wszystko by się chciało kupić . Tylko kasy brak . Ale oko cieszą takie atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zimno i strasznie wieje. Witajcie, a ja leniuchowałam sobie wczoraj i nic nie pisałam w ramach słodkiego niedzielnego lenistwa;) Jarmark Dominikański , ale zazdroszczę, właśnie wczoraj przeglądałam program tegorocznego Jarmarku na stronie Gdańska i myślami tam byłam. Naszatka sprawiłaś mi ogromną radość tymi fotkami i powspominałam ubiegły rok jak sam oglądałam te rupiecie;) i nie tylko bo mnóstwo ciekawych i ładnych rzeczy też. Chyba mogłabym nawet ze swoimi kolczykami wystartować;) I ławeczkę internetową sobie wczoraj oglądałam i wspominałam, szkoda że nie wiedziałam że będziesz mogłaś mi się tam pokazać:D A ten chlebuś wielki to ulubione miejsce mojego męża, bo on piekarz z zawodu i specjalnie mnie zaciągnął na jarmark żeby mi go pokazać;) A taki namiot ezoteryczny czy coś w tym stylu widziałaś , można różne lecznicze urządzenia nabyć ,skorzystać z ciekawych zabiegów porad i w ogóle fajnie tam było, dość długo tam siedziałam w środku bo akurat deszcz padał. Miłego dnia wszystkim życzę, zapraszam na kawusię, a dla zdrowia na zieloną herbatkę z żeń-szeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello z rana.Stawiam kawusie ,herbatke,Naszatko piekną wycieczke nam zafundowałas..ja dzis mam m arny dzien..właściwie taki jak pogoda za oknem...pochmurno i popaduje...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pada właśnie.:O I jakoś smutek wyłazi z kątów. Trzeba jakąś muzyczkę sobie strzelić. A gdzie ta ławeczka?? Może na nią wskoczę następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......ja nabrałam wielkiej chęci na kawkę, bo dzień jakiś rozjechany, trudno sie skupić, a może to tylko chęci brak......:) ...nie przepadam za poniedziałkami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na stronę http://gdansk.pl/ i tam po lewo masz odnośnik ławeczka internetowa, poczytaj co i gdzie łatwo ją znaleźć w Gdańsku:D A u mnie przed chwilą był listonosz, doszła dostawa koralików, lecę tworzyć, już mi pogoda ani nic nie przeszkadza, ale będzie radocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę prackę, na dworze zaświeciło słoneczko i człowiekowi robi się zaraz raźniej na duszy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie ! Proszę nie marudzić, nie jojczeć (to od Jo), tylko tę kawkę z radosną miną popijać. A jak wieczór nadejdzie, to ja Wam jakiegoś dobrego drinkosia podam, żeby Wam się marzycielsko i błogo całkiem zrobiło. No i co, że leje?... A niech leje... Woda do życia potrzebna. Pozytywów szukajcie dziewczynki !!! Tęczę w kropelce zaklętą posyłam na to Forum Rozgadane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WITAJCIE 🌼 JO..wygląda na to że Ci się \"przylizuję\"..ale znowu masz rację:):)Oczywiście że trzeba szukać pozytywów w zyciu..inaczej nic nie miałoby żadnego sensu!!! Ja czasem zachowuje sie PollyAnna..Nic nie jest w stanie mnie \"spesymistować\":D:D W każdej sytuacji..nawet tej dla mnie dość dołującej doszukuję sie właśnie pozytywnego działania!! A ponieważ nie wierzę w przypadki w życiu..pewnie jest mi łatwiej!Wszystko jest wynikiem naszego stanu umysłu..i tyle:):) Dajenku..kolczyki..bardzo ładne..bardzo!! U mnie wszytsko w porządku.W sobote malowałam stołowy pokój..W niedziele nie czułam mięśni u ramion:D:D Czytałam że Wiki też szykuje sie do malowania. Boże Dzięki że mam to juz za sobą:D Ale za to mam żółty..