Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Lidziu sto lat i wszystkiego naj, naj, najlepszego🌻👄🌻 Noworoczne buziaki dla wszystkich [usta[👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zagląda ale zrobię pierwszą kawusię w tym roku, zapraszam. Pozdrawiam cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ewuniu..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazjii urodzin..duuuuuuużo zdrowia,bo to najwazniejsze.A tego czego sobie życzysz NIECH się spełni!!!!!WIELKIE buziaczki dla Ciebie👄👄👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE🌼 Z okazjii Nowego 2008 Roku życzę Wam Wszystkiego co najlepsze!!! Oby ten Nowy Rok był lepszy od 2007..dla WAS i dla mnie rónież:) Byłam na Sylwestrze..Było no jakby tu powiedzieć..FAJNIE!!! Ale niestety lata juz nie TE:D:D Jak popatrzyłam jak młodzież się bawi,jaka jest rozbrykana..jakie ma płynne ruchy..To tak mi się zrobiło..aaaaaa..szkoda gadać:) Ale orkierstra jak zwykle stanęła na wysokości zadania!! Nowy rok zaczął mi sie trochę nie bardzo..Cała trojka dzieci(bez tego najmłodszego) jest chora:( Każdy na antybiotyku.Martwię się o Syna MarMi..chłopcy razem spędzali noc Sylwestrową..a mój syn juz byl chory!!Pewnie będzie dzwonić wieczorem to dowiem się jak tam moj siostrzeniec!!JWcześniej jeszcze nie było wiadomo..no zobaczymy..może nic Mu nie będzie! To jeszcze raz..Wszystkiego NAJ>>NAJ!!!! Pozdrawiam..całuski wysyłam..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś póki co zdrów jak rybka, za to mamusię rano bolało gardło. Sylwester się udał, jak znajdę chwilkę to wyślę wam jakieś zdjęcia, na których obie jesteśmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta! Ja tez po balu.Dochodze do siebie,ale z trudem.Bawilismy sie szampansko,szalencze tance,troszke alkoholu,dym papierosowy, jedzenia całe tony.Nie wiem po co???Przeciez w nocy nie powinno sie jeść!!!!Wszystko sie sklada na moja niedyspozycje. Takisku,ja to mogę narzekac,ale Ty??? Widzisz,że Marmi synus zdrów,a Ty sie niepotrzebnie martwisz.Ale na zapas nie zaszkodzi.Prawda???Daj spokoj , bądz dobrej mysli. Wszystko będzie dobrze.Życzę Twojemu snusiowi szybkiego powrotu do zdrowia. A tak wogóle to napisze i podesle zdjecia,jak zlapie troche wolnego czsasu.pa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOOOOOOOO Zapadłyście w sen zimowy czy co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H A L L L L L O ! CZYŻBY TO JUZ SEN ZIMOWY? DAJENKU CO SIĘ DZIEJE?? 👄 pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim.Stawiam na stoliku pachnąca wanilia i jabłkiem szarlotke i herbatki pełen dzbanek.Na deserek po obiadku,bedzie jak znalał:-D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och!!! dziękuje Ewelinko!!! Jestes kochana! Chętnie wypije i zjem. Ciebie tez częstuje herbatniczkiem w czekoladzie.Smacznego!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. wróciłam z zimowego szaleństwa . Było bosko . Tylko raz weszłam w bliski kontakt z ziemią !Sylwester w TAtrach...aj .. kazda petarda jaśniej świeciła. Huku wiele!!! A od rana na stoku... Dzieci też dotlenione jak nigdy . Słonko nam przygrzewało . Jak za dzieciecych lat - kiedy mama mnie na Gubałówkę wiozła....Wieczorami mróz chwytał ( nieraz po -12 st ) aż narty zamarzały na wyciągu i miałam kłopoty ze schodzeniem z niego . Ale raz dwa i znów zjazd i d... na wyciąg wsadzałam . Poimprezowałabym jeszcze z tydzień , ale cóż.... życie. Wracaliśmy wczoraj .. Jejciu... trasa nawet nie taka zła była . Spoko możnaby 70 jechać , ale takie patafiany jezdżą że rany!! Fura za 100 baniek , a jedzie jak wóz konny ( albo gorzej ). Jeszce trasę w kościach czuję Ale za tydzień pewnie chętnie bym tam wróciła Solenizantkom wszystkiego najlepszego . Miłości i forsy ile sniegu na stokach w Tatrach.❤️👄 Wszystkim w Nowym roku zyczę by zdrowie dopisywało , miłosci nie zabrakło , kłopoty zniknęły , a forsy było ile kropli w morzu ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku Pewnie nas tak mało bo zmęczenie świateczno - noworoczne nas dopadło. Ja byłam na wyjeździe (słuzbowym) nad morzem, było super choc wiało okropnie. Dobrze, że moja masa duża to mnie nie wywiało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Listę obecności podpisuję ;) ;) ;) Pozdrawiam wszystkich i cmokasy przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu,to prawda.Zmęczenie nas dopadlo.Zawsze mowie,ze kobieta po swietach powinna wyjechac na 2 tygodnie na wypoczynek.Ja jestem padnieta.Choc niewiele przygotowywalam.Ale ta pogoda i juz wiek nie ten.Co by sie chcialo. Ale mysle,że jakoś się wykaraskam. Pozdrawiam Spinky.A co Ty tak skromniutko??Na konferencje przyjechalas???I w poczekalni tylko liste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze kawke i herbatkę stawiam . częstujcie sie.Ciasta nie mam.Ale suche herbatmiczki .Smacznego! 🌻🌻🌻 To juz blizej wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3o9umf
