Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Hej dziewczyny! Witajcie i tesciowe tez! Ja jestem chyba najstarsza tesciową .. Ewelinko,, Ty swiezutko upieczona ,a Ofeczka jeszcze świeższa...od Ciebie. Ale nie jest tak żle... Damy radę.. Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi. I z nami tesciowymi jest tak samo..Prawda Dziewczyny? Ksymeczko, jak chlopaki? Co u Ciebie? Mowisz pogoda od jutra,czyli od ktorego? Bo u mnie leje jak z cebra.Całą noc lalo..A piorun w pobliżu taki straszny walnął,,ze az sie chata zattrzęsla...:) Witaj Ktosiu,,,Witaj Naszatko...Wy to macie jeszcze trochę czasu...do tesciowania... chyba,ze sie myle? Pozdrawiam i cluski zostawiam... Basiu,co u Ciebie? Jak Michalek? Dla Lidki rowniez pozdro....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, niestety z ta pogoda to zbyt optymistycznie mi sie napisało, pada, pada i pada.... Bosiu chłopaki superi mimo ogromnej różnicy wieku miedzy nimi szaleja za sobą.Jeden bez drugiego zyc nie moze. Piotrus jest bardzo smieszny, zwłaszcza jak cos nam przekazuje po swojemu np.pipi to picie a smoczek to mumaka. a ja w pracy......usypiam, całusy przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich w poczekalni , niestety u nas czasem słonce czasem deszcz,ale jak deszcz to baardzo obfity i niestety sytuacja zaczyna przypominac tą z \'97r pozdrawiam z zalewanego Podhala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko- trzymaj sie . Nie daj sie wodzie.. Pomyśleć tylko że z gór woda powinna szybko spływać !! A jednak tam najwięcej wody.. U mnie nie leje . Choć dośc wilgotno , słońce rzadko wychodzi zza chmur. Mszyce mają sie dobrze i ciągle z nimi walczę . Taka ilość wilgoci służy różom- kwitną pięknie . Niestety pomidory nie rosną - niektóre miały być pienne do 2 metrów. Nie w tym roku i nie w tym klimacie:( Mam nadzieję że do teściowania jeszcze mi daleko. A za 2 dni mają byc wyniki matur i zaczynamy mieć trzęsiawkę .. mIłej nocki...pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, teraz jeszcze kilka trzęsawek na studiachi masz wolne ......aż do wnuków:D burze przeniosły sie w głab kraju, mamy wytchnienie, chociaż......ups własnie nad Tatrami zagrzmiało i błysło. Bosi miło Cię widzieć pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i już prawie po urlopie. CO do teściowej to może byc w kazdej chwili - syn dorosły więc sami wiecie to nie jest zależne od nas. Co do matury to trzęsiawkę to ja będe miała za rok - córcia od wrzesnia w maturalnej klasie. Pozdrawiam - u mnie dziś LATO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaa
Witam, a ja chce Wam polecić temat który zainteresuje kazda z Was. Jak włąsciwue się odzywiaci cieszyć się zdrowiem i urodą! Obejrzałam jakiś czas temu film "Jedzenie ma znaczenie" Powinna go zobaczyć każda z Was. Robi wrażenie. Tu macie link http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ Pozdrawiam Kachaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•*?¦?*•.¸_¸.•*?¦?*•.¸_¸.•*? (*`v´*)¦``WITAM´¦»*°? `•.¸.•´°*«?` CIEPLUTKO´¦»*°? .•´°.¸¸.°?¦?°.`.•´°.¸¸.°?¦?°.¦»*°?` (¸¸.•´*`•»°.¸¸.°?¦?°.¸¸.° *•.¸_¸.•*?¦?*•.¸_¸.•*?¦?*•.¸_¸.•*? Ulotne, krótkie i szalone Szczęście bardzo upragnione Nie patrz na to co jest w tyle Bo nasze życie to tylko chwile. Ciesz się słońcem Ciesz się chmurą Wtedy będziesz tylko górą. Optymizmem zarażaj ludzi Niech się w Tobie radość budzi Słuchaj ptaków Słuchaj lasu I dla siebie znajdź trochę czasu. Pamiętaj, że życie to jest świat W którym możesz rozkwitać jak kwiat. POZDRAWIAM !!! ………………___........... _,.--.,_ …………-~...........~--\"~-......_ \"-. ………f...............f_....Y........\"-..1 ………Y...............:~.....!...............Y ………lq..p..........|......f..................| ._......i. .-,........l......f...................|j ()i___)....|f.......i_f\";..................! .i.______.-~i.........~;...............f ……………………Y_..Y_.....