Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Hej Hej Zima zima zima a potem po zimie. Każda pora roku dobra byle tylko zdrówko i humorek dopisywał. dziś mąż wyciągnął mnie na \"biegówki\" było super - słońce, śnieg i miłe towarzystwo. A najwazniejsze że nie jest ze mną tak źle - nic mnie po nartach nie boli. Oj jaka ja młoda jestem Gorące pozdrowienia przesyłam dla wszystkich zmarźlakow. Oby do lata (bo wiosna to znów plucha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Ktosiu,ze po takim wysilku nie bola Cie mięsnie... ja tez lubie czynny wypoczynek...jak najmniej siedziec i lezec.... Bylas nad morzem? Piszesz,ze bardzo wialo? ja wybieram sie na ten weekend nad morze...a gdzie bylas Ktosiu? Mozna wiedziec? ja chce po prostu jechac i powdychac troche jodu,,bo mnie gardelko boli..wiem,ze nie pomoze taki krotki pobyt,ale...? moze?? Witajcie dziewczyny!!! Ewelinko,Basiu,Danusiu,Agnieszko,Lidziu,Ofeczko! i wszystkie... bez wyjątku..pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bosia Gdzie nad morze??? Może nad moje morze???!!!:D Troszkę wieje , ale żeby aż tak marudzić????? Fakt że my przyzwyczajeni... wieje dopiero jak jest 8 w sk. B . ogólnie to tylko muska:D:D:P Ktosiu- jakby nie wiało , to nie umiałabym oddychać. A tak samo powietrze włazi do płuc... Fotki wam posłałam z mych zimowych wojaży . Proszę o jakiś rewanż. Córcia sie stroi . Za niecały tydzień studniówka!!! Rany , gdzie te 18 lat???!!! Dopiero ja byłam na swojej!!! Wczasy się skończyły -teraz pranie , gotowanie i praca. Viki- jak zdrówko?? Dajenka- robisz jakies nowe precjoza?? Twoje kolczyki idą na studniówkę!! buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Trochę mnie nie było, na domiar złego grypa położyła mnie do łóżka. Sponiewierała mnie okrutnie, dawno nie byłam tak obolała. Uważajcie na to paskudztwo, nie dajcie się ubezwłasnowolnić jakieś głupiej grypie. ;) Dziękuje za zdjęcia pięknych pań. :) Dowód naoczny jest, że północ z południem spotkała się.....radość wielka, jak widać w poczekalni nie tylko się czeka. :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu wszystkie chore???? :( Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na forumowe łono 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam na Helu. Mnie cos dzis bierze - jakies \"grypisko\" wypiłam mleko z miodem (fee nie lubię) może pomoże. Pozdrawiam Biegnę zobaczyć zdjęcia na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu- tam zawsze wieje!!! To tak jak na szczycie góry:D:D Ale że byłaś tak blisko i nie przyszłaś na kawę- należy ci się lanie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki , biedactwo Ty moje,ale skoro mówisz ,że już po chorobie to ok.Niestety to choróbsko chyba wszystkich łapie , wkoło słychać chór na 7 kichnięć i dwa kaszle:D Dzięki za fajne podsumowanie\"spotkanie północ-południe\" brzmi baardzo dostojnie:P prawda Naszatko ? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka❤️ przecież wy powinniście być zdrowi!! Mróz podobno wybija zarazki:) U mnie jeszcze zdrowie, ale po dzisiejszym bieganiu za szalem wieczorowym dla córci to nie wiem czy nie padnę :P buziaki... A... północ- południe to brzmi dumnie... za następne spotkanie!!\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usuniete jajniki i zaczelam stosowac plastry Systen59, mialam uderzenia goraca, skakanie cisnienia, walenie serca, niepokoj...czy po tym mi przejdzie????? mam 41 l. i jestem podlamana...jak zyc dalej??? pomozcie kobietki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia64
