Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Ofka siem nie bojem, syp...założyłam gogle i maskę przeciwpyłową :D Cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny! A u mnie grypa panuje. tato w szpitalu ma zapalenie płuc po grypie,mama w domu chora,Wnuczka juz 2 raz zaczyna,,syn tak samo polamany,synowa narzeka,ze wszystko ją łamie....a my jakos sie trzymamy! W koncu musi byc ktos zdrowy,zeby przy chorych pomagac...Co nie? Zycze Wam zdrowia kochani.. Dzieki Naszatko za piękne zdjecia i inne skarby na pocztę... U mnie sloneczko niesmialo zza chmurki spogląda..Sniegu dawno nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Bosa nie wesoło u Ciebie, tyle osób chorych, dobrze, że Wy się trzymacie...paskudne choróbska. :( Buziaki przesyłam 👄 i zdrówka dla wszystkich...gdyba tak można pójść do sklepu i kupić np. kilogram zdrowia...ale mam głupie pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List od użytkowniczki: Dzień dobry.Chcę skopiować film na dyskietkę, gdy dam kopiuj pojawia mi się komunikat, że na dysku A nie ma wystarczająco miejsca. Potem daję \"skopiuj skrót\" i wtedy mi się film mieści na dyskietce. Problem jednak powstaje,gdy chcę go uruchomić na innym komputerze, dlatego, że pojawia mi się komunikat \"skrót nie został znaleziony\", równocześnie na moim komputerze ten film normalnie uruchamiam. Co z tym mogę zrobić? Odpowiedź informatyka: Droga użytkowniczko, do swojej torebki nie zmieści Pani swojego futra. Karteczka z tym, że futro ma pani w szafie, do torebki się jednak zmieści. Tak, więc dopóki jest Pani w domu a przeczyta Pani karteczkę z torebki, że futro jest w szafie, bez problemu je Pani tam znajdzie.Gorzej, gdy, będąc u przyjaciółki wyciągnie Pani karteczkę z torebki i przeczyta, że w szafie ma Pani futro. W szafie u przyjaciółki może Pani długo szukać, ale tego futra tam Pani na pewno nie znajdzie. Jeszcze podpowiedź: Torebka= dyskietka, Futro= film, Karteczka= skrót, Szafa= komputer, mol w szafie = wirus komputerowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ Ciepło pozdrawiam wszystkie i zyczę miłego weekendu , cmokasy. Ja jeszcze żyję i cieszę , że dzień już trochę dłuższy , a dziś nawet słoneczko i wiosna prawie zajrzała w moje strony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znalazłam dzisiaj w swojej skrzynce porcje dobrego humoru. - Naszatko taniec rewelacja ...JA TEŻ TAK CHCĘ :D:D:D - Dajen poradnik super, a koło fortuny bardzo się spodobało mojemu mężowi. ;) Muszę sobie takie zamontować. Grunt to dobry humor... kto się często śmieje, ten szybko nie zardzewieje. ;) Z uśmiechem na twarzy :) życzę wszystkim miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja zgasze światełko ...ale zostawiam na rano termos kawy i herbatki..Może ktoś przycupnie przy stoliku w poczekalni i skorzysta ..Milej niedzieli ,i równiez dziekuje za poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ja...:) ja jednak preferuję psy... U mnie zima.. odśnieżanie przypadło mi w udziale bo dzieciaki w Białce były . Dziś wróciły...komp syna nie chce odpalić i złości sie chłop że wraca a tu takie mu pod górkę .. Drzwi nadal nie odnowione, ale za to posprzątana piwnica:) W poniedziałek idę się odżylaczkować . Bam sie , ale cóż robić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥♥♥WITAM MILUTKO♥♥♥♥ Codziennie w profilu zostawiasz kilka miłych słów, umiesz pocieszyć, rozśmieszyć i życzysz mi przyjemnych snów... I czuję jak powoli wpadam, jak wplątuję się w Sieć... Łączy nas wirtualna nić i dobrze mi z tym jest ! I chociaż gdzieś tam daleko własnym rytmem żyjesz, wystarczy, że włączę komputer i jesteś, gdy kawę piję... I czuję jak nas powoli oplata ta wirtualna nić... Nie chcę myśleć o dniu kiedy w profilu nie będzie nic... ...Daleko stąd jesteś, daleko, lecz wiem jak bije Twe serce, wiem jak masz na imię i nie muszę wiedzieć nic więcej... ...wystarczy, że jesteś.. i za to Ci dziękuję Wraz z Walentynkowymi życzenia nieustającej miłości przyjmijcie ten wierszyk 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...Daleko stąd jesteś, daleko, lecz wiem jak bije Twe serce, wiem jak masz na imię i nie muszę wiedzieć nic więcej... Viki, dziękuję/my za piękny wierszyk ❤️ Pozdrawiam wszystkich walentynkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentykowe uniesienia mineły..Ale jest to bardzo sympatyczne Swieto ..szkoda ,ze na przykład u nas nie ma zamiast Zimnej Zośki, Zakochanej Zoski.. 