Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dajen czy Ty widzisz to co ja??? Dokładnie w tej samej minucie się wpisałyśmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, za cieple slowa. Nie ukrywam, ze tego mi brakuje do ladowania bateri. I choc \"naped\" daja dzieci, to jednak takie bezinteresowne cieplo grzeje przyjemnie. Dajcie mi troszke czasu na oswojenie sie z Wami. Jestescie juz zzyte ze soba, a ja jednak \"nowicjuszka\". Jezeli pomyle czyjes dane i palne gafe- to z gory przepraszam:). U mnie za oknem wprawdzie slonce. ale zimno. Mieszkam w lekko gorskiej okolicy, blisko rzeki, wiatry bywaja dosc intensywne i szczerze mowiac czuje sie ten \"klimat. Ze wzgledu na mala musze grzac (a i nam jest przyjemnie przy okazji;)Ii troche ze strachem mysle o rachunkach za gaz. No ale... jak mam w stopce - walcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam nie powiem dowcipu, tylko to co moja mala dzis odkryla. Lezy obok mnie w lozku i opowiada (bo z rana to tak lubi). I stwierdza: Mama nazywa sie Karina. Martynka (czyli ona) nazywa sie bejbi. Szymon nazywa brat. A Karolina nazywa sie siostra. I tak przy okazji poznalyscie moje dzieciaki:D A teraz znikam na chwile. Obowiazki wzywaja. Milego i cieplego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bardzo ładne imiona..a moje dzieci..to ..Ola..Beatka..i Michał.:):):) Gdybym teraz miała dzieci..to ich imiona były by takie..Kasia...bo baaardzo mi sie podoba(czemu nie dałam ,nie wiem).Justyna..i Wiktor.Natomiast bardzo fajne imiona mają moje wnuczki..Klaudia i Damian..No to tyle co do imion:):):):) Riina..Ty masz taka malutką córeczkę..ale fajnie!!!!!!!!!! Ja mam 46 lat..i 11 letniego syna..i powinien mieć na imię Bożydar..bo tak to własnie było:):):):).Dostałam Go w darze:):):) Ale się rozpisałam..idę..mnie też obowiązki wzywają..czytaj..Danonek:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️ A co tak cicho??..Ewcia..czemu Ciebie nie ma!!!!!!!!!! Wogóle Cię nie ma..czy tylko chwilowo:):):) Dobra..poczekam aż przyjdziecie..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze to ja tak nie podzialalam... i nie przeploszylam:) takis - oj, fajnie miec taka mala...I rzeczywiscie to takie Bozedarki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo......❤️ Czyżby ktoś o mnie pytał? ;) Jeżleli tak, to jest mi bardzo miło.....:) Obiadek zrobiony, \"dzieciątko\" padło po szkole i drzemie u siebie w pokoju.:):):) Przygotowałam moim ludzikom na deser gofry.....póki co jest tylko ciasto......ale na potem akutat. Do tego truskawki i śmietana...... No dziewczyny, która pisze się na deser popołudniowy? Riina, skąd pomysł, że możesz nas przepłoszyć? My takie strachliwe znowu nie jesteśmy, no nie? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......nie ma chętnych......... .......idę jeść....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kiss*.....*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* Pozdrowiona i życzenia miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie niespodziewanie po południu mąż zabrał na pizzę, ale pojadłam. Ale takiego gofra na deser z chęcią z truskawkami i bitą śmietaną mniam mniam może tam został jakiś jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak sie macie? z pracy wróciłam własnie,pochłonęłam kilka talerzy żarcia i siadłam ale tak duzo dzisiaj pisałyscie o jedzeniu ,ze jeszcze jestem głodna. Sie masz Karinko:DCzuj sie jak u siebie w poczekalni:D Ksymciu-obliczamy termin porodu?fajnie by było,pierwszy poczekalniany dzidziuś. Miłego wieczoru dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja ,i ja gofra poproszę!!! Uwielbiam gofry z dżemem i bitą śmietaną.............ale się rozmarzyłam...... Karino!!! Zwyczajem poczekalnianym jest wymiana fotek.Fajnie wiedzieć z kim się klika, a jak Ci smutno to możesz popatrzeć