Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Takisku , chyba i Tobie ... W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta pewna osoba o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie. Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miała dni z głębi serca życzę Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i popełniłam lapsusa , życzenia dla Kaziczka Takiska , a nie dla Takiska ....... Ale Jemu także życzę wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za życzenia:-) Wam również życzę aby ten rok składał się z samych dobrych dni a kłopoty, choroby i źli ludzie niech Was omijają szerokim łukiem:-) Viki, masz rację - to szwagier ma dzisiaj urodziny. Takis ma w marcu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No..jaka ulga że już po tych świętach!!!Zmęczona jestem nieziemsko..W tym roku Wigilia i właściwie święta przypadły dla mnie..to znaczy ja gościłam..a właściwie jeszcze goszczę..ale to już rozbitkowie..ostatni goście:)Żałuję tylko że nie było nikogo z mojej rodziny..ale będą w przyszłym roku:):) Dostałam w tym roku prezenty ..ale takie full wypas..kuchenkę z płytą ceramiczną..nowiutki Sony Ericsson..S500i i ponieważ zgubiłam obrączkę..to moje córki mi kupiły!! Mój przyszły zięć kupił mi takiego mini robota do kuchni..taki bardziej do surówek..ale dość przydatny(zwłaszcza z tymi moimi rękami teraz)!!! Muszę Wam coś napisać..Nie chciałabym żeby to było przechwalanie się z mojej strony,choć pewnie tak to będzie wyglądało..ale moja Beatka została królową balu Sylwestrowego..Na dowód tego co napisałam wyślę Wam zdjęcia korony..i wręczania tejże korony:D No to nachwaliłam sie prezentami ..córką..to sobie idę:D:D:D Do Siego Roku moje kochane koleżaneczki..życzę Wam zdrowia..zdrowia i jeszcze raz i jak pisałam..resztę sobie przecież kupimy!!!!! Buziaczki wielkie przesyłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku , serdecznie gratuluję prezentów, świąt , no i wspaniałej córki !!! 👄 Ja już jutro rano wyjeżdżma i nie będzie mnie przez miesiąc ... nie tęsknijcie za mną bardzo , ale nie zapomnijcie mnie całkiem ... Pozdrawiam serdecznie wszystkie , życzę wszystkiego dobrego , no i piszcie, abym miała co poczytać gdy wrócę :) 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mimo mrozu za oknem witam wszystkich ciepło w Nowym Roku. Takisku faktyczne prezenty full wypas, ale będziesz szaleć w kuchni. :) O ile mnie pamięć nie myli,Twoja Beatka była również królową balu maturalnego :) Gratulacje dla Beatki i jej równie pięknej matki. :D MarMi i naszej Ewie4444 z okazji niedawno obchodzonych urodzin życzę: Radości w każdej sekundzie, Uśmiechu w każdej minucie, Pogody w każdej godzinie, Szczęścia przez całe życie. 🌻👄🌻👄🌻 - Viki życzę miłego wypoczynku. Wracaj do nas zdrowa i pełna energii. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Tak Spinki..Beatka była królową balu maturalnego...to Jej druga korona.Tym razem dostała też za taniec..W konkursie musieli z zięciem..który też bardzo ładnie tańczy wykonać 5 tańców..od walca ..po rocka..ale udało im się:D Tak się złożyło że to Beatka..ale ponoć historia lubi się powtarzać!! Dzisiaj piekłam w mojej full wypasionej kuchence po raz pierwszy..No mówię Wam 1 klasa..Mam nagrzewanie z boku..i po bokach..reguluję zapotrzebowanie na ciepło sama..Pięknie piecze..po prostu pięknie!! Ale dziewczynki..to tylko rzeczy..pewnie że cieszą..i to bardzo..Ale ważniejsze dla mnie jest na przykład jak czytam tutaj..\" a co z takiskiem\"..albo\" Takisku trzymaj się w tym szpitalu\"..to jest wartość BEZCENNA!!!!!! ZDROWIE..przyjaźń..miłość..zaufanie..zrozumienie..radość..to jest to co naprawdę ma znaczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was cieplutko..przyda się chyba..bo zimno jak cholera..przynajmniej u nas:D Całuski przesyłam..i ogromnie dużo pozytywnej energii👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! moje mlode\"stare\" kolezanki! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU.. Duzo zdrowka Wam zyczę... Tak sie ciesze,ze nasz wateczekk cieszy sie dobrym zdrowiem i kondycją.... To tak jak my dziewczyny....Trzymajmy sie w tym nowym roku....i piszmy od czsu do czasu.... Basiu,to pyszne ciasta bedziesz teraz piekla... Smacznego! :) :) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..no jak się cieszę że Cię....czytam:) Dziękuję oczywiście za życzenia..i mam osobistą prośbę.ZAGLĄDAJ częściej!!!!❤️ U nas piękna zima..zimno..mroźno..a przede wszystkim biało..pięknie ..po prostu pięknie!! Beatka z przyszłym zięciem pojechali sobie do Korbielowa na narty..pisała że uczy się jeździć na tej desce..no wiecie jak się to nazywa..snowbord..czy jakoś tam:D Jest pod wrażeniem..podobno kapitalna frajda..Spróbujemy może kiedyś razem..tak w grupie? Kiedyś miałyśmy plany spotkać się..zintegrować..ale jakoś o tym zapomniałyśmy!!! A może wróćmy do tego tematu!!Zobaczymy..mam nadzieję że jednak kiedyś zobaczę Was w realu..Marzenia się spełniają,to wiem..piesze to z pełną odpowiedzialnością..i na własnym przykładzie..MOJE SIĘ SPEłNIAJĄ I tym optymistycznym akcentem mówię Wam DOBRANOC..miłego wieczoru..🌼serce]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zspóźnione ale szczere życzenia naszym ciągłym \"osiemnastkom\" spełnienia marzeń, które przyniosą szczęście. Takisku popieram pomysł spotkania. Tylko my ciagle piszemy piszemy i ciągle tylko Wirtualne Koleżanki. Z Nowym Rokiem życzę Wam i sobie: zdrowia - bo ono jest bezcenne miłosci na co dzien - bo to bardzo przyjemne szczęścia - bo potrzebne i usmiechu - szczerego usmiechu - bo pomaga żyć DO ZOBACZENIA U mnie biało i zimno teraz jest 13 stopni na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na cały, udany rok 2009 : Wziąć dwanaście miesięcy, obmyć je do czysta z goryczy, chciwości, złości i lęku. Podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części tak, żeby zapasu starczyło akuratnie na cały rok. Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie, biorąc po jednej części pracy i dwie części wesołości i humoru. Dodać należy do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarno ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polewa się obficie miłością . Gotowe danie ozdobić bukiecikami drobnych uprzejmości i podawać je codziennie z pogodą ducha.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dajenku..ale śliczne!!!!! Przyszłam tylko machać Wam łapką..i życzyć dobrej nocy❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Naszatko, ja wczoraj wydzwaniałam do Ciebie, to jest złośliwość przedmiotów martwych ,ale napewno coś wymyslimy .Chociaż kafcię łykniem wspólnie:D A teraz rozkoszuj się tym czego ja nie lubię-zimą:D Pozdrowienia dla wszystkich wypoczywających , pracujących itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ofka..czemu Ty nie lubisz zimy..Co prawda ja też nie przepadam..ale wolę niż słoneczko:) Wiecie mój Synuś jest w szpitalu..muszą porobić mu wszystkie badania bo dziecko niknie mi w oczach:( Od pięciu lat leczę Go na nieżyt nosa..z jednej dziurki..lekarze nie wiedzą co to jest..Byłam już chyba u 10 różnych lekarzy i nic!!! Był już w ubiegłym roku we wrześniu i teraz znowu.Mam nadzieję że tym razem mi Go zdiagnozują..bo maja porobić WSZYSTKIE badania.Będzie dobrze..bo JAK MA BYĆ!!!!!! U nas zimniutko..oj bardzo zimniutko..ale mnie się podoba..Wracam ze szpitala..czy z zakupów i nos mam taki czerwony jaki Ci panowie..no wiecie jacy:D Miłego wieczoru koleżaneczki.do