15 maj, kwiecie dokoła, cieplutkie promienie Słońca muskaja policzki , roześmiane oczy ciesza sie naturą kipiacą kolorami, śpiew ptaków, a serducho radosne...toć to maj... Ale Valantine tez ok.Najlepszego dziewczyny.. i po Walentynkach w oczekiwaniu na Zośke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dla ostudzenia szału walentynkowego sypie śnieg, barrrrrdzo dużo śniegu:D.Dla jednych ulubionym sportem od wczoraj jest wypychanie aut , a drudzy ćwiczą aerobic na chodnikach, niestety pługi, piaskarki nie nadążają.Plusem jest ,że nawet w cienkiej bluzce i kurtce jest ciepło , a zdobywanie Antarktydy jawi się jako dłuższy spacer:D:D:D. Wspominałam Wam , że nigdy nie przepadałam za tym małym białym świnstewkiem?:D:D:D Pozdrowienia dla zasypanych i zasypywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń… Księgą myśli… Zupełny przypadek… Człowiek poznaje człowieka… Wtapia się w zakamarki jego myśli… Próbuje czegoś się dowiedzieć… Prawdy o nim docieka… Lecz nie tak szybko… Stopniowo… Małymi krokami… Rozciąga się nic przyjaźni… Wraz z biegiem czasu i rozmowy, stają się otwartymi księgami… Czytamy wers po wersie… Przewracamy kartkami… Historie pisane życiem… Jak opium…tak słodko… manipulują naszymi zmysłami… Wędrujemy po myślach i słowach… Czegoś poszukujemy… Zrozumienia… Oparcia…? Sama nie wiem… A czasem tak bywa że siebie odnajdujemy… W tej drugiej osobie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_(-)(-)___(-)(-)___(-)(-)___(-)(-) (-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-) _(-)(-)_¦_(-)(-)_¦_(-)(-)_¦_(-)(-)_ 19 LUTEGO 2009 TŁUSTY CZWARTEK! .............../,\\.-``\'´´-./,\\ ................)....--.....--...( .............../...(¦.._..¦)...\\ ................\\...==Y==.../ ............__.`.-._.\'=\'._.-.´.__ ......../......\'#.\'#.,.--.,.#\'.#.\'....\\ .......\\,,,))..#...#.\'#\'..#..# ((,,,/ ____xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx_PĄCZEK_xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx_DLA_xxxxxxxxxxx _xxxxxxxxxx__CIEBIE__xxxxxxx __xx__OD KRYSTYNY_xxxxxxxx ____xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ______xxxxxxxxxxxxxxxxx PRZYSZEDŁ DO MNIE KOTEK BARTEK I POWIEDZIAŁ, ŻE TO JUTRO TŁUSTY CZWARTEK!!! JUŻ WYSYŁAM MOJE PĄCZKI WIĘC CHWYTAJCIE JE W SWE RĄCZKI: )) SERDECZNIE POZDRAWIAM:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak tam bezkompleksowe podjadanie pączków. Ja zjadłam 6 ... ale dzis wolno. Pozdrawiam i stawiam herbatke mietowa na poprawienie trawienia. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po wyżylaczkowaniu i na pączki nie mam ochoty...znaczy zjadłabym , ale takiego jak smażyła babcia-z wiśniami.No , ale nie mam siły stać:( zresztą mi nie wolno . Czyli zrobię w marcu...Znajdzie się pewnie jakieś imię do świętowania:) Ja też ubolewam że u nas same smutne i zimne swięta:( Przydałaby sie jakaś Wesoła Natalia czy takie tam... Kupiłam sobie wreszcie radio do kuchni- takie podwieszne z CD . Dziś MM ma zamontować . Przyszedł czas by tego wielkiego klamota wynieść. Kurzy się , dużo m-ca zajmuje i nie ma CD . A gdzie mam słuchać jak nie w kuchni?? :P życzę miłego wieczoru, nadejścia wiosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija Tłusty Czwartek... Szykujcie się w sobotę do Rio! Cycki do przodu i na plażę Copacabana zapraszam! A w sobotę wieczorem na słynny Sambodrom! Wszak dopełnić czas karnawału trzeba! Precz grypy, wirusy