Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Przygotowania świąteczne ok, tzn po umyciu okien zwyczajowo kaszlę i smarkam ,ale to już reguła:D Teraz już mi się nic nie chce, ale też nie będę zbytnio szaleć. Wszystkim życzę zdrowych , radosnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 JA też..ja też nie będę szaleć..i rzeczywiście tego nie robię:) W końcu sprzątamy przez cały rok!!! Z gotowaniem pewnie znowu ogranie mnie durnota..ale już przestałam ze sobą pod tym względem walczyć..Właściwie to muszę..mój Kaziczek na te święta zaserwował mi 4 rodzaje ryb..karpia(tradycyjnie) szczupaka..2 pstrągi i jesiotra!!! Ktoś musi go zrobić..trafiło na mnie..zawsze trafia od jakiś 25 lat:D Dodam jeszcze że te ryby to zupełnie za darmo..Coś tam komuś zrobił mój mały-żonek..i ten ktoś w ramach wdzięczności odpalił Mu te ryby..A ponieważ te ryby sprzedaje..to tak wyszło.Zapytałam męża czy następnym razem nie mógłby zrobić jakieś przysługi na przykład jubilerowi..ale nie skomentował tego:D Do jutra koleżaneczki..całuski przesyłam..spokojnej nocy👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki, dziękuję za piękne życzenia wspaniale opracowane 👄. Masz Dziewczyno talent !!!! Gratukuję !! Ja także życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze , nie tylko w Święta , cmokasy 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego ,Bozego Narodzenia Radosnego , i naprawde szczęsliwych chwil życzy Wam kochane zakatarzona i przeziebiona ewelina .Dziękuje Wszystkim za cudne życzenia, Spinki -cudowna jesteś i zdolna :D , i wszystkie jesteście naprawde cudowne.Stawiam herbatke z miodziem i cytrynką i pierniczki na stoliku i zmykam.Światełka nie gasze ,moze kto zajrzy i co ma sobie łokcie poobijac:D ..Buziaczki przez maseczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku:D już sobie wyobraziłam te 4 rodzaje kolii:D-z rubinami , z diamentami, opalami i ametystami. Tylko gdzie tego wdzięcznego jubilera znaleźć ??? :D Lecę odpoczywać . Jutro ciasta i ryby :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżajcąych się Świąt Szczęścia, zdrowia, radości, Miłości, pieniędzy, pomyślności. By uśmiech co dzień witał na Waszej twarzy. Byście mieli wszystko, co się Wam wymarzy. By każdy szanował Was jak Wy samych Siebie. By życie Wasze przebiegało jak w niebie. Aby każdy dzień przyniósł Wam miłych chwil, A także dodawał Wam mnóstwo sił. Wielu przyjaciół na każdym kroku. Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. `````````{\\ ````````{\\`\\ ```````{`~\\`\\``` ``````{*```\\`\\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się dziewczyny rozmarzyły rubiny, diamenty, opale...... kto wie, może w tym roku MAGIA ŚWIĄT zadziała i marzenia się urzeczywistnią. :D Czego oczywiście, wszystkim życzę. Magia świąt już zaczęła działać, koleżanka Boja nas odwiedziła :D i piękne życzenia dla nas zostawiła. Świąteczna piosenka.... można posłuchać w przerwie między śledzikiem, a pieczeniem ciasta. ;) http://pl.youtube.com/watch?v=lgbDhEJxSAw&feature=related Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczynki..tylko powiem Wam ..DOBRANOC..Na nic innego już nie mam siły..Pisałam wcześniej..gotowanie to największa durnota na świecie..która ogarnia mnie co roku..Po co ?? Nie wiem..ale nie umiem nad tym zapanować..muszę skończyć i już!! W tej chwili padam na ..no wiecie na co..ale jestem zadowolona z siebie Zrobiłam to co zaplanowałam..Ręce ??..A smolić je..popuchnięte jak balony..obie..ale.... będzie dobrze,..bo jak ma być!!!! 🌼D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że czas już świąteczny i pełen zadumy pragnę złożyć świąteczne życzenia by wszystko się nam rozplatało, węzły, konflikty, powikłania. Oby wszystkie trudne sprawy porozkręcały się jak supełki , własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Niech święta mają nastrój radosny pełen serdeczności, a szczęścia nieprzerwanego potoku życzę w nadchodzącym Nowym Roku. Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. `*``__/\\__``*``★````*``__/\\__ `*```>•★•< WESOŁYCH☆```>•★•< ``*`¯¯\\/¯¯ ```☆``*``★``¯¯\\/¯¯ ★``☆``*ŚWIĄT`☆`BOŻEGO*``★ ```*``__/\\__``*``★````*``__/\\__ `*>•★•< `*NARODZENIA`☆\'*•★• ```*`¯¯\\/¯¯ ```☆``*``★``¯¯\\/¯¯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼 W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi Niechaj Wam jak najlepiej w życiu się powodzi Zaś w Nowym Roku o każdej godzinie Niechaj NIC co dobre w życiu Was nie minie!!!!!!! Zdrowych..CUDOWNYCH Świąt Bożego Narodzenia..