na nasze gębki i od razu zrobi Ci się razniej wiedząc ile masz psiapsiółek....tak że proszę o foto - adresy znajdziesz pod nikami, a jak nie to niedawno dziewczyny podawały na forum, wystarczy przejść kilka stron wcześniej. Tyle chciałam rzec Dobrej nocy 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Riina. Z tym pesymizmem i uskarżaniem się to nie przesadzaj bo ostatnio to ja tu wiode prym. Chyba jestem najmarudniejsza na tym forum bo ciągle mam problemy więc nie dam sobie odebrać pierwszego miejsca. A mój synek (jeden z trzech ) też ma na imię Szymon. Jest jeszcze Bartosz i Piotr. I malutki Olivier ale to nie mój tylko Szymonka. A gdzie jest Kalina? No i Żagiel wesoły ? Miłej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstapilam jeszcze dzis się przywaitac z Wami.Humor jeszcze pod psem.Nic mi sie nie chce.Najlepiej byłoby zaszyc sie gdzies w ciemnej norze i przeczekac. Taka mala chandra. Ale nie chce Was bron Boze swoim humorkiem zarazic.Mysle,ze jutro bedzie lepiej.:):):) Tak Karinko,my tu jestesmy bardzo goscinne i witamy Cie i kazdego bardzo serdecznie. Masz super rodzinke , Ty tez jestes super babka. Ale tak jak pisala Dosia , my wszystkie wymienilysmy sie juz swoimi fotami.Zrob to jak najszybciej,a bedzie nam sie przyjemniej gwarzylo.:classic_cool: Ksymko,czekamy na nowe wiadomosci od Ciebie. pozdrawiam .Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och... ewciu - przegapilam gofry i truskawki... a to pech. Jeszcze raz - dziekuje za mile przywitanie:) dosiu - nad fotkami popracuje jutro i licze na wasze oczywiscie. ewo4444 - nie bede sie scigac akurat w tej dziedzinie;) zreszta w innej chyba tez, bo jakos nie mam duszy olimpijczka. Alez Twoi chlopcy maja \"silne\" imiona.... takis - Kasia to imie \"ponadmodowe\" i wdzieczne, podobnie jak Ania. Ale u nas dzieci wybraly imie - tak bardzo sie cieszyly z powiekszenia rodziny. A syn dodal, ze teraz czasy ciezkie, a Martynki to sa twarde dziewczynki:D i zostalo imie zaaprobowane. Jezeli Wam bede za duzo o mojej malej pisac to dajcie znac. Trudno jest miec coreczke w tak poznym wieku i lekko(?) nie zwariowac na jej punkcie;) Dobrej nocy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac,ze moje dzieci to Marta i Łukasz.Zięć Mariusz, synowa Joanna.A wnuczka Marcelinka. Zazdroszcze Ci tego najmłodszego dzieciatka. Madrą decyzje podjełaś rodzac sobie na pocieche i w najwiekszym darze, tę najmlodszą córeczkę. Ksymciu,odezwij sie , czekamy. W piątek mam festyn w szkole i moje dzieci śpiewaja i tancza . Trzymajcie kciuki.Denerwuje się,jutro jeszcze proba. Zbieramy pieniadze na obiady dla biednych dzieci.:):):) Dla Was wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,ja tez smuce na watku od czasu do czasu.Ze mnie tez maruda jest.Ale co zrobic??To wina hormonow.Nic wiecej.:):) A my nie mozemy sobie tylko slodzić. Przecież mamy problemy..A to zycie wlaśnie.🌻 A tak naprawde,to my sie bardzo lubimy.I bez naszego topiku zyc nie mozemy.🌻 Jaka u Was pgoda???? Bo u mnie dzis bylo duzo slońca,wiał wiatr,padal deszczyk z rana i to dosć mocno. Ale ogólnie bylo niezle. jutro ponoć ma byc wiecej sloneczka. Czego i Wam z calego serduszka❤️życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto czestuje goframi ze smietanka i truskaweczkami???Ewciu,to TY???Jesli zostalo troszeczke to poprosze.:D:D:D W wakacje ,nad morzem w Poddabiu ,zjadałam codziennie gofra z bitą i malinami.Po kilku dniach nie moglam dopiać spodni.Teraz się zastanawiam nad takimi pochopnymi decyzjami.:D:D:D Ale przy Waszych nieskazitelnych figurach, mozecie sobie częściej na takie frykasy pozwolic.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Widzę, że atmosferka milutka. Goferki zostawiłam dla wszystkich chętnych w poczekalni......:) Dajen - pizza w towarzystwie męża, no ładnie i pysznie... Riina - właśnie pomyśl o zdjęciach...... :) Bosa odrzuć smuteczki, jak napisałaś jutro nowy dzień, może nawet słoneczny...:):):) Życzę wszystkim spokojnej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