witam to ja Ktosia43 - juz za długi sie odmładzałam więc w końcu zmieniłam nick. Grypisko jakies chce u mnie zagościć ale sie nie daję. Babett nie pomogę Ci bo u mnie jajniki zostały i nie mam na razie takich problemów. Ale bądź dobrej mysli wszytsko musi sie wyregulowac. Naszata była blisko ale niestety wolnego czasu było bardzo mało więc dlatego się nie spotkałyśmy. Ofka ten chór to fajnie brzmi - obu tylko daleko od nas. Pozdrawiam, 'bo głowa mi pęka i w gardlle mam kaktusa..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge wpisac się pod poprzedni nick, bo nie chce mi \"przyjąć\" hasła. Musze jeszcze nad tym popracować. Wiec znów jestem troszke młodsza. Ale cóż trzeba korzystać, skoro komputer nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen, padłam ze śmiechu jak zobaczyłam te najciekawsze balkony:-D Pozdrawiam wszystkie panie serdcznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,witam nocną pora... Dzieki Naszatko za piękne zdjecia..Dziękowalam Ci juz..na poczcie... taka kolej rzeczy...teraz pranie i pranie...do nastepnego wyjazdu.. Dziewczyny,co Wy ?? Nie chorujcie..nie dajcie sie grypie...pozdrawiam...w zdrowiu dobrym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie 🖐️ Nie czytałyscie widocznie moich wypocin przed 3 tygodniami ... Ja byłam w sanatorium , aż w Świnoujściu . Wysłali mnie na drugi \"koniec świata \" , ale dziś wróciłam i od razu ( mimo zmęczenia ) zaglądnęłam do naszej Poczekalni ... Poczytałam o spotkaniu Ofki z Naszatką , ale zdjęć jeszcze nie obejrzałam i chyba zobaczę je dopiero jutro , dziś marzy mi się tylko łóżko , gdyż spałam w pociągu tylko 3 godziny . Niemniej muszę się pochwalić , że podczas przesiadek w trakcie jazdy do sanatorium poznałam kolejne 3 osoby , które znałam tylko z wirtualnego świata od kilku lat . I też się z tego bardzo cieszę , gdyż grono moich wirtualno - realnych znajomości poszerzyło się o kolejne miłe osoby :). Teraz znikam już do kochanego , swojego łożeczka , może się odezwę jutro , a napewno w tym tygodniu jeszcze . Serdecznie wszystkie Panie pozdrawiam , przesyłam cmokasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk - puk puk ojej ... nawet nie ma kto odpowiedzieć KTo TAm A to ja Ktosia co tu czasami zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim...epidemia grypy ..wrrr poza tym Bosiu , Viki i wszystkie pozostałe zdrówka zdrówka ...uciekam ,zostawiam herbatke z miodem i cytryna ,moze byc i z prądem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Wasze kichy i kaszle doszły i do mnie:) Pragnę nieśmiało powiedzieć,że jak wkrótce zapewne Południe się spotka z Północą,to mam nadzieję,że paliwa im zabraknie w Radomiu:D:D:D Zdrówka życzę i dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kichac za mocno bo doleci i na północny wschód, a u nas zaczynają się ferie i przydałoby sie zdrówko. Jak będzie zdrówko to \"jeziora\" odwiedzą \"góry\". Tylko prosze o podpowieć nasze góralki - gdzie by tu pojechac co by było miło ładnie i trochę śniegu Pozdrawiam i wypijam te herbatki z prądem - za zdrowie wasze i moje. HEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dowiedziałam się , że śnieg spadł Ktosiu w oklicach Łącka , Szczawnicy , a jeśli tam, to także i w innych rejonch ... Pozdrawiam wszystkie , cmoki w boki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tygrysku, szkoda ,że już nie