ładny kolorek na ścianie:):) Wcześniej miałam tapetę..a potem biały kolor..Teraz postanowiłam cos zmienić.. myślałam o mężu..ale lepszy stary wróg niż nowy przyjaciel.Więc zabrałam się za ściany:D:D Oczywiście żartuję..za żadne pieniądze..nie oddałabym mojego Kaziczka:):) Jest \"upierdliwy\"..ale to mój\" upierdliwy\" Kaziczek:D:D:D Moje dzieci bawią z wizytą u Cioci MArMi..Kurcze jak kiedyś się ładnie mówiło:) W każdym razie jutro moje \"przesyłki\"zostaną dostarczone osobiście przez Ciocię..Bez pobrania...mam nadzieję:D Chociaż ja pobrałym .. SZKODLIWE:D To tyle moje koleżanczki..DOBREJ NOCY..Papapapapa..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, ja także już po malowaniu, ale sprzatanie rozkładam na parę dni, chociaż wczoraj także już padłam , gdy umyłam podłogę ... Ale Ty masz więcej siły, bo jesteś młodsza znacznie :-). Ja także mam żółty, słoneczny kolor :-) , ale mnie malowali malarze, bo ja to już malarzem nie będę :-). Mam nawet problemy z pomalowaniem drzwi . Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło i serdecznie , cmoki w boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na wateczku gwarno.Witam was cieplo,bo na dworze chlodno i deszczowo.Ale co mi tam???Wpadlam Wam tak cichutko zakomunikować,że odchudzalam sie przez ostatnie 2 tygodnie i udalo mi sie zrzucic 4 kg.Wiecie jaka jestem szczęśliwa?????? Spódnice i spodnie zaczynaja sie powoli dopinać na moim ogromnym brzuchu.Zostalo mi jeszcze kilka kg do zrzucenia.To jest u mnie temat nr 1.Nie gniewajcie sie,ale ja tym tylko teraz żyje.I cala rodzina także,wszyscy mnie dopingują.Chce isć do szkoly we Wrzesniu szczupla i piękna.Choc nigdy juz taka nie będe.Ha,ha,ha. Ale intencje się licza i moze przy okazji jeszcze jaikis kilogram spadnie.Trzymajcie za mnie.;) takisku,potwierdzam Marcel to piękne imie. Jo,ja tez jestem tego zdania.Że pogoda to male piwko.Wazne co czujemy .Nie nakręcajmy się.Deszcz to deszcz.A niedawno narzekalysmy na tropikalne upaly. Prawda???Obyśmy zdrowe byly.I nasi najblizsi.Przeciez zycie jest piekne. Dajenku,piękne te Twoje kolczyki.Obejrzalam.Mysl,że zamowie sobie cos.Ale jeszcze nie teraz.Dziś znow wyjeżdżam na wieś.Teraz piore,potem jeszcze coś zalatwić.I w drogę.Pozdrawiam Was.Przepraszam,że nie wymienię z imienia i nazwiiska,ale wszystkie bez wyjatku.🖐️ Caluski dla Piotrusia,mojego topikowego wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...🖐️ Witam wszystkie dziewczyny serdecznie i życzę miłego dnia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam, pozdrawiam, siadłam na chwilkę tylko bo kolczyki mnie wciągnęły i nie ma czasu na kompa:D Miłego dnia, a po południu lecę do ortopedy, oj oberwie mi się za tą nadwagę, ale może da jakieś zabiegi i mniej będzie chodzenie bolało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku - powodzenia..... Kolczyki robisz super, pracuj, bo warto......:) Buziaczki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku,daj namiary na Allegro,gdzie je ukrylas,bo przejrzalam wszystkie i nie znalazlam.Bo chcę cos u Ciebie kupić,a moze jakies moje zyczenie przy okazji spelnisz odnośnie wzoru???? Pracusiu,to super,ze Ci sie chce.Pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,Ewcia 39!!!!!! Ale Cię tu brakowalo!!! Twoje kawki i herbatki byly pyszne.Nie odchodz na tak dlugo!!!!Badz częsciej z nami. Własnie obejrzalam Twoje zdjecia kolo domku na wsi.Aż mi sie milo zrobilo!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×