ewa44 ze mna bys przegrala w tym pesymiźmie i reszcie.dzieki za pamiec.pozdrwiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku,częściej odzywaj się do nas,a my spowodujemy,ze Twoj pesymizm zostanie calkowicie pokonany. A wtedy sie okaze kto jest najwieksza optymistka na naszym forum???? ŻAGIELEK oczywiscie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak pięknie piszecie o swych dzieciach ...ech ...... Nawiązując do \"dziecinnego\" tematu - moja ulubiona chrześnica właśnie urodziła syna :D - 3 kg - 54 cm.:D To już czwarte dzieciątko (jak dobrze pamiętam) jakie się urodziło, od kiedy istnieje poczekalnia ;) Pozostało czekać na wiadomość od Ksymci, może dzięki niej ta liczba wzrośnie - czego Ci Ksymciu życzę z całego serca :) Buziaki dla wszystkich 👄 Ale ze mnie gapa - witaj Riina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 Złoty Zagielku..no nie przerażaj mnie!!! Pesymizm..czy optymizm..jest tylko wynikiem naszych mysli!!Jak powiedział Emerson..\" Nasze mysli tworzą nasze życie\" Zyczę Ci z całego serca pozytywnych mysli..dla Ciebie👄 Bosa..już zacisnęłam..i bedę trzymac mocno..zresztą jak ma się nie udać..jak jest pod Twoja kontrolą:):):):) Dziewczynki..jak ja jestem ciekawa co u Ksymci..a może rośnie Jej drugi wielki .. cud!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewcia..ja też nie załapałam się na gofry:(:(ale później już nie mogłam wejśc..nadmiar obowiązków czasem mnie przerasta:):):A mój porąbany charakter nie pozwala mi nic odkładac na później:):):) Dziewczynki..zmykam ,spać sobie idę..dzisiaj miałam mieć fajny dzień z moją koleżanką..ale odwołała wizytę ..ale to tylko kwestia czasu..Polyanna by sie cieszyła że ten dzień nadal jest przed nią..co i ja czynię:):):) Buziaczki dla Was Wielki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja jestem już na posterunku i czuwam...:):):) Humorek mam fajniutki, bo słońce świeci od rana i dodaje mi energii. Temat gofrów nie został zamknięty.....w domu poprosili o powtórkę, tak, że dzisiaj smażę je jeszcze raz....:):):) Obiecuję, że nie zabraknie dla nikogo......:):):) Bosa życzę powodzenia na festynie, murowane,że się uda. Takis ma rację, przecież wszystko jest pod Twoją kontrolą.....:):):) Czekam na wieści od Ksymci.......:D Słońca dla wszystkich......na cały dzień i nie tylko......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry znad kawy... Faktycznie slonce - oby wytrzymalo przez caly dzien. Milego dnia:)... a te gofry do porannej kawki moga byc? jezeli tak to ja - my prosimy... i duuuzo truskawek:D, bo moja malutka uwielbia truskawki. ewciu, czy ty przypadkiem nie pochodzisz z Zabrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Riina - witam serdecznie, podaje gofry z mnnnnnnnnóstwem czerwonych i soczystych truskawek dla was wszystkich. Mieszkam w Katowicach.......ale to niedaleko Zabrza, a Ty......?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodze z Zabrza, teraz niestety klikam z Niemiec. Tak sie ulozylo....zapytalam, bo znalam kiedys kogos kto sie nazywal dokladnie jak Ty...troszke wiek sie nie zgadzal, ale wolalam sprawdzic, bo pamiec bywa zawodna. Alesmy i tak z \"jednych stron\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze troszke pogarniac siebie i mala, i popracuje nad zdjeciami. Adresy nie wszastkie maja pod nickami, ale chyba jakos przekazecie jedna drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to daleko się wybyłaś...... Tak czy owak jesteśmy z jednych stron. Nie wiem czy zauważyłaś, ale jest nas więcej......... Popracuj nad zdjęciami........swoje wyślę z domu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×