Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Viki.Super! Az mi sie roześmiało....Stawiam dzbanek herbatki pachnacej wiosna i kwiatem jasminu.....Miłego weekendu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie pachnie!!!Mamusie do garów!!:D:D:D:Ruda!!!-ucałuj tego skarba!!👄:) Kawusia i śniadanko na stole. Az mi się nie chce ruszac tyłka do pracy... Ale głowa juz umyta , śniadanie zjedzone. Jeszcze tylko pacykarstwo i już.... Córcia wczoraj uraczyła nas lazanią. Jak miło wrócić do domu na gotową kolację . W dodatku , gdy przygotował ją kto inny.:) Dziś wieczorem imprezka- co prawda bez muślinów ( a szkoda ) , ale miło wyjść z domu... miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb ucałowany!!!! Kawka wypita ale zamiast muślinów czekają mnie całotygodniowe zaległości w odgruzowywaniu chałupy!!! Buuuuuuuuuuuuuuu, ale między praniem a prasowaniem na pewno tu zajrzę. Wam kochane zyczę tylko muślinów i atłasów przy pachnącym pączu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Obiecałam przepis na naleweczkę..a właściwie to taki likier..to podaję..:) 0,25 l spirytusu 0,50 mleka skondensowanego niesłodzonego 11/2 szklanki cukru+cukier waniliowy 1op.kawy Cappuccino 1 duża łyżka kawy rozpuszczalnej 3 łyżki kakao Kakao rozpuścić w małej ilości gorącej wody i w małej ilości zimnego mleka.Dodać kawę rozpuszczalną i kawę Cappuccino póki ciepłe i wymieszać do rozpuszczenia. Mleko podgrzać(nie zagotować)wsypać cukier i cukier waniliowy ..mieszac do rozpuszczenia.Potem wlać spirytus i połączyć ze wszystkimi składnikami.Trzymać w lodówce do zgęstnienia:):) Można zamiast 3 łyżek kakao,dodac 2 łyzki kawy rozpuszczalnej..wtedy będzie likier..czy nalewka kawowa:):) Obie są PYSZNE!! Na pączki też mogę Wam podać przepis który stosuje od lat..Nie ma siły żeby nie wyszły..i tak jak pisze Naszatka..po paru dniach są nadal jadalne:):):) To narazie Dziewczynki..danego słowa dotrzymałam..a teraz zmykam..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!!! Nikt tu dzisiaj nie zagląda??? To nic, pousmiecham się do Waszych zapisków. One takie, elokwentne, powywlekane z babcinego kufra i pachnące wiosną... Moja najstarsza latorośl już na Litwie, spędzi tam 5 miesięcy. Przyzwyczailiśmy się do jej nieobecności, ale był codzinny kontakt telefoniczny. Ruda - ja też mam taki jednoosobowy fanclub-świetne są takie pięciolatki, ale te starsze też niczego sobie. Ale też wielokrotnie obiadek na stole gdy wrócę z pracy. Miłej niedzieli-która jeszcze trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - dopadł mnie niestety wirusik jakis i kicham i prycham. Połknęłam cale opakowanie cordrexu max i cos mi mało pomogło. A jutro do pracy - nie wiem czy będe miał siłę iśc. I pomyślec, ze taka duża bab dała się położyć takiemu małemu wirusikowi :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekalnia znowu pusta -a buuuu- :-( Nikt kawusi nie zaparza, ciasteczka nie oferuje. No to znowu wypiję sama-ehhh-. Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem biuralistko jestem, tylko mam doła i mi się nie chce nic pisać, ale posiedzieć pomilczeć dla towarzystwa mogę. A tak wogóle to miłego dnia wszystkim, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde- tyle za sobą, nie wiadomo ile przed sobą a nadal mam tyle buntu w sobie, jak jakaś nastolatka, ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh no takie zycie co robić, dziś chociaż za oknem optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast kawusi oferuję bukiet bazi, całkiem prawdziwy i wiosenny .........hm w lutym :) a w drodze powrotnej z pracy widziałam przebiśniegi, co prawda jeszcze nie rozchyliły swoich łebków w wiosennym zachwycie ale to już kwestia godzin... Tak więc łapcie dziewczyny trochę wiosny, niech wypędzi wszystkie pochmurne mysli i zasypie czarne doły....