brykasz:D Ktosiu , TY mnie nie prowokuj pytaniem o to białe świństewko-trzeci dzień juz posypuje a ja chcem wiosnyyyyy:D ale skoro marzą Ci się góry ,to zapraszam i radzę omijac Zakopane duuużym łukiem pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze już trzeci raz - może tym razem Pan Komuter zechce wysłać do Poczekalni moje klikanie. Ofka sorki za to coś białe... Ja tylko chciałm pojechac w góry i poczuć że jestem na feriach zimowych (rzadko bywam w górach). Obiecuję, ze wiosna przyjdzie ... kiedyś... Pytam bo chciałabym trafić w miłe miejsce gdzie było by biało, przyjemnie i tanio. Nie wiem czy nie za dużo waunków stawiam.. Pozdrawiam ciepło. U mnie w kominku ogien bucha więc jest i ciepło i przyjemnie. zapraszam wszystkei chętne Koleżanki. Mój Kaziczek pyszne drinki serwuje (oj już w głowie mi sie kręci..) a mam tez dobre winko - sama kupowałam.. Kto chętny do towarzystwa. Na góralską nutę HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Zima sobie przypomniała , że dzieci mają ferie. Pada od rana. Zazwyczaj niespotykanie spokojny człowiek jestem , ale dziś chłop oberwał kilka razy . Gałki oczne same wyłażą mi z oczodołów, w uszach mi wyje , zęby zaciskam z bólu .. Żadne prochy nie pomagają..Już wzięłam na obniżenie ciśnienia, garść ibupromu... może imprezka pomoże jak zaleję robaka??? Poleżałam 2 godzinki , ale musiałam wstać i włos umyć. Ciekawe jaka będzie reakcja jak włączę suszarkę?? Pewnie zwariuję Wczoraj byliśmy w salonie. Siedziałam i jechałam w Fiacie 500. ładne cacko , ale od 20 lat nie byłam tak blisko męża Jestem w szoku. Pod moim domem jeździ piaskarka .... Droga 50-tej kolejności odśnieżania... znaczy -odśnież sobie sam - a tu taki sprzęt!!! cuda jakieś..!! Z utęsknieniem czekam na środę . Wyprawiam dzieciaki do Białki. Będe mieć tydzień spokoju!! Jeszcze tak MM gdzieś wypchnąć i będzie najlepszy tydzień w roku..:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj drink pyszny ale literki zjada Ale co tam w końcu jest weekend i liczy sie dobry humor i dobre towarzystwo - w odwrotnej kolejności. Sok z limonki jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko cud jakiś - razem klikamy w Poczeklani. Mnie dziś też moja szanowna główka dawała znaki, że jest. Żadne prochy nie pomogły, a tu dobry drinczek z rączek mego slubnego zdzialał cuda. Fajny taki tydzień bez dzieci - z samym mężem - jak za dawnych młodszych lat , jest okazja aby wspomnienia stały się rzeczywistością. Oj juz odchodze od komputera idę poflirtować z rodzinką. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyną humor dopisuje i dobrze, życie zbyt krótkie jest, trzeba więc łapać każdą chwilę szczęścia i dobrego humoru.Tak trzymać :) - Viki zdjęcia super, jak zawsze buzia uśmiechnięta. Nie bałaś się w otoczeniu tylu łabędzi? Mam nadzieje, że porządnie podreperowałaś swoje zdrowie. :) Co się dzieje z Takiskiem? Hej, hej Takisku co u Ciebie? Ewa4444 bardzo dawno się nie odzywałaś, jak zdrówko? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dołączam się do tych z bólem głowy, 2 tabl dały radę , tylko nie wiem na jak długo. Śnieżek posypuje nadal . Wszędzie oprócz Zakopanego w którym się cenią chyba stosownie do tłoku jest ok, Naszata zakochana w Białce a stamtąd wszędzie blisko, na wyciąg i na baseny termalne a i też na Krupówki żeby zaszpanować:D Spinki ,przeca to jeszcze nie popielec a mam ochotę sypnąć Ci popiołem:D:D cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×