Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witajcie. Bosiu strasznie to przykre, współczuję i tylko sobie wyobrażam jak fatalnie się musisz czuć, może jeszcze jakoś to się ułoży, cóż nam matkom pozostaje tylko wierzyć mocno, sercem będziemy z Tobą, a córka ma śliczne imię zupełnie identyczne jak moja;) Ewciu kochanie dzięki za kawusię, też powinnam wreszcie przestać jeść , ale lepiej kolację ograniczyć niż śniadanie;) Witaj Małgosiu:D Miłego dnia kochane, już od rana takie piękne słoneczko, nich rozgoni wszystkie smuteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wyszykowana.Spakowałam już wszystko.Torby ciężkie i pelne.Ryczę jak bóbr.Całą noc przeplakałam.Wyglądam,ze broń Boże na mnie patrzeć.Wczoraj jeszcze z nia rozmawialam.Nic tu po rozmowie.Ona wie swoje.Wyprowadza sie za kilka dni.Boze dodaj mi sil!!!! Dzieki Wam za wsparcie.Jesteśmy wyrzęci jak stare ścierki.A zięć sie rozchorował.Pozdrawiam Was serdecznie.❤️ Odezwe sie ,gdy tylko przyjade.Bosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu !Trzymaj się skarbie,będę pamiętać o Tobie, weż jakieś leki żebyś nie odchorowała tego. Małgosiu,witaj w klubie,pozdrawiam wszystkie dziewczyny,miłego,spokojnego dnia.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Bossi, napewno trudna do zaakceptowania przez Rodziców jest taka decyzja dzieci, ale szkoda Twoich łez dziewczyno. Córka podjęła już decyzję i Wy się musicie, czy chcecie czy nie , z nią pogodzić . Nie Ona pierwsza i ostatnia tak postąpiła . Wiem , \"ale dlaczego akurat Ona\" ? Życie czasem niesie niespodzianki trudne do zaakceptowania , ale Rodzice muszą starać się zrozumieć . Ja uważam , żę i tak ładnie się zachowała, że chciała swojemu mężowi dać jeszcze parę dni pieknych na wczasach. Inni rozchodzą się \" z hukiem\" , z nienawiścią ... Napewno to nie ma wpływu na odczucia Rodziców , ale ból mija Bossi ... Nie znasz Jej przyszłego partnera - może to człowiek także dobry i potrafi dać szczęście Twojej Córce ... Trzymam kciuki, abyś się pogodziła z tym - bo to już fakt . Musisz być teraz jeszcze bardziej mocna i nie tracić kontaktu z Córką , bo Ją całkiem także stracisz . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!!! Bosiu..żadne słowa nie są w stanie oddać tego co chciałabym Ci teraz powiedzieć..Duchem jestem z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Witaj Małgosiu..serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracka się kończy......uff... Dziś na obiad placki ziemniaczane z gulaszem.....mniam ( no i jak tu zrzucić parę kilo?) Mój koteczek zasmakował w przysmakach kocich (kiełbaski z Rossmana...:)), więc jeszcze muszę wstąpić do sklepu. On tak fajniutko mruczy jak mu coś smakuje.....Sama radość na niego patrzeć.... Pozdrawiam wszystkie serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście Małgosiu witaj, zaglądaj do nas często. Może napisz parę słów o sobie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu trzymaj się mocno i przede wszytskim myśl o sobie. Dorosłe dzieci to żyja swoim życiem i my mamy mały wpływ na ich decyzje bez względu na to jaką mamy mądrość życiową i jak dobrze chcielibysmy im doradzić. Bez wzgledu na ich niemadre decyzje są przeciezzawsze naszy dziećmi. Nic nie możesz zrobic. najważniejsze, żebys powiedział córce, że nie akceptujesz jej postepowania ale zawsze będziesz ją kochać bez względu na jej decyzje. Tak jak napisała Viki nie oceniaj jej teraz, nie odwracaj się aby nie stracic jej zupełnie. A czas pokaże czy jej decyzja była sluszna i czy dzieki temu będzie bardziej szczęśliwa. Wiesz, że w życiu nic nie dzieje sie bez celu...... i nic nie dzieje sie z winy tylko jednej osoby. Wiem że trudno ale życie toczy się dalej. Wiaj Małgosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu coś te nasze koty zgodne, mojego ulubiony sklep to też Rossmann, tyle że on je tą karmę w puszkach z niego , a ja mam problem bo trzeba po nią jeździć do Radomia bo u mnie nie ma, a on innej nie chce.