życzy Wam takisek 🌼❤️🌼❤️🌼..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ A gdy zabłyśnie gwiazda W błękitnej dalekości. Będziemy z sobą dzielić Opłatek – chleb Miłości. A łamiąc okruch biały, Wśród nocy świętej ciszy, Niechaj się serca nasze Jak dzwony rozkołyszą. Oto już cud się spełnia, Już biją w niebo dzwony. O witajże nam, Jezu, W Betlejem narodzony. Rozwarły się niebiosa, Już kolęd płyną dźwięki: O witajże nam, witaj, Jezuniu malusieńki. Ty, któryś jest Miłością i Sercem tego świata, Zagarnij serca nasze I w Imię Swoje zbrataj. Niechaj zamilkną swary, Zawiści, ludzkie złości. Noc święta, wigilijna... Dzielmy – CHLEB MIŁOŚCI. __________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych Rodzinnych Świat dla wszystkim moich wirtualnych Koleżanek i ich rodzin. Czas szykowac się na Pasterkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak wszyscy świętują - i dobrze bo to czas rodzinny. Wpadłam na chwilke - pozdrwaiam - i biegnę do rodzinki - A u mnie właśnie zaczął padac snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!!!Ja też już jestem..ale dzisiaj tylko na chwilkę!! Jutro już napiszę jak spędziliśmy święta..co się wydarzyło..Powiem tylko tyle..TO były...fajne święta dla mnie:) Teraz pozdrawiam cieplutko..całuski wielkie przesyłam..Dobranoc❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
…☼:☼:☼… ..☼:☼:☼:☼… ☼☼:☼:☼☼ ☼☼:☼:☼☼ WITAM I POZDRAWIAM .........@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\\(\\....@...../)/)........@ ..........@.....(=\':\')........(\':\'=).......@ ............@...(..(\")(\")..(\")(\")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@ MILEGO DNIA ŻYCZE))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także jestem , ale już za parę dni nie będzie mnie ponad 3 tygodnie ... Narazie jeszcze mam wiele załatwień i nie mam czasu pisać :-). Pozdrawiam wszystkie Panie , życzę szczęśliwego Nowego Roku, udanych zabaw sylwetrowych 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku... ¸. ¸.•*¨ .•*¨) ((*`v´*)) `•.¸.•´.¸.•*¨) .• ¸.•*¨) ¸.•*¨) Serdecznie pozdrawiam. (¸.•*(¸.•**•.¸)* szampańskiej zabawy (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•* szalonych chwil życzę w noc Sylwestrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myślę, że przygotowania do szalonej nocy dobiegają końca. ;) Jutro tylko fryzurka, manikiur i na bal. :D --->>> http://www.nowyrok.1k.pl/?=spinki - z lewej strony gra muzyczka. Pozdrawiam i cmokam wszystkich, po raz ostatni w tym starym roku👄👄👄 Życzę szampańskiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie ogrom radosnych dni wypełnionych miłoscią, niech spełnią się nasze marzenia, które dadzą nam szczęście, bysmy byli cały rok zdrowi na ciele, duszy i sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 W ten magiczny dzień..życzę Wam zabawy do białego rana Najlepszych piosenek..pysznego szampana Choć nie jestem z Wami w noworoczną noc Pamiętajcie też o mnie przez cały rok!!!!!! Upojnego Sylwestra oraz samej pomyślności i szczęścia w Nowym Roku 2009 życzy Wam ..Basia!!!!!! 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________________§§§§§§§ _H_____________§§§§§§§§§§ _______________§§§§§§§§§§§ _A______________§§§§§§§§§§§§§ __________________§§§§§§§§§§ _P__________________§§§§§§§§§§§ __________________§§§§§§§§§ _P______________§§§§§§§§§§§§ ______§§§______§§§§§§§§§§§§§§ _Y___§§§§§§§§____§§§§§§__§§§§§ ____§§§§§§§§§§____§§§§____§§§§§ __§§§§§§_§§§§§§§§__§§§§_____§§§ _§§§§§_____§§§§§§§§_§§§§______§ §§§§_________§§§§§§§§§§§§ §§_____________§§§§§§§§§§ ________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _N______§§__________________§§ __________§§____2_0_0_9____§§ _E_________§§_____________§§ ____________§§___________§§ _W___________§§________§§ ________________§§____§§ __________________§§§§ _y_________________§§ ___________________§§ _E_________________§§ ___________________§§ _A_________________§§ ___________________§§ _R___________s§§§§§§§§§§§§s Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2009 Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny Szczęścia i miłości na cały Nowy Rok i na zawsze!!!!! Udanego Sylwestra i spełnienia marzeń dla Was i Waszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`*•.¸ `*•.¸¦¸.•*´ ¸.•* HAPPY NEW YEAR!!! ¸.•*¸.•*´¦`*•.¸*•.¸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi , w dniu Twoich Urodzin przyjmij najserdeczniejsze życzenia zdrowia., szczęścia , pomyślności , powodzenia 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×