jutra..buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rok 2009 wysyłam Wam - Moje Poczekalniane Popychaczki Pierdół i Poważnych Problemów też (żeby nie było, że postponuję to zacne, miłe i długowieczne forum) - dobrą energię, pozytywne emocje, najpiękniejsze zdarzenia. Jestem pod dużym wrażeniem Waszej graficznej twórczości! A na mroźne wieczory - trzaskający ogień w kominku i - nie byłabym sobą, gdybym nie wprowadziła alkoholowego wątku - galicyjski grzaniec z pomarańczą i imbirem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No gdzie Wy jesteście?? Spokojnej nocy i miłych snów zatem życzę.Przecież sama do siebie pisać nie będę:(..całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie z Naszatą zaliczone i wg mnie bardzo miłe- chociaż co ona widzi w tych nartach?:D zimno tak i wogóle:D:D:D:D Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, widzę że obie tak samo rozkoszujemy się zimą i jej urokami;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanko miłe!! Narty też - Ofka nie narzekaj - dzięki nim sie spotkałyśmy. .:D:D:D Fakt że tyłek przymarza do wyciągu , wlewam w siebie gorące piwo , którego nigdy nie pijam ( bo po co ? ) ale jest okazja do wyjazdu , dotlenienia sie , zawarcia nowych znajomości . A ile się z gazdami popije!!!!! :d:d Latem zapraszam do siebie ...choć kto lubi ciepłe piwo i spocone towarzystwo???? :D:D ale każdemu miłe co innego... Buziaki...Jutro jadę do domku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko spocenie można uznać za przejaw gorących uczuć:D:D a zlodowacenie li tylko za oziębłość, ale fakt każdy lubi co inszego i chwała ci Panie za różnorodność, a degustacja napojów wyskokowych u nas jest całoroczna , latem wieczorkiem przy ognisku.....kontynuacja znajomości wskazana:P Pozdrawiam wszystkie a z nielubiącymi zimy łączę się w cierpieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia43Witam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - już jestem Byłam nad naszym polskim morzem - wiało, huczało, piszczało i spac w nocy nie dawało, ale i tak było cudnie. Każda pora roku ma swoje uroki - a najlepsze w dobrym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Wypraszam sobie kaput. My po prostu zapadłyśmy w sen zimowy. Oby do wiosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 To tak na pocieszenie..już sama nie wiem kogo.Was..czy siebie:) Strażak wrócił z pracy do domu i mówi do małżonki: - Słuchaj, mamy wspaniały system u nas w remizie. Kiedy zadzwoni pierwszy dzwonek - ubieramy nasze kurtki. Kiedy zadzwoni dzwonek drugi - zjeżdżamy po rurze na dół. Dzwoni trzeci dzwonek i wszyscy już siedzimy w wozie. Od dzisiaj chcę, żeby w tym domu obowiązywała podobna zasada. Kiedy powiem do Ciebie \"Dzwonek pierwszy\" - masz się rozebrać. Kiedy powiem \"dzwonek drugi\" - masz wskoczyć do łóżka. Kiedy powiem - \"dzwonek trzeci\" - zaczynamy całonocne pieprzenie. Następnej nocy mąż wraca do domu i woła: - Dzwonek pierwszy. Żona rozebrała się do naga. - Dzwonek drugi - zawołał strażak i żona wskoczyła do łóżka. - Dzwonek trzeci - i zaczęli uprawiać seks. Po dwóch minutach żona woła: - Dzwonek czwarty! - Co to jest dzwonek czwarty? - pyta zdziwiony mąż. - Więcej węża - odpowiada żona - jesteś cholernie daleko od ognia. Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap-kap-ut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
Niech już bedzie maj! Nie znosze zimy i zimna i nawet grzaniec JO nie pomoże zmienic mego nastawienia.Niby jak nie można zmienic trzeba polubic.Ale co ja Eskimos jestem? Kochane dziewczyny stawiam herbatke pachnącą poziomlką i truskawką i buziaki dla wszystkich.A Viki gdzie? Takisku buziaki.Ofka, łącze sie z toba w nielubieniu wiadomej pory roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×