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałam wam nagryzmolić o moim remoncie , ale w obecnej sytuacji -mowę mi odebrało na zmartwienie Bosi. Bosieńku❤️ - wiem że smutno Ci w tej chwili, ale to życie Twojej córki . Ona musi podejmowac decyzje i być za nie odpowiedzialna. Jeśli w jej mniemaniu przemyślała sprawę , to nie powinnaś jej ganić bo to nic nie da a jeszcze stracisz ją . Nigdy nie wiadomo co u kogo za zamkniętymi drzwiami się dzieje , a tym bardziej w czyimś sercu . Oby dobry Bóg dał jej szczęście. Wypłacz się po cichutku na naszych ramionach a córkę wspieraj . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, to są bardzo mądre słowa. Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pogodny dzień..... Otwieramy dziewczynki piękne oczy...:) Kawa czeka....... Dajenku, dziś postaram się przesłać zdjęcia \"grubasa\". Twój futrzak jest piękny!!!!! Jeżeli chodzi o karmę, to mój nie lubi puszek, tylko suchą karmę i oczywiście dojada mięsko surowe...:) Taki z niego łobuziak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie dzisiaj Ewciu \"dzień leniucha\".Poleże na słońcu,doładuje akumulator do pełna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak tu miło dziewczyny już zajrzały witajcie zapowiada się gorący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreverku a kiedy się spotkamy, co urlopik się skończył, lato się skończy i co.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień leniucha to naprawdę super sprawa..:) Korzystaj ze słoneczka i ładuj akumulatory. Ja pracuję do piatku, potem na 2 tygodnie na wiochę i mam nadzieję też odpocząć solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŻagiel
Bosiu❤️ Pozdrowienia dla Wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Żagielku, dzięki za pozdrowienia , ja Ciebie także serdecznie pozdrawiam i życzę Ci samych wspaniałych chwil 🌼 Ja już także tylko parę dni i przez dwa tygodnie odpoczywam bardzo intensywnie . Wierzę, że żaden klient nie zakłóci mi wypoczynku prośba o odwiedziny, bo czegoś nie rozumie ... Teraz jeszcze mam sporo załatwień , ale już \"kupka\" spraw do załatwienia znika :-). Jak to miło, że pokazała się Ofka i Forever... chociaż Ofka tylko zajrzała i nic się nie rozpisała . Ofeczko, nie bądź taka nieśmiała i napisz nam co porabiałaś przez tak długi czas, gdy do nas nie zaglądałaś , proszę ... Życzę wszystkim samych dobrych chwil , to już końcówka lata , wykorzystajcie ją dobrze :-). Bossi , nie martw się , napewno wszystko się dobrze ułoży , chociaż nie tak może jak Ty byś sobie życzyła , ale będziesz chyba zmuszona pogodzić się z zaistniałą sytuacją 😍 Buziaki dla WSZYSTKICH, dla Małgosi także 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku!!!!!! Hoop hoop wszystkie!!!!! Jeszcze tylko 4 wpisy i mega jubileusz,niebylejaki. Czekam cierpliwie,sprawiedliwie,ciekawe kto będzie polewać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję, może się wstrzelę;-) A jak nie, to przynajmniej trochę przyśpieszę czyjeś \"zwycięstwo\":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×