p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sa wszyscy - czyzby szukali znajomych w naszej klasie :) :)Może maleńki drink pychotka zachęci moje wirtualne koleżanki do odwiedzenia poczekalni - zapraszam każdemu według smaku stawiam małe smaczne co nieco na poprawe humorków i lepsza nockę \\_/ A u mnie dzisiaj nawet słoeneczko swieciło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata nasza klasa chodzi jak slimak bo musi cofnąc sie dalekooo w czasie :) :) Wiesz to tylko nam ten czas tak szybko minął, a jak spojrzeć w kalendarz to było tak dawno. Dobrze chociaz że my ciągle młodzi tylko troche zmęczeni doświadczeniami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! niedzwiadki pora obudzic się z zimowego snu:):) I nie uciekajcie wszystkie do\" naszej klasy \" bo ...... z oswiatą różnie bywa:) Bosi jak ja Cię podziwiam za dietkowanie, ja mam mocne postanowienie ale od jutra:D:D:D Naszatko może uda nam się poklikać,zaskoczyłaś mnie, byłaś tak blisko mojego osiedla i nie wpadłaś na kawkę buuuu.:( Chyba zaczyna się sezon na przeziębienia , ja zaczęłam a teraz rodzinka kicha chrypi kaszle i domaga sie wzmożonej uwagi oraz drapania za uszami :) Ja już nastawiam się na wiosnę, liczę że kilka dni .....i zakwitną kaczeńce. Foreverku , wyjdz tygrysku z kryjówki :), daj innym przykład i skrobnij jakąs epistołę Ewelinko, zaniemówiłaś? Viki pisanie to jest też swietną gimnastyką:D:D pozdrowienia Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś piękna wiosna za oknem i ptaszki tak spiewają jakby wiosnę poczuły. :D Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam i o zdrówko pytam szanowna Poczekalnię. Ja w prawdziwej ostatnio czas spedzałam i spedzam , a ogólnie to pracuje i po pracy .No ,nawet przyjaźnie tam bywa , bo herbatke i kawke jak sie usmiechne to dostane.Ale wole Wam tutaj zaparzyc poziomkowo ,truskawkową , aromat lata rozkosznie muska nasze powonienie...ach....aby do lata I ja zabłakałam sie do naszej klasy ,serdecznie dziekuje za zaproszenia,ale mam w swoich znajomych tylko te osoby z którymi miałam osobisty i długi kontakt.Przepraszam za odrzucone zaproszenia ,bo...hmmm skleroze mam totalna i nie pamietam wszystkich nazwisk kolezenstwa..a jak dołacze zupełnie niezwiazane szkolnymi latami osoby...to po prostu polegne. Młodośc nie wiecznoś.Na dodatek siadło mi gg.Masakra. Ksymciu kochana ,a co u naszego Piotrusi:-D ,znaczy i u mamy tez:-D Bosienko ...chyle czoła nad konsekwencja.Mardre to isluszne,a najwazniesze ,ze efektowne.Buziaki ,Ofka huncwocie ,. a dajże troche dobrego humoru, bo ja prohibicje mam na dłuższy czas i prawie celibat...wrrrrrr JO buziaki , Viki uściski ale delikatniusie.Dajenko buziaczki,Aspia ,co z twoimi kosteczkami ? No i Spinki co robi, Ewcia jak sie pracuje, Nasztka juz wypoczeta i rewelacyjnie wygladajaca -strzałka ,:-D :-D ,Forevciu a co w twoich rewirach? No i czy ktos wie co Kalinka nasza?Kalinko jesli nas podczytujesz -buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze! POSZŁO !Wpusciło mnie do poczekalni ! A wiec Bosienko lapsus linquae efektywne i efektowne.Prosze o foto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie moje wirtualne Koleżanki 😍 Ja żyję , ale gdy wracam do domu to padam na buzię i nawet mi się nie chce klikać ... Ofeczko, ja już skonczyłam rehabilitację i teraz równo pracuję . Jest taki okres, że wiele osób nie wybrało funduszy emerytalnych, więc trzeba o nich zadbać , aby nie zostali wylosowani . Więc obok codziennych zajęć - doszło jeszcze dodatkowe zajęcie . Ale zjawiam się na wezwanie tym bardziej, że w przyszłym tygodniu mnie nie będzie , bo już we wtorek jadę na Konferencję do Zawiercia i też nie będę miała jak poklikać ... Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam ( te nie piszące także ) , życzę miłego weekendu i nie dajcie się zwariować pracy ( jak ja) , a dajcie na luz , wypoczywajcie i spędzajcie wiele niezapomnianych chwil z Rodzinami (dobrze , że ja nie mam Rodziny, bo by mnie prawie nie widzieli ) i bawcie się dobrze, bo ten karnawał bardzo krótki. Cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×