\"vr\"~...T ……………………(.....(.........|L......j …………………… I SŁONIKA NA SZCZĘŚCIE ZOSTAWIAM !!! ,x.*`,x.*`,x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świeżo upieczonej teściowej;-) I dla mamy maturzystki z bardzo dobrymi wynikami również:-) Bosa, nie wiem czy jesteś najstarszą teściową, bo Basia też ma niezły staż - 9 latek:-) Pozdrawiam wszystkie panie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Marmi ! Moj staz tez jest dośc dlugi,bo 7 lat juz..Czyli, my Basie jestesmy najbardziej radosnymi i tolerancyjnymi tesciowymi...z najdluzszym stazem...:) Ja juz po wakacjach..Wrocilismy w piątek..Nie moge sie zaasymilowac ...bo mi ciagle zimno... Ale na rozgrzewkę przywiezli mi Marcelinkę..Nie moge sie czsem za dlugo ponudzic..Dzieci troszczą sie o nas.:) Milego wypoczynku tym,ktorzy dopiero sie wybierają..a tym , ktorzy juz wrocili,,przyjemnej pracy..... Ksymciu,w pracy powinno miec sie wiele mozliwosci. Nie tylko pracowac :) Jak tam swiezutka tesciowa? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki......nie bede wymieniac,bo sie boje,ze kogos moge zapomnieć ..a więc.. cieszcie się wakacjami...i dziecmi i wnukami...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam❤️ U mnie lato...ukrop, brak tlenu. Chodzę napuchnięta. piję wodę litrami , a oddać nie mam co!!:( Zaszalałam dziś w ogrodzie- zawzięłam się na chwaściory... Jestem na wygranej pozycji--do następnego razu.:) Dziecię maturę zdało jak się patrzy , na studia się dostała.:D:D Zyczę wam całuśnych dzieci , wnuków, meżów... Idę do domowego spa , bo po ogródkowaniu bardzo mnie swędzi:D:D pa, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz normalnie,czyli żar nie leje sie z niba...Deszcz nie pada. Chłodno,,czyli calkiem,calkiem.Sloneczko niesmiało przeciska sie przez chmurki. Mozna wreszcie odetchnąc po tych cholernych upalach, U nie tez zaroslo w ogrodzie..musze nagiąc krzyż i zrobic porzadek. Ale to musze rozlożyc na kilka etapow. Marcelinka juz z rodzicami. więc mam prawdziwe wakacje --- bo w domu.. Zawsze poiwtarzam- wszędzie dobrze...... Hej dziewczyny !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wszędzie dobrze....\"Bossi ale ja juz bardzo bym chciała z domu wyjechać.Mam już dwoje studentów:)Udało się. Jeszcze tylko 4 dłuuuugie i pracowite dni i wyruszam na wakacyjną przygodę.Nie mówię co sobie zaplanowałam bo się boję,że zapeszę. Sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamom studentów Gratuluje 😘 😍 , wszystkim teściowym też 🌼 poza tym jesteśmy na pólmetku wakcji więc..wypoczywajcie , Ofka czy ponton podesłać? czy kajak? Czy obejdzie sie? mam nadzieje,ze to ostatnie ..😘 i niech żyje łucznictwo! i ogólnie stawiam wam szałwie i mellise i troszku mięty..i uciekam.. Buziaki dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPOMNIAŁAM ..I NA STOLICZKU STAWIAM LODY Z OWOCAMI I AJERKONIAKIEM...UPAŁ PRZECIE I DUCHOTA.. 🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się gorąco.Za 4 godziny wyjeżdżam pobrykać.:)Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie nie jadę . Leje jak tylko wyjdę z pracy:( pranie podsycha w pokoju:(Chwasty i trawa po pas , ale nie ma kiedy skosić . Myślałam na wiosnę o nawadnianiu--niepotrzebne w tym roku. Raczej melioracja by się zdała. Córka studentka , syn zdał prawo jazdy:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Matki szczęsliwe.. Dzieci na STUDIACH OD PAZDZIERNIKA.a TYMCZASEM WAKACJE FOREVER I EWELINKA WYPOCZYWAJĄ AKTUALNIE...BRYKAJCIE I SIŁ NABIERAJCIE... kochane. Naszatko dzięki za zdjecia...Super wyglądasz.... To autko synkowi musisz juz sparawić...Prawko to prawko..Trzeba trenowac od poczatku.... Wszystkie juz wyjechaly? Bo taka pustka tutaj :) Pozdrawiam Was serdecznie .... Wypoczywam sobie,ale dośc pracowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój- toz nie wyrobię na ropę !!! jak zacznie zarabiać to kupię . Na razie jest na pozycji---rodzice