i marzenia o majowych solenizantkach! Wytupcie wszystko. co złe w rytm samby i rumby, popijając pina coladę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ruszamy do tańca bo to juz ostatki. Potem tylko głowę popiołem i ........... czekanie na weselszy czas dla duszy i ciała. JO hasło było \"cycki do przodu\" a tu niestety oponka brzuszna również rusza sladem cycków .... ale nic to przecież jest karnawał. Bawcie się wspaniale - nieważne czy na sali balowej czy czy w domku - byle homory były i towarzystwo Naszata jest radio jest CD jest muzyka jest zabawa nawet w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było miłe spotkanko przy trunkach.. rozrzedziłam troszkę krew-powinno pomóc na żylaczki:) Dziś sypie od rana . Wyciągnęłam rodzinkę na spacerek i jesteśmy jako te bałwany:D Ale nóżkę przesiliłam- a tak chciałabym jeszcze. Pewnego progu nie da się jednak przeskoczyć:D Schabik nastawiony- będzie na gorąco i na zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zmiana strony:P może byście coś naśrajbały by znów nie trwało to prawie m-c....:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ! Stawiam herbatke jaśminowa , poziomkową , no i oczywiście malinowa. JO , moj dół sie pogłebił ..oprócz jednego wydarzenia tragicznego, drugie fatalne- ta od karnawału w Rio ...miała wylew do oka... , na dodatek rokowania na powrót wzroku ..negatywne.. .Po prostu koszmar, .Dziewczyny tanczcie, bawcie sie, i nie przejmujcie zadnymi szefami , głupimi koleżankami.Zyjmy , jakby to był ostatni dla nas dzien..Buziaki...Przemarznieta wasza ewelina ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina -jakie Rio???? Coś mi umknęło!Wróciłam się do grudnia i nadal nic nie wiem!!:O:O Wczoraj mnie zasypało , dziś podlewa deszczyk.. Siedze w domu. Jutro mam jechać zdjąć szwy... ale przy takiej ślizgawce chyba to przesunę ..Śmieci nie wywożą 2 tydziń bo mieszkam na górce i boją sie wjechać. Niby taka prosta rzecz , a tragiczne tak się zasypać brudem!!:O Blondynka u doktora: - Niech mi pan pomoże! Trzmiel mnie użądlił! - Spokojnie, zaraz posmarujemy maścią... - A jak go pan doktor złapie? Przecież on już poleciał! - Nie! Posmaruję to miejsce, gdzie panią użądlił! - Aaaa! To było w parku, przy fontannie, na ławce pod drzewem. - Kretynko! Posmaruję tę część ciała, w którą cię uciął! - To trzeba było od razu tak mówić! W palec mnie użądlił. Boże, jak to boli! - Który to konkretnie? - A skąd mam wiedzieć? Wszystkie trzmiele wyglądają podobnie... Pewnej niezamężnej kobiecie zadano pytanie: - Dlaczego nie ma pani męża? - A po co mi mąż: mam psa, który warczy, papugę, która przeklina i kocura, który włóczy się przez całe noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk , puk.!!! Zagląda tu któraś??? U nnie wichry za oknem , w głowie się kolebią myśli...byle do wiosny prawdziwej...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zawsze jestem, tylko mnie nie widać, ale czuwam jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_``````/;\\```````````/;\\`` ``````{;..\\`````````/...:} `````{;.O..\\```````/..O..;} ````{;.@....\\``````/.....@,:} ```{;,......?..\\``\'``/..?.......,:} ``{;,..O.......\'\\```/........O...,;} `{;,.......@....\\\\,//....@........\',;} `{;,..#.......$..(..)..$........#..,;} ``{;,..#...$.\'..(..)....$.....#..,;} ```{;,..O...%.(..).%....O..,;} ````{;,..@...&.(..).&..@..,;}} ``{{{\'?`{;,..O.\'.(..)...O..,;}`?\'}}} `{{;`@```%``/\'\'\\```%``@`.;}} ``{{;,..Q..Q.`/`\'`\\`.Q...Q..,;}} ```{{;,..@.../````\\....@..,;}} ````{{;,,%,/`````\\,%,,,;}} `````{{;,;/```````\\;,,,;}❤ Aby motyle na dłoni Ci siadały i najskrytsze marzenia spełniały. Aby ptaki po niebie latały i Twojego szczęścia szukały. Żeby z Twoich oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech gwiazdy nad Tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą nigdy Ci zginąć i żadnego szczęścia ominąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×