życzę Wam krokusowego popołudnia i uciekam z moją najstarszą wybierać suknię ślubną... Masz rację biuralistka - starsze też są super, szkoda że wyfruwają tak szybko z gniazdka, ale taka kolej rzeczy. Nade mną przynajmniej jeszcze nie wisi wizja pustego gniazda, na razie wrze w nim jak w ulu koleżanki kolezanek, koledzy kolegów..........jak w wielkim garze..........no coż lecę przebierać w koronkach i muslinach, a wieczorem jeszcze tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło😭!!!! Przebiłam sie przez stertę zdjęć . Rodzina MM chyba tylko wrzucała je do szuflady. Teraz nastąpiło zgadywanie - kto zacz jest na tych zdjęciach??!:) Ale udało się i posegregowane zostały wklejone. Reszta do kosza..:) Jutro dentysty ciąg dalszy . Nie będzie to jednak koniec , ale przynajmniej nie boli. Napaliłam sie na zakupy w necie i przelicytowali mi syna😭😠. Śledziki przygotowane, jutro dodam tatarka , wódeczkę - impreza na całego.. Miłych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.. Jedna rybka kaput. 😭 musieliśmy dokupić "miedzików' bo były za jurne :D i żyć nie dawały pozostałym... Ciekawe co będzie dalej... Viki 🌻 - czemu na tlenie mam że czekasz na autoryzację?? to cos u ciebie czy u mnie nie tak??? :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rankiem niekt tu nie zagląda, kawusie nie pije, ehhh. No to ja sama wypię ale herbatkę jakąś odchudzającą, hehe. Wiosna za rogiem wszak jeszcze chcę by mój wygląd powodował błysk w oku płci przeciwnej- hihi. No i mam plany, które właśnie dziś zaczęłam realizować: 1) Ćwiczonka o poranku- hihihi- dziś tylko 10 minut, ale z każdym dniem będzie lepiej 2) Co 2-3 dni robię sobie pilig kawowy- pozbędę się celulitu 3) Wizyty u kosmetyczki- na dziś już umówiona!!! 4)Wstaję rano- to pierwsza myśl musi być pozytywna I tak, pozytywnie was pozostawiam racząc się ową cherbatką-hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pusto tu jakoś dzisiaj, ale rozumiem że wszystkie szukacie wiosny.... W takim razie wyjmuję z lodówki naleweczkę (takis - ile to się ma mrozić, od niedzieli to już czy jeszcze nie?????) i raczę się nią z wami.. Cóż zamiast sukni slubnej dla Kasi są dwie torebki dla mnie :) hmmmmmmmmmm magiczne słowo zimowa wyprzedaż - mówi Wam to coś, oczywiście wszystko okazyjnie i po nadzwyczaj korzystnych cenach... A sukien jest zatrzęsienie tylko wybierać, ale wszystkie przewidziane dla dziewczyn mających około 170 cm a moja córcia z tych niziutkich filigranowych kobitek 162 cm i 47 kg - wszystko na niej wisiało, więc albo przeróbka gotowej sukni albo szycie nam pozostało. Przy okazji zakupów znalazłysmy salę na wesele i sukienkę na cywilny, ale czasu mamy jeszcze sporo do 17 maja... więc wszystko sobie oglądamy na spokojnie. Biuralistka a co Twoja córcia tak daleko studiuje???? I proszę nie przesadzać z zarybianiem akwarium jedna ryba o długości 1 cm na 1 litr wody - inaczej pozdychają. Hodowaliśmy ryby przez 6 lat i naprawdę im mniej tym lepiej... Posyłam Ci tu link o akwariach: http://kertoip512.webpark.pl/akw_slo.html Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :-). Naszatko, nie mam pojecia dlaczego nie masz mnie na tlenie. Ja nie miałam żadnego pytania od Ciebie o autoryzację , a komunikator na tym portalu mam sprawny . Ja nawet nie mam Cię w kontaktach , muszę dziś zobaczyć jaki masz login .... Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie i dziś na wieczór ja stawiam herbatę zbójnicką z grzańcem, bo taką wyszukałam , cmoki w boki 👄👄👄 . Aaaaaa, no i życzę Wam dzisiaj dobrej zabawy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Biuralistko..no potrzymaj jeszcze do niedzieli(jak sie da:)) W przepisie napisane mam \"że czym dłużej tym lepiej..ale u mnie raczej \"dłużej nie stoi:D Jakiś dołek mnie dopada:(..Jakieś badziewia mi sie pojawiają..i nie wiem co z nimi robić.Sama się boję..bo nie bardzo wiem co to jest..A lekarzy mam już SERDECZNIE dosyć!!!!!!!!!!!! Ale jako odpowiedzialna osoba(tak o sobie myślę:D) chyba muszę pójść.. Ruda..wesele córki.to PRZEPIEKNA sprawa.Do dzisiaj pamiętam ,jak bardzo przeżywałam to wydarzenie:):) Teraz czeka mnie jeszcze druga córka i mam nadzieję, trzecie syna.Chociaż nie wiem, mając 13 lat teraz ,jest na etapie(Dziewczyny są głupie):D:D Ale czas zweryfikuje jego zdanie..na bank.:):) To tyle na dziś..całuski dla Was👄👄👄 DOBREJ NOCY{cześć]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Sorki..Ruda..to Ty mnie pytałaś:):):) Pisze zatem jeszcze raz..im dłużej tym lepiej. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie Walentymki. Ale ja juz dzis skladam Wam moje kolezanki z Poczekalni ,szczere i gorace zyczenia....Kochajcie i bądzcie kochane. Dla nas Walentynki trwaja przeciez caly rok.Prawda??? Ksymciu Piotrek to juz duży i przystojny mężczyzna.A jaki ma usmiech??? Takisku,Twoj wnusio jest cudny!!!Jesteś dumna z niego??? ___##########*_______________________ _ __*##############______________________ __################_____________________ _############## ####_________*###*______ __##################_____*##########___ __##################___*######### ####__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______#### ###########################__ _______#############################=__ ________=################### #######____ __________########################_____ ___________*####################=______ _____ _______*##################________ _____________*###############__________ _______________######## #####___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 BOSIU..jestem!!!!!!!!! Pewnie że jestem.Ale wiesz,nie tylko z Niego!! Jakoś tak,nie chwaląc się oczywiście ..udało mi sie z dziećmi. Mój syn jeszcze jest trochę za mały(13) lat..żeby wyrobić sobie jakieś \"stałe\"zdanie,ale zadatki na porządnego faceta:):)Niech trzyma tym kursem..a będzie OK:):):) W każdym razie..DZIEKUJE❤️ D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się popsuła u mnie pada to żeby tak było milej jak ktoś zajrzy stawiam kawusię . Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki❤️ Niestety Tlena wywaliłam z kompa bo mi jakieś choinki wstawiał:O:O Wiec problem sam mi się rozwiązał- zostaję przy GG. Rybek mam 18 na 35 litrów wody - chyba się zmieściłam w normie . Dzieki za stronkę . Przeczytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu dziś miło i "tłoczno" a ja wcześniej tu nie zajrzałam ;-( Ja mam w pracy głupawkę a w domku to już mi do śmiechu jakoś nie jest. Może to wszystko pomalutku się kiedyś poukłada??? Rura- noooo,moja córcia wyjechała na stypendium na Litwę,hihihihi i będzie się uczyć pilnie jak Mickiewicz w Wilnie(????????) Na szczęście to tylko jeden semstr, no chyba, że ją znowu gdzieś poniesie. Jestem z niej dumna, fajna dziewczyna, ale -kuuuuurdeeeee!!!!- ma tak okropny charakterek, że całe szczęście, że studiuje poza domem. Ehhh, w poniedziałek pooglądałam moje zdjęcia sprzed 10 lat- no iiiii...biorę się za siebie ostruchno. To wszystko przez małżonka szanownego, jakoś pomniejszyo sie ostatnio moje poczucie wartości, to przynajmiej wyglądem to nadrobę, prawda???? Choć w gruncie rzeczy nie jest żle, tyż mi się zachciało zmian,hehe. Pozdrawiam Was, baaaardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×