dajcie!! a to mnie się nie podoba:( Dorośnie mózgowo-dostanie..:) Upał jak w piekle....dopiero narzekałam że leje...:O ze skrajności w skrajnosć. :P Jak sie pozbieram żeby gdzieś śmignąć z domu to znów się pogoda zmieni.:( Cieszę się że fotki się podobały... wczoraj komp zrobił mi kaput:( syn instalował wszystko od nowa.. Dobrzeże zdążyłam zgrać fotki , bo ja trzymam latami i byłoby szkoda. A odbitki znów w styczniu...taki mam termin realizacji...kiedyś było 36 w aparacie i uwazałam co robię . Teraz cykam jak opętana i potem miesiącami wybieram 150 z 2000 by wywołać. A to za daleko , to za blisko , tu skrzywiona , tu tyłek trzeba odciąć....ile to roboty...😠 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próba nr.2 Daj spokój- toz nie wyrobię na ropę !!! jak zacznie zarabiać to kupię . Na razie jest na pozycji---rodzice dajcie!! a to mnie się nie podoba:( Dorośnie mózgowo-dostanie..:) Upał jak w piekle....dopiero narzekałam że leje...:O ze skrajności w skrajnosć. :P Jak sie pozbieram żeby gdzieś śmignąć z domu to znów się pogoda zmieni.:( Cieszę się że fotki się podobały... wczoraj komp zrobił mi kaput:( syn instalował wszystko od nowa.. Dobrzeże zdążyłam zgrać fotki , bo ja trzymam latami i byłoby szkoda. A odbitki znów w styczniu...taki mam termin realizacji...kiedyś było 36 w aparacie i uwazałam co robię . Teraz cykam jak opętana i potem miesiącami wybieram 150 z 2000 by wywołać. A to za daleko , to za blisko , tu skrzywiona , tu tyłek trzeba odciąć....ile to roboty...😠 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Naszatko dla dzieci za całokształt, pogoda zmienną jest , trzeba polubic bo i tak nie mamy na nia wpływu Bosi, cieszę się że znów zaglądasz Forever bryka na Podhalu:D i chyba nawet jej sie tu spodobało Fakt, aparaty cyfrowe to przeklenstwo:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Naszatko dla dzieci za całokształt, pogoda zmienną jest , trzeba polubic bo i tak nie mamy na nia wpływu Bosi, cieszę się że znów zaglądasz Forever bryka na Podhalu:D i chyba nawet jej sie tu spodobało Fakt, aparaty cyfrowe to przeklenstwo:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pogodą nie idzie się przyzwyczaić . Wczoraj narzekałam na gorąco to przyszedł wiatr taki , że musiałam kwiaty balkonowe ściągnąć by nie zbierać ich od sąsiadów. Teraz szaro za oknem .. Może to i dobrze , bo dokończę prasowanie i połatam dziury w portkach . Jak mi świeci w oczy to mi się nie chce brać za żadną robotę . Też bym pobrykała , ale jakoś w tym roku nie idzie mi... może w końcu tyłek ruszę wyciągając przy okazji syn z przed kompa..:( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pogodą nie idzie się przyzwyczaić . Wczoraj narzekałam na gorąco to przyszedł wiatr taki , że musiałam kwiaty balkonowe ściągnąć by nie zbierać ich od sąsiadów. Teraz szaro za oknem .. Może to i dobrze , bo dokończę prasowanie i połatam dziury w portkach . Jak mi świeci w oczy to mi się nie chce brać za żadną robotę . Też bym pobrykała , ale jakoś w tym roku nie idzie mi... może w końcu tyłek ruszę wyciągając przy okazji syn z przed kompa..:( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cie choroba!! Jak to wszystko się zacina:P W domu sodoma- za gorąco żeby coś robić , brudy się nawarstwiają. Na dworze za gorąco -rośliny ledwie dyszą . Agrest obrodził - mam co podjadać - uwielbiam taki z krzaka. Pomidory rosną:) różnej wielkości i odmiany. Oby tylko dojrzały Jutro jedziem do lasu -by nie siedzieć w domu. Może jakiś grzyb stanie mi na drodze:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I skończyło sie brykanie na Podhalu😭 A było tak pięknie tylko krótko. Niech zyje Ofka i wszyscy GÓRALE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I skończyło sie brykanie na Podhalu😭 A było tak pięknie tylko krótko. Niech zyje Ofka i wszyscy GÓRALE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×