Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ktosiu, niestety minęłyśmy się , we czwartek nie zaglądłam na neta , bo w piatek miałam urlop więc wyrwałam się z domciu w świat:D:D Ale chyba wasz wypoczynek był udany,gorzej z powrotem , korek na zakopiance to niestety norma.Widziałam jak wracałam dzisiaj. Może będzie inna okazja do spotkania. Cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz z domku Dojechałam szczęśliwie choć rzeczywiście trzy razy po drodze "łapaliśmy" korki" - Zakopianka i korki to już tradycja. Urlopik był bardzo udany. Pogoda dopisała i humorki też. Szkoda Ofka, że się nie spotkaliśmy, ale cóż wszystko przed nami. Pozdrawiam wszystkie Poczekalniane koleżaneczki i życzę miłego tygodnia pracy i odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam kulinarny zawrót głowy...Ale lodówka zapełniona na tydzień:) Ofka- u mnie znów zaczęło padać takie białe coś,,Wielkie płatki i zimne:D:D lecę do roboty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko , super dieta pączkowa, polecam wszytkim. Jak ktoś ma jakieś namiary na wiosnę to ja poproszę! Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________$ ______________$$$_$$$ _________$$_$$$$__$$$ _________$$$_$$$$$_$$$ _____$$_$$$_$$$$$_$$$_$$$ ______$$__$$_$$$$$$_$_$$$$ _______$$$_$_$$$$$$__$$$$ _______$$$$__$$$$$$_$$$$$ ________$$$$$_$$$$_$$$$$ ________$$$$$_$$$$_$$$$$ _________$$$$$_$$_$$$$$$ _________$$$$$_$$_$$$$$$ _________$$$$$$__$$$$$$$ _________$$$$$$$_$$$$$$$ _________$$$$$$$_$$$$$$$ _________$$$$$$$_$$$$$$$ __________$$$$$$_$$$$$$ ___________$$$$$_$$$$$ ____________$$$$_$$$$ _____________$$$$$$ _______________$$ __________$___$$ _________ $$__$$__ _______ $$_$$ ______ $$_$$___ _____ $$_$$____ _____$$ $$___ _______$$ __ ________ $$_$_ _________ $ $_$ _______._$_$_$_. ___-***.$$_$$ $_**** _ ____.$_$$ $______ __ ***.__*_._.______.** ______****_***._* Wyszedł spod ziemi krokus - jak promyk słońca z obłoku. Rozejrzał się wkoło i rzekł wesoło: Jak tylko trochę podrosnę, zrobię prawdziwą wiosnę! Pozdrawiam i wiosenne życzenia składam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znak ,że wiosna, Viki pełna optymizmu. Dajcie znac ,że zyjecie,chyba jeszcze nie popełniacie szaleństw przedświatecznych? Cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znak ,że wiosna, Viki pełna optymizmu. Dajcie znac ,że zyjecie,chyba jeszcze nie popełniacie szaleństw przedświatecznych? Cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssbż pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogody, słońca, radości, W niedzielę dużo gości, W poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych, oraz zdrowych! dla Wszystkich życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksymcia
Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksymcia
Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu już prawdziwy rekord!! Jedna strona w pół roku!!! buziaki dziewczyny!! dziś posiałam koperek i majeranek bo przy okazji szukania paragonu na super oszczędne żarówki , które padły po 4 m-cach znalazłam ziarenka do wysiania :D Słońce pokazuje się na kilka godzin dziennie , ale to zawsze coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że w Poczekalni taka cisza- a bywało tu gwarno i bardzo milutko. Pozdrawiam wiosenną porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyczerpały się nam tematy, a może chęci brak ? Szkoda! Ale czasem sprawdzam co nowego.....a nóż? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracy przybywa , sił ubywa...ech życie ! Wczoraj słonko zmusiło mnie , a ja rodzinę do wyjścia poza dom. Wycieczka dobrze nam zrobiła. Troszkę nowości zobaczyliśmy , przewietrzyliśmy umysły. I dobrze , bo jak pomyślę co się na południu dzieje.Brrrrr.......... No , nie myślcie że u mnie nie pada. Pada! ale nie tyle . 2 dni z rzędu miałam mokrą piwnicę . Myśleliśmy że rura pękła , a to nieszczelna rynna wodę pod dom wlewała. Znowu robota była . Teraz patrzę czy schnie . Dziś podcięłam kilka krzaków , które niestety mocno przymarzły . Rozpaliłam ognisko-może zdążymy spalić zanim popada . A chmurki niczego sobie .. Syn po maturze . Ustne zdał śpiewająco , ale jak pisemne??? Tam się nie śpiewało :( mamy 2 m-ce czekania . A co was Duszyczki??? Ofka- zasypało cię ?? da się pojeździć ??:) Ksymcia- jak chłopaki? przerośli cię ? Viki- jak nóżki? motorkiem jeździsz?? Ktosia-nowy urlop w okolicy Ofki?? Bosia?? wnuczka pewnie już do szkoły chodzi ? Spinki? Forever? Ewelina?Takis? Mirinda?Gdzie wy?? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka - ale u ciebie mokro.:( podglądam na online...i wasz urząd zwiedziłam :D i rynek, bacówki. Kościoły zwiedzę później bo brakło mi czasu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Naszatko,gratuluję wyników......syna:D. Najlepiej wirtualnie zwiedzać bo sucho,a tak serio to sytuacja zaczyna przypominac tą z "97 roku, zresztą domu nie da się przenieść na niezalewowy teren chocby bardzo się chciało, a deszcz ciągle pada.W Zakopanem pada śnieg! Pozdrowienia nie całkiem wesołe i odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadziłam 24 szt krzaków pomidorów , 15 majeranku , 10 astrów , cząber , 15 szt. surfinii , 6 petunii....kręgosłup mam zgięty - wyprostuję sie pewnie za tydzień :( nawet nie mam siły zapeklować golonek-poczekają na MM:) Dziewczyny- nie zalało was?? Ja czekam co nadejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie na szczęście do wielkiej wody daleko. Z nieba ciągle pada, ale raczej nie grozi nam zalanie. U nie też córcia ustna maturę zaliczyła a co z pisemnej "wielki znak zapytania". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozdrawiam Was wszystkie i podziwiam za wierność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie serdecznie ! Dawno mnie nie było , ale tak jakoś sie porobiło , że nie miałam kiedy , albo po prostu zapominałam . Wybaczcie , jeśli możecie ... Ofka , byłam już w Łącku , ale nie miałam namiarów i się nie skontaktowałam, a i pogoda nie nastrajała do podróży i spotkań ... W tym czasie, gdy siedziałam i patrzyłam jak pada , zalało mi ponad połowę Tarnobrzega i nie wiedziałam czy dam radę dojechać do domku ... Udało się jednak . Po powrocie była akcja po akcji , aby pomóc powodzianom , no i moim klientom , którzy ucierpieli w powodzi ... Jeszcze nie wprowadzili się do domów, już zalała druga fala ich domy ... Żadne zdjęcia nie pokażą naprawdę jak to wygląda , a szczególnie nie czuć na zdjęciach smrodu jaki przynosi wielka woda ... Podobno kolejna powodź ma nadejść w lipcu . Z niepokojem wszyscy patrzą w niebo , czy nie ma jakiejś chmurki ... Teraz są niesamowite upały , ale nawet ja , która źle je znoszę , wolę je niż deszcz ... Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki! Współczuję bardzo tym ludziom. Zabrałam się za porządki w domu i wynoszę co się da do punktów zbiórek dla powodzian. Może choć trochę to im pomoże . oby tylko to do nich dotarło . Kuzynka z Krakowa ma przyjechać w sierpniu.To i ona zabierze. Człowiek jak chomik- zbiera i zbiera!! czas wydać przynajmniej połowę .. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×